Stwórz mój profil
Stwórz mój profil

Zostań nauczycielem, podziel się swoją pasją!

Dzięki Superprof nauczanie stało się prostsze jak nigdy dotąd!

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, pasjonat, trener personalny, znawca tematu lub ekspert w danej dziedzinie, Superprof może zaspokoić wszystkie te potrzeby.

Zarabiaj na życie i bądź swoim własnym szefem!🕺🏻Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online z tysięcy potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci. Każdy może nauczać, dołącz do Superprof, zostań nauczycielem i dziel się swoją pasją! 

Zostań nauczycielem, podziel się swoją pasją!

Stwórz swój profil

Zarejestruj się z Google
lub
Zarejestruj się przez e-mail

Logując się, wyrażasz zgodę na warunki ogólne.

Dzięki Superprof nauczanie stało się prostsze jak nigdy dotąd! Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako prywatny nauczyciel, korepetytor, trener personalny lub ekspert w danej dziedzinie, Superprof może zaspokoić wszystkie te potrzeby. Zarabiaj na życie i bądź swoim własnym szefem. Udzielaj lekcji w domu, w wybranym miejscu lub online z 1000 potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci. Każdy może nauczać, dołącz do Superprof, zostań nauczycielem i dziel się swoją pasją!

Dołącz do społeczności Superprof

Jakmogę zostać
SuperProfesorem?

#1

Łatwo stwórz darmowe ogłoszenie 🕊

W Superprof możesz stworzyć swoje ogłoszenie i zacząć dzielić się swoją pasją!

#2

Pracuj na własnych zasadach 👩🏼‍🏫

Masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, opłatami i metodami nauczania. Możesz dowolnie organizować swoje zajęcia według własnego uznania!

#3

Dziel się swoją pasją! 🎉

Po opublikowaniu ogłoszenia uczniowie będą mogli się z Tobą kontaktować. Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 💙

Kiedy udzielasz lekcji w domu lub podróżujesz do domu ucznia, zaufanie jest niezbędne. Dlatego jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych superprofesorów i umożliwienia im pełnej kontroli nad organizacją zajęć. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół wsparcia, odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz poprowadzi.

Twoje dane osobowe są chronione
Poważni i zmotywowani uczniowie
Spersonalizowane wsparcie dla użytkowników
Społeczność nauczycieli, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami

Bądź swoim własnym szefem

Ustaw swoje stawki

To Ty ustalasz swoje stawki. Cena wyświetlana w ogłoszeniu to Twoja wybrana cena.

Dołącz do przygody bez ryzyka

Publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i możesz publikować tyle ogłoszeń z różnych przedmiotów ile chcesz uczyć.

Twoje zasady anulowania

To Ty definiujesz swoje zasady anulowania rezerwacji. Możesz otrzymać zwrot do 50% lub 100% dla wszystkich rezygnacji krótszych niż 24 godziny.

Superprof to:

18 milionów

nauczycieli

12 milionów

lekcji

+1000

przedmiotów

Najczęściej zadawane pytania

Zostań nauczycielem

Ważne informacje

Jak i dlaczego rozpocząć prywatne nauczanie?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem, nie szukaj dalej niż Superprof. Ponad milion nauczycieli i mentorów może już poświadczyć, jak łatwo jest reklamować się jako prywatny nauczyciel na Superprof i szybko znaleźć studentów na całym świecie.

Jak zostać prywatnym nauczycielem?

Zadawanie sobie pytania „Jak znaleźć pracę nauczyciela w pobliżu?”, „Jak mogę promować moje prywatne lekcje u większej liczby uczniów?” Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Rozpoczęcie własnej pracy jest bardzo proste. W rzeczywistości lądując na tej stronie, jesteś już w połowie drogi. W ciągu zaledwie 10 minut możesz stworzyć swoją reklamę online na Superprof, lekcje bezpośrednio lub za pośrednictwem kamery internetowej. Jedyne o co prosimy, to mała inspiracja przy tworzeniu Twojego profilu; aby krótko opisać swoje doświadczenia z przeszłości, niezależnie od tego, czy uczyłeś/łaś już wcześniej i dodaj do profilu profesjonalne zdjęcie.

