Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Praca dla korepetytora,
dziel się pasją!

Dzięki Superprof, udzielanie korepetycji nigdy nie było prostsze!

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, trener personalny czy ekspert w danej dziedzinie, Superprof pomoże Ci znaleźć uczniów.

Ustal własny harmonogram oraz stawki i miej swobodę pełnej niezależności 🕺🏻Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online. Dołącz do Superprof, zostań nauczycielem, już dziś!

Praca dla korepetytora,
dziel się pasją!

Stwórz swój profil

Zarejestruj się z Google
lub
Zarejestruj się przez e-mail

Logując się, wyrażasz zgodę na warunki ogólne.

Dzięki Superprof nauczanie stało się prostsze jak nigdy dotąd! Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, trener personalny lub ekspert w danej dziedzinie, Superprof może zaspokoić wszystkie te potrzeby. Zarabiaj na życie i bądź swoim własnym szefem. Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online z 1000 potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci. Każdy może nauczać, dołącz do Superprof, zostań nauczycielem i dziel się swoją pasją!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Gwarancja płatności

Wybierz własne stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to cena, która jest wybrana przez Ciebie.

Bezpieczne płatności za lekcje

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i nieograniczone. Dodatkowo, Twoje płatności za lekcje są ubezpieczone.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania lekcji. Możesz otrzymać zwrot w wysokości 50% lub 100% dla wszystkich anulacji, z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem.

Superprof to:

23 milionów

nauczycieli

18 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Jak udzielać korepetycji i dlaczego warto to robić?

Jeśli chcesz pracować jako korepetytor, nie szukaj dalej niż Superprof. Ponad milion nauczycieli, korepetytorów i trenerów może już poświadczyć, jak łatwo jest ogłaszać swoje lekcje na Superprof, i jak szybko można znaleźć uczniów, zmotywowanych do nauki.

Jak rozpocząć pracę jako korepetytor?

Rozpoczęcie pracy jako korepetytor jest bardzo proste. W rzeczywistości, trafiając na tę stronę, jesteś już w połowie drogi. W ciągu zaledwie 10 minut, możesz stworzyć swoje ogłoszenie na platformie, oferując zajęcia online lub twarzą w twarz. Jednak, przy budowaniu swojego ogłoszenia, pamiętaj o byciu kreatywnym oraz zwróć uwagę na poprawną polszczyznę. krótko opisz swoje doświadczenie, metodę nauczania oraz sprecyzuj stawki. Na koniec, dodaj profesjonalnie wyglądające zdjęcie profilowe.

Dlaczego warto zostać korepetytorem?

Każdy ma pasję, którą może się podzielić lub umiejętności, których może nauczać. Udzielanie korepetycji jest świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących elastycznych godzin pracy, pracy nauczyciela w niepełnym wymiarze godzin, pracy nauczyciela online, kariery po studiach nauczycielskich lub rozpoczęcia własnej działalności. Superprof jest całkowicie darmowy dla korepetytorów, a dzięki ponad 35 000 codziennych zapytań o lekcje na naszych platformach, Twoje ogłoszenie będzie bardzo widoczne. Superprof oferuje każdemu możliwość nauczania, oferując wszystko: korepetycje online dla studentów, korepetycje online dla nauczycieli, korepetycje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum czy liceum, korepetycje dla nauczycieli tańca, korepetycje z języka francuskiego, korepetycje z plastyki i wiele innych. Jako nauczyciel możesz udzielać korepetycji w Twoim mieście w Polsce, a co więcej to Ty ustalasz stawkę za godzinę lekcji. W ten sposób udzielając kilku lub kilkunastu godzin korepetycji tygodniowo zaledwie kilku uczniom, będziesz mógł uzyskać dobre wynagrodzenie.

Jestem studentem, czy mogę zostać korepetytorem?

