Strona główna
Zostań nauczycielem
Jarosław - Prof szachy - Głuchołazy
 
 • Ambasador
 • (Oceny: 35)
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi... Więcej »
I
Ilona
« Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela »
50zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil i dyplom zweryfikowany
Czas odpowiedzi 2h
Lekcje oferowane przez Jarosław
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Akademia Szachowa SPEED CHESS Jarosław Dąbrowski KREATYWNY Trener Szachowy NAUKA gry w szachy GWARANCJA jakości ZAJĘCIA ONLINE warunki cenowe JAK NAJBARDZIEJ promocyjne FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD 2020

Metoda nauczania

Nie ukrywam że pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...

KREATYWNE ZAJĘCIA SZACHOWE:
Serdecznie zapraszam najmłodszych miłośników królewskiej gry na kreatywne zajęcia szachowe. Nie proponuję zwykłych, nudnych i szablonowych zajęć na których będzie wiało nudą. Będzie trochę strategii, trochę taktyki, raz w miesiącu rozegramy wspólnie turniej szachowy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będziemy także kolekcjonować szachowe naklejki. Na zajęciach szachowych uczyć się także będziemy szacunku dla przeciwnika oraz przestrzegać zasad fair play.

TURNIEJE SZACHOWE:
Zachęcam wszystkich rodziców do tego by wspólnie i kreatywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. Dla dziecka najważniejsze jest poczucie zainteresowania ze strony rodziców i możliwość spędzania z nimi jak największej ilości czasu. Warto pamiętać, że wspólne spędzanie czasu z naszymi pociechami zaprocentuje w przyszłości. Okazją do takiego wspólnego spędzania czasu będą rodzinne turnieje szachowe. Nie zabraknie także turniejów mistrzowskich z pięknymi pucharami.

KREATYWNE GRY BEZ PRĄDU:
Gry planszowe to doskonały sposób na spędzanie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Cieszące się ogromną popularnością właściwie od zawsze, niosą mnóstwo radości, a także wartości edukacyjnych, dzięki czemu nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Planszówki to także doskonały sposób, by rozwijać wiedzę i umiejętności dzieci. Na zajęciach będziemy bardzo dobrze się bawić bez względu na wiek. Nie zabraknie łamigłówek, gier logicznych, edukacyjnych i rodzinnych.

Szachy odgrywają istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Wprowadzenie nauki gry w szachy w młodszym wieku szkolnym wpływa wszechstronnie na rozwój uczniów. Szachy to przede wszystkim narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku. Szachy to świetna przygoda, dobra zabawa i inwestycja w przyszłość naszych dzieci która bardzo szybko się zwróci...

Mogę poprowadzić zajęcia szachowe w całej Europie. Dojechać do innego miasta. Zorganizować szkolenie lub pomóc przy organizacji turnieju. Posiadam profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć, niezbędne oprogramowanie a także szachową literaturę z najwyższej półki. W swojej kolekcji posiadam ponad 200 starannie dobranych gier planszowych dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Nie wiem ile placówek w Polsce oferuje w swoim programie kreatywne połączenie profesjonalnych zajęć szachowych z edukacyjnymi grami planszowymi. Być może są to pierwsze takie zajęcia albo jedne z niewielu w naszym kraju. Dlatego tym bardziej warto z nich skorzystać.

Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do skorzystania z mojej oferty, tym bardziej że kreatywne zajęcia szachowe w połączeniu z dobrze dobranymi grami planszowymi są wspaniałym narzędziem stymulującym prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny nie tylko u dzieci.

Cennik:

- lekcja online - 50zł/1h
- zajęcia indywidualne przy desce - 60zł/1h
- zajęcia szachowe grupowe - 100zł/1h
- zajęcia z grami planszowymi grupowe - 100zł/1h
- organizacja szkoleń i turniejów szachowych - do uzgodnienia
- możliwość dojazdu - 50zł/100km


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

Ps: można mnie znaleźć na fb ;)

/KreatywnyTrenerSzachowy/

Ambasador

Jeden z naszych najlepszych nauczycieli! Profil wysokiej jakości, sprawdzone kwalifikacje i gwarancja odpowiedzi. Jarosław perfekcyjnie zaplanuje pierwszą lekcję.

