Strona główna
Zostań nauczycielem
 
 • Ambasador
 • (Oceny: 30)
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi... Więcej »
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela »
50zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil i dyplom zweryfikowany
Czas odpowiedzi 11h
Lekcje oferowane przez Jarosław
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Akademia Szachowa SPEED CHESS Jarosław Dąbrowski KREATYWNY Trener Szachowy NAUKA gry w szachy GWARANCJA jakości ZAJĘCIA ONLINE warunki cenowe JAK NAJBARDZIEJ promocyjne FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD 2020

Metoda nauczania

Nie ukrywam że pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...

KREATYWNE ZAJĘCIA SZACHOWE:
Serdecznie zapraszam najmłodszych miłośników królewskiej gry na kreatywne zajęcia szachowe. Nie proponuję zwykłych, nudnych i szablonowych zajęć na których będzie wiało nudą. Będzie trochę strategii, trochę taktyki, raz w miesiącu rozegramy wspólnie turniej szachowy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będziemy także kolekcjonować szachowe naklejki. Na zajęciach szachowych uczyć się także będziemy szacunku dla przeciwnika oraz przestrzegać zasad fair play.

TURNIEJE SZACHOWE:
Zachęcam wszystkich rodziców do tego by wspólnie i kreatywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. Dla dziecka najważniejsze jest poczucie zainteresowania ze strony rodziców i możliwość spędzania z nimi jak największej ilości czasu. Warto pamiętać, że wspólne spędzanie czasu z naszymi pociechami zaprocentuje w przyszłości. Okazją do takiego wspólnego spędzania czasu będą rodzinne turnieje szachowe. Nie zabraknie także turniejów mistrzowskich z pięknymi pucharami.

KREATYWNE GRY BEZ PRĄDU:
Gry planszowe to doskonały sposób na spędzanie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Cieszące się ogromną popularnością właściwie od zawsze, niosą mnóstwo radości, a także wartości edukacyjnych, dzięki czemu nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Planszówki to także doskonały sposób, by rozwijać wiedzę i umiejętności dzieci. Na zajęciach będziemy bardzo dobrze się bawić bez względu na wiek. Nie zabraknie łamigłówek, gier logicznych, edukacyjnych i rodzinnych.

Szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Wprowadzenie nauki gry w szachy w młodszym wieku szkolnym wpływa wszechstronnie na rozwój uczniów. Szachy to przede wszystkim narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku. Szachy to świetna przygoda, dobra zabawa i inwestycja w przyszłość naszych dzieci która bardzo szybko się zwróci...

Mogę poprowadzić zajęcia szachowe w całej Europie. Dojechać do innego miasta. Zorganizować szkolenie lub pomóc przy organizacji turnieju. Posiadam profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć, niezbędne oprogramowanie a także szachową literaturę z najwyższej półki. W swojej kolekcji posiadam ponad 200 starannie dobranych gier planszowych dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Nie wiem ile placówek w Polsce oferuje w swoim programie kreatywne połączenie profesjonalnych zajęć szachowych z edukacyjnymi grami planszowymi. Być może są to pierwsze takie zajęcia albo jedne z niewielu w naszym kraju. Dlatego tym bardziej warto z nich skorzystać.

Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do skorzystania z mojej oferty, tym bardziej że kreatywne zajęcia szachowe w połączeniu z dobrze dobranymi grami planszowymi są wspaniałym narzędziem stymulującym prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny nie tylko u dzieci.

Cennik:

- lekcja online - 50zł/1h
- zajęcia indywidualne przy desce - 60zł/1h
- zajęcia szachowe grupowe - 100zł/1h
- zajęcia z grami planszowymi grupowe - 100zł/1h
- organizacja szkoleń i turniejów szachowych - do uzgodnienia
- możliwość dojazdu - 50zł/100km


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

Ps: można mnie znaleźć na fb ;)

/KreatywnyTrenerSzachowy/

Ambasador

Jeden z naszych najlepszych nauczycieli! Profil wysokiej jakości, sprawdzone kwalifikacje i gwarancja odpowiedzi. Jarosław perfekcyjnie zaplanuje pierwszą lekcję.

