Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: portugalski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 11 opinii.

64 zł/h

Najlepsze ceny: 96% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 64 zł

6 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 6 h.

Nauka z przedmiotu Portugalski nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Portugalski

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Portugalski?

Średnia cena zajęć z: Portugalski wynosi: 64 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: portugalski
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Portugalski?

Z pomocą nauczyciela z: Portugalski, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Portugalski online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Portugalski oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje portugalski online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Portugalski jest dostępnych?

25  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Portugalski, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 25 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Portugalski?

Na przykładzie 11 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Portugalski?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Portugalski!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs portugalskiego z prywatnym nauczycielem

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Lubisz uczyć się języków? A może masz na oku konkretny i zastanawiasz się nad jego nauką? Trzeba przyznać, że nauka języka od podstaw bywa nie lada wyzwaniem, niezależnie od tego, za jaki język się bierzemy. Wiąże się to jednak także z mnóstwem korzyści. Języków warto się uczyć! Poniżej kilka powodów:

 • Jeśli kochasz podróżować, warto znać języki obce. Angielski, hiszpański, włoski, francuski, niemiecki, portugalski… Wybór jest ogromny! A znajomość języka znacznie ułatwia życie za granicą,
 • W obecnych czasach przeróżne możliwości stoją przed nami otworem. Jeśli chciałbyś wybrać się do Portugalii, możesz bez problemu wybrać się tam na wakacje, do pracy czy na studia z programem Erasmus! Oczywiście najlepiej wczujesz się w klimat tego kraju, jeśli będziesz znał chociaż podstawy języka portugalskiego,
 • Nauka języków to także trening dla naszego mózgu. Liczne badania wykazują, że jest to świetne ćwiczenie dla naszej pamięci i koncentracji,
 • Po portugalsku mówi się nie tylko w Portugalii! Ponad 200 milionów ludzi mieszka w Brazylii i zdecydowana większość z nich posługuje się portugalskim jako pierwszym językiem. Wybierasz się na karnawał do Rio de Janeiro? Przećwiczenie portugalskiego przed wyjazdem może być dobrym pomysłem!
 • Język portugalski jest stosunkowo prosty do nauczenia się, szczególnie, jeśli masz już pewne podstawy np. z hiszpańskiego lub francuskiego. Portugalski ma wiele podobnych słów, z kolei składnia zdań jest podobna do angielskiego,
 • Prawdopodobnie nie wiedziałeś nawet, że portugalski jest piątym najczęściej używanym językiem w internecie! Jeśli jesteś aspirującym programistą, podróżnikiem, blogerem, rzesza czytelników i pracodawców już czeka na Ciebie!

 

Powodów, dla których warto uczyć się portugalskiego jest naprawdę całe mnóstwo. Nic dziwnego, że język ten zrzesza sobie coraz większe grono osób zainteresowanych jego nauką. Jeśli chciałbyś nauczyć się portugalskiego, w Polsce znajdziesz wiele miejsc, w których możesz rozpocząć taką naukę! Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości daje Ci Twoje miasto!

Nauka portugalskiego w Polsce 

Język portugalski jest coraz częściej wybieranym językiem do nauki na całym świecie. W związku z tym niejedna szkoła językowa wprowadziła do swojej oferty zajęcia z tego właśnie języka. Wiele szkół oferuje nawet lekcje z native speakerami! Zajęć z prawdziwymi native’ami możesz szukać zazwyczaj w większych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Mają oni ogromne doświadczenie z portugalskim i mogą okazać się świetnym źródłem praktycznej wiedzy – szczególnie, jeśli najbardziej zależy Ci na ćwiczeniu wymowy i słownictwa.

 

Szkół językowych w Polsce jest całe mnóstwo, a ich oferty są bardzo różnorodne. Jedna szkoła oferuje zajęcia online, inna stawia wyłącznie na lekcje grupowe. Opinie, stawki, oferowane kursy, forma zajęć… także mogą się bardzo różnić w zależności od szkoły i miasta! Dlatego, aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, warto zerknąć bezpośrednio na stronę internetową wybranej szkoły.