Opis doświadczenia

Witam serdecznie!

Zakochałem się w królewskiej grze dzięki mojemu dziadkowi, który zaszczepił we mnie pasję do szachów. Ta pasja trwa już nieprzerwanie od 35 lat. Podczas mojej przygody z szachami wygrałem wiele turniejów szachów szybkich, błyskawicznych a także szachów klasycznych. Byłem wielokrotnym mistrzem Miasta i Gminy Głuchołazy, trzykrotnym mistrzem Ziemi Dzierżoniowskiej. Odnosiłem także sukcesy w turniejach juniorskich. Od wielu lat gram w szachy w czeskiej lidze szachowej. Jestem licencjonowanym trenerem szachowym klasy I. W chwili obecnej prowadzę zajęcia szachowe w PSP nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach, w PSP nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, w Szkole Podstawowej nr 3 w Kudowie-Zdroju, w Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach oraz w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu (zajęcia szachowe + zajęcia z grami planszowymi). Szkolę czeskich juniorów w Šachový Klub Jeseník oraz prowadzę zajęcia indywidualne. Jestem także założycielem Akademii Szachowej Speed Chess. Moim marzeniem jest, aby każde dziecko w Polsce mogło uczyć się królewskiej gry i tym samym mieć lepszy start w życie. Pamiętajmy zawsze o tym że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

speedchess.pl facebook.com/KreatywnyTrenerSzachowy/

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 50 zł/h
Stawka za 5 godzin lekcji : 250 zł
Stawka za 10 godzin lekcji : 500 zł

Szczegóły


Cennik regularny:

- lekcja online 1 x w tygodniu - 50 zł/1h

Lekcje oferowane przez Jarosław
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczyciela
w Twoim domu
Nauczane przedmioty
 • Szachy
Poziomy
 • Zaawansowany
 • Początkujący
 • Dzieci
 • Średniozaawansowany

Curriculum Vitae - Jarosław

Jestem trenerem szachowym klasy I, uczę gry w szachy, logicznego myślenia oraz staram się uwolnić, zwłaszcza u najmłodszych, drzemiący w nich potencjał intelektualny.

Oceny: 35 - Jarosław
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.
I
Ilona

Idealnie! Pan Jarosław bardzo ciekawie prowadzi lekcje i potrafi zainteresować tematem 7latkę. Przekazuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Ogromna wiedza szachowa i odpowiednie podejście do dziecka to cechy, które powodują, że polecam Pana Jarosława jako Nauczyciela

Odpowiedź od Jarosław

Ilonka jest bardzo cierpliwa i szybko przyswaja przerabiany materiał. Bardzo dobrze radzi sobie przy szachownicy. Tak trzymać!

I
Iwona

Idealnie! Pasja, kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie. Każdy może zostać szachowym mistrzem. Polecam!

Odpowiedź od Jarosław

Szybkie przyswajanie wiedzy szachowej to dobra wiadomość dla ambitnego ucznia. ;) Trzeba troszkę popracować nad prostymi końcówkami teoretycznymi.

N
Natalia

Idealnie! Lekcje są bardzo ciekawe. Stopniowo poznaję nowe szachowe tajemnice.

Odpowiedź od Jarosław

Natalka jest cierpliwa, systematyczna i robi szybkie postępy.

Rekomendacje: 32

Ł
Łukasz

Lekcje szachów dla mojej 9-letniej córki z panem Jarosławem okazały się strzałem w dziesiątkę, choć nie byliśmy pewni czy będzie miała dość zapału. Sposób prowadzenia lekcji jest tak ciekawy, że nie trzeba jej wcale zachęcać, już po pierwszej lekcji z panem Jarosławem sama pilnuje czasu lekcji i podłącza się online.

B
Bartek

Bardzo miły oraz zadedykowany nauczyciel szachów, polecam!

K
Katarzyna

Świetny nauczyciel. Lekcje prowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy, z użyciem wielu narzędzi. Syn (lat 6) z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Polecam w 100%

O
Olga

Lekcje z Panem Jarosławem są ciekawe i motywujące. Teoria przemieszana jest z grą, co sprawia, że zajęcia są zawsze interesujące

M
Michał

Pan Jarosław niewątpliwie zaraża pasją do szachów i aktualny tryb online nie jest tu dla niego żadną przeszkodą. Jest niezmiernie angażującym i kreatywnym nauczycielem, łączącym w bardzo ciekawy sposób teorię z praktyką. Gorąco polecam!