Opis doświadczenia

Witam serdecznie!

Zakochałem się w królewskiej grze dzięki mojemu dziadkowi, który zaszczepił we mnie pasję do szachów. Ta pasja trwa już nieprzerwanie od 35 lat. Podczas mojej przygody z szachami wygrałem wiele turniejów szachów szybkich, błyskawicznych a także szachów klasycznych. Byłem wielokrotnym mistrzem Miasta i Gminy Głuchołazy, trzykrotnym mistrzem Ziemi Dzierżoniowskiej. Odnosiłem także sukcesy w turniejach juniorskich. Od wielu lat gram w szachy w czeskiej lidze szachowej. Jestem licencjonowanym trenerem szachowym klasy I. W chwili obecnej prowadzę zajęcia szachowe w PSP nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach, w PSP nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, w Szkole Podstawowej nr 3 w Kudowie-Zdroju, w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach oraz w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu (zajęcia szachowe + zajęcia z grami planszowymi). Szkolę czeskich juniorów w Šachový Klub Jeseník oraz prowadzę zajęcia indywidualne. Jestem także założycielem Akademii Szachowej Speed Chess. Moim marzeniem jest, aby każde dziecko w Polsce mogło uczyć się królewskiej gry i tym samym mieć lepszy start w życie. Pamiętajmy zawsze o tym że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

speedchess.pl facebook.com/KreatywnyTrenerSzachowy/

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 50 zł/h
Stawka za 5 godzin lekcji : 250 zł
Stawka za 10 godzin lekcji : 500 zł

Szczegóły


Cennik regularny:

- lekcja online 1 x w tygodniu - 50 zł/1h

Lekcje oferowane przez Jarosław
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczyciela
w Twoim domu
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Curriculum Vitae - Jarosław

Jestem trenerem szachowym klasy I, uczę gry w szachy, logicznego myślenia oraz staram się uwolnić, zwłaszcza u najmłodszych, drzemiący w nich potencjał intelektualny.

Oceny: 30 - Jarosław
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.
I
Ilona

Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela

Odpowiedź od Jarosław

Ilonka jest bardzo cierpliwa i szybko przyswaja przerabiany materiał. Bardzo dobrze radzi sobie przy szachownicy. Tak trzymać!

I
Iwona

Idealnie! Pasja, kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie. Każdy może zostać szachowym mistrzem. Polecam!

Odpowiedź od Jarosław

Szybkie przyswajanie wiedzy szachowej to dobra wiadomość dla ambitnego ucznia. ;) Trzeba troszkę popracować nad prostymi końcówkami teoretycznymi.

N
Natalia

Idealnie! Lekcje są bardzo ciekawe. Stopniowo poznaję nowe szachowe tajemnice.

Odpowiedź od Jarosław

Natalka jest cierpliwa, systematyczna i robi szybkie postępy.

Rekomendacje: 27

R
Robert

Releacyjny, zawsze przygotowany w tysiące przykładów i problemów szachowych do rozwiązania. Polecam!!!
Robert

A
Andrzej

Polecam serdecznie, Jarek to bardzo dobry trener!

D
Daniel

Polecam pana Jarosława Dąbrowskiego. Syn jest bardzo zadowolony z konsultacji online. Podejscie profesjonalne i dostosowane do wieku .

P
Paweł

Bardzo dobry nauczyciel, rewelacyjny kontakt z dzieckiem. Pan Jarosław podczas lekcji mocno zachęca córkę do rozwijania myślenia i rozwiązywania problemów szachowych. Córka uwielbia te lekcje i nigdy się na nich nie nudzi. Polecam.

E
Emilka

Pan Jarek to świetny nauczyciel, z anielską cierpliwością... świetnie uczy mojego 5letniego syna gry, poprzez zabawę, wszystko dokładnie tłumacząc i angażując się do zajęć całym sercem.
Polecam

M
Michał

Polecam współpracę z Panem Jarkiem jest konkretny i ma łatwość w przekazywaniu wiedzy.

