Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: chiński

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 7 opinii.

67 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 67 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka z przedmiotu Chiński nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Chiński

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Chiński?

Średnia cena zajęć z: Chiński wynosi: 67 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: chiński
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Chiński?

Z pomocą nauczyciela z: Chiński, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Chiński online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Chiński oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje chiński online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Chiński jest dostępnych?

64  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Chiński, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 64 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Chiński?

Na przykładzie 7 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Chiński?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Chiński!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs chinskiego z wykwalifikowanym nauczycielem w całej Polsce

Jak nauczyć się języka chińskiego?

Mandaryński chiński jest najczęściej używanym językiem na świecie z 955 milionami rodzimych użytkowników. Nauka języka chińskiego oznacza możliwość porozumiewania się z prawie jedną szóstą ludności świata! Ale język Konfucjusza może być przerażający na pierwszy rzut oka. Rzeczywiście, chińska kaligrafia bardzo różni się od naszej. Jednak pisanie po chińsku i nauka mówienia w tym języku nie jest wcale niemożliwa! Z lekcjami chińskiego w domu zrobisz postępy o wiele szybciej niż myślisz.

 

Ale przede wszystkim nie stresuj się: każdy nauczyciel języka chińskiego używa naszego alfabetu łacińskiego do transkrypcji fonetyki mandaryńskiej i chińskich znaków. Ta metoda transkrypcji fonetycznej nazywana jest metodą pinyin.

Twój korepetytor dostosuje się całkowicie do Twojego rytmu pracy czy nauki.

Jest to elementarny punkt pedagogiki Superprof: nauka języka i studiowanie go we własnym tempie pod nadzorem.

Twoje kursy języka chińskiego zostaną przygotowane przez nauczyciela zgodnie z Twoim akademickim i zawodowym wykształceniem, z w pełni spersonalizowaną metodologią, aby lepiej wprowadzić Cię w ten język.

Mówienie po chińsku, a zwiększenie możliwości na sukces i karierę

Wkładu języków obcych w środowisko zawodowe nie trzeba już udowadniać! Ale nauka chińskiego mandaryńskiego, języka tak odległego od naszego języka ojczystego, stanowi prawdziwy wybór strategiczny. Oprócz możliwości komunikowania się z jedną szóstą mieszkańców świata, Twoja kariera zawodowa będzie jeszcze lepsza, jeśli będziesz znał język chiński. W ostatnich latach w Polsce i na świecie nastąpił gwałtowny rozwój nauczania języka chińskiego. Ten prawdziwy szał wynika głównie z korzyści, jakie daje znajomość tego języka.

 

W miarę rozwoju chińskiej gospodarki, znajomość języka mandaryńskiego może zwielokrotnić Twoje szanse na zatrudnienie w firmie. Wzrost znaczenia Państwa Środka na Zachodzie jest niezaprzeczalny. Pracodawcy wiedzą teraz, że muszą mieć wśród swoich pracowników osoby znające chińskie słownictwo.

 

Niezależnie od tego, czy rozszerzasz swoją działalność na skalę międzynarodową, podpisujesz kontrakt, czy po prostu rozmawiasz z klientem, będziesz musiał wykazać się znajomością języka mandaryńskiego.

 

Jeśli chcesz stworzyć Twój własny biznes, wieczorne zajęcia z języka chińskiego mogą pozwolić Ci już teraz rozważyć zdobycie nowego rynku. A także, czemu nie, możliwość przyciągnięcia przyszłych inwestorów.

 

Od kilku lat obserwuje się coraz szybszy trend chińskich inwestycji w Polsce. Ponadto Chiny dysponują kapitałem przeznaczonym na bezpośrednie inwestycje zagraniczne i znajdują się obecnie w fazie stabilnego wzrostu. Rząd chiński wspiera również rozwój międzynarodowy kraju. Podejmowanie kursów języka chińskiego jest zatem częścią zdecydowanie przyszłościowego podejścia.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy pracownikiem, prywatny korepetytor języka mandaryńskiego pomoże Ci wykorzystać wszystkie szanse na rozwój Twojej kariery.

