Strona główna
Zostań nauczycielem
 
 • (Oceny: 9)
K
Kamil
« Idealnie! Pan Robert potrafi zachęcić do działania. Jeżeli trzeba to... Więcej »
K
Kamil
« Idealnie! Pan Robert potrafi zachęcić do działania. Jeżeli trzeba to wytłumaczy ponownie. Gorąco polecam! »
35zł/h
Profil i dyplom zweryfikowany
Czas odpowiedzi 1h
Lekcje oferowane przez Robert
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Matematyka
 • Chemia
 • Trygonometria
 • Chemia organiczna
 • Elektrochemia
Poziomy
 • Szkoła podstawowa
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Edukacja wczesnoszkolna

Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie podstawowym maturalnym i niższym i chemii na poziomie rozszerzonym maturalnym i niższym. Jestem studentem medycyny na kierunku lekarskim uniwersytetu opols

Metoda nauczania

Moja pomoc opiera się na konkretnym zapotrzebowaniu każdej osoby na dany materiał. Staram się wytłumaczyć dane zagadnienia i wspólnie rozwiązać trudniejsze zadania. Korzystam z podręczników ucznia i własnych. Lekcja odbywa się przez kamerę. Szybko odpowiadam na pytania i jestem do Państwa dyspozycji także poza lekcjami.

Opis doświadczenia

Ukończyłem liceum ogólnokształcące (profil biol-chem-mat) z najwyższą średnią ocen w szkole i Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Poza obecnymi studiami uzyskałem złoty indeks na biotechnologię na Uniwersytecie Lubelskim. Niejednokrotnie prowadziłem lekcje dla znajomych, jak i dla znajomych moich przyjaciół. Każdy z nich był zadowolony! Gwarantuję, że Ty także będziesz!

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 35 zł/h

Szczegóły

35 zł to cena uśredniona. W zależności od poziomu cena za lekcję wynosi 30/35/40 zł.

Lekcje oferowane przez Robert
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Matematyka
 • Chemia
 • Trygonometria
 • Chemia organiczna
 • Elektrochemia
Poziomy
 • Szkoła podstawowa
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Edukacja wczesnoszkolna

Oceny: 9 - Robert
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.
K
Kamil

Idealnie! Pan Robert potrafi zachęcić do działania. Jeżeli trzeba to wytłumaczy ponownie. Gorąco polecam!

Odpowiedź od Robert

Szybko pojmuje zagadnienia, osiąga wysokie wyniki

J
Jagoda

Idealnie! Robert jest fantastycznym nauczycielem. Podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie, z olbrzymią cierpliwością. Posiada ogromną wiedzę. Serdecznie polecam! :)

Odpowiedź od Robert

Cierpliwość, profesjonalizm, bardzo dobre rozumienie poleceń.

K
Katarzyna

Idealnie! Pan Robert to przemiły i cierpliwy człowiek. Super podejście do dzieci. Świetny kontakt. Syn bardzo chętnie zasiada do lekcji z panem Robertem, nawet w sobotę :) Polecam wszystkim rodzicom .

Odpowiedź od Robert

Bardzo szybko odpowiada na pytania, czasem nawet prędzej niż zdążę je zadać. Jest kulturalny i ma chęć do nauki i rozwiązywania zadań.

K
Katarzyna

Idealnie! Dyspozycyjność, profesjonalizm.

Odpowiedź od Robert

Szybko pojmuje nowe zagadnienia. Polecam rozwiązywać zadania, ponieważ moim zdaniem to najlepszy sposób do nauki.

Rekomendacje: 5

J
Jakub

Bardzo polecam!
Profesjonalnie podchodzi do nauki.
Gdy Robert tłumaczył mi wszystko zrozumiałem i najważniejsze był bardzo cierpliwy wobec mnie.

N
Natalia

Miałam spory problem z niektórymi działami z matematyki, ale Robert wytłumaczył mi wszystko na spokojnie i pomimo, że z początku nie łapałam to przesiedział ze mną, aż w końcu udało mi się później dobrze napisać sprawdzian. Gdyby nie jego anielska cierpliwość, dobre tłumaczenie tematu i zaangażowanie, żebym nie odpuściłam, pewnie dużo gorzej by mi wszystko poszło

N
Nicole

Robert jest godnym zaufania nauczycielem. Jest miły, pomocny i stara się wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć. Prowadzone przez niego lekcje przemijają w przyjaznej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

J
Józek

Roberta znam od szkoły podstawowej, zawsze gdy miewałem problemy w nauce to mogłem na niego liczyć. Robert tłumaczy krótko i zwięźle na tzw. chłopski rozum, co pozwala łatwiej zrozumieć przedmiot. Polecam Roberta na pewno Cię nie zawiedzie.

