chiński dach pagody

Dialekty języka chińskiego – którego warto się nauczyć?

Jeśli chodzi o biznes, mówienie po mandaryńsku byłoby bardzo korzystne. Podczas gdy język japoński i niemiecki nadal są przydatnymi językami dla każdego, kto chce pracować w biznesie, jest tak wiele osób, które chcą uczyć się chińskiego dzięki wzrostowi gospodarczemu i kulturze rozpoznawalnej na całym świecie. Język chiński staje się coraz częściej wybieranym językiem wśród uczniów […]

19 listopada 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

zakazane miasto chiny pekin

Dialekty chińskie – jak je rozróżniać?

Pytanie, które wielu ekspatów zadaje przed przeprowadzką do Chin, brzmi: „Czy powinienem nauczyć się mandaryńskiego czy kantońskiego?” Niestety, biorąc pod uwagę, jak skomplikowane mogą być języki chińskie, na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Ma jednak interesujący element, któremu zamierzamy się przyjrzeć w trakcie tego artykułu. Pomimo imperium obejmującego stulecia i ruchów ludowych, Chiny zawsze […]

18 listopada 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się języka chińskiego?

Nasi nauczyciele języka chińskiego dzielą się wskazówkami dotyczącymi tego języka oraz jego dialektów: mandaryńskiego czy kantońskiego. Różnorodność lekcji chińskiego pozwoli Ci odkryć chińską kulturę, kaligrafię, język ojczysty, a także sprawdzić, że Twoja podróż do Chin stanie się prostsza i przyjemniejsza. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, odświeżasz wiedzę, czy przygotowujesz się do egzaminu, tutaj znajdziesz pomoc, której potrzebujesz.

Poszukujesz zajęć prywatnych języka chińskiego w Rzeszowie, czy Łodzi? Może chcesz podjąć się korepetycji z tego azjatyckiego języka w Krakowie?  Przejrzyj także lekcje prywatne oferowane przez naszych nauczycieli Superprof  we Wrocławiu, oraz Warszawie!

Nauczyciele Superprof oferują także lekcje online z języka chińskiego! Znajdź idealnego swojego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.