Strona główna
Zostań nauczycielem
 
 • Ambasador
 • (Oceny: 29)
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi... Więcej »
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela »
50zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil i dyplom zweryfikowany
Czas odpowiedzi 6h
Lekcje oferowane przez Jarosław
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Akademia Szachowa SPEED CHESS Jarosław Dąbrowski KREATYWNY Trener Szachowy NAUKA gry w szachy GWARANCJA jakości ZAJĘCIA ONLINE warunki cenowe JAK NAJBARDZIEJ promocyjne FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD 2020

Metoda nauczania

Nie ukrywam że pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...

KREATYWNE ZAJĘCIA SZACHOWE:
Serdecznie zapraszam najmłodszych miłośników królewskiej gry na kreatywne zajęcia szachowe. Nie proponuję zwykłych, nudnych i szablonowych zajęć na których będzie wiało nudą. Będzie trochę strategii, trochę taktyki, raz w miesiącu rozegramy wspólnie turniej szachowy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będziemy także kolekcjonować szachowe naklejki. Na zajęciach szachowych uczyć się także będziemy szacunku dla przeciwnika oraz przestrzegać zasad fair play.

TURNIEJE SZACHOWE:
Zachęcam wszystkich rodziców do tego by wspólnie i kreatywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. Dla dziecka najważniejsze jest poczucie zainteresowania ze strony rodziców i możliwość spędzania z nimi jak największej ilości czasu. Warto pamiętać, że wspólne spędzanie czasu z naszymi pociechami zaprocentuje w przyszłości. Okazją do takiego wspólnego spędzania czasu będą rodzinne turnieje szachowe. Nie zabraknie także turniejów mistrzowskich z pięknymi pucharami.

KREATYWNE GRY BEZ PRĄDU:
Gry planszowe to doskonały sposób na spędzanie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Cieszące się ogromną popularnością właściwie od zawsze, niosą mnóstwo radości, a także wartości edukacyjnych, dzięki czemu nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Planszówki to także doskonały sposób, by rozwijać wiedzę i umiejętności dzieci. Na zajęciach będziemy bardzo dobrze się bawić bez względu na wiek. Nie zabraknie łamigłówek, gier logicznych, edukacyjnych i rodzinnych.

Szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Wprowadzenie nauki gry w szachy w młodszym wieku szkolnym wpływa wszechstronnie na rozwój uczniów. Szachy to przede wszystkim narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku. Szachy to świetna przygoda, dobra zabawa i inwestycja w przyszłość naszych dzieci która bardzo szybko się zwróci...

Mogę poprowadzić zajęcia szachowe w całej Europie. Dojechać do innego miasta. Zorganizować szkolenie lub pomóc przy organizacji turnieju. Posiadam profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć, niezbędne oprogramowanie a także szachową literaturę z najwyższej półki. W swojej kolekcji posiadam ponad 200 starannie dobranych gier planszowych dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Nie wiem ile placówek w Polsce oferuje w swoim programie kreatywne połączenie profesjonalnych zajęć szachowych z edukacyjnymi grami planszowymi. Być może są to pierwsze takie zajęcia albo jedne z niewielu w naszym kraju. Dlatego tym bardziej warto z nich skorzystać.

Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do skorzystania z mojej oferty, tym bardziej że kreatywne zajęcia szachowe w połączeniu z dobrze dobranymi grami planszowymi są wspaniałym narzędziem stymulującym prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny nie tylko u dzieci.

Cennik:

- lekcja online - 50zł/1h
- zajęcia indywidualne przy desce - 60zł/1h
- zajęcia szachowe grupowe - 100zł/1h
- zajęcia z grami planszowymi grupowe - 100zł/1h
- organizacja szkoleń i turniejów szachowych - do uzgodnienia
- możliwość dojazdu - 50zł/100km


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

Ps: można mnie znaleźć na fb ;)

/KreatywnyTrenerSzachowy/

Ambasador

Jeden z naszych najlepszych nauczycieli! Profil wysokiej jakości, sprawdzone kwalifikacje i gwarancja odpowiedzi. Jarosław perfekcyjnie zaplanuje pierwszą lekcję.