Dlaczego warto zostać nauczycielem?

Wierzymy, że każdy umiejętność nauczania lub pasję do dzielenia się wiedzą. Korepetycje są idealne dla osób poszukujących elastycznego harmonogramu, pracy w niepełnym wymiarze godzin, nauczania online, kariery po zakończeniu nauki lub rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Superprof jest całkowicie darmowy dla nauczycieli, a dzięki ponad 35 000 codziennych próśb o lekcje na naszej platformie, Twoje ogłoszenia będą doskonale widoczne. Superprof oferuje każdemu możliwość nauczania, oferując wszystko - począwszy od zajęć online dla uczniów, poprzez zajęcia online dla nauczycieli, naukę z nauczycielami matematyki, nauczycielami tańca, korepetycję z języka francuskiego czy kursy z artystami i wiele więcej

Jestem uczniem/studentem…. Czy mogę zostać nauczycielem i udzielać lekcje prywatne?

Studenci są bardzo poszukiwanymi nauczycielami. Po ukończeniu lub w trakcie studiów wybranego przedmiotu, masz idealny profil, aby udzielać korepetycji rówieśnikom lub udzielać lekcje prywatne z domu, a także pomagać w pracy domowej. Ponadto studenci uniwersytetów, lub nawet niektórzy licealiści często mają wszechstronne zestawy umiejętności, które umożliwiają im oferowanie kursów osobom, które potrzebują pomocy w różnych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy jest to fizyka, język hiszpański czy biologia, wszyscy są mile widziani na Superprof :-). Praca nauczyciela jest świetna dla studentów szukających pracy w niepełnym wymiarze godzin lub pracy wakacyjnej, letnich zajęć korepetycyjnych lub próbujących żonglować nauką z aktywnym życiem społecznym.

Jestem nauczycielem szkolnym ... Czy mam również uprawnienia jako prywatny nauczyciel?

Oczywiście! W rzeczywistości ankieta przeprowadzona w 2016 r. Wykazała, że ​​w Polsce prawie połowa wszystkich pedagogów państwowych pracowała również w sektorze prywatnego nauczania w pewnym momencie swojej kariery. Dlaczego nie pracować w bardziej komfortowym i spokojnym otoczeniu jako prywatny nauczyciel lub nauczyciel online? . Otrzymuj świetną stawkę godzinową i bądź swoim własnym szefem! W Polsce nie ma przepisów prawnych, które zakazują oferowania prywatnych lekcji, gdy są zatrudnieni jako nauczyciele, a wiele z nich uzupełnia swoje dochody, oferując w domu nauczanie domowe i korepetycje online. Niezbędne jest jednak sprawdzenie polityki indywidualnej szkoły lub agencji szkoleniowej, ponieważ niektóre placówki ograniczają zdolność nauczycieli do nauczania dzieci z własnej klasy lub szkoły. Możesz ograniczyć opiekę nad uczniami spoza klasy lub szkoły, aby uniknąć konfliktów interesów, takich jak postrzegane faworyzowanie. Ważne jest również, aby pamiętać, że nauczanie i korepetycje mogą być zupełnie inne i wymagają alternatywnych umiejętności. Nauczyciele mogą mieć niższe kwalifikacje, ale mogą mieć pasję i pragnienie, aby być świetnym nauczycielem.

Jestem ekspertem w swojej dziedzinie ... Czy mogę udzielać lekcji prywatnych?

Dla doświadczonych muzyków, początkujących informatyków i trenerów sportowych, platforma Superprof to świetny sposób na poznanie uczniów i rozwijanie pracy w domu. Tworząc ogłoszenie, zwiększasz swoją widoczność w Polsce i naszych witrynach na całym świecie! Zbieraj referencje od byłych i obecnych uczniów i obserwuj, jak Twoje ogłoszenie pnie się do góry!

