Nauka portugalskiego, dziewczyna w bibliotece.

Nauka języka portugalskiego dla początkujących – poradnik

Wskazówki dotyczące nauki języka portugalskiego dla początkujących Portugalskim w różnych wersjach posługuje się ponad 200 milionów ludzi na całym świecie, co czyni go 7 najczęściej używanym językiem na świecie pod względem native speakerów. Jest za mandaryńskim, hindi, angielskim, hiszpańskim, arabskim i malajskim. Portugalski używa alfabetu łacińskiego, podobnie jak wiele innych języków europejskich. Dlatego często uważa […]

25 października 20216 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się języka portugalskiego?

Nasi nauczyciele języka portugalskiego są tutaj, aby pomóc Ci odkryć język portugalski, od Portugalii przez Brazylię do Angoli. Niezależnie od tego, czy jesteś całkowicie początkujący, chcesz odświeżyć swoje dotychczasowe słownictwo czy przygotowujesz się do egzaminu, znajdziesz tutaj pomoc i informacje, których potrzebujesz. Możesz nawet wziąć udział w lekcjach portugalskiego online.

Zarejestruj się na platformie Superprof i znajdź nauczyciela języka portugalskiego już dzisiaj!

Interesują Cię korepetycje z języka portugalskiego w Łodzi? Lub, może poszukujesz zajęć prywatnych Rzeszowie, czy Warszawie? Sprawdź także lekcje oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!

Nasi nauczyciele proponują także lekcje online z języka portugalskiego! Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.