Kursy języka chińskiego, aby lepiej przygotować się do podróży do Chin

Chińscy turyści sprawili, że Polska stała się dość popularnym celem podróży w Europie. Jeśli pracujesz w sektorze turystycznym, wydaje się oczywiste, że znajomość języka chińskiego będzie dla Ciebie dodatkowym atutem. Jednak również Chiny wydają się być celem podróży wielu polskich turystów. Kulturowy i historyczny wymiar podróży do Chin jest dobrze znany. W kraju znajduje się jednak ponad 45 obiektów sklasyfikowanych przez UNESCO jako Światowe Dziedzictwo UNESCO!

 

Jeśli chcesz wyjechać do Chin, aby podróżować, zamieszkać tam lub w ramach pobytu językowego, wcześniejsze uczestnictwo w kursie języka chińskiego wydaje się być niemal niezbędnym krokiem. Co może być lepszego niż nauczyciel języka mandaryńskiego na intensywnym kursie przed wyjazdem, aby przyzwyczaić się do mówienia po chińsku i nawiązać prawdziwy dialog z mieszkańcami? O ile Wielki Mur jest niezaprzeczalnym skarbem turystycznym, o tyle chińskie zabytki to nie całe bogactwo tego kraju. Rozmowy z mieszkańcami danego kraju to także jeden z najlepszych sposobów na jego odkrycie.

 

Twój prywatny nauczyciel z pewnością doradzi Ci, abyś pojechał do Chin w czasie Chińskiego Nowego Roku. Jeszcze bardziej zanurzysz się w sercu chińskiej kultury. Znajomość chińskiego słownictwa przed wyjazdem do Chin pozwoli Ci na jeszcze pełniejsze zanurzenie się w codziennym życiu mieszkańców. Posiadanie podstawowej znajomości języka chińskiego przed wyjazdem dzięki nauczycielowi w domu pomaga również w szybszym postępie po przyjeździe do kraju. Ćwiczenie sposobu wyrażania się, poprawianie wymowy i poznawanie nowego chińskiego słowa każdego dnia to tylko część z tego co umożliwi Twój nauczyciel od chińskiego.

 

Opanowanie pisma chińskiego dzięki kursom kaligrafii z Superprof to atut dla wszystkich, którzy decydują się na emigrację.

 

Liczba polskich studentów, którzy decydują się na odbycie stażu w Chinach, stale rośnie. Ale życie w Chinach przyciąga nie tylko młodych ludzi. Według danych Ministerstwa Spraw Zagranicznych w rejestrach konsularnych, zwłaszcza w Szanghaju, zarejestrowanych jest tysiące obywateli polskich. Lekcje chińskiego online na stronie Superprof pomogą Ci ćwiczyć umiejętności mówienia i zdobyć solidne podstawy do tego, by pewnego dnia stać się dwujęzycznym.

Naucz się mandaryńskiego, aby odkryć chińską kulturę

Nauka oficjalnego języka Chińskiej Republiki Ludowej jest również doskonałym sposobem na zanurzenie się w historycznym i kulturowym wymiarze kraju. Język i kultura są ze sobą ściśle powiązane. Lekcje prywatne są najczęściej prowadzone w formie zabawy dla lepszej nauki języka chińskiego. Historia Chin jest głęboko naznaczona przez najdłuższą znaną do tej pory cywilizację. Ten gigant Azji ma nie mniej niż 5000 lat historii!

 

Papier, proch strzelniczy i jedwab to jedne z odkryć, które zostały dokonane w tym fascynującym kraju. Twój nauczyciel od języka chińskiego zapozna Cię z językiem za pomocą wielu imponujących odniesień artystycznych, kulturowych i historycznych.

 

Chińskie malarstwo znacznie się rozwinęło na przestrzeni różnych dynastii. Nauka języka chińskiego i odkrywanie np. anegdot o słynnym chińskim atramencie to doskonały sposób na poszerzenie Twojej wiedzy ogólnej. Kultura w Chinach jest również naznaczona przez sztuki walki lub ugruntowane zwyczaje.

 

Nauczyciel kultury chińskiej na Superprof pomoże Ci zaaklimatyzować się przed podróżą do Chin lub pierwszym kontaktem z chińskimi klientami. Dowiesz się na przykład, że Chińczycy przywiązują dużą wagę do tych, którzy wnoszą do swoich relacji zawodowych przyjazną i godną zaufania atmosferę. Uprzejmość jest również elementem dobrej współpracy międzykulturowej. Nauka języka chińskiego oznacza również odkrywanie tradycji tego kraju!

