Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Oferty nauczycieli w mieście Szczecin
Zostań prywatnym nauczycielem

100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Oferty nauczycieli w mieście Szczecin
Zostań prywatnym nauczycielem

Dowiedz się ile możesz zarobić 📝

Aby obliczyć potencjalne miesięczne zarobki, wpisz przedmiot, którego chcesz uczyć.

0 Obliczane na podstawie 20 godzin zajęć w tygodniu

(Potencjalne miesięczne zarobki)

Aktywuj moje ogłoszenie
100% za darmo - by zostać nauczycielem z przedmiotu: .

Udzielaj lekcji w domu oraz online z pełną swobodą! Bez prowizji, zmotywowani uczniowie oraz stawki godzinowe wybrane przez Ciebie (udzielaj lekcje przez internet, skype, organizuj zajęcia wieczorowe, kursy na odległość lub kursy na żywo).

Zostań nauczycielem i podziel się swoją wiedzą!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

13 milionów

nauczycieli

8 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Mer_titre_ville

D
Dzień dobry. Mam na imię Daria. Mam 17 lat. Za podchodzeniem jest ukrainka. Chciałbym spróbować swoich sił w łyżwiarstwie figurowym. Jak idą zajęcia, gdzie się odbywają? Chciałbym dowiedzieć się więcej informacji)
J
Córka Carolina jest na pierwszym roku ZUT. Szkolę średnią robiła poza Polską, ma braki w fizyce, prawdopodobnie matematyce. Rowniez w skojarzeniu/zrozumieniu polskiej terminologii w matematyce. Powstają zaległości w kolejnych przedmiotach.
A
Dzień dobry, dla 16-letniej córki uczącej się w II kl LO (po gimnazjum) poszukuję korepetycji z j.polskiego, matematyki - poziom podstawowy, chemii - poziom rozszerzony. Najchętniej online. Czy jest szansa na współpracę w tym zakresie? Pozdrawiam Zengota Anna
S
Dzień Dobry. Nazywam się Szymon. Trafiłem tutaj poszukując warsztatów/kursów śpiewu. Od razu powiem, że pisze w sprawię lekcji nie dla siebie. Chciał bym zrobić taki prezent swojej dziewczynie, która uwielbia śpiewać, jednak sama powtarza, że nie potrafi i się do tego nie nadaje. Choć całe grono znajomych jest pod wrażeniem. Dlatego poszukuję kogoś doświadczonego, ponieważ świat wokalu jest mi zupełnie obcy. Kogoś kto będzie wstanie opowiedzieć jak to wygląda od przysłowiowej "kuchni" dać parę wskazówek. Kogoś kto rozpali tą iskierkę zamiast ją przygasić. Tutaj moje pytanie, czy jest możliwość u pani wykupienia myślę dwóch godzin lekcji na początek. By dziewczyna sama się przekonała czy ten świat jest dla niej i czy będzie chciała to kontynuować. Lekcje mają być formą prezentu świątecznego dlatego nie zależy mi na razie na żadnym konkretnym terminie. Chciał bym tylko wiedzieć, czy jest to wykonalne w tych skomplikowanych czasach. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź Szymon
M
Witam. Chciałbym z wykupić z 3 do 5 godzin korepetycji u Pana. Najchętniej w możliwie najszybszym terminie :) Zakres materiału: granice ciągów, zbieżność szeregów, granice funkcji d'l Hospitala i podstawowe całki nieoznaczone. Kilka lat temu napisałem już cała analizę matematyczna, ale zostawiłem zbyt mało czasu na przypomnienie materiału i widzę ze mam problem ze sprawnym liczeniem :) w sobote mamy egzamin z półsemestru. Potrzebowałbym również rozwiązanie na 4 zadania, które oczywiście możemy rozwiązać na korepetycjach. Pozdrawiam Michał
J
Cześć, chciałam zapytać o możliwość korepetycji z chemii. Chciałabym w tym roku napisać maturę z chemii i przygotować się do niej z kimś kto zna system oceniania matur i może skorygować moje błędy, a także pokazać na co zwracać szczególną uwagę podczas rozwiązywania zadań obliczeniowych. Pozdrawiam, Julia :)
R
Czesc! Mam dwoch synow (5 i 8 lat), których chcę osłuchać z jezykiem włoskim. Młodszy raczej na totalnym luzie, starszy 30-45 lecje na bardziej poważnie :) Czy robisz zajęcia online dla takich dzieci? Radek
A
Hej Karolina, Po przeszło 10 letnim pobycie za granicą postanowiłam rozpocząć zaoczne studia filologiczne w Polsce. Ze względu na pandemię zajęcia odbywają się w formie online i na platformie. Potrzebowałabym pomocy w opracowaniu notatek na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowców i przede wszystkim jasnego wyjaśnienia kwestii poruszonych w tych materiałach. Dodam jeszcze, że chodzi mi tu o WSTĘP DO JĘZYKOZNASTWA. Bardzo proszę o kontakt Pozdrawiam serdecznie,
M
Witam, Jestem Marcin i aktualnie ucze sie jezyka C# w Anglii. Przerobilem podstawy i mam maly prosty projekt do zrobienia jednakze nie umiem tego wszystkiego polaczyc w calos i jak sie do tego zabrac. Chcialbym aby ktos ze mna napisal maly prosty program i wytlumaczyl jak to wszystko polaczyc w calosc. Prosze o kontakt na email: (Informacja ukryta)
A
Hejka, miałam niemiecki w liceum, które w tym roku skończyłam, ale mało co wyniosłam z tej szkoły i chciałabym się nauczyć języka właściwie bardziej od podstaw. Najlepiej, żeby zajęcia odbywały się u mnie w domu.
M
Mam pytanie odnośnie w pewnym sensie "podciągnięcia" w nauce mojego 11 letniego syna, a w zasadzie zwiększenie kontaktu z językiem. Szkoła podstawowa klasa 5-ta. Oczywiście godziny popołudniowe. Na razie raz w tygodniu. Prośba o informację, lub po prostu o telefon.
A
Dzień dobry, jestem studentką III roku filologii romańskiej z dod. j. obcym. Uczę się włoskiego 1,5 roku, umiem włoski na poziomie A2 jednak czuję, że uczelnia nie przygotowała mnie w żadnym stopniu jeśli chodzi o konwersację. Jestem zainteresowana całorocznym kursem z języka włoskiego, który przygotowałby mnie do certyfikatu. Czy potrafiłaby Pani przygotować mnie do certyfikatu CILS? Prosiłabym o kontakt telefoniczny lub na fb na konto: Adrianna Gotłas