

Profil Martyna i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Martyna
- Stawka godzinowa 60zł
- Czas odpowiedzi 1h

60zł
1-sza lekcja za darmo
- Kosmetologia
- Estetyka
- Wizaż
- Porady stylu
Korepetycje z kosmetologii, wizażu, pielęgnacji skóry, oraz ze specjalistycznego języka angielskiego używanego w kosmetologii
- Kosmetologia
- Estetyka
- Wizaż
- Porady stylu
Lokalizacje zajęć
O nauczycielu Martyna
Zapraszam na korepetycje z kosmetologii, wizażu oraz specjalistycznego angielskiego z doświadczonym kosmetologiem! Jestem pasjonatem kosmetologii z głęboką wiedzą zarówno w dziedzinie pielęgnacji skóry, jak i technik wizażu. Moje zainteresowania obejmują także chemię kosmetyczną, co pozwala mi lepiej zrozumieć działanie produktów i składników używanych w branży. Posiadam biegłą znajomość języka angielskiego, szczególnie w kontekście kosmetologii, co umożliwia mi swobodną komunikację i tłumaczenie specjalistycznego słownictwa. Chętnie podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem poprzez udzielanie korepetycji, dopasowując zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, będę wspierać Cię w osiąganiu celów związanych z branżą kosmetyczną i poszerzaniem umiejętności językowych. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na lekcje i odkryć fascynujący świat kosmetologii oraz języka angielskiego!
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Zapraszam na korepetycje z kosmetologii, wizażu oraz specjalistycznego angielskiego używanego w kosmetologii! Jestem doświadczonym kosmetologiem i nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w branży. Moje zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia i obejmują zarówno praktyczne umiejętności w zakresie pielęgnacji skóry, makijażu, jak i naukę specjalistycznego słownictwa związanego z kosmetologią po angielsku. Zapewniam przyjazną atmosferę, elastyczny grafik oraz skuteczną naukę. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na lekcje i osiągnąć swoje cele w dziedzinie kosmetologii i języka angielskiego!
Stawki
Stawka godzinowa
- 60zł
Pakiety lekcji
- 5h: 300zł
- 10h: 600zł
online
- 60zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Martyna i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 1godz.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Kosmetologia
Dorota
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Patrycja
Biała Podlaska & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Eliza
Warszawa & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Martyna
Szczecin & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Lena
Szczecin & online
- 77zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Klaudia
Kraków & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Yuliya
Julia & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Bodzentyn & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Nicole
Nowe Brzesko & online
- 99zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Częstochowa & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli kosmetologia