Strona główna
Zostań nauczycielem
Poznań 
Poznań 
 • (Oceny: 17)
M
Marta
« Agnieszka uczy skutecznie. Pozwala wybrać własną drogę nauki, ale... Więcej »
M
Marta
« Agnieszka uczy skutecznie. Pozwala wybrać własną drogę nauki, ale potem pilnuje by nie schodzić ze szlaku. Konsekwencja, profesjonalizm, jasne zasady współpracy. najlepszy wybór dla konkretnych i zdecydowanych na pracę w miłej atmosferze. »
60zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil nauczyciela zweryfikowany
Czas odpowiedzi 24h
Lekcje oferowane przez Agnieszka
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Francuski
 • Mowa - francuski
 • Słownictwo - francuski
 • Rozumienie ze słuchu - francuski
 • Pisanie - francuski
 • Tłumaczenie - francuski
Poziomy
 • Wszystkie poziomy

Jestem magistrem filologii romańskiej i od 10 lat prowadzę firmę L'Apostrophe, w ramach której uczę języka francuskiego.

Metoda nauczania

Program zajęć ustalam z każdym uczniem zależnie od jego poziomu, potrzeb i upodobań. Ważnym elementem procesu uczenia się jest dla mnie autonomia ucznia i jego aktywny udział w każdym aspekcie nauki. Stawiam na układ partnerski i świadomą współpracę obydwóch stron mających wspólny cel: budowanie/poszerzanie kompetencji ucznia i czerpanie z tego przyjemności.

W nauczaniu oprócz podręczników wykorzystuję materiały autentyczne: nagrania radiowe, telewizyjne, blogi, filmy dokumentalne, piosenki, etc., ale również gry planszowe czy obrazy/zdjęcia.
Przygotowuję też samodzielnie zadania (np. do audycji radioywch, tekstów prasowych, zadania leksykalne), w tym projekty tematyczne i zadania-łamigłówki.

Zachęcam uczniów, by poprzez aplikacje, strony internetowe, portale społecznościowe, media, etc. mieli codzienny kontakt z językiem. Prowadzę profil mojej firmy na Facebooku i grupy tematyczne dla moich uczniów, gdzie umieszczam dodatkowe zadania.

Postrzegam naukę języka francuskiego jako szansę na podjęcie wyzwania intelektualnego, które sprawi, że szare komórki rozruszają się bez względu na wiek ucznia czy jego potrzeby zawodowe/edukacyjne.

Opis doświadczenia

Jestem magistrem filologii romańskiej na UAM, specjalizacja dydaktyka. Uczę języka francuskiego od 18 lat, w tym od ponad 10 lat w ramach własnej firmy L'Apostrophe i 8 lat on line. Pracuję obecnie z około 30 osobami.
Moi uczniowie zdobywają między innymi certyfikaty DELF, DALF (C1-C2) czy DFP i przygotowują się do egzaminów. Pracuję ze student(k)ami i absolwent(k)ami filologii romańskiej i osobami poprawiającymi swój warsztat tłumaczeniowy, a także z pracownikami kancelarii prawnych czy korporacji międzynarodowych, którzy potrzebują języka francuskiego w codziennej pracy. Moimi uczniami są również osoby, które naukę traktują jako rozrywkę intelektualną, wyzwanie, sposób na poszerzenie horyzontów, etc.

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 60 zł/h

Szczegóły

1. Pierwsza lekcja to bezpłatna lekcja organizacyjna i w jej czasie poznaję ucznia. Razem ustalamy sposób pracy, cele, etc. Opowiadam też o wykorzystaniu internetu czy aplikacji w nauce języka.
2. Nie przyjmuję płatności z góry, jednak lekcja odwołana w dniu, w którym powinna się odbyć, jest płatna. Wcześniejsze odwołanie nie wiąże się z żadnymi opłatami.
3. Za wszystkie lekcje wystawiam faktury.

