Jarosław - Prof szachy - Głuchołazy

Jest jednym z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, profesjonalizm, gwarantowana odpowiedź. Jarosław starannie zorganizuje Waszą wspólne zajęcia z Szachy.

Jarosław

 • Stawka godzinowa 70zł
 • Czas odpowiedzi 5h
 • Liczba uczniów 50+
Jarosław - Prof szachy - Głuchołazy
 • 5 (69 ocen)

70zł

1-sza lekcja za darmo

Zarezerwuj lekcję

1-sza lekcja za darmo

1-sza lekcja za darmo

 • Szachy

Akademia Szachowa SPEED CHESS Jarosław Dąbrowski KREATYWNY Trener Szachowy NAUKA gry w szachy GWARANCJA jakości ZAJĘCIA ONLINE Laureat Plebiscytu ORŁY KSZTAŁCENIA 2020/2021

Lokalizacje zajęć

  • W domu nauczyciela Jarosław : Głuchołazy

  • przez kamerę internetową
  • w Twoim domu lub innym dowolnym miejscu : dojazd maksymalnie do 10 km z Głuchołazy

Ambasador

To jeden z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, sprawdzone kwalifikacje i gwarantowana odpowiedź. Jarosław dokładnie zorganizuje wasze pierwsze zajęcia z: Szachy.

O nauczycielu Jarosław

Witam serdecznie!

Zakochałem się w królewskiej grze dzięki mojemu dziadkowi, który zaszczepił we mnie pasję do szachów. Ta pasja trwa już nieprzerwanie od 35 lat. Podczas mojej przygody z szachami wygrałem wiele turniejów szachów szybkich, błyskawicznych a także szachów klasycznych. Byłem wielokrotnym mistrzem Miasta i Gminy Głuchołazy, trzykrotnym mistrzem Ziemi Dzierżoniowskiej. Odnosiłem także sukcesy w turniejach juniorskich. Od wielu lat gram w szachy w czeskiej lidze szachowej. Jestem licencjonowanym trenerem szachowym klasy I. W chwili obecnej prowadzę zajęcia szachowe w PSP nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach, w PSP nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, w Szkole Podstawowej nr 3 w Kudowie-Zdroju, w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach oraz w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu (zajęcia szachowe + zajęcia z grami planszowymi). Szkolę czeskich juniorów w Šachový Klub Jeseník oraz prowadzę zajęcia indywidualne. Jestem także założycielem Akademii Szachowej Speed Chess. Moim marzeniem jest, aby każde dziecko w Polsce mogło uczyć się królewskiej gry i tym samym mieć lepszy start w życie. Pamiętajmy zawsze o tym że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

(Informacja ukryta)/KreatywnyTrenerSzachowy/

Zobacz więcej

O zajęciach

 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • +1
 • poziomy :

  Zaawansowany

  Początkujący

  Dzieci

  Średniozaawansowany

 • Polski

Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :

Polski

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich uczniów, a także rodziców, odnośnie atrakcyjnej i rozsądnej ceny za szachowe lekcje online, od wielu lat cena lekcji niezmiennie wynosiła 50/60zł/1h. Pomimo trudów i przeciwności starałem się nie tylko utrzymywać profesjonalny i wysoki poziom lekcji ale także chciałem aby opłata za lekcję była w zasięgu finansowych możliwości moich uczniów, przede wszystkim rodziców. Biorąc pod uwagę zmiany wchodzące od stycznia 2023 roku ( wysoki wzrost kosztów utrzymania działalności min. ZUS, ceny prądu oraz wysoką inflację ) cena lekcji ulegnie zmianie ( 70 zł/1h ). Jest to niezbędne minimum, które pozwoli mi dalej na takim samym - wysokim poziomie kontynuować pracę z uczniami. Dziękuję za zrozumienie. Serdecznie pozdrawiam. Kreatywny Trener SzachowyNie ukrywam że pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...