Opis doświadczenia

Witam serdecznie!

Zakochałem się w królewskiej grze dzięki mojemu dziadkowi, który zaszczepił we mnie pasję do szachów. Ta pasja trwa już nieprzerwanie od 35 lat. Podczas mojej przygody z szachami wygrałem wiele turniejów szachów szybkich, błyskawicznych a także szachów klasycznych. Byłem wielokrotnym mistrzem Miasta i Gminy Głuchołazy, trzykrotnym mistrzem Ziemi Dzierżoniowskiej. Odnosiłem także sukcesy w turniejach juniorskich. Od wielu lat gram w szachy w czeskiej lidze szachowej. Jestem licencjonowanym trenerem szachowym klasy I. W chwili obecnej prowadzę zajęcia szachowe w PSP nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach, w PSP nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, w Szkole Podstawowej nr 3 w Kudowie-Zdroju, w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach oraz w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu (zajęcia szachowe + zajęcia z grami planszowymi). Szkolę czeskich juniorów w Šachový Klub Jeseník oraz prowadzę zajęcia indywidualne. Jestem także założycielem Akademii Szachowej Speed Chess. Moim marzeniem jest, aby każde dziecko w Polsce mogło uczyć się królewskiej gry i tym samym mieć lepszy start w życie. Pamiętajmy zawsze o tym że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

speedchess.pl facebook.com/KreatywnyTrenerSzachowy/

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 50 zł/h
Stawka za 5 godzin lekcji : 250 zł
Stawka za 10 godzin lekcji : 500 zł

Szczegóły


Cennik regularny:

- lekcja online 1 x w tygodniu - 50 zł/1h

Lekcje oferowane przez Jarosław
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczyciela
w Twoim domu
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Curriculum Vitae - Jarosław

Jestem trenerem szachowym klasy I, uczę gry w szachy, logicznego myślenia oraz staram się uwolnić, zwłaszcza u najmłodszych, drzemiący w nich potencjał intelektualny.

Oceny: 29 - Jarosław
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.
I
Ilona

Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela

Odpowiedź od Jarosław

Ilonka jest bardzo cierpliwa i szybko przyswaja przerabiany materiał. Bardzo dobrze radzi sobie przy szachownicy. Tak trzymać!

I
Iwona

Idealnie! Pasja, kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie. Każdy może zostać szachowym mistrzem. Polecam!

Odpowiedź od Jarosław

Szybkie przyswajanie wiedzy szachowej to dobra wiadomość dla ambitnego ucznia. ;) Trzeba troszkę popracować nad prostymi końcówkami teoretycznymi.

N
Natalia

Idealnie! Lekcje są bardzo ciekawe. Stopniowo poznaję nowe szachowe tajemnice.

Odpowiedź od Jarosław

Natalka jest cierpliwa, systematyczna i robi szybkie postępy.

Rekomendacje: 26

A
Andrzej

Polecam serdecznie, Jarek to bardzo dobry trener!

D
Daniel

Polecam pana Jarosława Dąbrowskiego. Syn jest bardzo zadowolony z konsultacji online. Podejscie profesjonalne i dostosowane do wieku .

P
Paweł

Bardzo dobry nauczyciel, rewelacyjny kontakt z dzieckiem. Pan Jarosław podczas lekcji mocno zachęca córkę do rozwijania myślenia i rozwiązywania problemów szachowych. Córka uwielbia te lekcje i nigdy się na nich nie nudzi. Polecam.

E
Emilka

Pan Jarek to świetny nauczyciel, z anielską cierpliwością... świetnie uczy mojego 5letniego syna gry, poprzez zabawę, wszystko dokładnie tłumacząc i angażując się do zajęć całym sercem.
Polecam

M
Michał

Polecam współpracę z Panem Jarkiem jest konkretny i ma łatwość w przekazywaniu wiedzy.

