Kasia - Prof angielski -

Profil Kasia i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów

Kasia

 • Stawka godzinowa 100zł
 • Czas odpowiedzi 7h
 • Liczba uczniów 8
Kasia - Prof angielski -
 • 5 (11 ocen)

100zł

1-sza lekcja za darmo

Zarezerwuj lekcję

1-sza lekcja za darmo

1-sza lekcja za darmo

 • Angielski
 • Słownictwo - angielski
 • Tłumaczenie - angielski
 • Angielski amerykański

Hi! Ze mną polubisz angielski, przełamiesz barierę językową, rozgadasz się, doszlifujesz gramatykę i słownictwo. Od 7. lat uczę angielskiego dzieci i dorosłych. Zapraszam na lekcję próbną :)

Lokalizacje zajęć

Super Nauczycielka

Kasia jest jednym z najlepszych nauczycieli z Angielski. Wysokiej jakości profil nauczyciela ze sprawdzonymi ocenamii, który szybko zorganizuje pierwszą wspólną lekcję!

O nauczycielu Kasia

Hi! I'm Teacher Kasia.

- CERTYFIKOWANY NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- PONAD 7 LAT DOŚWIADCZENIA W PRACY W SZKOŁACH PUBLICZNYCH I PRYWATNYCH ORAZ LEKCJACH INDYWIDUALNYCH ONLINE

Język angielski towarzyszy mi odkąd pamiętam. Od dziecka lubiłam obcojęzyczne filmy, piosenki i książki. Marzyłam o podróżach i poznawaniu ludzi z różnych krajów.

Dzięki silnej determinacji do nauki języka angielskiego moje marzenia się spełniły. Mieszkałam w Stanach w pięknej Kalifornii, a w 2016 roku wyjechałam do Chin, uczyć tamtejsze dzieci angielskiego. Niedawno wróciłam do Europy i prowadzę zajęcia online ze słonecznej Lizbony.

Podczas ponad 7-u lat kariery jako nauczyciel angielskiego, pracowałam z dziećmi w wieku przed przedszkolnym, przedszkolakami, nastolatkami i dorosłymi. Czas ten spędziłam, przede wszystkim, pomagając moim uczniom polubić angielski, przełamać barierę językową, nauczyć się komunikować w nowym języku, przyswoić go w sposób naturalny i bezstresowy.

Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadam międzynarodowy certyfikat TEFL (Teaching English as a Foreign Language) dotyczący nauczania języka angielskiego wszystkich, których pierwszym językiem nie jest angielski.

W wolnym czasie lubię odpoczywać :) - czytać, chodzić na spacery, oglądać filmy, słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi.

Interesuję się psychologią i samodoskonaleniem.

Uwielbiam piec chleb i słodkości, podróżować i poznawać różne kultury, praktykować jogę i medytacje :)

Uważam się za osobę bardzo ciekawą świata i staram się tę ciekawość zaszczepić w moich uczniach . Wierzę, że znajdziemy wspólny język.

Tyle o mnie. A Ty? Kim jesteś, czym się interesujesz, z jakimi problemami dotyczącymi języka angielskiego próbujesz się zmierzyć?

Napisz do mnie. Do zobaczenia wkrótce!

Zobacz więcej

O zajęciach

 • Szkoła podstawowa
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • +12
 • poziomy :

  Szkoła podstawowa

  Gimnazjum

  Liceum

  Edukacja dorosłych

  Edukacja wczesnoszkolna

  A1

  A2

  B1

  B2

  C1

  C2

  Początkujący

  Średniozaawansowany

  Zaawansowany

  Dzieci

 • Angielski
 • Polski

Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :

Angielski

Polski

Oferuję zajęcia ONLINE dla każdej grupy wiekowej oraz każdego poziomu zaawansowania.

Są to zajęcia INDYWIDUALNE (zajęcia grupowe oferuję jedynie dla grup osób, które się już znają i wyrażają chęć wspólnej nauki).

Oferuję zajęcia o długości trwania od 30 min do 150 min dzięki temu łatwiej dopasujesz je do własnego harmonogramu i potrzeb.

Zajęcia prowadzę przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 21:00 (przez Skype lub Zoom).

Długość oraz częstotliwość zajęć ustalam indywidualnie z każdym uczniem podczas pierwszych - BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ.

Na pierwszych zajęciach (lub podczas wymiany wiadomości poprzedzającej pierwsze zajęcia) ustalamy CEL NAUKI.
Może to być m.in. poprawa ocen w szkole, zwiększenie poziomu zaawansowania, zrozumienie gramatyki, wzbogacenie słownictwa, przełamanie oporów przed mówieniem, lepsze rozumienie tekstów czytanych, lepsze rozumienie ze słuchu, czynne uczestnictwo w rozmowach biznesowych i wiele wiele innych. Pamiętaj to jest TWÓJ cel nauki.

Pomyśl o mnie jak o trenerze personalnym – wspólnie przeanalizujemy Twoje problemy oraz potrzeby językowe i ustalimy CEL do osiągnięcia, a ja poprzez odpowiednie materiały oraz metodykę pomogę Ci ten CEL osiągnąć.

