Oskar - Prof śpiew - Radom

Jest jednym z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, profesjonalizm, gwarantowana odpowiedź. Oskar starannie zorganizuje Waszą wspólne zajęcia z Śpiew.

Oskar

 • Stawka godzinowa 120zł
 • Czas odpowiedzi 3h
 • Liczba uczniów 10
Oskar - Prof śpiew - Radom
 • 5 (10 ocen)

120zł

Zarezerwuj lekcję
 • Śpiew
 • Gitara
 • Trener głosu
 • Technika głosowa

Sympatyczna Nauka Śpiewu i Gry na Gitarze, Coaching Wokalny, Produkcja Muzyczna, Lekcje Online, Mgr.Sztuki, GWARANCJA EFEKTÓW!

Lokalizacje zajęć

Ambasador

To jeden z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, sprawdzone kwalifikacje i gwarantowana odpowiedź. Oskar dokładnie zorganizuje wasze pierwsze zajęcia z: Śpiew.

O nauczycielu Oskar

Cześć, tu Oskar :)

Jestem wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Muzyką zajmuję sie od ponad 20 lat. Mam wyższe wykształcenie pedagogiczno-artystyczne.

Brałem udział w wielu szkoleniach wokalnych z udziałem najwybitniejszych badaczy głosu tj.: prof. Johan Sundberg, prof. Janice Chapman, D.O. Jacob Lieberman, prof. Ingo Titze, prof. Ronald C.Scherer, Mark Baxter, Kim Chandler, dr Jon Skidmore, Lisa Popeil, mgr. Dominika Płonka i wielu innych.

Uczę na każdym poziomie w gatunkach: Pop, Rock, Blues, Country, Soul, RnB, Dance i Musical.

Interesuje się również naturopatią, psychologią pozytywnego myślenia, technikami relaksacyjnymi, sportem, świetnymi artystami i wszystkim co można nazwać Sztuką ;)

Ps. w materiale video usłyszysz utwór mojego ucznia, który ostatnio z nim wyprodukowałem (w chórkach również inni uczniowie) Miłego słuchania :)

Zobacz więcej

O zajęciach

 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Profesjonalny
 • poziomy :

  Początkujący

  Średniozaawansowany

  Profesjonalny

 • Angielski
 • Polski

Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :

Angielski

Polski

Zapraszam na DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB lekcje śpiewu lub gitary, dzięki którym będziesz mógł wejść na zupełnie nowe poziomy w rozwoju Twojej pasji.

Na moich zajęciach bazuję głównie na technice Mix-voice (w tym: light-mix, balanced-mix, hard-mix) ,ale rozwinąłem własną metodę nauczania, która przynosi szybkie i wyraźne efekty. Łączę w niej zaawansowane zagadnienia techniczne z naturalną emocjonalnością człowieka co jest podstawą najlepszych wokalnych performance.

A oto wybrane tematy z moich zajęć:
- praca nad barwą głosu (np. kontrola strun głosowych, pozycja krtani, rezonatory)
- eliminacja niewłaściwych napięć i rehabilitacja głosu
- poszerzanie skali głosu (we wszystkich rejestrach)
- dynamika i ekspresja wokalna
- oddech (m.in.podparcie i kontrola przepony)
- intonacja
- interpretacja piosenek
- dykcja (również w jęz. angielskim)
- rytmika
- ozdobniki (wibrato, riffs & runs, breaks, belting itd.)
- praca z mikrofonem i ruch sceniczny
- wsparcie psychologiczne (wzrost pewności siebie na scenie i poza nią ;)
- poprawa głosu mówionego
i śpiewanie ulubionych piosenek! :)

Jeśli chodzi o gitarę to mogę nauczyć Cię:
- akompaniamentu (bicia, palcowania itp.)
- akordów, harmonii muzycznej (teoria i praktyka)
- improwizacji solowej
- technik artykulacyjnych
i grania ulubionych piosenek! :)

Ponadto:

- Oprócz gitary mogę nauczyć Cię akompaniowania na pianinie i łączenia śpiewu z jednoczesnym graniem na instrumencie.
- Posiadam studio nagrań, wiec pomogę Ci w komponowaniu i aranżowaniu Twoich utworów, nagrywaniu, miksie czy masteringu. Wspólnie możemy nawet wyprodukować Twój własny profesjonalny utwór :)
- Jako mój uczeń otrzymasz GRATIS dopasowane indywidualnie dla Twojego głosu ĆWICZENIA w MP3, abyś mógł/mogła ćwiczyć również w domu.