Lekcje oferowane przez Agnieszka
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Francuski
 • Mowa - francuski
 • Słownictwo - francuski
 • Rozumienie ze słuchu - francuski
 • Pisanie - francuski
 • Tłumaczenie - francuski
Poziomy
 • Wszystkie poziomy

Curriculum Vitae - Agnieszka

WYKSZTAŁCENIE
2006-2009 studia magisterskie na Wydziale Neofilologii UAM: filologia romańska (specjalizacja: dydaktyka)
2003-2006 studia licencjackie na Wydziale Neofilologii UAM: filologia romańska (specjalizacja: dydaktyka)
1999-2003 II LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu: klasa DELF (certyfikat DELF A1–A6)

DOŚWIADCZENIE
• od października 2010 do teraz L’Apostrophe
jednoosobowa działalność gospodarcza : nauczanie języka francuskiego i tłumaczenia
współpraca tłumaczeniowa i edukacyjna z licznymi przedsiębiorstwami, m.in.:
lipiec 2015 – Franklin Templeton Investments
autorka i lektorka skierowanego do grafików komputerowych i informatyków kursu obróbki graficznej tesktów w języku francuskim
marzec 2013 – styczeń 2014 – szkoła British School ITC K. Lachowicz, A. Mokrzycki s.c. (Warszawa)
lektorka dwusemestralnego kursu języka francuskiego dla Telekomunikacji Polskiej SA / Orange w Poznaniu
kwiecień – listopad 2013 – Międzynarodowe Centrum Językowe TRANSLATOR (Katowice)
lektor kursu języka francuskiego dla Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu
• listopad 2009 – POLEKO Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska :
tłumacz firmy Franki Fundamenty
• wrzesień 2009 – XI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show 2009:
tłumacz firmy Emily, producenta sprzętu do ciągników
• marzec – czerwiec 2009 – Centrum Językowe sCOOL Huberta Piotrowicza w Czempiniu :
lektor języka francuskiego w ramach kursu in-company
• wrzesień 2008 – X Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show 2008:
tłumacz firmy Emily, producenta sprzętu do ciągników
• marzec – kwiecień 2006 – II LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu
nauczyciel-stażysta
• kwiecień i wrzesień 2005 II LO
szkolne praktyki studenckie

INNE
• marzec 2008 – styczeń 2015
uczestniczka szkoleń metodycznych prowadzonych przez wydawnictwa Didier, Hachette, CLE International, Nowela i PUG
• styczeń 2011 – unijny projekt „Stażyści MFR w Wielkopolsce” realizowany przez Fundację Języków i Kultur „Sfera”
osoba odpowiedzialna za pobyt francuskich stażystów i tłumacz
• czerwiec 2009 – wybory do Parlamentu Europejskiego
wiceprzewodnicząca OKW
• luty – kwiecień 2009 – kurs pilota wycieczek, kurs wychowawców kolonijnych
• grudzień 2008 – Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu COP14 w Poznaniu
lider grupy wolontariuszy (10 osób)
• czerwiec 2005 – Międzynarodowy Festiwal Teatralny « Malta »
pilot i tłumacz grupy « Transe Express Circus »

Oceny: 17 - Agnieszka
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.

Rekomendacje: 17

M
Marta

Agnieszka uczy skutecznie. Pozwala wybrać własną drogę nauki, ale potem pilnuje by nie schodzić ze szlaku. Konsekwencja, profesjonalizm, jasne zasady współpracy. najlepszy wybór dla konkretnych i zdecydowanych na pracę w miłej atmosferze.

A
Anetta

Przede wszystkim to nie tylko nauczycielka godna zaufania - to nauczycielka, dla której poświęca się minuty snu, przelewa pot znad zadań z gramatyki, przestaje czytać facebooka - a zaczyna interesowac się wiadomościami z krajów fracuskojęzycznych... To nauczycielka dzięki której mieszkam teraz we Francji i jest mi tu dobrze, wiem co oznaczają skróty wypisane na znakach i w urzędach, podpowiadam innym gdzie szukać informacji i które podcasty są warte posłuchania. Agnieszka to nauczycielka, która uzależnia od francuskiego, którego czasem ma się dość, ale wykonana praca zwraca się z nawiązką. "Po prostu parlasz!". Indywidualne podejście, kopniaki motywacyjne, gry i zabawy językowe - czego chcieć więcej?