J
Julia

Świetnie przygotowane lekcje, bardzo dużo wyniosłam

Wywiad z nauczycielem ❤️ Robert

PYTANIE 01 | 08
Od kiedy interesujesz się wybranym kierunkiem i prywatnym nauczaniem?
Robert — Matematyką interesuję się od pierwszych klas szkoły podstawowej. Zawsze byłem dobry z obliczania różnych działań i rozwiązywania problemów matematycznych. Uczestniczyłem także w wielu konkursach z tego przedmiotu, na których zazwyczaj zajmowałem miejsca na podium. Jeżeli chodzi o chemię to pierwszą styczność z nią miałem w gimnazjum, gdzie moja Pani prowadząca ten przedmiot zachęciła mnie do udziału w kole naukowym. W tym momencie rozpoczęła się moja przygoda z chemią. Przedmiot ten stał się jednakże moim ulubionym dopiero w liceum, gdzie Pani prowadząca ten przedmiot zaraziła mnie swoją pasją do chemii. Od tego czasu uważam, że chemia to najbardziej interesująca dziedzina naukowa, w której ciągle można poszerzać swoją wiedzę.
Moja przygoda z prywatnym nauczaniem zaczęła się od kolegów i koleżanek z klasy, którzy nie rozumieli jakiegoś pojęcia lub mieli problem z obliczeniem jakiś zadań. Później kolejni znajomi i sąsiedzi zaczęli do mnie pisać z prośbą o pomoc, aż w końcu nawet osoby których nie znałem prosiły mnie o wytłumaczenie jakiś zadań. Tym sposobem stwierdziłem, że jeżeli tyle osób prosi mnie o pomoc i jest z tego zadowolonych to mógłbym spróbować udzielać prywatnych korepetycji, gdzie mógłbym też coś zarobić. Tak też znalazłem się tutaj.
PYTANIE 02 | 08
Opowiedz nam więcej o tematach, których uczysz i o których lubisz dyskutować z uczniami (a może nawet te, które lubisz trochę mniej).
Robert — Z moimi uczniami zazwyczaj dyskutuję na tematy związane z zadaniami lub teorią z zakresu matematyki lub chemii, ale czasem zdarzy się, że wtrącę jakiś wątek z mojego życia wzięty, który ma pomóc wyjaśnić jakieś bardziej skomplikowane zagadnienie, lub utwierdzić ucznia w przekonaniu, że to czego się uczy może mu się przydać w życiu, o czym część z nich zapomina.
PYTANIE 03 | 08
Czy miałeś jakieś wzory do naśladowania; nauczyciel, który Cię zainspirował?
Robert — W swoim życiu miałem wiele wzorów do naśladowania. Miałem to szczęście, że trafiałem na dobre i kompetentne osoby. Jeżeli chodzi o mój autorytet w nauczaniu to bezwzględnie była to Pani z chemii, która uczyła mnie tego przedmiotu w drugiej i trzeciej klasie liceum. Może nawet nieświadomie, ale pokazała mi różne sposoby nauczania, swoją cierpliwość do tłumaczenia jednego zagadnienia do skutku, aż wszyscy go opanują. Potrafiła ona podejść do nauczania profesjonalnie i indywidualnie do problemu każdego ucznia. Od niej nauczyłem się cierpliwości do moich uczniów oraz tego, że nie należy się poddawać, czy to w tłumaczeniu komuś danego tematu, czy przyswajaniu wiedzy dla siebie samego.
PYTANIE 04 | 08
Jak myślisz, jakie cechy są wymagane, aby być dobrym nauczycielem?
Robert — Moim zdaniem, aby być dobrym nauczycielem należy być cierpliwym i wyrozumiałym dla ucznia. Każdy nauczyciel powinien posiadać umiejętność indywidualnego podejścia do danej sprawy/problemu ucznia i co jak myślę jest oczywiste sam powinien mieć dobrze opanowany materiał, który chce przekazać swoim podopiecznym. Relacja między uczniem i nauczycielem powinna opierać się na zaufaniu i obustronnym zrozumieniu.
PYTANIE 05 | 08
Może jakaś anegdota związana z Twoim zawodem lub szkołą?
Robert — Anegdotą dotyczącą mojej byłej szkoły (liceum) i mojej osoby (tu się trochę pochwalę) może być fakt iż zdobyłem Złoty Indeks na Uniwersytet Lubelski oraz Stypendium Prezesa Rady Ministrów RP jako uczeń z najwyższą średnią ocen w szkole. Może to świadczyć o mojej wielozadaniowości, a kolokwialnie mówiąc odbiło się to na moje późniejsze zaangażowanie w życie szkoły, skąd czasem byłem wysyłany na jakieś delegacje lub nawet galę rozdania nagród, a na zakończenie nauki w liceum otrzymałem statuetkę wraz z honorowym tytułem "Primus inter pares".
PYTANIE 06 | 08
Na jakie trudności lub wyzwania napotkałeś lub nadal napotykasz się w swoim przedmiocie?
Robert — Trudności na jakie napotkałem podczas swojej przygody z nauką, bądź nauczaniem miały bardzo różne podłoża, ale jak to się mówi: dla chcącego nic trudnego, więc zawsze sobie z nimi w jakiś sposób poradziłem i tym sposobem idę do przodu z kształceniem.
PYTANIE 07 | 08
Czy masz szczególną pasję? Czy jest to nauczanie w ogóle, element przedmiotu lub coś zupełnie innego?
Robert — Moim hobby jest czytanie książek i poszerzanie swojej wiedzy. Z dziedziny sportu króluje u mnie kolarstwo. W dziedzinie nauki moją królową jest chemia. Co się tyczy nauczania, lubię prowadzić lekcje, ponieważ daje mi to satysfakcję, która jest tym większa, im więcej uczeń zapamięta z poruszonych przeze mnie zagadnień. Często moi uczniowie wysyłają mi oceny jakie dostali ze sprawdzianu z materiału, który z nimi przerabiałem. Jest to dla mnie jasna informacja zwrotna, że podczas lekcji nie mówię do powietrza i że zawsze coś z niej wyniosą.
PYTANIE 08 | 08
Co sprawia, że jesteś Super Nauczycielem?
Robert — Myślę, że zaufanie jakim darzą mnie inne osoby jasno świadczy o moich umiejętnościach. Potrafię wytłumaczyć wiele zagadnień i pomóc rozwiązać wiele zadań. Oczywiście zdarzy się też coś czego nie potrafię, ale nie ma osoby wszystkowiedzącej, a dla mnie to jest wyzwanie, żeby uzupełnić taką lukę. Jestem dostępny także poza ustalonymi godzinami zajęć, a co najważniejsze jestem cierpliwy i wyrozumiały dla swoich uczniów, co jak myślę jest najważniejszymi cechami Super Nauczyciela.

