Historia i ciekawostki taneczne w pigułce

Interesujące fakty i historia tańca Ragga Dancehall, Kizomba, Rock'n'Roll czy Lindy Hop... z roku na rok zajęcia taneczne stają się coraz bardziej oblegane, ze względu na różnorodność i miłą atmosferę tych zajęć artystycznych. Nie mówiąc już o korzyściach zdrowotnych, jakie przynosi taniec! We dwoje, w grupie lub solo: istnieje wiele sposobów na poznanie kultury muzycznej […]

22 września 202111 minut by przeczytać

breakdance

Trening taneczny i najlepsze ćwiczenia rozciągające

Ćwiczenia taneczne, które pomogą Ci stać się lepszym tancerzem Taniec, mimo że uważany jest za formę ekspresji artystycznej, jest przede wszystkim sportem. Sportem, który wymaga przygotowania fizycznego przed rozpoczęciem treningu. Twoje mięśnie muszą być rozgrzane, aby działać poprawnie i uniknąć kontuzji. Jednak przygotowanie obejmuje również ćwiczenia rozciągające lub relaksacyjne. Ważne jest także środowisko, w którym […]

13 stycznia 20205 minut by przeczytać

Czy Twoją pasją jest taniec?

Nasi nauczyciele tańca udzielą Ci wszystkich wskazówek, jak  rozpocząć lekcje i jak poprawnie uczyć się tańca.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, chcesz poprawić swoje umiejętności, czy przygotowujesz się do egzaminu, znajdziesz tutaj potrzebną pomoc.

Superprof to miejsce idealne dla nauczycieli tańca. Gościmy tysiące nauczycieli i trenerów w całej Polsce we wszystkich dyscyplinach tanecznych: baletowa, breakdance, taniec współczesny, taniec nowoczesny, flamenco, jazz, pole dance i wiele innych.

Może interesują Cię lekcje tańca w Warszawie? Lub, może poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!

Nasi nauczycieli i instruktorzy oferują także lekcje online!