czterech negocjujących mężczyzn

Stań się Lepszym Słuchaczem i Negocjatorem dzięki Zajęciom Teatralnym

Jeśli podejmiesz zajęcia pozalekcyjne lub rozpoczniesz pielęgnację nowego hobby, nieuchronnie zyskasz cały zestaw nowych umiejętności i inspiracji, jednocześnie rozwijając cenne umiejętności życiowe. Biorąc udział w zajęciach teatralnych nie jest inaczej, a zdobyte zaufanie może mieć duży wpływ na Twoje umiejętności komunikacyjne. Bez względu na ścieżkę kariery, umiejętności komunikacyjne są absolutnie niezbędne do odniesienia sukcesu. Pierwszą […]

12 lutego 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Ucz się Aktorstwa i Zwiększ swoją Pewność Siebie Uczęszczając na Warsztaty Aktorskie

Cierpienie z Powodu Braku Pewności Siebie: Czy Aktorstwo jest Tylko dla Ekstrawertyków? Można łatwo dać się zwieść przekonaniu, że większość aktorów na wielkim ekranie jest pewna siebie i dzięki temu odnieśli tak duży sukces w branży rozrywkowej. Prawda jest jednak taka, że ​​aktorstwo jest najczęściej tym, co daje im pewność, że przede wszystkim będą się […]

10 lutego 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Chcesz uczęszczać na warsztaty aktorskie?

Nasi trenerzy aktorscy i nauczyciele dramatu udzielają ci wszystkich wskazówek, jak nauczyć się grać i jak znaleźć pracę aktorską.

Niezależnie od tego, czy jesteś całkowicie początkującym, czy chcesz się poprawić, czy przygotowujesz do przesłuchania, znajdziesz tutaj potrzebną pomoc.

Superprof to miejsce dla instruktorów aktorskich. Gościmy tysiące trenerów w całej Wielkiej Brytanii we wszystkich dyscyplinach: film, telewizja, improwizacja, teatr muzyczny, lalkarstwo, scenografia, komedia wstać i wiele innych.

Sprawdź wszystkie zajęcia aktorskie oferowane przez naszych trenerów.