R
Robert

Releacyjny, zawsze przygotowany w tysiące przykładów i problemów szachowych do rozwiązania. Polecam!!!
Robert

A
Andrzej

Polecam serdecznie, Jarek to bardzo dobry trener!

D
Daniel

Polecam pana Jarosława Dąbrowskiego. Syn jest bardzo zadowolony z konsultacji online. Podejscie profesjonalne i dostosowane do wieku .

P
Paweł

Bardzo dobry nauczyciel, rewelacyjny kontakt z dzieckiem. Pan Jarosław podczas lekcji mocno zachęca córkę do rozwijania myślenia i rozwiązywania problemów szachowych. Córka uwielbia te lekcje i nigdy się na nich nie nudzi. Polecam.

E
Emilka

Pan Jarek to świetny nauczyciel, z anielską cierpliwością... świetnie uczy mojego 5letniego syna gry, poprzez zabawę, wszystko dokładnie tłumacząc i angażując się do zajęć całym sercem.
Polecam

Wywiad z nauczycielem ❤️ Jarosław

PYTANIE 01 | 08
Kiedy odkryłeś, że Twoją pasją są szachy?
Jarosław — Rozpoczynając swoją przygodę z królewską grą, dosyć szybko odkryłem że nie jest to zwykła planszówka. Jako siedmioletni chłopiec zakochałem się po uszy w drewnianej armii. Później miłość do szachów stała się moją pasją i wywarła wielki wpływ na moje życie.
PYTANIE 02 | 08
Którzy szachiści i ich twórczość najbardziej na Ciebie wpłynęły?
Jarosław — Pierwszym moim trenerem był mój dziadek. Będąc nastolatkiem chłonąłem radziecką literaturę, bo tylko taka była dostępna. Wielkie wrażenie robiły na mnie partie grane przez Karpowa i Kasparowa, byłych już Mistrzów Świata. Twórczość naszego wybitnego szachisty Akiby Rubinsteina i jego sposób rozgrywania koncówek wieżowych były dla mnie inspiracją do treningów. Zrozumienie szachów Aleksandra Alechina motorem napędowym. Fascynowała mnie lekkość z jaką Robert Fischer wygrywał swoje partie. Muszę też wspomnieć o pięknych ale nie do końca poprawnych kombinacjach i poświęceniach Michaiła Tala ;)
PYTANIE 03 | 08
Jakie cechy i umiejętności są niezbędne do osiągnięcia sukcesu przy szachownicy?
Jarosław — Wytrwałość, pracowitość, systematyczność, zaangażowanie, pasja...
Znajomość strategii i taktyki szachowej, perfekcyjny repertuar debiutowy, precyzyjna technika liczenia wariantów, znajomość typowych pozycji gry środkowej, wysoka technika gry końcowej... Należy także pamiętać o analizie własnych partii. ;)
PYTANIE 04 | 08
Jaka jest najcenniejsza rada, którą możesz udzielić, aby pomóc komuś w dalszym rozwoju i niezniechęcaniu się podczas zgłębiania tajników królewskiej gry?
Jarosław — Bądź zawsze sobą. Nie zniechęcaj się porażkami. One są jak najbardziej potrzebne byś wskoczył na wyższy poziom. Wyciągaj z nich wnioski. Bądź cierpliwy i wytrwały. Pamiętaj o pokorze i zasadach fair play.
PYTANIE 05 | 08
Jak opisałbyś swoją pasję do szachów?
Jarosław — To miłość od pierwszego wejrzenia. Pasja do królewskiej gry bardzo pomogła mi w życiu. Dzięki temu że spędzałem wiele czasu przy szachownicy nauczyłem się cierpliwości, odpowiedzialności i opanowania. Nie jest mi obce konstruktywne, kreatywne i analityczne myślenie. Nigdy nie miałem problemów z planowaniem, organizacją czy podejmowaniem decyzji. Szachy nauczyły mnie także szacunku do przeciwnika oraz wdrażania w życie zasad fair play. Co procentuje do dzisiaj. Walory wychowawcze i edukacyjne królewskiej gry są nie do przecenienia...
PYTANIE 06 | 08
Z jakich osiągnięć twórczych jesteś szczególnie dumny?
Jarosław — Oczywiście osiągnięcia sportowe są dla mnie ważne. Nie tylko moje, ale także moich uczniów. Jednak najbardziej jestem szczęśliwy wtedy, kiedy widzę jak dzięki nauce gry w szachy najmłodsi adepci królewskiej gry mają lepszy start w życiu. Staram się zawsze przekazywać swoim uczniom takie wartości i wskazówki które zaprocentują w przyszłości. Pomogą im w codziennym życiu.
PYTANIE 07 | 08
Czy kiedykolwiek byłeś zaskoczony zdolnościami lub szybkimi postępami ucznia?
Jarosław — Tak. Ale byłem na to przygotowany. ;) Staram się w każdym uczniu uwolnić drzemiący w nim potencjał intelektualny. Czasami bywa tak że jakieś dziecko nie za bardzo odnajduje się nie tylko na zajęciach ale także przy szachownicy. Ale z czasem staje się największym talentem w całej grupie i robi szybkie postępy. Wielu uczniów dzięki szachom robi bardzo duże postępy nie tylko przy szachowej desce ale przede wszystkim w życiu. Poprawiają się także oceny w szkole.
PYTANIE 08 | 08
Bycie Super Nauczycielem to sztuka! Jaki jest Twój sekret?
Jarosław — Trzeba być sobą. ;) Kochać to co się robi i zarażać swoją pasją innych. Należy także cały czas się uczyć i rozwijać swoje umiejętności pamiętając o tym by zawsze być kreatywnym i... radosnym z pozytywnym nastawieniem do życia!

