mężczyzna zmieniający ustawienia w aparacie cyfrowym

Nauka fotografii w Polskich miastach – najlepsze opcje

Fotografia - kursy, warsztaty i uczelnie w Polsce     Dobry fotograf to taki, który nie jest w stanie reprezentować obiektywnej rzeczywistości, ale przetłumaczyć doznania i emocje odczuwane w momencie wciskania migawki aparatu. - David DuChemin Najlepsi fotografowie to ci, którzy wiedzą, jak używać techniki do transkrypcji emocji. Możesz mieć umiejętności i pasję fotografa, ale gdzie […]

19 marca 20219 minut by przeczytać

studio fotograficzne w domu

Przewodnik, Jak Zostać Profesjonalnym Fotografem

Zostań Profesjonalnym Fotografem dzięki Naszym Poradom i Sztuczkom Zdjęcie niekoniecznie jest kłamstwem, ale też nie jest prawdą. To bardziej ulotne, subiektywne wrażenie. - Martine Franck Wydaje się, że tak dawno temu fotografia analogowa była awangardą! Wywoływanie i retuszowanie zdjęć w ciemni było umiejętnością, którą niewielu mogło opanować, a powiązane biznesy, takie jak galerie i sklepy […]

31 lipca 202010 minut by przeczytać

Chcesz uczyć się fotografii?

Czy jesteś entuzjastą fotografii? Chcesz być lepszym fotografem? Oto nasze artykuły, w których znajdziesz najlepsze porady i wskazówki dotyczące korzystania ze sprzętu fotograficznego.

Przejście z Instagrama do profesjonalnej fotografii nie jest łatwe, ale dzięki naszym poradom ekspertów możesz uzyskać potrzebną pomoc. Niezależnie od tego, czy zdajesz egzaminy w szkole, próbujesz rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne, czy po prostu interesujesz się tą dziedziną, tutaj znajdziesz odpowiednią pomoc, w formie lekcji osobistych lub online.

Może interesują Cię lekcje fotografii w Warszawie? Lub, może poszukujesz zajęć fotograficznych w Rzeszowie, czy Łodzi? Sprawdź także warsztaty fotograficzne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!