P
Piotr

Znamy się z Jarkiem praktycznie od zawsze. I od zawsze, odkąd sięgnę pamięcią, gra w szachy była dla niego czymś więcej niż tylko zwykłym hobby, uprawianym w wolnym czasie. To była i po dzisiaj jest dla niego prawdziwa pasja. Nie znam nikogo innego kto z podobnym zaangażowaniem, sercem, odkrywałby nowe tajemnice królewskiej gry. Jeśli szachy to TYLKO JAREK ! :)

M
Mateusz

Polecamy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Duża cierpliwość i spokój.

M
Mieczysław

Witam, jak dla mnie Pan Jarosław jest osobą z empatią.Z sercem podchodzi do swoich uczniów. Jest miły, pomocny i wyrozumiały. Taki nauczyciel to skarb.

R
Rafal

Profesjonalne podejście. Inteligencja plus elokwencja i ogromna wiedza o szachach. Przyjaźnie, a wiedza przekazywana w prosty i przyjemny sposób.
Polecam.

Wywiad z nauczycielem ❤️ Jarosław

PYTANIE 01 | 08
Kiedy odkryłeś, że Twoją pasją są szachy?
Jarosław — Rozpoczynając swoją przygodę z królewską grą, dosyć szybko odkryłem że nie jest to zwykła planszówka. Jako siedmioletni chłopiec zakochałem się po uszy w drewnianej armii. Później miłość do szachów stała się moją pasją i wywarła wielki wpływ na moje życie.
PYTANIE 02 | 08
Którzy szachiści i ich twórczość najbardziej na Ciebie wpłynęły?
Jarosław — Pierwszym moim trenerem był mój dziadek. Będąc nastolatkiem chłonąłem radziecką literaturę, bo tylko taka była dostępna. Wielkie wrażenie robiły na mnie partie grane przez Karpowa i Kasparowa, byłych już Mistrzów Świata. Twórczość naszego wybitnego szachisty Akiby Rubinsteina i jego sposób rozgrywania koncówek wieżowych były dla mnie inspiracją do treningów. Zrozumienie szachów Aleksandra Alechina motorem napędowym. Fascynowała mnie lekkość z jaką Robert Fischer wygrywał swoje partie. Muszę też wspomnieć o pięknych ale nie do końca poprawnych kombinacjach i poświęceniach Michaiła Tala ;)
PYTANIE 03 | 08
Jakie cechy i umiejętności są niezbędne do osiągnięcia sukcesu przy szachownicy?
Jarosław — Wytrwałość, pracowitość, systematyczność, zaangażowanie, pasja...
Znajomość strategii i taktyki szachowej, perfekcyjny repertuar debiutowy, precyzyjna technika liczenia wariantów, znajomość typowych pozycji gry środkowej, wysoka technika gry końcowej... Należy także pamiętać o analizie własnych partii. ;)
PYTANIE 04 | 08
Jaka jest najcenniejsza rada, którą możesz udzielić, aby pomóc komuś w dalszym rozwoju i niezniechęcaniu się podczas zgłębiania tajników królewskiej gry?
Jarosław — Bądź zawsze sobą. Nie zniechęcaj się porażkami. One są jak najbardziej potrzebne byś wskoczył na wyższy poziom. Wyciągaj z nich wnioski. Bądź cierpliwy i wytrwały. Pamiętaj o pokorze i zasadach fair play.
PYTANIE 05 | 08
Jak opisałbyś swoją pasję do szachów?
Jarosław — To miłość od pierwszego wejrzenia. Pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...
PYTANIE 06 | 08
Z jakich osiągnięć twórczych jesteś szczególnie dumny?
Jarosław — Oczywiście osiągnięcia sportowe są dla mnie ważne. Nie tylko moje, ale także moich uczniów. Jednak najbardziej jestem szczęśliwy wtedy, kiedy widzę jak dzięki nauce gry w szachy najmłodsi adepci królewskiej gry mają lepszy start w życiu. Staram się zawsze przekazywać swoim uczniom takie wartości i wskazówki które zaprocentują w przyszłości. Pomogą im w codziennym życiu.
PYTANIE 07 | 08
Czy kiedykolwiek byłeś zaskoczony zdolnościami lub szybkimi postępami ucznia?
Jarosław — Tak. Ale byłem na to przygotowany. ;) Staram się w każdym uczniu uwolnić drzemiący w nim potencjał intelektualny. Czasami bywa tak że jakieś dziecko nie za bardzo odnajduje się nie tylko na zajęciach ale także przy szachownicy. Ale z czasem staje się największym talentem w całej grupie i robi szybkie postępy. Wielu uczniów dzięki szachom robi bardzo duże postępy nie tylko przy szachowej desce ale przede wszystkim w życiu. Poprawiają się także oceny w szkole.
PYTANIE 08 | 08
Bycie Super Nauczycielem to sztuka! Jaki jest Twój sekret?
Jarosław — Trzeba być sobą. ;) Kochać to co się robi i zarażać swoją pasją innych. Należy także cały czas się uczyć i rozwijać swoje umiejętności pamiętając o tym by zawsze być kreatywnym i... radosnym z pozytywnym nastawieniem do życia!