M
Monika

Agnieszka jest bardzo dobrym nauczycielem. Zajęcia są dostosowane do ucznia pod kątem jego faktycznych potrzeb i sposobu uczenia się. Aga jest zawsze przygotowana, cierpliwa, potrafi też sprawić, że Twoje zdolności językowe ujrzą w końcu światło dzienne:) Często proponuje dodatkowe, kreatywne ćwiczenia/zadania, które sprawiają, że nauka francuskiego staje się jeszcze bardziej przyjemna. Wszystko to w super atmosferze, zdecydowanie polecam!!

B
Barbara

Agnieszka uczy mnie francuskiego od 2016 roku i od samego początku online. Zajęcia są bardzo ciekawe, mocno zakorzenione we współczesnych wydarzeniach na świecie. Podręcznik jest traktowany jako baza, do którego bardzo często Agnieszka dodaje bieżące materiały z pracy, radia czy telewizji. Agnieszka ma indywidualne podejście do każdego z uczniów i w zależności od potrzeby kładzie nacisk na różne elementy nauki. Zajęcia bardzo mocno opierają się na komunikacji, bardzo dużo mówienia, żywego języka. Agnieszka jest prawdziwą pasjonatką języka francuskiego, każde zagadnienie z gramatyki czy pisowni jest w stanie logicznie wytłumaczyć, bardzo często wychodząc z historii tego języka. Na lekcjach jest dużo śmiechu i luzu, ale pracować i uczyć się trzeba. I każde zadanie domowe będzie sprawdzone :-) Polecam!

E
Ela

Jedyne lekcje, na których nie ziewałam :) Na zajęciach Agnieszki nie sposób się nudzić - super materiały, autorskie metody nauczania, genialne pomysły, a wszystko przyprawione inteligentnym humorem. Dzięki Adze francuski stał się dla mnie logiczny jak matematyczne równanie. No i przemówiłam w tym języku, więc z Agi super łamaczka bariery językowej:)

Z
Zuzanna

Na każdych zajęciach daje mi ogromnego kopa pozytywnej energii! Docenia starania, dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po każdych zajęciach wychodzę z poprawionym humorem, zmotywowana do działania i dalszej nauki. Według mnie najlepszy nauczyciela języka francuskiego!

K
Kasia

Serdecznie polecam Agnieszkę, ponieważ jest nauczycielką rzetelną, która inspiruje swoich uczniów do pracy. Potrafi trafnie przeanalizować ucznia pod kątem stanu wiedzy, słabych i mocnych stron oraz preferowanych sposobów uczenia się, a na bazie tych informacji wspólnie tworzymy plan działania. Agnieszka ma świetny warsztat zarówno językowy, jak i metodologiczny, dzięki czemu kompleksowo spełnia indywidualne potrzeby uczniów. Agnieszka na lekcjach korzysta z dostępnych i aktualnych źródeł oraz autentycznych dokumentów, ale posiada również sporo autorskich materiałów. Na zajęcia chodzę zawsze chętnie, bo czuję i wiem, że się dzięki nim rozwijam, a przy okazji dobrze bawię. Polecam serdecznie!

M
Monika

Dzięki Agnieszce udało mi się podnieść mój poziom języka francuskiego z średnio zaawansowanego do zaawansowanego, przygotowała mnie do egzaminu DELF B2, aktualnie pomaga mi w rozwoju języka w kontekście wykorzystywania go w codziennej pracy zawodowej w międzynarodowej korporacji. Jest to nauczycielka o bardzo indywidualnym podejściu do ucznia, podczas wieloletniej nauki nie zdarzyły się dwie takie same lekcje. Przygotowuje wiele niebanalnych ćwiczeń, tematów pisemnych, tematów konwersacyjnych - wszystko dopasowane jest pod zainteresowania i potrzeby konkrentego ucznia, oparte na różnorodnych źródłach (m.in. radio, filmiki, wszechstronne teksty). Lekcje są niebanalne, aktywizujące, skupione na rozwoju wszystkich umiejętności językowych, a także na eliminacji często popełnianych błędów. Ponadto Agnieszka dzieli się swoją wiedzą podczas lekcji, które organizuje w celach charytatywych oraz przygotowuje zadania i materiały rozwijające w ramach fanpage i grup prowadzonych na facebooku. Jeśli ktoś na poważnie zainteresowany jest nauką jezyka francuskiego - polecam Agnieszkę z całego serca.