Jeśli marzysz o świetnie brzmiacym (radio-friendly ;) kontrolowanym, elastycznym głosie, albo szukasz swojej naturalnej i najkorzystniejszej barwy głosu to trafiłes idealnie :)

Pamiętaj, głos masz jeden na całe życie, zadbanie o niego to inwestycja na długo ;)

Zapraszam, oscarmusic.pl :)

Zobacz więcej

Stawki

Stawka godzinowa

 • 120zł

Stawki paczki lekcji

 • 5h: 575zł
 • 10h: 1100zł

przez internet

 • 120zł/h

Szczegóły

GWARANTUJĘ EFEKTY, albo zwracam Twoje pieniążki :)
Zajecia przez: Skypa, Messengera lub Zooma
(godzina lekcyjna trwa 50min)

Oskar Wideo

Wywiad z nauczycielem Oskar 📝

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wywiad z nauczycielem Oskar 📝

 • Kiedy po raz pierwszy rozwinąłeś pasję do muzyki i swojego ulubionego instrumentu

  Pasję do muzyki poczułem już w dzieciństwie. Zawsze, kiedy słyszałem utwory przezywałem je intensywnie wewnętrznie. Pierwsze piosenki pokazała mi mama, która pewnego dnia przyniosła z piwnicy swoją starą gitarę - od tamtej pory cieżko było mnie od niej oderwać ;) Grałem i śpiewałem wszystko co się dało. Później, jako nastolatek założyłem z kumplami swój pierwszy zespół rockowy, gdzie jako frontman mogłem spełniać swoje muzyczne marzenia - prócz koncertów pisałem, aranżowałem i nagrywałem nasze pierwsze piosenki :)
 • Czy jest jakiś rodzaj muzyki, lub konkretny artysta, którego na okrągło słuchasz i zawsze z tą samą przyjemnością?

  Cóż, uwielbiam wszystkich artystów, bo każdy człowiek jest oryginalny i ciekawy na swój sposób, ale szczególnie cenię takie osoby, które głęboko przeżywają emocje zawarte w utworze, a do takich należy na pewno Grzegorz Markowski z Perfektu i Edyta Geppert. Do nich mam ogromy sentyment - może dlatego, ze słuchałem ich nagrań od dziecka ;)
 • Opowiedz nam o najtrudniejszych, lub o najbardziej fascynujących zajęciach, które obyłeś.

  Pewnego dnia na moje zajęcia przyszła nastolatka, która wcześniej uczyła się śpiewu przez 5lat w jednej ze szkół muzycznych w moim mieście. Śpiewała nieźle - widać, że wkładała w to całe serce, ale szybko zauważyłem, ze popełnia wciąż te same błędy techniczne.. Szkoda, bo do ideału brakowało całkiem niewiele.. Przystąpiłem więc do modyfikacji jej złych nawyków, wyjaśniając przy tym dokładnie na czym polegają błędy i na co powinna zwracać większą uwagę (tak w skrócie) Efekty były rewelacyjne - jej brzmienie zyskało na spójności i bardziej zbalansowanej barwie. Nie zapomnę tego zdziwienia na jej twarzy :) Na koniec powiedziała mi, że w trakcie tych zajęć nauczyła się więcej o śpiewaniu niż przez ostatnie 5lat.. Te słowa bardzo mnie ucieszyły i poczułem, ze to była dobra decyzja, aby zostać nauczycielem :)
 • Według Ciebie, gra na jakim instrumencie jest najbardziej skomplikowana, i dlaczego?

  Gra na każdym instrumencie może być bardzo złożona, bo to zależy od poziomu na jakim się jest, ale to jednak śpiew wskazałbym jako jeden z najtrudniejszych, ale tez najbardziej fascynujących instrumentów świata. Dlaczego? Cóż, to jedyny instrument akustyczny w którym, w czasie rzeczywistym kontrolować możemy zarówno wysokość dźwięku jak i jego barwę.. Zauważ, że większość instrumentów gra jednym brzmieniem (po którym go rozpoznajemy) - ludzki głos może naśladować bardzo wiele dźwięków (spójrz tylko na niektórych beatboxerów ;)) Twój głos jest połączony z Twoim ciałem - sterując nim, sterujesz własnym ciałem - uczysz się i poznajesz samego siebie, własne ciało i własną emocjonalność, dlatego jest to tak piękne i wartościowe..
 • Jaki jest Twój klucz do sukcesu?