P
Piotr

Znamy się z Jarkiem praktycznie od zawsze. I od zawsze, odkąd sięgnę pamięcią, gra w szachy była dla niego czymś więcej niż tylko zwykłym hobby, uprawianym w wolnym czasie. To była i po dzisiaj jest dla niego prawdziwa pasja. Nie znam nikogo innego kto z podobnym zaangażowaniem, sercem, odkrywałby nowe tajemnice królewskiej gry. Jeśli szachy to TYLKO JAREK ! :)

M
Mateusz

Polecamy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Duża cierpliwość i spokój.

M
Mieczysław

Witam, jak dla mnie Pan Jarosław jest osobą z empatią.Z sercem podchodzi do swoich uczniów. Jest miły, pomocny i wyrozumiały. Taki nauczyciel to skarb.

R
Rafal

Profesjonalne podejście. Inteligencja plus elokwencja i ogromna wiedza o szachach. Przyjaźnie, a wiedza przekazywana w prosty i przyjemny sposób.
Polecam.

I
Irena

Znamy się z Glucholaz, jest dobrym nauczycielem, polecam go bo jest inteligentny i dużo umie.

Wywiad z nauczycielem ❤️ Jarosław

PYTANIE 01 | 08
Kiedy odkryłeś, że Twoją pasją są szachy?
Jarosław — Rozpoczynając swoją przygodę z królewską grą, dosyć szybko odkryłem że nie jest to zwykła planszówka. Jako siedmioletni chłopiec zakochałem się po uszy w drewnianej armii. Później miłość do szachów stała się moją pasją i wywarła wielki wpływ na moje życie.
PYTANIE 02 | 08
Którzy szachiści i ich twórczość najbardziej na Ciebie wpłynęły?
Jarosław — Pierwszym moim trenerem był mój dziadek. Będąc nastolatkiem chłonąłem radziecką literaturę, bo tylko taka była dostępna. Wielkie wrażenie robiły na mnie partie grane przez Karpowa i Kasparowa, byłych już Mistrzów Świata. Twórczość naszego wybitnego szachisty Akiby Rubinsteina i jego sposób rozgrywania koncówek wieżowych były dla mnie inspiracją do treningów. Zrozumienie szachów Aleksandra Alechina motorem napędowym. Fascynowała mnie lekkość z jaką Robert Fischer wygrywał swoje partie. Muszę też wspomnieć o pięknych ale nie do końca poprawnych kombinacjach i poświęceniach Michaiła Tala ;)
PYTANIE 03 | 08
Jakie cechy i umiejętności są niezbędne do osiągnięcia sukcesu przy szachownicy?
Jarosław — Wytrwałość, pracowitość, systematyczność, zaangażowanie, pasja...
Znajomość strategii i taktyki szachowej, perfekcyjny repertuar debiutowy, precyzyjna technika liczenia wariantów, znajomość typowych pozycji gry środkowej, wysoka technika gry końcowej... Należy także pamiętać o analizie własnych partii. ;)
PYTANIE 04 | 08
Jaka jest najcenniejsza rada, którą możesz udzielić, aby pomóc komuś w dalszym rozwoju i niezniechęcaniu się podczas zgłębiania tajników królewskiej gry?
Jarosław — Bądź zawsze sobą. Nie zniechęcaj się porażkami. One są jak najbardziej potrzebne byś wskoczył na wyższy poziom. Wyciągaj z nich wnioski. Bądź cierpliwy i wytrwały. Pamiętaj o pokorze i zasadach fair play.
PYTANIE 05 | 08
Jak opisałbyś swoją pasję do szachów?
Jarosław — To miłość od pierwszego wejrzenia. Pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...
PYTANIE 06 | 08
Z jakich osiągnięć twórczych jesteś szczególnie dumny?
Jarosław — Oczywiście osiągnięcia sportowe są dla mnie ważne. Nie tylko moje, ale także moich uczniów. Jednak najbardziej jestem szczęśliwy wtedy, kiedy widzę jak dzięki nauce gry w szachy najmłodsi adepci królewskiej gry mają lepszy start w życiu. Staram się zawsze przekazywać swoim uczniom takie wartości i wskazówki które zaprocentują w przyszłości. Pomogą im w codziennym życiu.
PYTANIE 07 | 08
Czy kiedykolwiek byłeś zaskoczony zdolnościami lub szybkimi postępami ucznia?
Jarosław — Tak. Ale byłem na to przygotowany. ;) Staram się w każdym uczniu uwolnić drzemiący w nim potencjał intelektualny. Czasami bywa tak że jakieś dziecko nie za bardzo odnajduje się nie tylko na zajęciach ale także przy szachownicy. Ale z czasem staje się największym talentem w całej grupie i robi szybkie postępy. Wielu uczniów dzięki szachom robi bardzo duże postępy nie tylko przy szachowej desce ale przede wszystkim w życiu. Poprawiają się także oceny w szkole.
PYTANIE 08 | 08
Bycie Super Nauczycielem to sztuka! Jaki jest Twój sekret?
Jarosław — Trzeba być sobą. ;) Kochać to co się robi i zarażać swoją pasją innych. Należy także cały czas się uczyć i rozwijać swoje umiejętności pamiętając o tym by zawsze być kreatywnym i... radosnym z pozytywnym nastawieniem do życia!

