Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Gdańsk
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Gdańsk
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Mer_titre_ville

N
Hej jestem w 3 klasie liceum. Wybieram się na studia architektoniczne. Potrzebuję korepetycji z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jestem zainteresowana zajęciami kilka razy w miesiącu. Proszę o informacje czy taka forma lekcji by pani odpowiadała. Oraz ile wynosiłby koszt? Pozdrawiam
S
Dzień dobry Mam na imię Sandra, jestem studentką drugiego roku filologii angielskiej na specjalizacji tłumaczeniowej. Od 5 lat mieszkam w Hiszpanii i niestety mój zasób słownictwa jak i poziom gramatyki mocno się obniżył. Potrzebuję nauczyciela który będzie poprawiał moje błędy w mówieniu oraz poćwiczy ze mną pisanie :)
A
Dzień dobry, Szukamy osoby, która chciałaby zacząć uczyć prawie 3 latka. Będziemy bardzo aktywnymi asystentami nastawionymi na to że raczej będzie to umuzyklanienie, możemy w obecnej sytuacji spotykać się jedynie na lekcjach online. Skrzypce 1/32 są w zasięgu. Pozdrawiam serdecznie i proszę o ew. Kontakt mailowy (Informacja ukryta)
A
Dzień dobry, jestem zainteresowana lekcjami jezyka niemieckiego dla mojego 13 letniego syna. Mam wrażenie, że syn ma bardzo nieusystematyzowaną wiedzę. Preferowalibyśmy naukę on line na platformie Teams albo innej.
J
Dzień dobry, jestem mamą siódmoklasistki, która w tym roku rozpoczęła edukację domową, egzamin z historii ma już 25 listopada, jak dotąd Pola sama opracowała sobie wszystkie tematy z podręcznika i teraz szukamy osoby, która intensywnie powtórzyłaby z nią materiał i pomogła jej uporządkować wiedzę w ciągu najbliższych 2 tygodni - najlepiej codziennie 1h od poniedziałku do piątku (ewentualnie w weekend w razie potrzeby). Proszę dać znać, czy miałaby Pan czas i ochotę na coś takiego :)
M
Dzień dobry :) Jestem mamą 9l dziewczynki o niecodziennym podejściu do świata. W dobie tego co mamy okazję zaobserwować i jak bardzo kłócą się moje przekonania co do prawdziwości dotychczasowej nauki czy świata od września tego roku córką nienuczeszcza do szkoły. I uczęszczać nie będzie jeśli system i obostrzenia nie ulegną zmianie. Rozwijam się duchowo oraz mam salon masazu. Mieszkamy na Zabiance, moje przekonania i podejście do świata natomiast nie epoka córce...
I
Dzień dobry, Zosia jest przedszkolakiem, od zawsze fajnie reagowała na zajęcia umuzykalniajace (Gordonki i Szkraby i muzyka w których miała pierwszy aktywny kontakt z pianinem). Obecnie miała kontynuować zajęcia stacjonarnie w szkole Yamaha ale ze względu na panująca sytuacje szukamy nauczyciela chcacego podjąć się nauczania gry na keyboardzie od podstaw online. Zakładamy długotrwała współpracę. Pozdrawiam Izabella Wojtaś
J
Dzień dobry, Jestem uczennicą klasy 1 liceum z rozszerzoną matematyką, chciałabym rozpocząć korepetycje z matematyki online. Jak u Pani wygląda nauka zdalna? Dziękuję i pozdrawiam, Julia Bylica
I
Witam, Moja córka jest w VIII klasie, zależy mi o przygotowaniu jej do sprawdzianu i poprawy sprawdzianu. Jeśli to możliwe lekcja najlepiej może być jeszcze dziś i/lub jutro. Pozdrawiam, Izabela Leszczyńska
M
Cześć :) Zanim zarezerwuje lekcję, chciałabym zapytać czy byłaby opcja prowadzenia zajęć online dla 2 osób? :) Sprawa wygląda tak, że moja koleżanka jest po 1 semestrze kursu z języka hiszpańskiego , ja natomiast jestem po 3 zajęciach online. Chciałabyśmy by na początku bylo parę lekcji ze mną , a potem dołączyła by do Nas moja koleżanka :) Jaka wyglądało cenowo takie rozwiązanie oraz czy byłaby taka możliwość?:) Obie mamy książkę Acrois :) Pozdrawiam Magdalena Grys
A
Witam, szukam nauczyciela j.angielskiego dla dwóch synów 6i 7 lat. Byłyby to lekcje u nas w domu, ewentualnie przy dobrej pogodzie wchodzi w grę spacer do parku, ogródka lub co wymyślisz. Ruch pomaga im w nauce, lekcje powinny być urozmaicone, służę sprzętem audio, nauka czytania i pisania również mile widziana. Mam kilka podręczników z płytami do angielskiego. 2-3 razy w tygodniu. Gdańsk oliwa, zaraz przy dworcu oliwa. Proponuję zajęcia we wtorek, czwartek, piątek 16.00? 17.00?