SPECJALIZUJĘ SIĘ W PROWADZENIU ZAJĘĆ DLA:
- dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką angielskiego (nauka przez zabawę)
- uczniów, którzy potrzebują wsparcia w osiągnięciu wyższego poziomu zaawansowania (cechuje mnie niewyczerpana cierpliwość oraz nielimitowana kreatywność podczas wyjaśniania nawet najbardziej zagmatwanych zagadnień)
- osób, które uczyły się już języka angielskiego ale nie są w stanie używać go w satysfakcjonujący ich i naturalny sposób (zajęcia oparte na indywidualnych potrzebach i zainteresowaniach)

Napisz do mnie.

Porozmawiajmy :)

Zobacz więcej

Stawki

Stawka godzinowa

 • 100zł

Stawki paczki lekcji

 • 5h: 500zł
 • 10h: 1000zł

przez internet

 • 100zł/h

darmowe lekcje

Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Kasia i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom

 • 1h

Szczegóły

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży:
30-45 min - 75 zł

Zajęcia indywidualne dla młodzieży i dorosłych:
60 min - 100 zł
90 min - 150 zł
120 min - 200 zł
150 min - 250 zł

Istnieje możliwość zajęć grupowych (jedynie dla osób, które się znają i wyrażaja chęć wspólnej nauki).

Możliwość płacenia w Złotówkach, Euro, Funtach Brytyjskich lub Dolarach.

Wywiad z nauczycielem Kasia 📝

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wywiad z nauczycielem Kasia 📝

 • Czy mówisz płynnie w tym języku, ze względu na swoje pochodzenie lub na przykład dlatego, że ktoś zainspirował Cię do nauki?

  Językiem angielskim posługuję się od dziecka. Inspiracją do nauki byli, i nadal są, moi starsi bracia, którzy to zaszczepili we mnie ciekawość świata oraz wskazali na korzyści jakie niesie ze sobą znajomość języków obcych.
 • Czy możesz przytoczyć żywą, historyczną lub fikcyjną postać, którą uważasz za symbolicznego przedstawiciela kultury tego języka?

  Chyba nie ma osoby, która by nie słyszała o J. R. R. Tolkien. Był on nie tylko pisarzem ale też profesorem filologii klasycznej i literatury staroangielskiej na Oxfordzie. Wielu z nas ma w swojej kolekcji powieści fantastyczne Tolkiena, takie jak "Hobbit" czy "Władca Pierścieni", które to zapoczątkowały popularyzację literatury fantastycznej ale czy wiecie, że był on również uznawanym filologiem, a w swoim życiu opublikował ponad sto tekstów akademickich z tej dziedziny. Brał udział w tworzeniu największego słownika języka angielskiego "Oxford English Dictionary". Znał ponad trzydzieści języków obcych, a w tym łacinę, nordycki, staroislandzki czy anglosaski.
 • Czy istnieje słowo, fraza lub powiedzenie, które szczególnie lubisz?

  Poniższe powiedzenie (pochodzące z Czech) jest dla mnie niezwykle ważne i prawdziwe:

  "You live a new life for every new language you speak. If you know only one language, you live only once."

  Co można przetłumaczyć:

  "Iloma językami mówisz - tyle razy żyjesz. Jeśli znasz tylko jeden, żyjesz tylko raz."
 • Dlaczego mówienie w tym języku, ma dla Ciebie znaczenie?

  Uważam, że znajomość języków obcych (chociażby jednego) otwiera okno na świat i poszerza horyzonty. Mówienie po angielsku umożliwiło mi poznanie i zrozumienie innych kultur, przyjaźnie z osobami z różnych zakątków świata, a także możliwość (i łatwość) w podróżowaniu oraz życiu za granicą (mieszkałam w Ameryce Północnej, Azji i Europie). Dzięki znajomości języka angielskiego mam dużo większy dostęp do zasobów wiedzy z różnych dziedzin (materiały edukacyjne czy kursy) oraz kultury (muzyka, literatura, i moje ukochane filmy).
 • Jaka jest główna trudność w nauce tego języka, i co może pomóc w procesie uczenia się?

  Nie jestem w stanie wskazać jednej, głównej trudności w nauce języka angielskiego. Dla jednych problem może stanowić gramatyka dla innych mówienie. Za to mogę wskazać, co może pomóc w procesie uczenia się a jest to systematyczność oraz determinacja. Nie obawiajmy się kontynuować nauki nawet jeżeli "jedziemy na oparach motywacji". Znajomość języków obcych niesie ze sobą wspaniałe korzyści i naprawdę warto się nie poddawać.
 • Może jakaś anegdota/ciekawostka związana z tym językiem?

  Wiele angielskich słów z biegiem czasu zmieniło swoje znaczenie.