KREATYWNE ZAJĘCIA SZACHOWE:
Serdecznie zapraszam najmłodszych miłośników królewskiej gry na kreatywne zajęcia szachowe. Nie proponuję zwykłych, nudnych i szablonowych zajęć na których będzie wiało nudą. Będzie trochę strategii, trochę taktyki, raz w miesiącu rozegramy wspólnie turniej szachowy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będziemy także kolekcjonować szachowe naklejki. Na zajęciach szachowych uczyć się także będziemy szacunku dla przeciwnika oraz przestrzegać zasad fair play.

TURNIEJE SZACHOWE:
Zachęcam wszystkich rodziców do tego by wspólnie i kreatywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. Dla dziecka najważniejsze jest poczucie zainteresowania ze strony rodziców i możliwość spędzania z nimi jak największej ilości czasu. Warto pamiętać, że wspólne spędzanie czasu z naszymi pociechami zaprocentuje w przyszłości. Okazją do takiego wspólnego spędzania czasu będą rodzinne turnieje szachowe. Nie zabraknie także turniejów mistrzowskich z pięknymi pucharami.

KREATYWNE GRY BEZ PRĄDU:
Gry planszowe to doskonały sposób na spędzanie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Cieszące się ogromną popularnością właściwie od zawsze, niosą mnóstwo radości, a także wartości edukacyjnych, dzięki czemu nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Planszówki to także doskonały sposób, by rozwijać wiedzę i umiejętności dzieci. Na zajęciach będziemy bardzo dobrze się bawić bez względu na wiek. Nie zabraknie łamigłówek, gier logicznych, edukacyjnych i rodzinnych.

Szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Wprowadzenie nauki gry w szachy w młodszym wieku szkolnym wpływa wszechstronnie na rozwój uczniów. Szachy to przede wszystkim narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku. Szachy to świetna przygoda, dobra zabawa i inwestycja w przyszłość naszych dzieci która bardzo szybko się zwróci...

Mogę poprowadzić zajęcia szachowe w całej Europie. Dojechać do innego miasta. Zorganizować szkolenie lub pomóc przy organizacji turnieju. Posiadam profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć, niezbędne oprogramowanie a także szachową literaturę z najwyższej półki. W swojej kolekcji posiadam ponad 200 starannie dobranych gier planszowych dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Nie wiem ile placówek w Polsce oferuje w swoim programie kreatywne połączenie profesjonalnych zajęć szachowych z edukacyjnymi grami planszowymi. Być może są to pierwsze takie zajęcia albo jedne z niewielu w naszym kraju. Dlatego tym bardziej warto z nich skorzystać.

Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do skorzystania z mojej oferty, tym bardziej że kreatywne zajęcia szachowe w połączeniu z dobrze dobranymi grami planszowymi są wspaniałym narzędziem stymulującym prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny nie tylko u dzieci.

Cennik:

- lekcja online - 70zł/1h
- zajęcia indywidualne przy desce - 80zł/1h
- zajęcia szachowe grupowe - cena do uzgodnienia
- zajęcia z grami planszowymi grupowe - cena do uzgodnienia
- organizacja szkoleń i turniejów szachowych - cena do uzgodnienia
- możliwość dojazdu


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

- tel. 5_0_6_1_3_1_8_7_7_ -

Ps: można mnie znaleźć na fb ;)

/KreatywnyTrenerSzachowy/

Zobacz więcej

Stawki

Stawka godzinowa

 • 70zł

Stawki paczki lekcji

 • 5h: 350zł
 • 10h: 700zł

przez internet

 • 70zł/h

darmowe lekcje

Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Jarosław i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom

 • 30min

Szczegóły

Cennik regularny:

- lekcja online 1 x w tygodniu - 70 zł/1h
- lekcja online 2 x w tygodniu - 60 zł/1h

Jarosław Wideo

Wywiad z nauczycielem Jarosław 📝

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wywiad z nauczycielem Jarosław 📝

 • Kiedy odkryłeś, że Twoją pasją są szachy?

  Rozpoczynając swoją przygodę z królewską grą, dosyć szybko odkryłem że nie jest to zwykła planszówka. Jako siedmioletni chłopiec zakochałem się po uszy w drewnianej armii. Później miłość do szachów stała się moją pasją i wywarła wielki wpływ na moje życie.
 • Którzy szachiści i ich twórczość najbardziej na Ciebie wpłynęły?

