Mężczyzna siedzący na ławeczce w siłowni.

Praca w Zawodzie Trenera Personalnego

Niestety, nie możemy po prostu obudzić się pewnego ranka i za dotknięciem magicznej różdżki zostać instruktorem sportu, po obejrzeniu relacji telewizyjnej poprzedniego wieczoru. Początkowa inspiracja może pochodzić stamtąd, ale aby naprawdę przygotować się do tej ekscytującej kariery, musisz ją realizować w bardzo konkretny sposób. Z pasją, refleksją i organizacją. Masz na głowie ubezpieczenie, zarobki, budowanie […]

13 sierpnia 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Młoda kobieta siedząca przed komputerem

Jak Zostać Korepetytorem Online?

Chociaż korepetycje przez kamerę internetową istnieją już od wielu lat, niektórzy korepetytorzy wciąż nie są pewni, jak zacząć! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania! Jeśli chodzi o tego rodzaju usługi korepetycji, wszystko się zmienia: materiały, sposób przygotowywania lekcji i sposób mówienia do uczniów… Najlepiej się przygotuj, ponieważ możesz teraz pomóc uczniom […]

31 października 2019 ∙ 6 minut by przeczytać

Chcesz uczyć innych?

Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz by zostać prywatnym nauczycielem. Nasz Blog odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Od prawnych aspektów bycia samozatrudnionym, po porady dotyczące pisania ogłoszenia o korepetytorach, Superprof pokazuje, jak być najlepszym nauczycielem, korepetytorem, trenerem, mentorem!

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy doświadczonym nauczycielem, każdy ma pasję i wiedzę, którą może się dzielić.

Po co dłużej czekać? Rozpocznij swoją osobistą przygodę z lekcjami prywatnymi już dziś!