  Nie odkryje Ameryki, mówiąc, że kluczem do sukcesu ( jak w każdej dziedzinie) jest ciężka praca i poświęcenie, chociaż równie ważne cechy charakteru to: cierpliwość, pokora, odwaga i wiara w sens Twojej pracy. Muzyka świetnie szlifuje charakter - nie pozwoli nikomu stać się ekspertem, nie rozwijając wcześniej wymienionych cech ;)
 • Wymień trzech muzyków, z którymi marzysz się spotkać (mogą być także postacie z przeszłości). Wyjaśnij dlaczego.

  Nie wiem czy to ma sens, aby marzyć o spotkaniu z kimś, bo takie marzenia mogą się nie spełnić ;) Chyba lepiej jest marzyć o własnym rozwoju i wchodzeniu na coraz wyższe etapy, bo na to mamy bezpośredni wpływ.. ale chętnie bym pośpiewał z MJ, Ettą James albo Meat Loaf ;)
 • Może jakaś anegdota związana z muzyką, lub dniami spędzonymi w szkole muzycznej?

  Jako nastolatek zakładający swój zespół zorganizowałem kiedyś w piwnicy swojego bloku sale prób.. Cóż, chyba jednak nie był to najlepszy pomysł, bo jakieś pół godziny później sąsiadka z 2go pietra zeszła do nas i powiedziała dość stanowczym tonem - no cóż chłopaki, fajnie gracie, naprawdę lubię te piosenki… ale teraz leci w telewizji mój ulubiony serial, a ja nie słyszę swojego telewizora!!! :D
 • Co sprawia, że jesteś Super Nauczycielem Muzyki?

  Praca nauczyciela śpiewu to tak naprawdę połączenie wielu zawodów - być może dlatego tak mało jest tych najlepszych. Oprócz znajomości muzyki i jej praw, niemal jak lekarz powinien znać się na fizjologii i mechanice aparatu głosotwórczego. Musi być też dobrym pedagogiem, potrafiącym wyczuć aktualny stan emocjonalny ucznia, dostosować dla niego odpowiedni poziom i prowadzić zajęcia tak, aby były one dla niego maksymalnie wartościowym przeżyciem :) Nieocenione jest też doświadczenie i jego osobista pasja do muzyki i ludzi, co sprawia, że chętnie dzieli się swoja wiedzą i że zależy mu na tym, aby jego uczniowie byli najlepsi w swoim fachu :) Cóż, Najlepiej sprawdź sam czy będę w stanie Ci pomoc, a tym samym stanę się Twoim Super Nauczycielem :)
--
--

Podobni nauczyciele z przedmiotu: Śpiew

 • Jestem certyfikowanym trenerem wokalnym. Prowadzę profesjonalną naukę śpiewu, terapię głosu, uczę improwizacji oraz śpiewu intuitywnego. Zajęcia prowadzę w swoim studio w Radomiu, oraz online.

  Jakub

  Radom & przez kamerę internetową

  Nowy
  • 120zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Hej! Jestem studentką Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku Wokalno-Aktorskim. Uczestniczyłam w wieku kursach wokalnych, aktorskich, recytatorskich i tanecznych. Mam duże doświadczenie w pracy na

  Laura

  Radom & przez kamerę internetową

  Nowa
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Certyfikowany trener wokalny, student wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, udzieli lekcji śpiewu

  Konrad

  Kraków & przez kamerę internetową

  5 (11 ocen)
  • 120zł/h
 • Absolwentka jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach udzieli lekcji śpiewu lub lekcji muzyki

  Iwona

  Kraków & przez kamerę internetową

  5 (11 ocen)
  • 90zł/h
 • Lekcje śpiewu z trenerką wokalną. Uczę wokalistów na każdym poziomie, również zupełnie początkujących :) Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online

  Monika

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (23 oceny)
  • 70zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Wokalista, pedagog z wieloletnim doświadczeniem, zachęcam Cię do rozwiania swoich muzycznych talentów!