Specyficzne podejście do korepetycji.

Najważniejszym aspektem twojej lekcji jest przywrócenie uczniom poczucia własnej wartości i budowanie ich zaufania. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć angielskiego online, francuskiego, angielskiego, informatyki, biochemii, ekonometrii lub fortepianu, ważne jest, aby być entuzjastycznym i zachęcającym. W relacji uczeń-nauczyciel niezbędne jest wprowadzenie przyjaznej atmosfery, w której uczniowie czują się swobodnie, zadając pytania i nie bojąc się wyzwań. Nie ma magicznego przepisu na korepetycje. Każdy nauczyciel ma swoje własne ćwiczenia, program nauczania i wskazówki, które pomogą uczniowi odnieść sukces. Każdy nauczyciel musi poświęcić czas na stworzenie zindywidualizowanego i spersonalizowanego programu dla każdego nauczyciela. Dzięki takiemu podejściu uczeń może zdobyć nowe i wzmocnić stare umiejętności metodologiczne.

Jakie są warunki pracy jako prywatny nauczyciel?

Jako nauczyciel pracujący dla siebie istnieje wiele rzeczy do przemyślenia, aby chronić siebie i swoich uczniów. Ważne jest, aby utrzymać swoje dochody i podatki na bieżąco i prawny wymóg deklarowania dochodów. Ponieważ Superprof nie jest zaangażowany w proces płatności pomiędzy, Twoim obowiązkiem jest zadeklarowanie transakcji. Ubezpiecz się. Ubezpieczenie w charakterze opiekuna nie jest wymogiem prawnym, ale jest to standardowa praktyka. Rozważ ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie sprzętu i sprzętu oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Bądź świadomy zdrowia i bezpieczeństwa. Oznacza to zapewnienie bezpiecznego środowiska dla uczniów do nauki. Jest to bardzo ważne, jeśli planujesz uczyć z domu. Reklamuj się uczciwie. Każde zgłoszone przez Ciebie roszczenie musi być poprawne pod względem faktycznym i powinieneś być w stanie przedstawić dokumentację potwierdzającą posiadane przez ciebie kwalifikacje. Praca z dziećmi Sprawdź jaki jest wymóg prawny wymóg prawny dla każdego, kto chce pracować z dziećmi. Dlatego, jeśli chcesz oferować lekcje nieletnim, wymagamy od Ciebie uzyskania zezwolenia przed rejestracją.

Jakich przedmiotów mogę uczyć?

W Superprof oferujemy ponad 1000 przedmiotów w kilkudziesięciu kategoriach (sport / przedmioty szkolne / hobby / muzyka / itp.). Nie musisz być wykwalifikowanym nauczycielem, aby być skutecznym nauczycielem. Na przykład profesjonalny pianista jest oczywiście wykwalifikowany do prowadzenia lekcji gry na pianinie, ale nauczanie wymaga czegoś więcej niż certyfikacji. Wymaga pasji; miłość do swojego rzemiosła, entuzjazm i umiejętność rozwijania tych atrybutów u uczniów. Nauczyciel fortepianu niekoniecznie musi być pianistą koncertowym, ale musi mieć dobre pomysły, jak się nim stać i jak opanować instrument i muzykę. Jeśli chcesz rozpocząć pracę nauczyciela angielskiego, musisz opanować język być sobą lub płynnie lub dwujęzycznie i umieć wyjaśniać pojęcia w piśmie, gramatyce i redukcji akcentów. Może być również konieczne nauczenie uczniów podstaw kultury i historii krajów, w których mówi się tym językiem.

Jak mogę stworzyć własną reklamę korepetytora?