Podobni nauczyciele

szachy niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.

Gdynia
Licencjonowany trener, z wieloletnim doświadczeniem najlepszej Akademii Szachowej w Trójmieście Król i Królowa
zł60
Rafał
 • (8 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

-Oferuje profesjonalne przygotowanie które zapewni podniesienie rankingu na platformach szachowych np. chess.com -Uczę...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Stalowa Wola
Oferuję naukę gry w szachy na poziomie początkującym oraz średnio zaawansowanym. Jestem aktywnym, rozwijającym się zawodnikiem. Posiadam II kategorie, 1515 Fide, ranking Lichess 2300, Chess.com 2200
zł20
Filip
1-sza lekcja za darmo!

Moją metodą jest stopniowe i łagodne a zarazem skuteczne i rygorystyczne podejście do tematu. Zajęcia odbywają się...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Wrocław
Szachista z doświadczeniem nauczy Cię grać w szachy i poprawi koncentrację.
zł30
Bartosz
1-sza lekcja za darmo!

Do każdych zajęć przygotowuje się personalnie, dostosowując poziom zadań i łamigłówek do stopnia zaawansowania....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Bydgoszcz
Szachista z Bydgoszczy Udziela prywatnych również jak i grupowych lekcji z szachów
zł40
Mateusz
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie. Posiadam uczniów najmłodszych co maja 5-6 lat jak i również co 60+....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Toruń
Posiadam Międzynarodowy Tytuł CM. Gram w szachy od 18 lat i na swoim koncie posiadam medale Mistrzostw Polski oraz Europy. Jestem trenerem od 5 lat. Moi uczniowie cały czas podwyższają swój poziom gry
zł50
Damian
1-sza lekcja za darmo!

Moim głównym mottem w pracy jako trenera jest, że nauczyciel/trener musi nauczyć dziecko lub osobę początkującą...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Łódź
Cześć! Jestem Jasiek i oferuję naukę gry w szachy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podejmę się nauki dzieci już od 6 roku życia - im wcześniej zacznie się przygodę z szachami, tym lepiej!
zł55
Jan
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach ze mną sprawię, że nie będziesz się nudzić! Gwarantuję dokładne objaśnianie zasad gry w szachy,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Renomowana Szkoła Szachowa Szmitek Team udziela prywatnych jak i grupowych lekcji gry w szachy na terenie Warszawy i okolic.
zł100
Karol
1-sza lekcja za darmo!

Każdy uczeń jest dla nas bardzo ważny. Staramy się poświęcić maksimum uwagi każdemu kto nam zaufa. Mamy swój...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Katowice
Mistrz FIDE oraz student psychologii i pedagogiki chętny do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pierwsza lekcja gratis!
zł85
Radosław
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję lekcje wszystkim pasjonatom królewskiej gry, także tym, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w szachowym...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Krosno
Jestem uczniem jednego z krośnieńskich liceów, uczę gry w szachy od blisko 2 lat, lekcje prowadzące on-line. Prywatnie lub grupowo.
zł40
Dominik
1-sza lekcja za darmo!

