Strona główna
Zostań nauczycielem
Warszawa 
Ju - Prof angielski - Warszawa
Warszawa 
 • (Oceny: 9)
A
Angelika
« Julka to świetna korepetytorka, którą podchodzi indywidualnie do... Więcej »
A
Angelika
« Julka to świetna korepetytorka, którą podchodzi indywidualnie do osoby, angażuje się, wkłada serce i potrafi nieźle zmotywować :) Dodatkowo, jest to najkompetentniejszy korepetytor, jakiego spotkałam. Pod względem merytorycznym, oczywiście :) »
40zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil nauczyciela zweryfikowany
Czas odpowiedzi 2h
Lekcje oferowane przez Ju
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Angielski
 • Mowa - angielski
 • Pisanie - angielski
 • Angielski brytyjski
 • Angielski amerykański
Poziomy
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Szkoła podstawowa
 • Edukacja wczesnoszkolna
 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Zaawansowany

Jestem absolwentką liceum dwujęzycznego i prowadzę zajęcia/korepetycje z angielskiego. Zapraszam wszystkich, którzy lubią przyjemną, praktyczną naukę opartą na zainteresowaniach!

Metoda nauczania

Indywidualne podejście do uczennicy/ucznia. Rozmowa, rozmowa, rozmowa (swobodna, z żartem, w zależności od poziomu). Poza tym oczywiście ćwiczenia pisemne, muzyka, poezja angielska. Chcę oprzeć się na tym, co dana/y uczennica/uczeń lubi i co ją/jego interesuje. Ćwiczymy nie tylko język, ale także kreatywność! Pomagam zarówno dogonić rówieśników z klasy z poziomem oraz troszkę ich prześcignąć ;)
Na pierwszej lekcji pogadamy o tym, jak chcemy się uczyć (jesteś wzrokowcem? Słuchowcem? Nie wiesz? Nie szkodzi), a potem już będziemy lecieć z nauką.

Jak przestać bać się rozmawiać?

Nienawidzę pamięciówki! Co mam zrobić?

W jakim kontekście możemy użyć danych słów?

Odpowiemy sobie na te pytania i nauczymy się także czytania i rozumienia tekstu równocześnie — bez tłumaczenia sobie w głowie. Oczywiście, nie wszystko naraz :) Chciałabym, żeby dana/y uczennica/uczeń jak najwięcej wynosił/a z lekcji i nie widzi mi się zasypywanie jej/jego materiałem.

Oferuję własne fiszki dostosowane do poziomu, który aktualnie przerabiamy, dostęp do strony z fajnymi materiałami (w tym nagrania i teksty) oraz sprawdziany w formie kahoota :)

Chcesz się rozwinąć? Wpadaj!

Opis doświadczenia

Jestem absolwentką liceum z oddziałami dwujęzycznymi,

piszę teksty w anglojęzycznych projektach muzycznych.

Korepetycje dla osób od 13 do 40 roku życia prowadzę od 2020.

Jestem płynna w tym języku, aktualnie na poziomie C1 (co niedługo potwierdzi certyfikat:)) i dostosuję się do każdego.

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 40 zł/h
Stawka za 5 godzin lekcji : 200 zł
Stawka za 10 godzin lekcji : 380 zł

Szczegóły

40 złotych to po prostu przystępna i przyjemna cena. Tyle kosztuje, przykładowo, obiadek w miłej restauracji. A że lepiej jadać teraz w domu, to może skusisz się na porcję wiedzy?

Lekcje oferowane przez Ju
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Angielski
 • Mowa - angielski
 • Pisanie - angielski
 • Angielski brytyjski
 • Angielski amerykański
Poziomy
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Szkoła podstawowa
 • Edukacja wczesnoszkolna
 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Zaawansowany

Curriculum Vitae - Ju

Julia

absolwentka liceum z oddziałami dwujęzycznymi,

matura z angielskiego zdana na 100%,

korepetytorka od 2020 roku,

autorka tekstów w anglojęzycznym projekcie Morning's Here


Przebieg zajęć:
1. poznanie (2-4 lekcje na ustalenie, co nam najbardziej pasuje metodą prób i błędów - chyba że już wiesz, czego oczekujesz).
- Pobierzesz Kahoota i Quizleta. Na Quizlecie mam własne fiszki dostosowane do każdego poziomu wiedzy. Wprowadzę cię w stronę linguahouse, skąd będziemy czerpać dostępne przydatne materiały.
- rozpiszemy Ci indywidualny plan
- wszystko może ulec zmianie, jeśli tylko przestanie ci pasować.
2. początek lekcji - opowiesz mi, jak minął Ci tydzień po angielski w czasach przeszłych.
3. koniec lekcji - plany na przyszłe dni w czasach przyszłych
4. w międzyczasie kolejno szybkie wprowadznie, potem czytanie, słuchanie bądź oglądanie i ćwiczenia. ja lubię rozmawiać z uczniami, ale jeśli wolisz pracować w ciszy, dam Ci potrzebną przestrzeń
5. testy będziemy robić na kahoocie, ale także chciałabym dowiedzieć się czegoś o Twojej znajomości gramatyki - będziemy pisać też oczywiście maile.
6. praca domowa - lubię zadawać obejrzenie angielskiego filmu, przetłumaczenie wiersza, który lubisz bądź piosenki, ale znajdziemy też dla ciebie sposób na wkucie słówek (niestety, trzeba).