  Pierwszym moim trenerem był mój dziadek. Będąc nastolatkiem chłonąłem radziecką literaturę, bo tylko taka była dostępna. Wielkie wrażenie robiły na mnie partie grane przez Karpowa i Kasparowa, byłych już Mistrzów Świata. Twórczość naszego wybitnego szachisty Akiby Rubinsteina i jego sposób rozgrywania koncówek wieżowych były dla mnie inspiracją do treningów. Zrozumienie szachów Aleksandra Alechina motorem napędowym. Fascynowała mnie lekkość z jaką Robert Fischer wygrywał swoje partie. Muszę też wspomnieć o pięknych ale nie do końca poprawnych kombinacjach i poświęceniach Michaiła Tala ;)
 • Jakie cechy i umiejętności są niezbędne do osiągnięcia sukcesu przy szachownicy?

  Wytrwałość, pracowitość, systematyczność, zaangażowanie, pasja...
  Znajomość strategii i taktyki szachowej, perfekcyjny repertuar debiutowy, precyzyjna technika liczenia wariantów, znajomość typowych pozycji gry środkowej, wysoka technika gry końcowej... Należy także pamiętać o analizie własnych partii. ;)
 • Jaka jest najcenniejsza rada, którą możesz udzielić, aby pomóc komuś w dalszym rozwoju i niezniechęcaniu się podczas zgłębiania tajników królewskiej gry?

  Bądź zawsze sobą. Nie zniechęcaj się porażkami. One są jak najbardziej potrzebne byś wskoczył na wyższy poziom. Wyciągaj z nich wnioski. Bądź cierpliwy i wytrwały. Pamiętaj o pokorze i zasadach fair play.
 • Jak opisałbyś swoją pasję do szachów?

  To miłość od pierwszego wejrzenia. Pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...
 • Z jakich osiągnięć twórczych jesteś szczególnie dumny?

  Oczywiście osiągnięcia sportowe są dla mnie ważne. Nie tylko moje, ale także moich uczniów. Jednak najbardziej jestem szczęśliwy wtedy, kiedy widzę jak dzięki nauce gry w szachy najmłodsi adepci królewskiej gry mają lepszy start w życiu. Staram się zawsze przekazywać swoim uczniom takie wartości i wskazówki które zaprocentują w przyszłości. Pomogą im w codziennym życiu.
 • Czy kiedykolwiek byłeś zaskoczony zdolnościami lub szybkimi postępami ucznia?

  Tak. Ale byłem na to przygotowany. ;) Staram się w każdym uczniu uwolnić drzemiący w nim potencjał intelektualny. Czasami bywa tak że jakieś dziecko nie za bardzo odnajduje się nie tylko na zajęciach ale także przy szachownicy. Ale z czasem staje się największym talentem w całej grupie i robi szybkie postępy. Wielu uczniów dzięki szachom robi bardzo duże postępy nie tylko przy szachowej desce ale przede wszystkim w życiu. Poprawiają się także oceny w szkole.
 • Bycie Super Nauczycielem to sztuka! Jaki jest Twój sekret?

  Trzeba być sobą. ;) Kochać to co się robi i zarażać swoją pasją innych. Należy także cały czas się uczyć i rozwijać swoje umiejętności pamiętając o tym by zawsze być kreatywnym i... radosnym z pozytywnym nastawieniem do życia!
--
--

Podobni nauczyciele z przedmiotu: Szachy

 • Instruktor i sędzia szachowy przekaże wiedzę kolejnym pokoleniom i przygotuje na turniej.

  Bartosz

  Głogów & przez kamerę internetową

  5 (11 ocen)
  • 110zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Licencjonowany trener, z wieloletnim doświadczeniem najlepszej Akademii Szachowej w Trójmieście Król i Królowa

  Rafał

  Gdynia & przez kamerę internetową

  5 (12 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem pasjonatem szachów od ponad 10 lat, a od 3 aktywnie pomagam doskonalić się w tym sporcie innym. Mam szerokie doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych

  Franciszek

  Poznań & przez kamerę internetową

  5 (10 ocen)
  • 80zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Szachista z Bydgoszczy Udziela prywatnych również jak i grupowych lekcji z szachów

  Mateusz

  Bydgoszcz & przez kamerę internetową

  5 (5 ocen)
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Nauka gry w szachy na terenie Rzeszowa lub online. Nazywam się Michał mam 20 lat i licencję instruktora szachowego. Moja przygoda z szachami trwa prawie dekadę. Nauczam już trzy lata.