Studenci są bardzo poszukiwani jako korepetytorzy. Studenci, którzy niedawno ukończyli lub obecnie studiują wybraną dyscyplinę, mają idealny profil do udzielania korepetycji lub mentoringu w domu, a także pomocy w odrabianiu lekcji uczniom w szkole. Ponadto studenci uniwersytetów i szkół biznesu często posiadają wszechstronne umiejętności, które pozwalają im oferować kursy dla osób potrzebujących pomocy z różnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jesteś korepetytorem z fizyki, hiszpańskiego, języka angielskiego czy biologii, każdy jest mile widziany na Superprof. Praca korepetytora to świetna propozycja dla studentów, którzy szukają pracy w niepełnym wymiarze godzin, pracy wakacyjnej, letnich korepetycji lub próbują pogodzić naukę z aktywnym życiem towarzyskim. Tomasz, student ekonomii prowadzi zajęcia z ekonomii od 2020 roku. Inni studenci kontaktują się z nim, a on pomaga im przygotować się do egzaminów, pisania esejów i prac wstępnych na studia. Przygotowanie do studiów stało się jego specjalnością. Każdego miesiąca zajęcia te przynoszą mu ponad 1500 zł.

Jestem nauczycielem szkolnym, czy mam prawo udzielać korepetycji również prywatnie?

Oczywiście! W rzeczywistości prawie połowa wszystkich nauczycieli państwowych pracowała w pewnym momencie swojej kariery również jako prywatni korepetytorzy. Do tej pory tysiące nauczycieli zdecydowało się skorzystać z Superprof, aby znaleźć pracę prywatnego korepetytora i oferować prywatne lekcje. Dlaczego nie uczyć w bardziej relaksującym i sprzyjającym nauce środowisku jako prywatny korepetytor lub korepetytor online? Nie musisz kontrolować klasy, nie musisz wystawiać ocen. Otrzymuj świetną płacę godzinową za lekcje 1 na 1 i bądź swoim własnym szefem! W Polsce nie ma przepisów zabraniających oferowania prywatnych lekcji podczas zatrudnienia jako nauczyciel, a wiele osób uzupełnia swoje dochody oferując korepetycje w domu i korepetycje online. Istotne jest jednak, aby sprawdzić politykę danej szkoły, ponieważ niektóre placówki nakładają ograniczenia na nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji dzieciom z własnej klasy lub szkoły. Aby uniknąć konfliktu interesów, np. postrzeganego faworyzowania, można ograniczyć udzielanie korepetycji uczniom spoza swojej klasy lub szkoły. Należy również pamiętać, że nauczanie w szkole, a udzielanie korepetycji mogą być zupełnie różne i wymagać innych umiejętności. Korepetytorzy nie muszą mieć tak wysokich kwalifikacji, ale mogą mieć pasję i chęci niezbędne do bycia świetnym korepetytorem.

Praca dla emerytowanych nauczycieli

Chcesz zmienić karierę po zakończeniu pracy w zawodzie nauczyciela? Opuszczenie Systemu Edukacji rzadko kiedy jest łatwą decyzją dla nauczycieli zastanawiających się, jak odejść od zawodu nauczyciela. Bycie nauczycielem to jedna z najtrudniejszych prac, która może być bardzo satysfakcjonująca, ale dla wielu osób negatywne strony pracy w zawodzie nauczyciela znacznie przewyższają pozytywy. Ale nie obawiaj się, istnieje wiele miejsc pracy dla emerytowanych nauczycieli, byłych nauczycieli i nauczycieli odchodzących z zawodu. Umiejętności, które posiada nauczyciel, sprawiają, że może on odnaleźć się w wielu innych ścieżkach kariery. Dlaczego nie rozważyć zostania prywatnym korepetytorem lub zostać korepetytorem online z komfortu własnego domu? Dzięki poradnikom Superprof, jak zostać korepetytorem, szukanie pracy w szkolnictwie innym niż nauczycielskie nigdy nie było łatwiejsze. Jako korepetytor domowy możesz cieszyć się swobodą rozwijania własnego stylu i programu nauczania, który nie jest dozwolony w systemie edukacji. Możesz nawet uczyć przedmiotu, w którym jesteś wykwalifikowany, ale nie masz uprawnień do nauczania w szkole. Na przykład, nauczyciel fizyki jest w pełni uprawniony do udzielania korepetycji z matematyki lub angielskiego.

Jestem ekspertem w swojej dziedzinie, czy mogę udzielać prywatnych korepetycji?