Nauczam głównie on-line. Lekcje prowadzę na platformie lichess.org, gdzie tworzę swoje opracowania. Na pierwszej...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Wrocław
Witam :) Udzielam lekcji szachowych dla każdego w przystępnej cenie. Gram od 11 lat, jestem złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów.
zł50
Natalia
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje zajęcia na doświadczeniu. Dostosowuję zadania do poziomu zaawansowania, staram się aby zajęcia były tak...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kraków
Witam, jestem hobbistycznym szachistą, jak dzieciak brałem udział w mistrzostwach Polski oraz Europy w wieku do 7 lat. Chętnie nauczę Cię podstaw tej królewskiej gry oraz jak przewidywać ruchy przeciw
zł40
Jacek
1-sza lekcja za darmo!

Gdy byłem dzieckiem rodzice zarazili mnie pasją do gry w szachy, grając w coraz bardziej prestiżowych turniejach...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Gdańsk
Jestem profesjonalnym trenerem szachowym, współzałożycielem Szkoły Szachowej Król i Królowa działającej na terenie Trójmiasta.
zł60
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Uważam, że nauka szachów jest dla każdego. Dbam o różnorodność prowadzenia zajęć i korzystam między innymi z:...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Pszczyna
Pszczyński Mistrz FIDE zaprasza na zajęcia szachowe wszystkich miłośników gry królewskiej!
zł80
Eneasz
1-sza lekcja za darmo!

Jestem mistrzem FIDE w szachach. Mam certyfikat instruktora sportu od 7 lat i prowadzę zajęcia w kilku przedszkolach....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Szachy są moją pasją od 12 lat. Z chęcią podzielę się moją wiedzą.
zł49
Michał
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Nieco inne podejście jest wymagane na każdym etapie drogi do mistrzostwa...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gorlice
Nazywam się Julia Bartoszek i prowadzę lekcje gry w szachy przez skype. Mam 8 letnie doświadczenie jako zawodniczka oraz I kategorię. Uczę gry od podstaw, ale również osoby średniozaawansowane. Bardzo
zł30
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach będziemy analizować różne pozycje, rozwiązywać zadania. Będziemy również grać, a ja będę...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Jastrzębie-Zdrój
Jestem certyfikowanym instruktorem szachowym i kandydatem na mistrza szachowego z ponad 5-letnim doświadczeniem.
zł60
Stanisław
1-sza lekcja za darmo!

Lekcję dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia. Do przeprowadzenia zajęć potrzebujemy tylko Skype'a i połączenia...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Małomice
Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej i studentem ostatniego roku na kierunku Pedagogika. Nauczam szachów na różnym poziomie zaawansowania.
zł30
Radosław
1-sza lekcja za darmo!

Udzielam lekcji szachów na różnym poziomie zaawansowania. Nauczam osoby zarówno podstaw nauki gry w szachy, jak i...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Śrem
Nauka gry w szachy online dla dzieci i dorosłych z doświadczonym trenerem
zł50
Alicja
1-sza lekcja za darmo!

Trenuję zgodnie z programem nauczania szachów i dostosowuje lekcja do indywidualnych predyspozycji zawodników. Jestem...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Lublin
Student uniwersytetu medycznego w Lublinie oferuje lekcje gry w Szachy dla początkujących jak i zupełnie nie zapoznanych z grą królewską.
zł40
Maciej
1-sza lekcja za darmo!

Jeśli nie miałeś/aś wcześniej kontaktu z szachami to zaczniemy oczywiście od nauki ruchów oraz podstawowych zasad,...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczyciela w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 50 zł 50 zł 50 zł
5 godzin 250 zł 250 zł 250 zł
10 godzin 500 zł 500 zł 500 zł
Zarezerwuj lekcję