A
Aleksandra

Uczę się z Agnieszką francuskiego od ponad dwóch lat - nigdy wcześniej nie miałam tak skutecznego nauczyciela języka obcego. Podchodzi do pracy bardzo metodycznie, dopasowuje tempo pracy do tempa uczenia się, daje zróżnicowane ćwiczenia i pozostawia dużo samodzielności, jednocześnie tłumacząc to, co jest potrzebne. Polecam!

M
Mag

Z Agnieszką przez osiem lat uczyłam się języka francuskiego, to doskonały nauczyciel, którego bez wahania poleciłabym każdemu. Doskonały warsztat dydaktyczny (wiem, bo sama też uczę), kreatywność, cierpliwość, skuteczność to cechy, które wyróżniają Agnieszkę. Świetna atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do każdego uczącego się. Jeśli francuski, to tylko z Agnieszką :)

Podobni nauczyciele

francuski niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować mowa - francuski, by Ci pomóc.
Nauka nie jest już problemem, słownictwo - francuski dla wszystkich!
Branie lekcji z rozumienie ze słuchu - francuski nigdy nie było łatwiejsze: nauczysz się nowych umiejętności.

Poznań
Ukończyłam studia licencjackie z filologii romańskiej na UAM w Poznaniu. Udzielę lekcji z języka francuskiego.
zł45
Barbara
1-sza lekcja za darmo!

Podczas zajęć ze mną uczeń nabywa umiejętności czytania, pisania, mówienia, słuchania. Z każdą lekcją poszerza...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Poznań
Jestem studentem dwóch kierunków na UAM w Poznaniu. Udzielam lekcji z języka francuskiego
zł40
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Moje metody nauczania są bardzo różne, ponieważ wszystko zależy od preferencji i umiejętności ucznia. Zazwyczaj bazą...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwesytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam filologię romańską. Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego na różnym poziomie zawansowan
zł45
Klaudia
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę jego zainteresowania i predyspozycje. Lubię zarażać...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Ukończyłam filologię francuską na UAM (lic) Język francuski to moja pasja :) Jest to naprawdę przepięknie brzmiący język którego warto się nauczyć! Mogę pomóc w pisaniu, gramatyce jak i wymowie.
zł40
Angelika
1-sza lekcja za darmo!

Przede wszystkim praktyczne użycie języka, WYMOWA która jest bardzo ważna, konwersacje, język potoczny (mówiony),...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Luboń
Jestem nauczycielem j. francuskiego od ponad 20 lat z Poznania. Udzielam prywatnych lekcji j. francuskiego.
zł50
Anna
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda uczenia zależy od uczącego się, jego zdolności i potrzeb. Kładę nacisk na mówienie, ale żeby dobrze...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentem filologii polskiej i mam bardzo zaawansowany poziom języka francuskiego i z angielskiego.
zł30
Jamil
1-sza lekcja za darmo!

Dla mnie najważniejszą rzecz w nauczeniu dzieci jest to, aby lekcje były ciekawe i żeby cieci się nie nudziły. Więc...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Opole
Z wykształcenia nauczycielka języka francuskiego i polskiego dla obcokrajowcow, z zamiłowania pasjonatka życia. Zapraszam na zajęcia w sielskiej atmosferze:)
zł70
Kasia
1-sza lekcja za darmo!

Muzyka, film i stend up. Opieram się na autentycznych materiałach.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Włocławek
Jestem w trakcie kończenia studiów filologicznych, mam stały kontakt z językiem francuskim i posiadam wiedzę na temat kultury Francji. Język francuski to moja pasja, uczę z chęcią i z pomysłem :)
zł40
Weronika
1-sza lekcja za darmo!

Metody nauczania są uzależnione od wiedzy i potrzeb ucznia

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Zamość
Cześć! Jestem studentem filologii romańskiej i udzielam korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie.
zł40
Oskar
1-sza lekcja za darmo!