  Michał

  Wrocław & przez kamerę internetową

  5 (6 ocen)
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Indywidualny trening szachowy dla początkujących do II kategorii szachowej. Nauka szachów on-line lub na terenie Krosna . Nazywam się Kacper, mam 20 lat i jestem aktywnym graczem od 2018 roku.

  Kacper

  Krosno & przez kamerę internetową

  5 (5 ocen)
  • 35zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Hej! Jestem instruktorem szachowym z rankingiem FIDE 1902 (chess.com +- 2300). Od pięciu lat prowadzę zajęcia indywidualne dla osób początkujących i zaawansowanych oraz grupowe w domach kultury.

  Marcin

  Chorzów & przez kamerę internetową

  5 (5 ocen)
  • 70zł/h
 • Akademia Szachowa Zugzwang udziela prywatnych jak i grupowych lekcji gry w szachy na terenie Warszawy oraz Radomia, jak i online dla całego kraju

  Karol

  Warszawa & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Nauka gry w szachy na terenie Krakowa lub on-line. Jestem Dominik, mam 20 lat, moja przygoda z szachami trwa ponad dekadę. Nauczam już cztery lata.

  Dominik

  Kraków & przez kamerę internetową

  5 (4 oceny)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem instruktorem i praktykującym zawodnikiem z 30 letnim doświadczeniem. Uczę gry w szachy na zajęciach grupowych/indywidualnych stacjonarnie oraz online. Zapraszam

  Kamil

  Świdnica & przez kamerę internetową

  5 (4 oceny)
  • 75zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Oferuję zajęcia dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, również od podstaw.

  Karolina

  Wrocław & przez kamerę internetową

  5 (1 ocena)
  • 70zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Indywidualne zajęcia szachowe. Szachy dla ambitnych. Nauczyciel z 15-letnim doświadczeniem szachowym.

  Michał

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (2 oceny)
  • 70zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Witam, nazywam się Adam Biesiadecki mam 17 lat a w szachy gram już od 8 lat Posiadam 1 kategorie szachową i 1905 FIDE.

  Adam

  Tarnobrzeg & przez kamerę internetową

  5 (2 oceny)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Nauka gry w szachy dla dzieci, początkujących i średniozaawansowanych. W szachy gram od 17 lat, posiadam też II kategorię szachową. Pomogę w poprawie gry jako hobby jak i w przygotowaniu do turniejów.

  Paweł

  Zielona Góra & przez kamerę internetową

  5 (1 ocena)
  • 30zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem wielkim pasjonatem szachów. Aktywnie uczestniczę w turniejach oraz mam za sobą tysiące rozegranych partii. Z chęcią pomogę osobom, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności lub poznać tę grę.

  Paweł

  Kielce & przez kamerę internetową

  5 (3 oceny)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem instruktorem PZSzach oraz zawodnikiem posiadającym II kategorię, udzielę lekcji szachowych osobom poczatkującym z Lublina ;)

  Mateusz

  & przez kamerę internetową

  5 (4 oceny)
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Miłośniczka szachów z wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami, pokaże Ci tajniki królewskiej gry!

  Małgosia

  Tarnów & przez kamerę internetową

  5 (3 oceny)
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Hej! Jestem Agata i posiadam II kategorie szachową. Chętnie przeprowadzę Cię przez tajniki jakie są skrywane przez 64 pola szachownicy.

  Agata

  Honoratka & przez kamerę internetową

  5 (2 oceny)
  • 35zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Kandydat na mistrza krajowego chętnie nauczy Cię podstaw lub znacząco podwyższy Twój poziom!

  Mateusz

  Opole & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem profesjonalnym trenerem szachowym, współzałożycielem Szkoły Szachowej Król i Królowa działającej na terenie Trójmiasta.

  Michał

  Gdańsk & przez kamerę internetową

  5 (1 ocena)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zobacz nauczycieli
  szachy