Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Bydgoszcz
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Bydgoszcz
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Mer_titre_ville

K
Cześć, nazywam się Kaja Kamińska, jestem uczennicą IV klasy szkoły muzycznej II stopnia. W tym roku czeka mnie egzamin z harmonii, dlatego szukam nauczyciela, z którym mogłabym dodatkowo się do niego przygotowywać. Od marca lekcje harmonii u mnie w szkole były prowadzone bardzo chaotycznie, więc potrzebuję usystematyzować wiedzę z trzeciej klasy i również przerabiać materiał z bieżących zajęć. Od razu chciałabym spytać, czy byłaby możliwość umówienia się na zajęcia online w środy o godzinie 15:00, 16:00 lub 17:00? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
J
Cześć, chciałam zapytać o możliwość korepetycji z chemii. Chciałabym w tym roku napisać maturę z chemii i przygotować się do niej z kimś kto zna system oceniania matur i może skorygować moje błędy, a także pokazać na co zwracać szczególną uwagę podczas rozwiązywania zadań obliczeniowych. Pozdrawiam, Julia :)
J
Witam, szukam nauczyciela japońskiego dla mojej 11-letniej córki. Czy uczy Pani również dzieci? Córka do tej pory nie mała kontaktu z tym językiem, albo bardzo chce się uczyć. Pozdrawia, Joanna Traczyk
I
Dzień dobry Julio Szukam Nauczyciela dla 8letniej córki. W 1 klasie uczyła się w szkole, więc ma jakąś niewielką wiedzę ale chcielibyśmy aby uczyła się trochę więcej indywidualnie. Myślę że 1 lekcja w tygodniu byłaby ok i praca własna, córka chętnie odrabia pracę domowe i nie ma z tym problemu. Pozdrawiam serdecznie Ilona Król (mama) Przepraszam najmocniej bo choć strona Superprof jest bardzo fajna bo skupia wielu nauczycieli to jej obsługa jest nieczytelna i dopiero dziś dostałam Pani wiadomość. Bardzo chętnie spróbujemy. Czy to jeszcze możliwe? Czy można się kontaktować z Panią inną drogą? My w sobotę moglybysmy umówić się na lekcje. Bardzo dziekuje Ilona Król
M
Dzień dobry, Na prośbę syna poszukuję dla niego nauczyciela śpiewu. Grzegorz jest w 7 klasie i od kilku miesięcy śpiewanie stało się dla niego bardzo ważnym elementem dnia. Chciałby nauczyć się więcej i pobierać lekcje. Pozdrawiam, Malwina Witoszek
E
Szkoła Języków Obcych (Bydgoszcz (Błonie) i okolice Bydgoszczy) Jesteśmy firmą prężnie działającą od 2007r. prowadząca kursy językowe dla wszystkich poziomów i grup wiekowych. Poszukujemy nauczycieli j. angielskiego oraz niemieckiego. Proponujemy współprace w przyjaznej atmosferze, w godzinach dopasowanych pod dyspozycyjność nauczyciela i z konkurencyjnym wynagrodzeniem. Wszystko jest kwestią umowną - w tym ilość godzin pracy. O więcej informacji proszę śmiało pytać. Z przyjemnością przyjmiemy też na praktyki i staże studentów filologii angielskiej, niemieckiej lub lingwistyki stosowanej z wcześniej wymienionymi językami. Z pozdrowieniami.
K
Witam poszukuje korepetycji dla córki wieku 12 lat. Trzy lata temu wróciliśmy z UK .Niechce by zatraciła angielski dlatego szukam konwersacji by dalej się rozwijała.Oczywiscie na lekcjach w szkole się nudzi 😀 Jeżeli chodzi o dosteonosc to jak narazie nie pasuje nam tylko czwartek i sobota .Corka trenuje akrobtyke. Pozatym każdy dzień po szkole do wieczora nam pasuje byleby po 16:00
A
Dzień dobry Nazywam się Anna Cieślar. Dawno temu skończyłam ognisko muzyczne na skrzypcach. Potem miałam 10 lat przerwy i jakoś z cztery lata temu na nowo wzięłam się za granie na skrzypcach. Miałam trzech nauczycieli ale zbyt często się przeprowadzam żeby na stałe mieć z kimś normalne lekcje. Nie gram jakoś super, dobrze się czuję w trzeciej pozycji, czasami coś było w piątej. Trochę mi przeszkadzało że zawsze graliśmy klasykę, sprawia mi przyjemność ale jest trochę mało praktyczna. Często ze znajomymi sobie gramy przy ognisku i w sumie "gram to co słyszę w głowie". Takie na luzie granie jest super i chciałabym je poprawić. Nie chcę być zawodowo skrzypakiem raczej sobie regularnie grać, robić postępy i cieszyć się z tego co oferują skrzypce. Chciałabym poznać skrzypce od strony jazzowej tylko sama nie do końca wiem jak się za to zabrać. Ze swojej strony mogę zagwarantować regularne ćwiczenie na skrzypcach i długoterminową współpracę. Chciałam spytać czy do lekcji online potrzebuję specjalny mikrofon? Pozdrawiam Anna Cieślar
X
Hej Znalazłam cię tu przypadkiem aż w szoku jestem. Pomyślałam że napiszę do ciebie bo nagle znikłeś z gadu gadu. Jeśli nie odpiszesz to zrozumiem ale daj chociaż znać że wszystko u ciebie okej 😊 Pozdrawiam cie. 😊 O.B.
A
Dzień dobry. Szukam korepetycji dla córki, jest zdolna- słówek uczy się dobrze, ale chciałaby doskonalić umiejetność poprawnego mówienia, akcentu i czasów.jestesmy dyspozycyjne popołudniami i większość weekendów. Mieszkamy na Bronikowskiego, co drugi weekend córka jest u taty na Osowej Górze na ul. Tukanowej.
Z
Dzień dobry, Szukam korepetytora który pomógłby mi w poprawie matury i dostaniu się na wymarzone studia lekarskie. Prosze o informacje czy posiada pani jeszcze jakis wolny termin na cotygodniowe spotkania oraz jak wyglądają takie lekcje (pierwszy raz zainteresowałam sie zajeciami online ze wzgledu na czeste wyjazdy) Pozdrawiam Zuzanna Gacek