Podobni nauczyciele

szachy niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.

Gdynia
Licencjonowany trener, z wieloletnim doświadczeniem najlepszej Akademii Szachowej w Trójmieście Król i Królowa
zł60
Rafał
 • (8 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

-Oferuje profesjonalne przygotowanie które zapewni podniesienie rankingu na platformach szachowych np. chess.com -Uczę...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kraków
Jestem wieloletnim profesjonalnym i doświadczonym zawodnikiem szachowym. Posiadam certyfikat instruktora szachowego i chętnie udzielę prywatnych lekcji szachowych dla początkujących i zaawansowanych
zł50
Sebastian
1-sza lekcja za darmo!

Zajęcia prowadzone są online przez dowolną platformę (skype, zoom, teams...). Lekcje ukierunkowane są do każdej grupy...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem uczniem liceum na profilu mat-fiz, który gra w szachy od 10 lat. Mam doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych
zł40
Franciszek
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania to podchodzenie do ucznia bardzo indywidualnie - jeden będzie wymagał większej uwagi w uczeniu...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Bydgoszcz
Szachista z Bydgoszczy Udziela prywatnych również jak i grupowych lekcji z szachów
zł50
Mateusz
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie. Posiadam uczniów najmłodszych co maja 5-6 lat jak i również co 60+....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Bydgoszcz
Nauka gry w szachy ze Szkołą Szachową Szmitek Team. Zapraszam na zajęcia.
zł50
Przemek
1-sza lekcja za darmo!

Treningi dostosowane są do poziomu zawodników. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Podczas zajęć moi uczniowie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kielce
Jestem wielkim pasjonatem szachów. Aktywnie uczestniczę w turniejach oraz mam za sobą tysiące rozegranych partii. Z chęcią pomogę osobom, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności lub poznać tę grę.
zł40
Paweł
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje szachów przede wszystkim mają sprawiać przyjemność! Zajęcia indywidualne pozwalają mi skupić się w pełni na...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Łódź
Cześć! Jestem Jasiek i oferuję naukę gry w szachy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podejmę się nauki dzieci już od 6 roku życia - im wcześniej zacznie się przygodę z szachami, tym lepiej!
zł55
Jan
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach ze mną sprawię, że nie będziesz się nudzić! Gwarantuję dokładne objaśnianie zasad gry w szachy,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Renomowana Szkoła Szachowa Szmitek Team udziela prywatnych jak i grupowych lekcji gry w szachy na terenie Warszawy i okolic.
zł100
Karol
1-sza lekcja za darmo!

Każdy uczeń jest dla nas bardzo ważny. Staramy się poświęcić maksimum uwagi każdemu kto nam zaufa. Mamy swój...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Katowice
Mistrz FIDE oraz student psychologii i pedagogiki chętny do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pierwsza lekcja gratis!
zł85
Radosław
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję lekcje wszystkim pasjonatom królewskiej gry, także tym, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w szachowym...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Szachista z doświadczeniem nauczy Cię grać w szachy i przygotuję na pierwszy turniej.
zł40
Bartosz
1-sza lekcja za darmo!