M
Cześć, Dopiero zaczynam przygodę z domowym studiem nagrań. Do tej pory jeśli chciałam nagrać profesjonalnie swoją muzykę to wybierałam się do studia nagrań. Marzy mi się praca nad utworami w zaciszu własnego domu. Mam już podstawowy sprzęt niezbędny do nagrywania, ale brakuje mi żywego nauczyciela. Nauka online nie satysfakcjonuje mnie aż tak jak kontakt z człowiekiem twarzą w twarz dlatego szukam nauczyciela. Mieszkam w Gdańsku na Morenie. Czy moglibyśmy się umówić na pierwszą lekcję?
J
Dzień dobry, czy przypadkiem, nie uczyła Pani kilka lat temu gry na skrzypcach Livii Kuczyńskiej z Przymorza? :) Córka chciałaby wrócić do nauki i szukamy jej nauczycielki, niestety wraz ze zmianą tel przepadł numer i teraz szukamy kontaktu "na piechotę" ;) Pozdrawiam serdecznie, Joanna Kuczyńska. Proszę o odpowiedź na adres (Informacja ukryta)
N
Dzień dobry, pytanie mam dosyć nietypowe. Poszukuje osoby która byłaby w stanie pomóc mi z egzaminem na studiach z przedmiotu histologia. Nie jest oczywiście to taki poziom jak na studiach medycznych.
D
Witaj Sandro, mam na imie Dorota. chcialabym doszkolic się muzyczńie. bo gdzies dawno to zgubilam :( chcialabym slyszec swiadimie, dzwieki, muzyke, rozrozniac je. gralam 10 lat na pianinie, ksztalcona prywatnie przez artystke , sybiraczke, co bylo trudnym doswiadczeniem i mialo negarywny wpływ na dalsze ksztalcenie muzyczne. Mam 38 lat. chcialabym powrocic do swiata muzyki.
M
Zależy mi na sensownym planie nauki, tak żeby dobrze zdać maturę, jestem obecnie w trzeciej klasie zsł w Gdańsku. Lekcja najlepiej na miejscu ale nie u mnie i za dobry plan z objaśnieniem płacę od razu za pierwszym razem.
M
Hej, Potrzebuję aby ktoś spojrzał na zadanie jakie dostałem jako praca domowa (szkoła zaoczna), powiedział mi co to w ogóle jest i jak to się rozwiązuje, jeśli to nie problem również rozwiązał tak bym mógł zweryfikować czy dobrze robię. To jakieś równania, takie których nigdy w życiu się nie nauczyłem i pewnie czas najwyższy :) Nie potrzebuję pierwszej godziny za darmo gdyż cała pomoc potrwa pewnie właśnie godzinę lub dwie. Chcę przesłać zdjęcie zadania...
M
Dzień dobry Pani Julio, bardo spodobało mi się pani ogłoszenie i chciałabym się nauczyć malować obrazki. Ma pani takie artystyczne zdjęcie, co przekonuje mnie o pani kwalifikacjach. Możemy malować u mnie w domu, pozdrawiam, Michalina

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje