Strona główna
Zostań nauczycielem
Poznań 
Poznań 
 • (Oceny: 13)
K
Karolina
« Od zawsze język angielski był dla mnie bardzo dużym problem, a... Więcej »
K
Karolina
« Od zawsze język angielski był dla mnie bardzo dużym problem, a każde zajęcia były ogromnym stresem. Niestety na studiach musiałam zmierzyć się z egzaminem certyfikacyjnym na poziomie B2, a ja ledwo sobie radziłam z podstawami. Do Pani Edyty trafiłam dopiero 2 miesiące przed egzaminem, jednak dzięki indywidualnemu podejściu do studenta oraz odpowiedniemu doborowi metod do moich umiejętności przez Panią Edytę udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny! Jestem przeszczęśliwa i ogromnie wdzięczna za pomoc w przygotowaniu mnie do tego egzaminu. Serdecznie polecam Panią Edytę, ponieważ doskonale diagnozuje potrzeby studenta, a następnie dobiera odpowiednie do tego metody. »
100zł/h
Niestety, ten nauczyciel nie jest dostępny
Profil i dyplom zweryfikowany
Czas odpowiedzi 1h
Lekcje oferowane przez Edyta
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Angielski
 • Mowa - angielski
 • Rozumienie ze słuchu - angielski
 • Angielski brytyjski
 • Angielski biznesowy
 • Redukcja akcentu angielskiego
Poziomy
 • Wszystkie poziomy

Simply Talking - Angielskie konwersacje i nie tylko ;-) | 8 lat w Wielkiej Brytanii :D | Pasjonatka języka angielskiego | Uczenie dorosłych - prywatnie i w firmach | Poznań & online

Metoda nauczania

UPDATE na dzień 07.03.2021: na tą chwilę mam już pełny grafik i nie udzielam pojedynczych lekcji.
_____________________________________________________________________________________

-> Uczysz się języka angielskiego od dłuższego czasu i czujesz, że tkwisz ciągle w tym samym miejscu?
-> Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się co zrobić, aby przyspieszyć proces swojej nauki?
-> Masz problem z rozumieniem brytyjskiego angielskiego i stresujesz się za każdym razem, jak masz mieć rozmowę z szefem/ klientem/ współpracownikiem, który jest rodowitym Anglikiem/ rodowitą Angielką?

Jestem prywatnym nauczycielem języka angielskiego osób dorosłych i specjalizuję się w 3 obszarach:
1. konwersacjach
2. Brytyjskim angielskim
3. niektórych rodzajach języka angielskiego zawodowego.

Opis doświadczenia

Profesjonalnie uczę od ponad 7 lat - osoby prywatne oraz w firmach.
Co więcej, przez 8 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie mogłam chłonąć kulturę angielską wszystkimi swoimi zmysłami :D

Jeśli chodzi o wykształcenie, to jestem po licencjacie z Filologii angielskiej, ukończyłam również magisterskie studia uzupełniające o kierunku Komunikacja i zarządzanie zasobami informacji.
Oprócz tego dnia 15 października 2020 r. obroniłam swoją Lekcję Dyplomową i tym samym ukończyłam Podyplomowe Studia Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z NAJWYŻSZĄ średnią w historii tego kierunku: 4,92 :D

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 100 zł/h

Szczegóły

UPDATE na dzień 07.03.2021: na tą chwilę mam już pełny grafik i nie udzielam pojedynczych lekcji.
Z kolei w czerwcu i lipcu br. będą jedynie możliwe konsultacje językowe w cenie 100 zł/60 min. przy zakupie pakietu 4 konsultacji za 400 zł (pakiet do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu).
Pierwsze półgodzinne spotkanie, które jest bezpłatne nie jest lekcją ani konsultacją, a jedynie wprowadzeniem w temat konsultacji.

Lekcje oferowane przez Edyta
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczycielki
Nauczane przedmioty
 • Angielski
 • Mowa - angielski
 • Rozumienie ze słuchu - angielski
 • Angielski brytyjski
 • Angielski biznesowy
 • Redukcja akcentu angielskiego
Poziomy
 • Wszystkie poziomy

Oceny: 13 - Edyta
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.

Rekomendacje: 13

K
Karolina

Od zawsze język angielski był dla mnie bardzo dużym problem, a każde zajęcia były ogromnym stresem. Niestety na studiach musiałam zmierzyć się z egzaminem certyfikacyjnym na poziomie B2, a ja ledwo sobie radziłam z podstawami. Do Pani Edyty trafiłam dopiero 2 miesiące przed egzaminem, jednak dzięki indywidualnemu podejściu do studenta oraz odpowiedniemu doborowi metod do moich umiejętności przez Panią Edytę udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny! Jestem przeszczęśliwa i ogromnie wdzięczna za pomoc w przygotowaniu mnie do tego egzaminu. Serdecznie polecam Panią Edytę, ponieważ doskonale diagnozuje potrzeby studenta, a następnie dobiera odpowiednie do tego metody.

