mur chiński jesienną porą

Nauka języka chińskiego – praktyczne wskazówki

3 miliarda mieszkańców i jedna szósta światowej populacji. 8 obszarów miejskich z ponad 10 milionami mieszkańców i około 30 z ponad 2 milionami. 10 milionów kilometrów kwadratowych...Chiny są trzecim co do wielkości krajem na świecie, jedną z największych potęg gospodarczych na świecie i jednym z pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ. To także największy na […]

30 listopada 20208 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się języka chińskiego?

Nasi nauczyciele języka chińskiego dzielą się wskazówkami dotyczącymi tego języka oraz jego dialektów: mandaryńskiego czy kantońskiego. Różnorodność lekcji chińskiego pozwoli Ci odkryć chińską kulturę, kaligrafię, język ojczysty, a także sprawdzić, że Twoja podróż do Chin stanie się prostsza i przyjemniejsza. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, odświeżasz wiedzę, czy przygotowujesz się do egzaminu, tutaj znajdziesz pomoc, której potrzebujesz.

Poszukujesz zajęć prywatnych języka chińskiego w Rzeszowie, czy Łodzi? Może chcesz podjąć się korepetycji z tego azjatyckiego języka w Krakowie?  Przejrzyj także lekcje prywatne oferowane przez naszych nauczycieli Superprof  we Wrocławiu, oraz Warszawie!

Nauczyciele Superprof oferują także lekcje online z języka chińskiego! Znajdź idealnego swojego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.