  Stanisław

  Kraków & przez kamerę internetową

  5 (23 oceny)
  • 80zł/h
 • Certyfikowany Trener Wokalny metody Speech Level Singing Setha Riggsa, przygotowanie do konkursów i festiwali wokalnych (również ONLINE!)

  Ksenia

  Kraków & przez kamerę internetową

  5 (15 ocen)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Wokalistka, pedagog, logopeda oferuje prywatne lekcje śpiewu *Interpretacja tekstu *Dykcja/artykulacja *Rehabilitacja głosu

  Maja

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (12 ocen)
  • 150zł/h
 • Śpiewak operowy po wielu kursach mistrzowskich w Polsce i Włoszech. Bogate doświadczenie w ustawieniu głosu dla początkujących oraz średniozaawansowanych wokalistów.

  Wojciech

  Gdańsk & przez kamerę internetową

  5 (11 ocen)
  • 80zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Uczę śpiewu, prawidłowej emisji głosu oraz dykcji. Każdego i na każdym poziomie wtajemniczenia. Bez wtajemniczenia też.

  Michał

  Bydgoszcz & przez kamerę internetową

  5 (8 ocen)
  • 60zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem studentką I roku studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na wydziale wokalno aktorskim, specjalność: musical. Udzielam lekcji śpiewu dla dzieci i dorosłych. Serdecznie

  Angelika

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (14 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Lekcje śpiewu dla każdego! :) Absolwentka Musicalu na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki. Nauka prawidłowej emisji głosu, przygotowanie na egzaminy wstępne i na festiwale wokalne :)

  Maria

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (13 ocen)
  • 100zł/h
 • Jestem certyfikowanym trenerem wokalnym i czynnym muzykiem. Uczę śpiewu od pięciu lat. Studiuję na Akademii Muzycznej w Katowicach wokalistykę jazzową i estradową. Pomogę Wam wydobyć z siebie pe

  Justyna

  Białystok & przez kamerę internetową

  5 (3 oceny)
  • 70zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem muzykiem Filharmonii Narodowej ukończyłam Wydział Wokalno- Aktorski i Wydział Edukacji Muzycznej. Udzielam lekcji śpiewu i emisji dla dorosłych i młodzieży. AKOMPANIAMENT GRATIS!

  Anna

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (7 ocen)
  • 200zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Cześć, jestem Weronika i śpiew to moje życie! Z zawodu jestem śpiewaczką operową, ukończyłam Akademię Muzyczną we Wrocławiu, natomiast na co dzień zajmuję się również śpiewem rozrywkowym. Uczę emisj

  Weronika

  Wrocław & przez kamerę internetową

  5 (12 ocen)
  • 110zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zapraszam na indywidualne lekcje śpiewu. Jestem absolwentem wokalistyki w Gdańskiej Akademii Muzycznej (musical). Popracujemy nad poprawną techniką i interpretacją.

  Krzysiek

  Warszawa

  5 (7 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Jestem absolwentem studiów na kierunku wokalistyka jazzowa. Specjalizuję się w nauce emisji głosu autorska metodą.

  Damian

  Opole & przez kamerę internetową

  5 (4 oceny)
  • 70zł/h
 • Uczę śpiewać, tak aby się nie męczyć! Chrypa, słaby głos? Ogarniemy to. Jestem coachem wokalnym, dyrygentką i wokalistką z doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Ukończyłam Akademię Muzyczną

  Joanna

  Gdańsk & przez kamerę internetową

  5 (10 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Mgr Monika Kijek- absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalność MUSICAL. Właścicielka Studio Piosenki METRO w Poznaniu. Lekcje śpiewu, aktorstwa i dubbingu- profesjonalne przygotowanie na konk

  Monika

  Poznań & przez kamerę internetową

  5 (17 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Studentka aktorstwa w California Institute of the Arts w Los Angeles. Aktorka i wokalistka z Warszawy. Udzielam prywatnych zajęć ze śpiewu.

  Karolina

  Warszawa & przez kamerę internetową

  5 (6 ocen)
  • 100zł/h
  • 1-sza lekcja za darmo
 • Zobacz nauczycieli
  śpiew