Oceny: 9 - Ju
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.

Rekomendacje: 9

A
Angelika

Julka to świetna korepetytorka, którą podchodzi indywidualnie do osoby, angażuje się, wkłada serce i potrafi nieźle zmotywować :)
Dodatkowo, jest to najkompetentniejszy korepetytor, jakiego spotkałam. Pod względem merytorycznym, oczywiście :)

M
Maja

Julka jest bardzo przyjazną osobą o dużej wiedzy, więc rozmowa z nią to czysta przyjemność. Jak się okazuje astrologia to szeroki temat, w który Julka potrafi umiejętnie wprowadzić. Polecam wszystkim zainteresowanym:)

M
Maja

Mega otwarta i życzliwa osoba, gadatliwa, charyzmatyczna, w jej towarzystwie na pewno nie będziesz się nudzić! Nauczy cię jak używać angielskiego w praktyce, jak i do sprawdzianu. Polecam!

Ł
Łukasz

Polecam Ju ze względu na szerokie kompetencje i dobre podejście do ucznia. Swoimi lekcjami potrafi zachęcić do przedmiotu, jest zorientowana w kulturze anglojęzycznej. Nie znam lepszej korepetytorki od angielskiego

Z
Zuza

Ju jest radosną i błyskotliwą osobą, jako uczennica klasy dwujęzycznej ma wysokie kompetencje językowe. Bardzo towarzyska i kreatywna, co przydaje się podczas korepetycji :)

O
Ola

Poznałam Ju w szkole. Od samego początku zauważyłam, że ma super podejście do ludzi, a po angielsku mówi bardzo dobrze, co pokazywały jej oceny z tego przedmiotu. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, bez problemu Ci wytłumaczy :). Gorąco polecam !!

D
Dominik

Julka jest bardzo cierpliwą i przyjazną osobą. Potrafi wyjaśnić nawet najtrudniejszy materiał szybko i szczegółowo. Zdecydowanie polecam.

W
Weronika

Znam Julię od dawna i odkąd pamiętam przed sprawdzianami siedziała ze swoimi znajomymi z klasy i pomagała im zrozumieć gramatykę. Oczywiście, każdy dobrze na tym kończył, ponieważ Julka jest dobrym nauczycielem, potrafi wytłumaczyć temat w ciekawy i prosty sposób tak, żeby każdy zrozumiał.

M
Maja

Znam Ju z liceum, chodzimy razem do klasy. Myślę, że będzie wyrozumiałym i cierpliwym nauczycielem. Angażuje sie w każde nowe zadanie i potrafi znaleźć mocne strony ucznia.

Podobni nauczyciele

angielski niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować mowa - angielski, by Ci pomóc.
Nauka nie jest już problemem, pisanie - angielski dla wszystkich!
Branie lekcji z angielski brytyjski nigdy nie było łatwiejsze: nauczysz się nowych umiejętności.

Warszawa
Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Udzielam prywatnych lekcji z języka angielskiego indywidualnych lub grupowych od poziomu podstawowego do matury. Mam certyfikat CAE!
zł50
Alicja
1-sza lekcja za darmo!

Moje zajęcia opierają się na osłuchaniu, rozmowie i ćwiczeniu. Stwarzam przestrzeń do popełniania błędów, co...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem studentem filologii angielskiej na uniwersytecie SWPS w Warszawie. Udzielam prywatnych i grupowych lekcji języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.
zł40
Michał
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Zawsze dostosowuję metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Przedstawiam i tłumaczę materiał w sposób jasny i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem studentką Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam IB World School No. 2988 w Bydgoszczy uzyskując dyplom Matury Międzynarodowej.
zł40
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Liceum skończyłam niedawno, dlatego też doskonale pamiętam realizowane tematy. Jako uczennica wypracowałam swoje metody...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem absolwentką XXXIII liceum dwujęzycznego im. Kopernika w Warszawie (96% na maturze dwujęzycznej z języka angielskiego) i przyszłą studentką lingwistyki stosowanej. Chętnie zajmę się przygotowani
zł50
Kamila
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego podchodzę indywidualnie, uważam, że przede wszystkim liczy się zrozumienie tematu, a nie wykucie go na blachę.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem studentką psychologii oraz korepetytorką z języka angielskiego z 5- letnim doświadczeniem. Zapraszam każdego, kto chciałby popracować nad swoimi zdolnościami językowymi!
zł50
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Materiały dobieram indywidualnie do każdego ucznia. Wszystko zależy od tego, jak mają wyglądać nasze zajęcia :)...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Warszawa
Doświadczona nauczycielka języka angielskiego i tłumaczka udzieli lekcji języka angielskiego dla dorosłych. Jestem magistrem Filologii Angielskiej. Oferuję lekcje języka angielskiego ogólnego, bizneso
zł60
Janina
1-sza lekcja za darmo!