Znajdź lekcje języka chińskiego za rozsądną cenę

Język mandaryński jest językiem urzędowym Republiki Chińskiej, powszechnie znany jako chiński. Język ten dzieli się na standardowy mandaryński i "jin", którym mówi się w okolicach Pekinu.

 

W kraju tym mówi się jednak wieloma dialektami. Różne języki chińskie nazywane są w tym wypadku dialektami. A w Superprof znajdziesz nawet nauczycieli gotowych nauczyć Cię niektórych dialektów, takich jak kantoński czy północny chiński!

 

Dodatkowo pamiętaj o tym, że większość naszych nauczycieli pozwala swoim studentom na pierwsze zajęcia z języka chińskiego za darmo. Jest to świetny sposób na poznanie podejścia do nauczania Twojego nauczyciela od chińskiego. W przypadku osób początkujących, Superprof często skupia się na pierwszej lekcji na wprowadzeniu do chińskiego alfabetu, który jest również nazywany bopomofo. Stopniowo, będzie to kwestia zapamiętania go, aby lepiej sobie radzić i poprawić rozumienie. Lekcje chińskiego przygotowane zgodnie z Twoim profilem pomogą Ci szybciej opanować język Konfucjusza.

 

Nauczyciel może nawet przygotować Cię do egzaminu HSK. Ten słynny chiński test oceniający poziom językowy kandydatów w gramatyce i słownictwie. Jest to jedyny standaryzowany test w Chińskiej Republice Ludowej. To sprawia, że jest to międzynarodowy punkt odniesienia dla potwierdzenia znajomości języka chińskiego, zwłaszcza jeśli planujesz pracować w Chinach.

 

Wszyscy nasi nauczyciele od języka chińskiego są dostępni, aby każdy student mógł skorzystać z prawdziwej poprawy w języku. A wszystko to w bardziej niż przystępnej cenie!

 

Niektóre strony oferują naukę chińskiego online za darmo, ale nie zapominaj, że dobra nauka jest możliwa tylko wtedy, gdy naprawdę możesz ćwiczyć. Tym bardziej dotyczy to języka chińskiego, który nie ma nic wspólnego z językami europejskimi, które z konieczności opanowuje się łatwiej. Z Superprofem nauczysz się komunikacji, która jest jednym z kluczy do sukcesu w nauczaniu!

 

Chińskie przysłowie mówi "co wiesz, naucz tego swojego sąsiada". To właśnie dlatego każdy Superprof chce przekazać Ci swoją wiedzę!

Coś więcej niż zajęcia języka chińskiego

Większość naszych indywidualnych lekcji chińskiego to lekcje mandaryńskiego i są one skierowane do wszystkich, którzy chcą się uczyć tego języka. Niektórzy z naszych prywatnych nauczycieli uczą również innych języków sinickich, takich jak kantoński, północny chiński czy mandaryński.

 

Nauka chińskiego jest znana jako trudna, ponieważ jest to język bardzo różniący się od polskiego zarówno w wymowie jak i w piśmie: nasi prywatni nauczyciele chińskiego nauczą Cię jak wymawiać zdania po chińsku, jak tłumaczyć teksty na chiński lub nawet jak rysować sinogramy, elementy chińskiego pisma.

 

Większość naszych nauczycieli jest chińskiego pochodzenia lub posługuje się chińskim językiem tak jak ojczystym, co zapewnia najlepszą naukę tego języka. Niektórzy z nich są pełnoetatowymi nauczycielami chińskiego, inni udzielają prywatnych lekcji chińskiego z pasji do tego języka.

 

Aby odkryć meandry chińskiej kultury i uzupełnić Twoją naukę języka, możesz również wybrać się na prywatne zajęcia z chińskiej gimnastyki tradycyjnej.

 

Chiński nie jest jedynym językiem orientalnym w naszej ofercie, oferujemy również prywatne lekcje japońskiego i wiele innych kursów językowych.

 

Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

Czego chcesz się nauczyć?