S
Sylwia

Kilka lat temu korzystałam z wsparcia Edyty przy nauce języka angielskiego. Na zajęcia przychodziłam razem z kolegą. Zawsze w miłej atmosferze' Edyta potrafi skracać dystans' nigdy nie krępowałam się na naszych spotkaniach a zawsze miałam ogromne kompleksy w kwestii moich kompetencji językowych ;) Szczerze polecam. Bardzo zaangażowana osoba' której bardzo zależy by nauczyć jak najlepiej i najwięcej. Do tego wciąż podnosi swoje kompetencje i wprowadza nowe ciekawe metody.

K
Kamila

Uczestniczyłam w zajęciach z języka angielskiego, zorganizowanych przez moją firmę. Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie. Edyta jest przygotowana na 200%. Na zajęciach panuje miła atmosfera, nie ma stresu przed mówieniem w obcym języku, a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!

T
Tomasz

GORĄCO POLECAM! Nauka języków obcych nigdy nie była dla mnie prosta. Jednak dzięki wiedzy, zaangażowaniu i idealnej atmosferze do nauki, w dość krótkim czasie opanowałem sztukę swobodnego porozumiewania się po angielsku. Wysiłek prowadzącej i bardzo ciekawe metody nauczania pozwoliły mi zdać egzamin doktorski z języka obcego.

M
Marek

Pani Edyta dostosowuje tematykę zajęć do zainteresowań i potrzeb ucznia. W ten sposób lekcja ma charakter swobodnej rozmowy, w czasie której prowadząca wprowadza nowe słownictwo i zwroty związane z tematyką. Warto podkreślić wyrozumiałość i elastyczność w zmianie terminu lekcji.

F
Franciszek

Mocno polecam, lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, z indywidualnym i profesjonalnym podejściem

K
Katarzyna

Szczerze polecam Panią Edytę jako nauczyciela. Jest konkretną i ambitną osobą, co doskonale widać w spektakularnym wyniku jej studiów . Pani Edyta wykazuje się także ogromną dozą cierpliwości - również w pracy z tym najtrudniejszym uczniem .
Poza tym to przemiła i pogodna osoba.

M
Magda

Niesamowita energia i zaangażowanie Edyty sprawiają, że nauka angielsko w szkole językowej Simply Talking to czysta przyjemność! Ogromny plus za usystematyzowane przekazywanie wiedzy oraz dostosowanie materiału do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam!

R
Renata

Nauka u Edyty to sama przyjemność. Bardzo miła i przyjazna atmosfera łączy się z dużym profesjonalizmem i wiedzą nauczyciela. Edyta przekazała mi mnóstwo ciekawych rzeczy i niuansów dotyczących języka angielskiego, brytyjskiego angielskiego, bo w tym się specjalizuje. Dowiedziałam się czego błędnie mnie nauczono, a Edyta świetnie to prostuje dając czas na spokojne przełamanie wyuczonych nawyków w mówieniu. I podobno zaczęłam mówić z brytyjskim akcentem…Czas spędzony u niej na zajęciach mija tak szybko, że zawsze jestem zdziwiona, że to już koniec…Polecam serdecznie.

A
Arkadiusz

Bardzo podoba mi się konwersacyjny charakter zajęć i polecam każdemu, kto chciałby szlifować swój angielski w milej i sympatycznej atmosferze.

Podobni nauczyciele

angielski niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować mowa - angielski, by Ci pomóc.
Nauka nie jest już problemem, rozumienie ze słuchu - angielski dla wszystkich!
Branie lekcji z angielski brytyjski nigdy nie było łatwiejsze: nauczysz się nowych umiejętności.

Poznań
Jestem studentką mieszkającą w Poznaniu. Obecnie prowadzę korepetycje z języka Angielskiego do poziomu matury rozszerzonej (poziom B2). Posiadam certyfikat (CAE) potwierdzający moją znajomość języka n
zł35
Gracjana
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego podchodzę indywidualnie, korzystam z wielu materiałów (dostępnych online, jak i z moich prywatnych...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Studiuję zaocznie pedagogikę, więc na codzień mam dużo wolnego czasu. Lubię spędzać czas z dziećmi, więc chętnie połączę to ze znajomością j. angielskiego i udzielę korepetycji Twojemu maluchowi :)
zł35
Julita
1-sza lekcja za darmo!

Chciałabym uczyć poprzez ciekawe materiały i zabawę np. kolorowanki, krzyżówki, rebusy, gry słowne. Myślę, że...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentką medycyny w Poznaniu, skończyłam maturę międzynarodową, mój poziom angielskiego jest na C2.
zł40
Dominika
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania to tłumaczenie na przykładach, robienie dużej ilości zadań, rozmowa, ale wymagam też pracy poza...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentem Politechniki Poznańskiej Bardzo szybko potrafię nawiązać przyjazny kontakt z człowiekiem w każdym wieku. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, napisz już teraz!
zł40
Mikołaj
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje zajęcia na rozmowie w języku angielskim - wydaję mi się że jest to najbardziej zaniedbana umiejętność...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentką filologii angielskiej i z chęcią udzielę lekcji angielskiego każdemu, kto chciałby nauczyć się go lub podszkolić wybrane umiejętności. Zapraszam do kontaktu!
zł30
Keira
1-sza lekcja za darmo!