  Spójrzmy na słówko "nice" - miły, przyjemny, ładny. Pierwotnie słowo "nice" zostało zapożyczone z języka francuskiego i oznaczało głupstwo lub głupotę, i było synonimem słowa "silly"! Później "nice" oznaczało rozwiązły lub ekstrawagancki w ubiorze, co następnie ewoluowało w dobrze ubrany a w miarę upływu czasu "nice" oznaczało coś w rodzaju posiadania wyrafinowanego smaku, co później było utożsamiane z ideą bycia kulturalnym, szanowanym i ugodowym. Słowo "nice" jest dziś komplementem jednak w XIV wieku wcale tak nie było :) Co sądzicie o tej zagmatwanej historii słówka "nice"?
 • W jaki sposób podróże pomogły Ci ulepszyć umiejętności językowe?

  Dzięki podróżom, a jeszcze bardziej, dzięki przeprowadzce za granicę znacznie zwiększyły się moje umiejętności "myślenia po angielsku". Nie zdarza mi się już "tłumaczyć w głowie" z polskiego na angielski. Gdy przebywam w otoczeniu Polaków myślę i komunikuję się po polsku, w momencie gdy wracam do środowiska międzynarodowego przełączam się na tryb anglojęzyczny - myślę i komunikuję się po angielsku.
 • Co sprawia, że jesteś Super Nauczycielem Językowym?

  Nieskończone pokłady cierpliwości oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Dodatkowo moi uczniowie oraz ich osiągnięcia sprawiają, że czuję się Super!
--
--

Podobni nauczyciele z przedmiotu: Angielski

 • Korepetycje z angielskiego - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/matury, pomoc w pisaniu rozprawek, nauka czytania oraz słuchania ze zrozumieniem, rozwiązywanie zadań z gramatyki

  Zofia

  & przez kamerę internetową

  5 (2 oceny)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Lekcje angielskiego w Wieliczce oraz Krakowie dla uczniów szkoły podstawowej, klasy 1-8.

  Martyna

  & przez kamerę internetową

  5 (3 oceny)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Obywatel Polski, a także student który posiada maturę z Irlandii i uczy języka angielskiego

  Jakub

  Nowy
  • 55zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • I am a student at Vistula School of Hospitality. l am currently studying Tourism and recreation. l will be conducting my English classes online. The classes are available for those in the beginner lev

  Chelsea

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 30zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Hello! I am Kimber-Lee, a native English language instructor from South Africa residing in Poland. I am an Events & Communications graduate from Cape Peninsula University.

  Lee

  5 (1 ocena)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zajęcia z qngielskiego, romowa, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty przez uczennicę programu IB, matury międzynarodowej

  Magdalena

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 40zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Korepetycje z angielskiego dla uczniów na poziomie klas 1 - 6 przez uczennice klasy 8, która od 10 lat uczy się angielskiego na najróżniejsze sposoby.

  Kinga

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 35zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Otoczona angielskim od urodzenia, jestem Twoim wsparciem w wymowie i praktyce językowej. Z moją pomocą, komunikacja stanie się dla ciebie przyjemnością, a wymowa - płynna i naturalna!

  Mariia

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Witam , Udzielam prywatnych lekcji na terenie Sosnowca i okolic .Lekcje w świecie realnym stawka 40-45 zł za 60 min.Seniorzy ,dorośli, uczniowie i dzieci .Nie działam online.

  Artur

  Nowy
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Student drugiego roku business engineering studiując po angielsku w Holandii możliwe zajęcia online

  Franciszek

  & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 40zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zero pitu-pitu. Konkrety i pelen profesjonalizm. Najlepszy angielski, jaki kiedykolwiek miales/mialas. Zapraszam na lekcje On-line.

  Monika

  Nowa
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Lektor angielskiego online z dużym doświadczeniem. Uczę skutecznie, dbam o przyjazną atmosferę, przygotuję Cię do egzaminów, lekcji w szkole, lub do wyjazdu służbowego i prezentacji w języku angielski

  Zofia

  Nowa
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego udzieli pomocy przy nauce języka angielskiego uczniom od 8 klasy szkoły podstawowej do 4 klasy liceum na dowolnym poziomie na terenie Gdańska/online.

  Maria

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 40zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • I studied in the US from 2019 to 2020 as I'm a FLEX (Future Leaders Exchange) graduate. I provide English lessons to anyone, regardless of age, who can speak at the B1 level or lower.

  Luka

  & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem absolwentem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

  Jadwiga

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 50zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • I have been teaching English for over year to learners of different ages from as young as 7 to the elderly aged 73. I have been teaching leaners from Japan, Thailand and Taiwan. I have experience in

  Shuvai

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 120zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem studentką Akademi Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, na kierunku Logopedia. Udzielam prywatnych lekcji z języka angielskiego na poziome szkoły podstawowej i gimnazjum oraz w stopn

  Iga

  & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 40zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Studentka drugiego roku filologii angielskiej udzieli korepetycji z języka angielskiego na różnych poziomach

  Kinga

  Nowa
  • 45zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Obecnie studentka koreanistyki na UW, chętnie pomogę z angielskim zarówno na poziomie podstawówki jak i liceum

  Paulina

  & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 40zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Studentka na kierunku international marketing, udzielam korepetycji na poziomie podstawówki z języka angielskiego

  Julia

  Nowa
  • 35zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zobacz nauczycieli
  angielski