Podobni nauczyciele

szachy niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.

Gdynia
Licencjonowany trener, z wieloletnim doświadczeniem najlepszej Akademii Szachowej w Trójmieście Król i Królowa
zł80
Rafał
 • (8 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

-Oferuje profesjonalne przygotowanie które zapewni podniesienie rankingu na platformach szachowych np. chess.com -Uczę...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Bydgoszcz
Szachista z Bydgoszczy Udziela prywatnych również jak i grupowych lekcji z szachów
zł50
Mateusz
 • (5 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie. Posiadam uczniów najmłodszych co maja 5-6 lat jak i również co 60+....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Szachista z doświadczeniem nauczy Cię grać w szachy i przygotuję na pierwszy turniej.
zł40
Bartosz
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Do każdych zajęć przygotowuje się personalnie, dostosowując poziom zadań i łamigłówek do stopnia zaawansowania....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Bydgoszcz
Lekcje szachów dla dzieci oraz dorosłych z młodym, aspirującym trenerem z Bydgoszczy.
zł40
Szymon
1-sza lekcja za darmo!

Prowadzę zajęcia dla dzieci oraz dorosłych, którzy zaczynają swoją przygodę z szachami, oraz dla takich którzy mają...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem uczniem liceum na profilu mat-fiz, który gra w szachy od 10 lat. Mam doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych
zł40
Franciszek
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania to podchodzenie do ucznia bardzo indywidualnie - jeden będzie wymagał większej uwagi w uczeniu...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Opole
Kandydat na mistrza krajowego chętnie nauczy Cię podstaw lub znacząco podwyższy Twój poziom!
zł70
Mateusz
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, a moje techniki nauki w bardzo szybkim tempie pomogą Ci osiągnąć swój...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Świdnica
Jestem instruktorem i praktykującym zawodnikiem z 30 letnim doświadczeniem. Uczę gry w szachy na zajęciach grupowych/indywidualnych stacjonarnie oraz online. Zapraszam
zł60
Kamil
 • (4 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Metody nauczania indywidualnie dobieram do słuchacza w zależności od reprezentowanego poziomu i wieku. Zajęcia...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Łódź
Cześć! Jestem Jasiek i oferuję naukę gry w szachy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podejmę się nauki dzieci już od 6 roku życia - im wcześniej zacznie się przygodę z szachami, tym lepiej!
zł55
Jan
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach ze mną sprawię, że nie będziesz się nudzić! Gwarantuję dokładne objaśnianie zasad gry w szachy,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Pruszcz Gdański
Jestem szachistką z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam lekcji gry w szachy online indywidualnie oraz grupowo. Przyjmuję początkujących oraz nieco bardziej doświadczonych graczy
zł30
Kamila
1-sza lekcja za darmo!