Do każdych zajęć przygotowuje się personalnie, dostosowując poziom zadań i łamigłówek do stopnia zaawansowania....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem profesjonalnym trenerem szachowym, współzałożycielem Szkoły Szachowej Król i Królowa działającej na terenie Trójmiasta.
zł60
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Uważam, że nauka szachów jest dla każdego. Dbam o różnorodność prowadzenia zajęć i korzystam między innymi z:...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Pszczyna
Pszczyński Mistrz FIDE zaprasza na zajęcia szachowe wszystkich miłośników gry królewskiej!
zł80
Eneasz
1-sza lekcja za darmo!

Jestem mistrzem FIDE w szachach. Mam certyfikat instruktora sportu od 7 lat i prowadzę zajęcia w kilku przedszkolach....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Pszczyna
Piotr Mulet- Mistrz FIDE zwycięzca kilkudziesięciu turniejów szachowych, instruktor szachowy. Zapraszam wszystkie dzieci do nauki gry w szachy w mojej Szkółce Szachowej F7.
zł25
Piotr
1-sza lekcja za darmo!

Prowadzę zajęcia dla kilkunastu grup dzieci w Tychach i Pszczynie.Udzielam lekcji indywidualnych w mojej siedzibie firmy w...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Warszawa
Szachy są moją pasją od 12 lat. Z chęcią podzielę się moją wiedzą.
zł49
Michał
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Nieco inne podejście jest wymagane na każdym etapie drogi do mistrzostwa...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Tarnobrzeg
Witam, nazywam się Adam Biesiadecki mam 15 lat a w szachy gram już od 9 lat Posiadam 1 kategorie szachową i 1577 FIDE nauczam do poziomu 2 kategorii szachowej.
zł30
Adam
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach analizujemy różnego rodzaju pozycje które staram się jak najlepiej wytłumaczyć uczniowi, mogę nauczać...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Witam :) Udzielam lekcji szachowych dla każdego w przystępnej cenie. Gram od 11 lat, jestem złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów.
zł50
Natalia
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje zajęcia na doświadczeniu. Dostosowuję zadania do poziomu zaawansowania, staram się aby zajęcia były tak...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gorlice
Nazywam się Julia Bartoszek i prowadzę lekcje gry w szachy przez skype. Mam 8 letnie doświadczenie jako zawodniczka oraz I kategorię. Uczę gry od podstaw, ale również osoby średniozaawansowane. Bardzo
zł30
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach będziemy analizować różne pozycje, rozwiązywać zadania. Będziemy również grać, a ja będę...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Jastrzębie-Zdrój
Jestem certyfikowanym instruktorem szachowym i kandydatem na mistrza szachowego z ponad 5-letnim doświadczeniem.
zł60
Stanisław
1-sza lekcja za darmo!

Lekcję dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia. Do przeprowadzenia zajęć potrzebujemy tylko Skype'a i połączenia...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Małomice
Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej i studentem ostatniego roku na kierunku Pedagogika. Nauczam szachów na różnym poziomie zaawansowania.
zł30
Radosław
1-sza lekcja za darmo!

Udzielam lekcji szachów na różnym poziomie zaawansowania. Nauczam osoby zarówno podstaw nauki gry w szachy, jak i...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Toruń
Posiadam Międzynarodowy Tytuł CM. Gram w szachy od 18 lat i na swoim koncie posiadam medale Mistrzostw Polski oraz Europy. Jestem trenerem od 5 lat. Moi uczniowie cały czas podwyższają swój poziom gry
zł50
Damian
1-sza lekcja za darmo!

Moim głównym mottem w pracy jako trenera jest, że nauczyciel/trener musi nauczyć dziecko lub osobę początkującą...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczyciela w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 50 zł 50 zł 50 zł
5 godzin 250 zł 250 zł 250 zł
10 godzin 500 zł 500 zł 500 zł
Zarezerwuj lekcję