Znam wiele metod nauczania, korzystam z wielu ogólnodostępnych materiałów. Przede wszystkim podchodzę indywidualnie do...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Poznań
Jestem studentką na Uniwersytecie Poznańskim im. Adama Mickiewicza. Studiuje pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną. Chciałabym pomóc dzieciakom na poziomie szkoły podstawowej w języku angielskim
zł40
Kasia
1-sza lekcja za darmo!

Najpierw analizuje wraz z uczniem temat i sprawdzam co sprawia mu najwięcej problemów, na czym w następnych krokach...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
„Granice mojego języka są granicami mojego świata” Język angielski dla wszystkich , stacjonarnie w Poznaniu, on - line cały świat i w Poznaniu
zł60
Dawid
1-sza lekcja za darmo!

Metodykę pracy opieram na doświadczeniach zdobytych podczas studiów na Uniwersytecie w Manchesterze oraz pracy w...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Uczę poprzez kreatywność dlatgeo wszelkie gry, ćwiczenia i ciekawe rozmowy po angielsku są dla mnie priorytetem w dobrym przygotowaniu ucznia do sprawdzianów, kartkówek i rozmów.
zł35
Michał
 • (5 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Uwielbiam łączyć nauke z zabawą, ponieważ wtedy mózg jest najbardziej kreatywny i przyswaja najwięcej wiedzy. Moje...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem uczniem 3 klasy technikum, udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym w Poznaniu. Mieszkałam w Londynie.
zł25
Magda
1-sza lekcja za darmo!

Przede wszystkim rozmowa- aby nabrać odwagi w mowie.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Nazywa się Ola i zaczynam drugi rok na kierunku filologia norweska. Angielski towarzyszył mi od 3 roku życia. 2018 rok spędziłam na wymianie międzykulturowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie miałam szan
zł30
Aleksandra
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Na lekcjach panuje swobodna atmosfera. W miarę możliwości czasowych staram się kłaść nacisk na wymowę oraz...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Cześć, Jestem studentką piątego roku kierunku lekarskiego na UMP. Od czterech lat udzielam korepetycji z biologii, chemii i angielskiego. Zapraszam do współpracy!
zł40
Ewa
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje odbywają się u mnie w domu. W zależności do potrzeb ucznia dostosowuję liczbę godzin i częstotliwość...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Korepetycje z j.angielskiego u studentki z certyfikatem C1 City and Guilds uczę zarówno dorosłych jak i dzieci;) lekcje w domu oraz online
zł50
Paulina
1-sza lekcja za darmo!

Opieram się na wielu Książkach artykułach czy filmach;) wedle preferencji

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Udzielam korepetycji z języka angielskiego dla szkół podstawowych oraz średnich. Oferuje pomoc z zakresu gramatyki, wymowy, słownictwa oraz płynności wypowiedzi. Obecnie kończę trzeci rok studiów na k
zł40
Oliwia
1-sza lekcja za darmo!

Zajęcia opieram częściowo na rozmowie i częściowo na tłumaczeniu zagadnień gramatycznych oraz wprowadzania nowego słownictwa

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentką Collegium Da Vinci w Poznaniu. Chętnie udzielam prywatnych lekcji z języka angielskiego na poziomie liceum oraz podstawówki.
zł40
Agata
1-sza lekcja za darmo!

Jako była uczennica j. angielskiego, wiem jakie metody działają na ucznia w zależności od wieku oraz poziomu. Zajęcia ...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Absolwentka UAM dusza cierpliwa i doświadczona w nauczaniu angielskiego na wszystkich poziomach od przedszkola w górę :)
zł40
Agnieszka
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania zawsze zależna jest od ucznia i polega na kompromisie oraz dopasowaniu do indywidualnych potrzeb....

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczę języka angielskiego do poziomu B2, hiszpańskiego do poziomu B1 oraz matematyki do poziomu liceum.
zł30
Jakub
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do tematu w sposób elastyczny, wszystko zależy od tego czego oczekuje uczeń. Żeby mieć pewność co do...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentką germanistyki. Chętnie pomogę z nauką podstaw niemieckiego i angielskiego :)
zł20
Paulina
1-sza lekcja za darmo!

Rozmowa, notatki i powtórki

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Poznań
Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Chętnie udzielę korepetycji dzieciom na poziomie podstawówki.
zł30
Alicja
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje przeznaczone są dla uczniów klas szkoły podstawowej. Spotkania zależą od potrzeb i umiejętności ucznia....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Jestem studentką stosunków międzynarodowych, od lat biorę udział w wymianach międzynarodowych.
zł35
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i wspólnie ustalamy cele jakie uczeń chce osiągnąć podczas naszych zajęć,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczycielki w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 100 zł Niedostępne 100 zł
Niestety, ten nauczyciel nie jest dostępny