 

 

Wiemy jednak, że szkoły językowe to nie wszystko. Niektórzy skłaniają się także ku kursom online, których w internecie znaleźć można całą masę. Jednak jak szukać, aby mieć pewność, że dane ogłoszenie jest rzetelne, a dany nauczyciel faktycznie posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie? Co, jeśli dane ogłoszenia nie mają żadnych opinii i dodatkowych informacji, a do tego wszystkiego są… anonimowe?

 

Cóż, aby mieć pewność, że Twój nauczyciel oferuje usługę najwyższej jakości, możesz sięgnąć po… prywatne korepetycje z języka portugalskiego! Chciałbyś spróbować? Korepetycje niosą mnóstwo korzyści. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego warto je wypróbować.

 Korepetycje z portugalskiego

Coraz więcej osób w Polsce i na świecie sięga po zajęcia w formie korepetycji. Okazuje się, że taka forma nauki posiada mnóstwo zalet i dzięki niezwykłej elastyczności może być wykorzystywana na wiele sposobów. Zastanawiasz się nad rozpoczęciem korepetycji, aby opanować język portugalski? Zobacz, jakie korzyści niosą korepetycje:

 • Wygoda – zajęcia w domu? Czemu nie! Korepetycje mogą odbywać się tam, gdzie Tobie to pasuje. Może to być Twoje mieszkanie, dom korepetytora, ale także inne spokojne miejsce, które będzie sprzyjało Twojej nauce, jak biblioteka czy Twoja ulubiona kawiarnia,
 • Personalizacja – elastyczność korepetycji umożliwia dostosowanie lekcji do Twoich potrzeb i preferencji. Chodzi tu zarówno o plan lekcji, jak również cały ich wygląd. Możesz wybrać, czego chcesz się uczyć, na jaki aspekt stawiać największy nacisk czy jakie metody nauki chciałbyś wykorzystywać,
 • Cena – wiemy, że edukacja to coś, w co warto inwestować. Jednak tak samo, jak w przypadku innych inwestycji, tu także powinno się zachować zdrowy rozsądek. Wydawanie fortuny na zajęcia wcale nie musi sprawić, że będą one najlepszej jakości. Z pomocą korepetytorów portugalskiego nauczysz się już nawet za 45 złotych za godzinę!
 • Efektywność – udowodniono, że lekcje indywidualne przynoszą o wiele szybsze efekty niż grupowe. Bezpośredni kontakt z nauczycielem podczas takich zajęć umożliwia dostosowanie materiału, a także tempa lekcji do potrzeb ucznia. Korepetytor może skupić się wyłącznie na Tobie, Twoich potrzebach, celach czy mocnych i słabych stronach.

 

Chcesz spróbować nauki pod okiem doświadczonego korepetytora? Wypróbuj Superprof! Czytaj dalej i zobacz, jak szybko i łatwo znajdziesz korepetytorów w swojej okolicy! 

Język portugalski z Superprof

Superprof to platforma, która od lat zrzesza uczniów i korepetytorów z ponad trzydziestu krajów. Nasze doświadczenie sięga jeszcze 2013 roku, a baza nauczycieli z roku na rok stale się powiększa. Chcesz uczyć się z native speakerem? A może zależy Ci na lekcjach online?

 

Aby wyszukać nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „portugalski”, a w rubryce obok swoje miasto. Oczywiście najwięcej korepetytorów znajdziesz zapewne w miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Jeśli okaże się, że w Twojej okolicy nie ma zbyt dużego wyboru, zawsze możesz rubryczkę z miastem zostawić pustą – wówczas wyszukiwanie będzie ograniczone do całej Polski.

 

Zaloguj się na naszej platformie, aby nawiązać kontakt z wybranym korepetytorem. Wyślij mu wiadomość prywatną i umów się na lekcję testową! Pierwsza lekcja odbywa się zupełnie za darmoPoznaj język portugalski z doświadczoną osobą i zobacz, jak ciekawa i przyjemna może być nauka.

Czego chcesz się nauczyć?