Dla doświadczonych muzyków, aspirujących informatyków czy trenerów sportowych, platforma Superprof jest świetnym sposobem na poznanie uczniów i stworzenie Twojego nowego miejsca pracy jako osoba indywidualna lub firma zajmująca się udzielaniem korepetycji w domu.  Tworząc swoje ogłoszenie o korepetycjach, zwiększasz swoją widoczność nie tylko w Polsce, ale i na naszych stronach na całym świecie! Zbieraj referencje od byłych i obecnych uczniów i obserwuj, jak liczba zamówień na lekcje rośnie. Piotr (trener sportowy z Poznania) otrzymał wiadomości od nowych uczniów już w dniu swojej rejestracji. Zaczął uczyć następnego popołudnia, rozpoczynając w ten sposób swój sportowy biznes trenerski. Zostanie korepetytorem pomogło Piotrowi podzielić się swoją pasją, jednocześnie zwiększając jego tygodniowe dochody. Udzielanie lekcji w swoim domu pozwoliło również ograniczyć koszty podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś dyplomowanym nauczycielem, korepetytorem gry na gitarze, korepetytorem pisania, korepetytorem algebry, korepetytorem francuskiego czy korepetytorem chemii, który szuka uczniów, trafiłeś we właściwe miejsce! Niezależnie od Twojego profilu: ogłaszanie się za pośrednictwem Superprof jest całkowicie bezpłatne dla korepetytorów. Sam ustalasz swoje stawki godzinowe i nie płacisz żadnej prowizji Superprof.

Czego wymaga się od korepetytorów w Polsce?

Jako korepetytor pracujący dla siebie musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii prawnych, aby chronić siebie i swoich uczniów. Zgłoś swoje dochody do Urzędu Skarbowego. Ważne jest, aby na bieżąco aktualizować swoje dochody i podatki. Jest to wymóg prawny, aby zgłaszać swoje dochody. Czy Superprof jest zaangażowany w płatności? Nie, Superprof nie bierze udziału w procesie płatności pomiędzy korepetytorami i uczniami: to obie strony decydują, w jaki sposób chcą otrzymać zapłatę, czy to gotówką, przelewem bankowym, czy w inny sposób. Działalność związaną z korepetycjami można zarejestrować w Polsce jako oficjalne źródło dochodu. Jak zostać korepetytorem oficjalnie, jak poprawnie się zarejestrować i inne informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Ubezpiecz się. Ubezpieczenie korepetytora w Polsce nie jest prawnym wymogiem, ale jest to standardowa praktyka. Warto rozważyć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie sprzętu biznesowego i przenośnego oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Należy pamiętać o zdrowiu i bezpieczeństwie. Oznacza to zapewnienie uczniom bezpiecznego środowiska do nauki. Jest to bardzo ważne, jeśli planujesz uczyć w swoim domu. Reklamuj się uczciwie. Każde Twoje twierdzenie musi być zgodne z faktami i powinieneś być w stanie przedstawić dokumentację potwierdzającą wszelkie kwalifikacje, które twierdzisz, że posiadasz.

Jakich przedmiotów mogę nauczać?

W Superprof oferujemy ponad 1000 przedmiotów w kilkudziesięciu kategoriach (sport/akademia/hobby/muzyka/itd.). Nie musisz być wykwalifikowanym korepetytorem, aby być skutecznym nauczycielem. Na przykład, profesjonalny pianista jest oczywiście wykwalifikowany do udzielania lekcji gry na fortepianie, ale nauczanie wymaga czegoś więcej niż tylko certyfikacji. Wymaga pasji, miłości do swojego rzemiosła, entuzjazmu i umiejętności rozwijania tych cech u swoich uczniów. Nauczyciel fortepianu nie musi być koncertowym pianistą, ale musi mieć dobre pomysły na to, jak opanować instrument i muzykę. Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako korepetytor języka angielskiego, musisz sam opanować ten język, być biegły lub dwujęzyczny i być w stanie wyjaśnić pojęcia w piśmie, gramatyce i redukcji akcentu. Możesz być również zobowiązany do nauczania swoich uczniów podstaw kultury i historii krajów, w których mówi się danym językiem.

Jak mogę stworzyć własne ogłoszenie korepetytora?

Tworzenie ogłoszenia o pracę dla korepetytora jest niesamowicie proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie Superprof i wypełniać poszczególne rubryki. Oto kilka pomocnych wskazówek, które sprawią, że ogłoszenie będzie jak najbardziej widoczne dla potencjalnych studentów i pozwoli im Cię znaleźć: Podkreśl swoje mocne strony (swoje umiejętności, doświadczenie...) Zadaj sobie pytanie, dlaczego potencjalny klient może wybrać właśnie Ciebie, a nie innego korepetytora. Wyjaśnij, co Cię wyróżnia i sprawia, że Twoje prywatne lekcje są wyjątkowe. Wyjaśnij swój styl uczenia się i metodologię nauczania. Opowiedz swoją historię. Nauczanie to nie tylko przekazywanie wiedzy, to także budowanie więzi zaufania z uczniami. Pokazanie swojej ludzkiej strony jest bardzo ważne. Pokazanie, że jesteś ciekawą i myślącą osobą, chętną i zdolną do słuchania innych. Wspomnij o swoich zainteresowaniach, grupach, do których należysz, podróżach, doświadczeniach zawodowych i sukcesach życiowych. Skup się na korzyściach: Co zapewniasz swoim przyszłym uczniom? Staraj się unikać trudnych do zrozumienia terminów technicznych. Unikaj również nijakich lub oklepanych zwrotów, które nie precyzują, co będziesz zapewniał. Na przykład, nie mów po prostu "Uczę matematyki na wszystkich poziomach i dla wszystkich umiejętności", wspomnij o dokładnych poziomach, na których uczysz (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, przygotowanie do matury, przygotowanie do egzaminu wstępnego na studiach, pomoc w odrabianiu prac domowych itd.), jak również o dokładnych tematach (algebra, trygonometria, geometria, rachunek, itp.). Zamieść zdjęcie, które sprawi, że się wyróżnisz. Wyraźne zdjęcia twarzy są ważnym elementem wyboru nauczyciela. Dodając wysokiej jakości zdjęcie profilowe 10-krotnie zwiększysz liczbę nawiązanych kontaktów. Przejrzyj swoje ogłoszenie. Ogłoszenie pełne błędów nie będzie traktowane poważnie. Ponownie przeczytaj swoje ogłoszenie za pomocą edytora tekstu i dokonaj ostatecznej weryfikacji przed publikacją.

Dlaczego warto oferować pierwszą lekcję za darmo?

Jeśli nie masz więcej niż 1 recenzję od studenta, Superprof wymaga, abyś zaoferował swoją pierwszą sesję za darmo, jednak nie musi to być formalna lekcja. Pierwsze spotkanie jest zazwyczaj zarezerwowane na wzajemne poznanie się i zrozumienie celów ucznia oraz uzgodnienie planu nauczania, który będzie odpowiadał wszystkim. Pierwsze spotkanie może przybrać formę najbardziej dogodną dla obu stron. Nawet jeśli masz już recenzje, Superprof zaleca, abyś zaoferował pierwsze zajęcia za darmo, ponieważ; Pozwala Ci to nawiązać kontakt z uczniem. Celem pierwszego spotkania nie jest poprowadzenie zajęć dla Twojego ucznia, ale poznanie i zrozumienie jego potrzeb, ustalenie planu lekcji i metody nauczania, która pozwoli Twojemu uczniowi osiągnąć jego cele. Jest to mała inwestycja w większą nagrodę Zaoferowanie jednej godziny swojego czasu za darmo uczniowi, który może korzystać z Twoich usług przez cały rok i rozpowszechniać informacje o Twoich usługach jest doskonałą inwestycją. To upewnia studentów co do słuszności wybrania zajęć z Tobą Uczniowie będą kontaktować się z Tobą częściej; jest to dla nich bardziej angażujące.

Indywidualne podejście do korepetycji

Najważniejszym aspektem Twojej lekcji jest przywrócenie uczniowi poczucia własnej wartości i zbudowanie jego pewności siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć angielskiego online, francuskiego, czytania po angielsku, informatyki, biochemii, ekonometrii czy gry na pianinie, ważne jest, aby być entuzjastycznym i zachęcającym. W relacji uczeń-nauczyciel istotne jest, aby wprowadzić "dwukierunkową ulicę", gdzie uczniowie czują się komfortowo zadając pytania i stawiając sobie wyzwania. Nie ma magicznej recepty na korepetycje. Każdy korepetytor ma swoje własne ćwiczenia, program nauczania i wskazówki, które pomogą uczniowi odnieść sukces. Każdy korepetytor musi poświęcić czas, by stworzyć indywidualny, uporządkowany i spersonalizowany program dla każdego ucznia. Dzięki takiemu podejściu uczeń może nabyć nowe i wzmocnić stare umiejętności metodyczne.