Strona główna
Zostań nauczycielem

Zostań nauczycielem, podziel się swoją pasją!

Dzięki Superprof nauczanie stało się prostsze jak nigdy dotąd! 🤗

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, pasjonat, trener personalny, znawca tematu lub ekspert w danej dziedzinie, Superprof może zaspokoić wszystkie te potrzeby.

Zarabiaj na życie i bądź swoim własnym szefem!🕺🏻Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online z 1000 potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci. Każdy może nauczać, dołącz do Superprof, zostań nauczycielem i dziel się swoją pasją! 

lub
Pole do wypełnienia Nieprawidłowe imię
Pole do wypełnienia Nieprawidłowe nazwisko
Pole do wypełnienia Wprowadź prawidłowy adres e-mail
Pole do wypełnienia Nieprawidłowe hasło
Logując się, wyrażasz zgodę na warunki ogólne.

Dzięki Superprof nauczanie stało się prostsze jak nigdy dotąd! Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, trener personalny lub ekspert w danej dziedzinie, Superprof może zaspokoić wszystkie te potrzeby. Zarabiaj na życie i bądź swoim własnym szefem. Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online z 1000 potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci. Każdy może nauczać, dołącz do Superprof, zostań nauczycielem i dziel się swoją pasją!

 • Oferuj lekcje online
  na całym świecie
  35 000 uczniów wyszukuje
  ponad 1000 przedmiotów każdego dnia.
 • Wybierz swoje dowolne stawki godzinowe
  i zatrzymaj 100%
  Bez prowizji.
  Zarób nawet do 100 zł za godzinę!
 • Dołącz do najpiękniejszej przygody
  bez ryzyka.
  Darmowa dystrybucja ogłoszeń o lekcjach.
  Wiadomości tylko od zmotywowanych uczniów.
Superprof pomaga znaleźć wielu uczniów!
Aleksander Nauczyciel informatyki, Poznań
Nie urodziliśmy się numerem 1, staliśmy się nim dzięki Superprof!
Olivier Trener sportowy, Warszawa
Łatwo i praktycznie, z Superprof, uczniowie wybierają mnie bezpośrednio zgodnie z ich potrzebami. Oboje jesteśmy wygrani!
Laura Nauczyciel języka francuskiego, Gdańsk
Mam wielu uczniów, naprawdę mam Superpracę!
Weronika Nauczyciel języka włoskiego, Wrocław
Superprof to moje główne zajęcie.
Jan Nauczyciel matematyki, Kraków

Dołącz do #1 wśród grona polskich nauczycieli!

Superprof jest najszybciej rozwijającą się społecznością prywatnych nauczycieli w Polsce i szczyci się ponad 1 000 000 nauczycieli na całym świecie! Nasi nauczyciele są pasjonatami oferowania indywidualnie dopasowanych lekcji prywatnych/korepetycji - w swojej okolicy oraz online. Jesteśmy dumni, że możemy gościć najlepszych nauczycieli w Twoim mieście!

Publikowanie Twoich ogłoszeń jest całkowicie darmowe! Przekazuj swoją wiedzę 35 000 uczniów - z matematyki, tańca, chemii, jogi, francuskiego, gitary lub 1000 innych przedmiotów, które każdego dnia są wyszukiwane w naszej globalnej sieci.

Superprof jest dla wszystkich! Praca dorywcza dla uczniów i studentów, praca wieczorowa dla profesjonalistów, kursy szkoleniowe, praca dla emerytowanych nauczycieli. Sprawdź swoje kwalifikacje i zdobądź rekomendacje, aby wzmocnić zaufanie uczniów. Zostań nauczycielem i dołącz do rewolucji Superprof!

Niezwykle prosta obsługa

 • 1. Zarejestruj się

  - Podaj swoje dane osobowe oraz kontaktowe - Potwierdź swój e-mail i numer telefonu - Wyślij swój dyplom w celu weryfikacji.

 • 2. Opublikuj swoje ogłoszenie

  - Opisz swoje doświadczenia oraz CV
  - Dodaj zdjęcie lub film
  - Poproś o rekomendacje

 • 3. Odpowiedz swoim uczniom

  - Zainteresowani uczniowie kontaktują się z Tobą - Zaakceptuj lub odrzuć ich prośby - Uzyskaj informacje kontaktowe i poznaj ich