W trakcie pracy wykorzystuję Skype, Microsoft Teams, Zoom. Wykorzystuję materiały multimedialne oraz funkcję dzielenia...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem uczennicą Warszawskiego liceum, z rozszerzonym angielskim. Chętnie pomogę dzieciakom z podstawówki, w kwestii języka angielskiego, który znam na wysokim poziomie. Pilnie potrzebuje dorywczej pr
zł35
Gabriela
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do tematu w nieco inny sposób niż typowi nauczyciele. Uważam ze rozmowy i słuchanie pozwalają najwiecej się...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Student lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (ang-niem) na podwójnej specjalizacji (nauczycielskiej oraz tłumaczeniowej). Uczę od poziomu A1 do C2.
zł50
Krystian
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach w pierwszej kolejności zwracam uwagę na to, co uczniowi/uczennicy jest najbardziej potrzebne. Oprócz tego...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Absolwentka filologii Angielskiej oferuje prywatne lekcje angielskiego w Warszawie. Zacznij zmieniać swoje życie już dziś!
zł50
Anita
1-sza lekcja za darmo!

Nauka angielskiego to nie tylko zdane egzaminy. Uczymy się języka głównie żeby mówić i rozumieć. Ja największą...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Witam, jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Oferuje lekcje prywatne z języka angielskiego, niemieckiego oraz włoskiego.
zł40
Natalia
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję lekcje z języka angielskiego, niemieckiego oraz angielskiego na poziomie podstawówki oraz liceum. Chetnie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Warszawa
Spędzilam w krajach anglojęzycznych ponad 10 lat gdzie uczyłam się języka na kursach i w praktyce.
zł50
Marlena
 • (6 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Zajecia prowadzę różnorodnie poruszając poniższe kwestie: czytanie tekstu z tłumaczeniem, odpowiadanie na pytania...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Chcesz uczyć się angielskiego w ultra przyjaznej atmosferze? Zapraszam! Lektor angielskiego z wykształceniem kierunkowym :) Zajęcia indywidualne lub grupowe. Wszystkie poziomy!
zł70
Agnieszka
1-sza lekcja za darmo!

Metody, którymi się posługuję, zawsze są dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania znajomości języka...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Udzielam prywatnych lekcji z przedmiotów humanistycznych. Jestem z Warszawy. Przygotuję do każdego egzaminu i pomogę z napisaniem każdej pracy.
zł40
Robert
1-sza lekcja za darmo!

Opieram się na tym aby nauka nie była smutnym obowiązkiem a żeby dostarczyła też lekkiej frajdy oraz pobudziła do...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem studentką SGH, chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego oraz matematyki na poziomie szkoły podstawowej.
zł25
Ola
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia opieram na wytłumaczeniu zagadnień i rozwiązywaniu zadań.

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem magistrem filologii włoskiej. Przez 4 ostatnie lata mieszkałam i pracowałam w Dubaju gdzie na co dzień posługiwałam się językiem angielskim.
zł40
Alicja
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Indywidualne podejście dydaktyczne do każdego ucznia.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Student AEROSPACE ENGINEERING gotowy pomóc każdemu z poziomu podstawówki w nauce angielskiego.
zł40
Jakub
1-sza lekcja za darmo!

Skupiamy się na rozumieniu angielskiego i używaniu. Uczeń musi nie bać się rozmawiać i oswoić z językiem. Poziom i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Warszawa
Jestem dziennikarką, z doświadczeniem pracy w języku angielskim. Mam za sobą studia w ramach programu Erasmus oraz rok praktyki języka w Los Angeles.
zł40
Agata
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania oparta jest na luźnej konwersacji na wybrane tematy. Podczas rozmowy zwracam uwagę na poprawne...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Warszawa
Jestem uczennicą artystycznego Warszawskiego liceum w klasie maturalnej i oferuję pomoc w zakresie humanistycznym, w języku polskim, angielskim oraz francuskim
zł60
Sonia
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje działania na konwersacjach, wyrabianiu intuicyjnych nawyków i rozwijaniu kreatywnego podejścia do problemów

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego wydziału Filozofii i Socjologii, kierunku International Studies in Philosophy. Chętnie podzielę się wiedzą zdobytą podczas tych lat nauki
zł40
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Zależnie od poziomu ucznia, pomagam przebrnąć przez materiał szkolny lub dobieram inne materiały. Ważne dla mnie jest...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem przyszłą studentką filologii angielskiej i z chęcią pomogę w przygotowaniu do egzaminów (podstawówka i matura). Mój obecny poziom znajomości języka to C1 (zaawansowany). Lubię wyzwania, zaprasz
zł40
Sabina
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania łączy przyjemne z pożytecznym. Staram się wdrażać nauczanie przez skojarzenia, rozrywkę.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczycielki w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina Niedostępne Niedostępne 40 zł
5 godzin Niedostępne Niedostępne 200 zł
10 godzin Niedostępne Niedostępne 400 zł
Zarezerwuj lekcję