Zajęcia odbywają się online za pomocą platformy lichess.org Kontaktuję się z uczniami przez Skype lub Discord Oferuję...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Warszawa
Renomowana Szkoła Szachowa Szmitek Team udziela prywatnych jak i grupowych lekcji gry w szachy na terenie Warszawy i okolic.
zł100
Karol
1-sza lekcja za darmo!

Każdy uczeń jest dla nas bardzo ważny. Staramy się poświęcić maksimum uwagi każdemu kto nam zaufa. Mamy swój...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Tarnobrzeg
Witam, nazywam się Adam Biesiadecki mam 15 lat a w szachy gram już od 9 lat Posiadam 1 kategorie szachową i 1577 FIDE nauczam do poziomu 2 kategorii szachowej.
zł35
Adam
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach analizujemy różnego rodzaju pozycje które staram się jak najlepiej wytłumaczyć uczniowi, mogę nauczać...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kielce
Jestem wielkim pasjonatem szachów. Aktywnie uczestniczę w turniejach oraz mam za sobą tysiące rozegranych partii. Z chęcią pomogę osobom, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności lub poznać tę grę.
zł40
Paweł
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje szachów przede wszystkim mają sprawiać przyjemność! Zajęcia indywidualne pozwalają mi skupić się w pełni na...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Kraków
Jestem wieloletnim profesjonalnym i doświadczonym zawodnikiem szachowym. Posiadam certyfikat instruktora szachowego i chętnie udzielę prywatnych lekcji szachowych dla początkujących i zaawansowanych
zł50
Sebastian
1-sza lekcja za darmo!

Zajęcia prowadzone są online przez dowolną platformę (skype, zoom, teams...). Lekcje ukierunkowane są do każdej grupy...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Gdańsk
Jestem profesjonalnym trenerem szachowym, współzałożycielem Szkoły Szachowej Król i Królowa działającej na terenie Trójmiasta.
zł60
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Uważam, że nauka szachów jest dla każdego. Dbam o różnorodność prowadzenia zajęć i korzystam między innymi z:...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Katowice
Mistrz FIDE oraz student psychologii i pedagogiki chętny do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pierwsza lekcja gratis!
zł85
Radosław
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję lekcje wszystkim pasjonatom królewskiej gry, także tym, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w szachowym...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Instruktor szachowy z wieloletnim doświadczeniem . Prowadzę zajęcia szachowe dla osób początkujących, a także chcących podnieść swoje umiejętności. Uczę poprawnych, solidnych szachów od podstaw.
zł90
Farid
1-sza lekcja za darmo!

W zależności od poziomu zawodnika, ale w początkowych fazach duży nacisk kładę na ANALIZĘ partii i szukanie własnych...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Udzielę lekcji gry w szachy na stosunkowo wysokim poziomie za niską cene
zł39
Jakub
1-sza lekcja za darmo!

udzielę lekcji gry w szachy i po paru lekcjach pomogę wbić punktacje rankingową do nawet ponad 1500 punktów. moimi...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Legnica
Lekcje szachów online dla dzieci i dorosłych, prowadzone z pasją przez instruktorkę Polskiego Związku Szachowego
zł60
Radosława
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

opieram swoje zajęcia na zebranym przez wszystkie lata swojej kariery szachowej doświadczeniu

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Warszawa
Szachy są moją pasją od 12 lat. Z chęcią podzielę się moją wiedzą.
zł49
Michał
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Nieco inne podejście jest wymagane na każdym etapie drogi do mistrzostwa...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Witam :) Udzielam lekcji szachowych dla każdego w przystępnej cenie. Gram od 11 lat, jestem złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów.
zł50
Natalia
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje zajęcia na doświadczeniu. Dostosowuję zadania do poziomu zaawansowania, staram się aby zajęcia były tak...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczyciela w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 50 zł 50 zł 50 zł
5 godzin 250 zł 250 zł 250 zł
10 godzin 500 zł 500 zł 500 zł
Zarezerwuj lekcję