Podobni nauczyciele

matematyka niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować chemia, by Ci pomóc.
Nauka nie jest już problemem, trygonometria dla wszystkich!
Branie lekcji z chemia organiczna nigdy nie było łatwiejsze: nauczysz się nowych umiejętności.

Radlin
Jestem studentką latynoamerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oferuję prywatne lekcje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej lub średniej. Kraków i okolice lub okolice Rybnika, czy Wodzis
zł40
Krysia
1-sza lekcja za darmo!

Dzieci uczę poprzez gry i zabawy aktywizujące z pomocą podręcznika. Zależy mi, żeby moi uczniowie zdobywali praktyczne...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Loslau
Jestem studentką Lingwistyki dla biznesu. Liceum ukończyłam w klasie o profilu mat-fiz-ang. Na maturze zdawałam m.in. rozszerzoną matematykę.
zł35
Jagoda
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Staram się tłumaczyć zagadnienia na więcej niż jeden sposób, aby mieć pewność, że uczeń wszystko rozumie.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Witam! Jestem studentem mechatroniki na Politechnice Śląskiej, z chęcią udzielę korepetycji z matematyki. Zapraszam do kontaktu.
zł40
Kamil
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Jestem osobą obowiązkową oraz metodycznie podchodzącą do wyzwań. Do każdego ucznia podchodzę w indywidualny sposób,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Jestem studentką III pedagogiki, ukończyłam liceum o profilu biologiczno-chemicznym, chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoł podstawowych lub liceum z chemii, matematyki lub biologii. Chętnie udziel
zł35
Kasia
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania to praktyczna, rozwiązuję z uczniami wiele zadań z danego przedmiotu, w celu skutecznego...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Studentka psychologii, udzielam korepetycji z matematyki oraz angielskiego! Od klas podstawowych do liceum (podstawa)!
zł30
Aleksandra
1-sza lekcja za darmo!

Ćwiczę z uczniami bieżący materiał jaki przerabiają w szkole, jeśli jednak jest potrzeba wracamy do innych...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Jestem studentką psychokryminalistyki i od 5lat udzielam korepetycji dla klas szkoły podstawowej i gimnazjum:)
zł40
Aleksandra
1-sza lekcja za darmo!

Swoją naukę zaczynam od nawiązania relacji, by każdej ze stron było przyjemnie oraz by wykluczyć wahanie, wstyd,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Jestem uczennicą 3klasy liceum i drugi rok udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki:) Dzieci którymi sie zajmowałam podwyższyły swoje oceny od 2ocen wzwyż! Prócz tego zajmuje oraz opi
zł36
Aleksandra
1-sza lekcja za darmo!

Moją metodą nauczania jest indywidualny tok nauczania każdego dziecka (ile osób, tyle charakterów i umysłów),...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wodzisław Śląski
Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego (profil matematyczno-geograficzny), aktualnie studiuję na akademii WSB w Cieszynie. Udzielam korepetycji z matematyki dla klas od podstawówki do szkoły śr
zł25
Patrycja
1-sza lekcja za darmo!

Postaram się wytłumaczyć wszystko w jasny i zrozumiały sposób tak by nawet trudne zadania nie sprawiały problemu:)

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Marklowice
Jestem uczennicą klasy maturalnej w technikum o profilu informatycznym. Chętnie wytłumaczę zagadnienia matematyczne lub informatyczne ze szkoły podstawowej.
zł30
Adriana
1-sza lekcja za darmo!

Często udzielam pomocy w lekcjach mojej młodszej siostrze. Staram sie tłumaczyc zadania w prosty sposób, na ciekawych...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Rybnik
Studentka elektroradiologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach zaprasza na lekcje z matematyki uczniom podstawówek oraz liceum (poziom podstawowy) oraz z chemii dla uczniów podstawówek.
zł35
Agata
1-sza lekcja za darmo!

Zadania, zadania i zadania. To jest najważniejsze. Na początku omawiamy temat, wyjaśniam wszelkie wątpliwości,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Rybnik
Jestem studentem politechniki śląskiej w Gliwicach.Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki i liceum matury podstawowej.
zł50
Dominik
1-sza lekcja za darmo!

Staram się tłumaczyć wszystko powoli i na przykładach.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Zabrze
Jestem osobą z 9-letnim stażem udzielania korepetycji z przedmiotów takich jak: matematyka, j. polski, angielski. Udzielam lekcji z dojazdem do ucznia. 4
zł40
Ania
1-sza lekcja za darmo!

Metodę nauczania dostosowuję do ucznia. W przypadku języka obcego szczególną uwagę zwracam na słownictwo oraz komunikację.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Bydgoszcz
Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie matury podstawowej oraz niższych. Jestem wielokrotnym laureatem konkursów matematycznych na szczeblu wojewódzkim.
zł40
Szymon
 • (9 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia opieram na indywidualnym podejściu do ucznia oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu. Lekcje...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Lublin
Nazywam się Dominika i jestem studentką III roku biotechnologii.Chętnie udzielę korepetycji z chemii z zakresu podstawówki i szkoły średniej.Oferuję pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, odrabianiu p
zł50
Dominika
 • (6 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje metody nauczania na indywidualnym podejściu do ucznia. Posiadam wiele własnych książek, materiałów i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Poznań
Matematyka królową nauk jest! Po kilkuletnim doświadczeniu wiem, że matematyka może być świetną przygodą, ale wymaga systematycznej pracy. Zapraszam jeśli potrzebujesz pomocy!
zł60
Oliwia
 • (4 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie :) a zasady mamy dwie: 1. Pracujemy razem, ważna jest komunikacja. Dlatego...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Tarnów
Licealne podstawy z każdego przedmiotu. Matematyka. J. angielski. Lekcje prowadzone online - prywatnie oraz grupowo.
zł15
Natalia
 • (7 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Zakres wiedzy, którą mogę przekazać, obejmuje materiał obowiązujący do liceum/technikum/szkoły zawodowej włącznie....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Korepetycje z matematyki. Profesjonalne podejście, indywidualny program nauczania, gwarancja sukcesu, szybka dostępność.
zł55
Robert
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. W nauce wykorzystuje techniki łączące wiele sposobów(prezentacje, podcasty,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Student Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z Matematyki na poziomie szkoły średniej oraz podstawowej
zł50
Przemek
 • (5 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, udzielam lekcji oraz zapewniam zadania domowe dostosowane do...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Katowice
Jestem studentką na 20 najlepszym uniwersytecie na świecie. Udzielam prywatnych lekcji chemii.
zł40
Zosia
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Ważnym aspektem jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia. Sposób nauczania zawsze dostosowuje do potrzeb danej...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Kielce
Skończyłam Matematykę stosowaną w Winnicy w Ukrainie na stopniu licencjackim i studiuje Informatykę na Politechnice Świętokrzyskiej. Stałe korepetycje? Powtórka do egzaminu? Skontaktuj się ze mną!
zł38
Kristina
 • (6 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Przygotowujesz się do testu? Chcesz stale utrwalać materiał i uczyć się nowych sposobów rozwiązywania zadań? To jak...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczyciela w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina Niedostępne Niedostępne 35 zł
Zarezerwuj lekcję