Utworzenie reklamy korepetytora nie może być prostsze, wystarczy wykonać instrukcje krok po kroku na Superprof i wypełnić każdą sekcję. Oto kilka pomocnych wskazówek, które pomogą uczynić go tak widocznym, jak to możliwe dla potencjalnych studentów, umożliwiając im znalezienie ciebie: Podkreśl swoje mocne strony (swoje umiejętności, swoje doświadczenie ...) Zadaj sobie pytanie, dlaczego potencjalny klient może wybrać Ciebie niż innego opiekuna . Wyjaśnij, co Cię wyróżnia i sprawia, że ​​twoje prywatne lekcje są wyjątkowe. Wyjaśnij swój styl uczenia się i metodologię nauczania. Opowiedz swoją historię. Nauczanie to nie tylko przekazywanie wiedzy; chodzi także o budowanie więzi zaufania z uczniami. Pokazanie swojej ludzkiej strony jest bardzo ważne. Pokazując, że jesteś ciekawą i przemyślaną osobą, chętną i zdolną do słuchania innych. Wspomnij o swoich hobby, grupach, w których uczestniczysz, podróżach, doświadczeniach z przeszłości i sukcesach życiowych. Skoncentruj się na korzyściach: co zapewniasz przyszłym studentom? Staraj się unikać trudnych do zrozumienia warunków technicznych. Unikaj także nijakich lub frazesowych fraz, które nie opisują szczegółowo tego, co dostarczysz. Na przykład nie mów tylko „Uczę matematyki na wszystkich poziomach i dla wszystkich umiejętności”, podaj dokładne poziomy, na których uczysz (GCSE, poziom A, Gmat, Sats, college itp.), A także dokładne tematy ( algebra, trygonometria, geometria, rachunek różniczkowy itp.) Dołącz obraz, który Cię wyróżnia: wyraźne zdjęcia twarzy to ważny sposób, w którym uczniowie i nauczyciele mogą się nawzajem poznać. Zwiększysz liczbę kontaktów, które nawiążesz 10-krotnie dodanie wysokiej jakości zdjęcia profilowego. Przejrzyj swoje ogłoszenie Reklama pełna błędów nie zostanie potraktowana poważnie. Przeczytaj ponownie swoją reklamę za pomocą edytora tekstu i dokonaj ostatecznej oceny przed opublikowaniem.

Dlaczego powinienem zaoferować moją pierwszą lekcję za darmo?

Jeśli nie masz już więcej niż 1 recenzja od studenta, Superprof wymaga, abyś zaoferował swoją pierwszą sesję za darmo, jednak nie musi to być lekcja formalna. Pierwsze spotkanie jest zazwyczaj zarezerwowane na wzajemne poznanie się, zrozumienie celów i zadań ucznia oraz uzgodnienie planu nauczania, który działa dla każdego. Pierwsze spotkanie może przybrać formę najbardziej dogodną dla obu stron. Nawet jeśli masz recenzję, Superprof zaleca, abyś zaoferował pierwszą klasę za darmo, ponieważ pozwala nawiązać kontakt z uczniem. Celem pierwszego spotkania nie jest dać lekcję swojemu uczniowi, ale aby poznać i zrozumieć, jakie są ich potrzeby, przygotuj plan lekcji i metodę nauczania, która pozwoli Twojemu uczniowi osiągnąć swoje cele. Jest to niewielka inwestycja na większą nagrodę. Oferowanie jednej godziny za darmo uczniowi, który może korzystać z twoich usług przez cały rok i rozpowszechniać informacje o swoich usługach, jest doskonałą inwestycją. to jest dla nich bardziej wciągające.

Dlaczego warto reagować na prośby o lekcje?

Jeśli Twoja ogłoszenie interesuje potencjalnego ucznia, Superprof automatycznie wyśle ​​Ci wiadomość e-mail / SMS, aby poinformować Cię, że uczeń chce wziąć udział w zajęciach z tobą. Bądź aktywny! Im dłużej czekasz na odpowiedź, tym bardziej prawdopodobne jest, że w międzyczasie znajdzie innego nauczyciela ... Im bardziej reagujesz, tym więcej Superprof poprawi widoczność Twojej reklamy (reaktywność jest częścią kryteriów wyboru Superprof) .