Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Gdynia
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Gdynia
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Mer_titre_ville

J
Dzień dobry :) W tym roku rozpoczęłam studia na kierunku dietetyka (zaocznie). Na moje nieszczęście lekcje chemii miałam ostatnio 3 lata temu i wiele wiedzy mi uciekło. Potrzebuje pomocy w zakresie tworzenia różnych reakcji oraz wytłumaczenia mi : - powstawanie EPA i DHA z ALA - przemiany z udziałem LOX i COX - przemiany z udziałem elongaz i desaturaz Czy znalazłaby Pani troszkę czasu dla mnie? Pozdrawiam Julia Konicka
M
Cześć :) Zanim zarezerwuje lekcję, chciałabym zapytać czy byłaby opcja prowadzenia zajęć online dla 2 osób? :) Sprawa wygląda tak, że moja koleżanka jest po 1 semestrze kursu z języka hiszpańskiego , ja natomiast jestem po 3 zajęciach online. Chciałabyśmy by na początku bylo parę lekcji ze mną , a potem dołączyła by do Nas moja koleżanka :) Jaka wyglądało cenowo takie rozwiązanie oraz czy byłaby taka możliwość?:) Obie mamy książkę Acrois :) Pozdrawiam Magdalena Grys
M
Cześć, jestem uczennicą 2 klasy matury międzynarodowej w III LO w Gdyni. Jako jeden z przedmiotów, z których będę zdawała maturę wybrałam francuski. Uczę się go od ok. 5 lat (tylko i wyłącznie w szkole, więc nie była to zbyt efektywna nauka :)), aktualnie materiał przerabiany na lekcji jest na poziomie A2/B1. Zależy mi na szybkiej powtórce (kilka zajęć) głównie zagadnień gramatycznych, żeby być bardziej na bieżąco z materiałem omawianym na lekcji.
X
Czesc Marta, nazywam sie Zuzanna. Moje rodzice przychodza z Polski i naucyli mnie jezyka Polskiego. Ale sie urodzilam w Australii i nigdy nie mialam naluki Poskiego. Bym cziala sie naucyc lepjey mowic. Mam nadzeje ze moze Pani mi pomuc. Mam email - (Informacja ukryta) i mozes mnie znalesc na WhatsApp - +44 75(Informacja ukryta)
I
Witam, Jestem zainteresowana lekcjami przygotowującymi do konkursu kuratoryjnego, dla mojej córki (uczennica VIII klasy) Ogólnie preferuję zajęcia online, ale jeśli będzie to konieczne to kilka też standardowych. Proszę o wskazanie dostępnych terminów Pozdrawiam, Izabela Leszczyńska
T
Hi Adriana, I moved to Poland now 2 years ago with my family to start a company and I have been too busy to learn any Polish :/ Now, ashamed but in lockdown, I think I can organize to do an hour a day by webcam. So I am looking for someone who can help me ideally at a given time in the day everyday (like 8.30am but can also block another time) for at least a couple of months. Would you be available for this? Thanks, Tristan
K
Hej, a za dopłatą jest możliwość że przed każda lekcją będę sobie patrzył na Ciebie i w tym czasie się masturbował a potem przejdziemy do normalnej lekcji? Potrzebuje przygotowania do matury, zainteresowana?