Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Rzeszów
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Rzeszów
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Mer_titre_ville

M
Cześć, chciałabym zrobić mały "rozruch" przed rozmową rekrutacyjna, która mam w przyszłym tygodniu. Jest to ostatni etap rekrutacji, cały po ang (osoby z Irlandii i Włoch), bardziej sprawdzający umiejętności miękkie - techniczne już zostały sprawdzone. Czy moglybysmy przeprowadzić taka imitacje rozmowy rekrutacyjnej?
N
Witam jestem w 3 klasie liceum. Wybieram się na studia architektoniczne. Potrzebuję korepetycji z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jestem zainteresowana zajęciami kilka razy w miesiącu. Proszę o informacje czy taka forma lekcji by pani odpowiadała. Oraz ile wynosiłby koszt?
A
Dzień dobry Jestem uczennica drugiej klasy liceum, uczę się już pare lat gry na pianinie, ale związku zaistniała sytuacja, musiałam zaprzestać uczęszczać na zajęcia stacjonarne, dlatego poszukuje nauczyciela do zajęć online. Muszę przyznać, ze mimo już kilku lat nauki, dalej czuje się niepewnie z instrumentem i obawiam się nowych utworów. Mam poczucie stania w miejscu, gdy nie mam nauczyciela. Chciałabym podszkolić moja grę i wiedzę muzyczna, aby czuć się pewniej i grać lepiej. Dodatkowo, zależy mi na kształceniu słuchu. Pozdrawiam, Aleksandra Maj
M
Witam. Mam zbiór w miarę prostych zadań z fizyki które będe mieć na egzaminie. Gotowe pytania które pojawiają się w liceum bo sprawdzałam niektóre na necie. Problem w tym że jestm 14 lat po szkole średniej i mam straszne zaległości. Nie wiem co z czym się je. Jestem obecnie na 1 roku studiów na Informatyce na WSIiZ. Chce jakoś to wszystko pozaliczać. Potrzebuje lekkiego wsparcia w robieniu zadań tekstowych. Czy może mi Pan pomóc? Chodzi o lekcje online. Mam możliwośc pisania długopisem elektronicznym na ekranie komputera.
A
Witam, potrzebuję Pani pomocy.. Chodzi o naukę informatyki od początku dla córeczki - pierwsza klasa.. bardzo nam zależy żeby dziecko miało trochę kontaktu z informatyka i żeby córeczka radziła sobie w szkole z tą dziedziną nauki.. Mieszkamy około 10 km od Rzeszowa w Hermanowej.. W tygodniu od 15.30 do wieczora jesteśmy w domu.. Czwartek tylko nam nie odpowiada a po za tym dopasujemy się do Pani.. Dziękuję. Pozdrawiam Aga