Wszelkie metody dobieram do indywidualnych potrzeb ucznia. Staram się wybierać jak najciekawsze materiały (piosenki,...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Sosnowiec
Lekcje francuskiego dla początkujących. Preferowany czas zajęć 45-60 minut w trybie zdalnym
zł40
Kinga
 • (7 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Zależy mi na poznaniu potrzeb ucznia. Oferuję pomoc w opanowaniu materiału szkolnego, pisania wypowiedzi pisemnych,...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Łódź
Francuski brzmi pięknie, ale z Twoją wymową już gorzej? Gramatyka spędza Ci sen z powiek? A może pragniesz wiedzieć więcej i solidnie przygotować się do olimpiad bądź innych konkursów?
zł50
Gabriela
 • (4 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Z przyjemnością pomogę Ci w doskonaleniu swoich umiejętności, jak i nadrabianiu zaległości! Zapraszam wszystkie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
FRANCUSKI ? I TO Z PRZYJEMNOŚCIĄ !!! Zapraszam do nauki, przygody i świetnej zabawy!
zł70
Magdalena
 • (4 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda „Francuski? Z przyjemnością ! przeznaczona jest dla osób, które w krótkim dość czasie chcą lub...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Radlin
Zajęcia indywidualne i grupowe. Język francuski ciekawie i dynamicznie z absolwentką filologii romańskiej UJ. Szybko uczę komunikowania się w języku francuskim. Specjalizuję się w nauczaniu zdalnym.
zł60
Barbara
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Prowadzę zajęcia z języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Specjalizuję się w nauczaniu zdalnym....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kraków
Zapisy na wrzesień 2021  Absolwentka filologii romańskiej, miłośniczka języka francuskiego oraz doświadczony korepetytor. Obecnie pracuje nad swoimi autorskimi materiałami.
zł60
Katarzyna
 • (7 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia, korzystam tylko z francuskich wydawnictw, bazuję również na materiałach...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Parlez-vous français? Nauka języka francuskiego od podstaw i nie tylko :)
zł50
Julia
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do nauczania w sposób "ludzki", ze zrozumieniem drugiej osoby i uwzględnieniem jej potrzeb oraz tak, jak sama...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Katowice
Prowadzę zajęcia z języka francuskiego - spersonalizowane materiały, indywidualne podejście, nauka od podstaw i nie tylko
zł60
Ania
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Zajęcia ze mną to: - ciekawe tematy, - praktyczne słownictwo, - dużo przydatnych materiałów, - indywidualne...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Sosnowiec
Zapraszam do Języka Francuskiego ! Przełammy stereotyp o trudności ! Razem z pewnością Damy Radę !
zł40
Patryk
1-sza lekcja za darmo!

Nauka języka to przepiękna przygoda, którą warto dla każdego przygotować w sposób indywidualny. I tak też robię....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Stare Babice
ONLINE ! Native speaker język francuski ! Konwersacje, czytanie, szlif akcentu, wymowa, słownictwo i wiele więciej !
zł60
Fryderyk
 • (6 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Stosuję metodę, dzięki której godzina naszego spotkania jest wykorzystana w najlepszy możliwy sposób. Po pierwszym...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Kraków
Hej! Jestem studentką na UJ w Krakowie. Mieszkałam przez 16 lat w Szwajcarii, Genewie więc francuski znam bardzo dobrze i chętnie pomogę :)
zł40
Julia
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Luźne lekcje (onlinie najczęściej ale można się także umówić na terenie Krakowa), porady i tricki do szybkiego...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Lubliniec
Jestem studentką filologii romańskiej i prawa. Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego (początkujący).
zł50
Anna
1-sza lekcja za darmo!

Staram nauczać się przez skojarzenia, obrazki oraz przejrzyste notatki, które udostępnię uczniom. Na każdych...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Piotrków Trybunalski
Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Łódzkim z tytułem Licencjata, bardzo chętnie udzielę prywatnych lekcji z języka francuskiego, na których duży nacisk kładę na rozmowę, słownictwo oraz gr
zł55
Angelika
1-sza lekcja za darmo!

Naukę prowadzę zdalnie, z domu, przez kamerkę na Facebooku, ewentualnie na Skype, (wedle upodobań). Już od samego...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
w domu nauczycielki w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina Niedostępne Niedostępne 60 zł
Zarezerwuj lekcję