Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Radom
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Radom
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Mer_titre_ville

A
Dzień dobry Pani Agnieszko, poszukuję doświadczonego nauczyciela do pracy z 12 letnim chłopcem w czasie kiedy nauka odbywa się wyłącznie zdalnie. Zależy mi na tym, żeby osoba była przy nim w czasie lekcji i wspierała w lekcjach. Czy jest to w Pani zakresie zainteresowań?
J
Cześć! Jestem studentką pierwszego roku biotechnologii medycznej. Z racji zajęć zdalnych nasz wykładowca nie prowadzi wykładów, jedynie wysyła nam zagadnienia i zadania do wykonania. Przedmiot nazywa się "matematyka ze statystyką" dlatego głównie będzie to statystyka. Nie miałam rozszerzenia w liceum, dlatego też niektóre powtórki nie do końca są dla mnie powtórkami ;) Na ten moment zajmujemy się sumą i iloczynem, algebrą oraz logiką i zbiorami. Czy byłabyś w stanie wytłumaczyć mi te tematy i pomóc w zadaniach? Pozdrawiam serdecznie, Julia
A
Dzień dobry Moja córka uczy się w systemie edukacji domowej. Jest w VII klasie szk. podstawowej. Potrzebuje pomocy w zakresie podstawy programowej j polskiego - dużo uczy się sama ale pomoc jej się przyda. Egzamin z przedmiotu będzie zdawała w maju/czerwcu. Czy możemy umówić się na lekcję próbną aby zobaczyć czy przypadniecie sobie do gustu;) Najchętniej godziny przedpołudniowe, ale jesteśmy elastyczni. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Agnieszka Hetman
K
Witam poszukuje korepetycji dla córki wieku 12 lat. Trzy lata temu wróciliśmy z UK .Niechce by zatraciła angielski dlatego szukam konwersacji by dalej się rozwijała.Oczywiscie na lekcjach w szkole się nudzi Jeżeli chodzi o dosteonosc to jak narazie nie pasuje nam tylko czwartek i sobota .Corka trenuje akrobtyke. Pozatym każdy dzień po szkole do wieczora nam pasuje byleby po 16:00
M
Dzień dobry. Potrzebuje pomocy przy pisaniu projektu z systemów operacyjnych. Projekt na temat "Zasady grupy (GPO) w Windows Server 10". Projekt ma być zrobiony w Virtual Box. Mam go juz zainstalowanego. Postawiłam wirtualna maszynę jednak mam problemy z instalacją Widows Server. Wyskakują błędy i nie znam ich przyczyny. Nie znam również języka skryptowego uzywanego w powłoce systemu gdzie muszę napisać skrypt wypisujący listę użytkowników w danej grupie. Czy może mi Pan pomóc?
X
Witam Pani Paulino, zainteresowalo mnie Pani ogloszenie i poczulam, ze bylaby Pani w stanie mi pomoc. Moje pytanie jest troche inne -nie chodzi mi o korepetycje a jedynie pomoc w rozwiazaniu zadania- projektu z chemi. To jest zaliczenie z przedmiotu na uczelni (reaktory chemiczne). Mam problem z kwestiami chemicznymi. Do tego mam rozwizanie tego zadania, ale nie jestem w stanie pokolei wykonac obliczen w exelu. Jesli by Pani byla chetna mi pomoc moge przeslac tresc zadania i na tej podstawie moglaby mi Pani podac koszt Pani pomocy. Czekam na odpowiedz, dziekuje i pozdrawiam, mail: (Informacja ukryta) Karolina