Strona główna
Zostań nauczycielem

Język chiński kurs online

💻 47 nauczycieli online
🥇 Najlepsi z najlepszych
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: chiński

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 7 opinii.

64 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 64 zł

4 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 4h

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Karta Ucznia to niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Przeglądaj wszystkie nasze zajęcia z przedmiotu: chiński

Internetowy kurs chińskiego z prywatnym nauczycielem

Czy myślałeś kiedyś żeby nauczyć się języka chińskiego?

 

Czy Ty również uważasz, że znajomość języka chińskiego byłaby niesamowitym atutem? Czy zastanawiałeś się kiedyś żeby uczyć się właśnie języka Konfucjusza, zamiast uczyć się tych samych języków co reszta to znaczy angielskiego, niemieckiego czy francuskiego? A może ciekawią Cię egzotyczne kraje i marzysz o podróży do odległych Chin czy Tajwanu? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi "tak" to w takim razie mamy dla Ciebie świetne wieści! Powinieneś rozważyć naukę języka chińskiego z Superprof!

 

Mówi się, że nauka języka obcego może być ciężka oraz przyprawić o niemały ból głowy. My się z tym zgadzamy, a tym bardziej jeśli chodzi o naukę chińskiego, gdzie zostawiamy alfabet łaciński daleko za nami! W przypadku języka tak intonacyjnego jak chiński, w którym różna intonacja tego samego słowa może oznaczać zupełnie różne rzeczy z pewnością chcesz upewnić się, że skoro już rozpocząłeś naukę tego języka to robisz to dobrze, ale też dość szybko i efektywnie. Dlatego właśnie uważamy, że zajęcia indywidualne z Superprof są świetnym rozwiązaniem. Nauczyciel, często rodzimy użytkownik tego języka, nauczy Cię wszelkich tajników mandaryńskiego oraz jak posługiwać się tym językiem od poziomu zerowego lub początkującego do poziomu zaawansowanego.

 

Czytaj dalej, a dowiesz się więcej o języku chińskim oraz o naszej ofercie na skuteczną naukę tego języka bez potrzeby wychodzenia z domu.

 

Chiński to tak naprawdę nie jeden język, a grupa kilku języków chińsko-tybetańskich.

 

Język chiński używany jest przez ponad 1,3 miliarda osób na całym świecie, Jest to zatem drugi, po języku angielskim, najczęściej używany język na świecie. Dlatego też jeśli jesteś chińskojęzyczny, to masz znaczącą przewagę, zarówno pod względem możliwości zawodowych jak i ogólnej kultury.

 

Jednak gdy mówimy o języku chińskim tak naprawdę mówimy o grupie wielu spokrewnionych języków chińskich. Wszystkie te języki pochodzą od języka średniochińskiego, używanego w mowie od VI do X wieku. W praktyce, ze względów politycznych i kulturowych, istnieje jednak standardowy język pisany, przez co cała reszta nazywana jest dialektami. Co oznacza, że odmawia się im statusu pełnoprawnych języków.

 

Oto języki, które tworzą grupę językową składająca się na chiński, tak jak wspominaliśmy powyżej. Te języki to: wu (używany w Szanghaju), kantoński (używany w Kantonie, Guangdong, Hong Kongu, Makao), gan, hakka, min (używany na Tajwanie), xiang, jin, hui, ping, oraz mandaryński. Nie są to wszystkie języki chińskie, ponieważ w praktyce jest ich i wiele więcej, ale są to najczęściej używane z tych języków.

 

Standardowy mandaryński chiński - Hanyu, język Han - jest najczęściej nauczanym językiem, ponieważ jest oficjalnym językiem Chińskiej Republiki Ludowej, Republiki Chińskiej (Tajwanu) i Singapuru.

 

Dodatkowo jako ciekawostkę wspomnimy tu, że przy 2,5 miliarda rodowitych Chińczyków - w Chinach, Tajwanie, Singapurze, Wietnamie i krajach o wysokiej emigracji chińskiej - mandaryński jest najczęściej używanym językiem na świecie.

 

Nauka chińskiego w celach turystycznych.

 

Czy Ty, tak samo jak my, marzysz czasami o podróżach do dalekich Chin? Kraju tak znacznie różniącego się od europejskich krajów, które nas otaczają? A może wyobrażasz sobie siebie na jednej z rajskich plaż Tajwanu? Jeśli identyfikujesz się z tym co napisaliśmy powyżej w takim razie oznacza to, że musisz wybrać się w podróż, a znajomość przynajmniej podstaw języka chińskiego zdecydowanie Ci się przyda.

 

Najbardziej odwiedzane przez turystów miejsca w Chinach to Pekin, Hong Kong oraz Shanghai, natomiast na Tajwanie jest to oczywiście Tajpei. W tak dużych miastach jest oczywiste, że nie będziesz miał problemu jeśli chodzi o porozumiewanie się po angielsku, ale jeśli tylko oddalisz się od tych ogromnych, pełnych turystów miast możesz zapomnieć o istnieniu tego języka ponieważ nikt Cię nie zrozumie. Dlatego właśnie bardzo ważne jest żebyś był w stanie mówić po chińsku choćby w stopniu podstawowym. Pomoże Ci to w poznaniu prawdziwej kultury oraz historii tych niesamowitych i jakże interesujących krajów. A zatem jeśli pragniesz przeżyć prawdziwą przygodę i zagłębić się w kulturę któregoś z tych krajów zamiast tylko zwiedzić te najbardziej turystyczne miejsca, to zdecydowanie polecamy Ci zasięgnięcie pomocy u jednego z naszych świetnych korepetytorów na stronie Superprof.

 

Nauka chińskiego w celach zawodowych.

 

Prawdą jest, że w erze globalizacji zdecydowana większość osób wybiera naukę języków takich jak angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański. Trudno spotkać osobę, która posługuje się językiem chińskim, tym bardziej jeśli chodzi o obszary Polski oraz Europy. Z perspektywy Europy Chiny wydają się być tak bardzo odległe, że nawet nie rozważamy nauki języka chińskiego, ponieważ wydaje nam się, że nigdy w życiu nie będziemy go potrzebować. I to jest właśnie błąd. Powinniśmy spojrzeć na to z innej strony. Jeśli jest tak mało osób mówiących po chińsku w Polsce i Europie, to jeśli już ktoś taki się znajdzie, ma on ogromną przewagę nad resztą! Jeśli spojrzymy na to z punktu widzenia pracodawcy to oczywiście osoba mówiąca po angielsku nie będzie miała takich szans na zajęcie danego stanowiska co osoba mówiąca po angielsku i po chińsku. Bądźmy szczerzy, jest to niepowtarzalna i bardzo rzadko spotykana umiejętność! A Ty będziesz jednym z tych, którzy mogą wpisać ją do swojego CV. Jesteśmy pewni, że dzięki niej otrzymasz ofertę pracy w międzynarodowej firmie na wymarzonej pozycji. Wystarczy tylko rozpocząć naukę, a potem konsekwentnie do niej podchodzić. Wydaje się niewiele, ale gwarantujemy Ci, że może to na zawsze odmienić Twoje życie! Nie będziemy ukrywać, że sprawi nam to dumę jeśli to właśnie jeden z korepetytorów z Superprof pomoże Ci w osiągnięciu tak wysokich celów!

 

Chiny na skalę światową.

 

Bez wątpienia Chiny są aktualnie potęgą światową. Mówi się, że ten kraj opanował już cały świat i zapewne każdy się z tym stwierdzeniem zgodzi. Kraj ten jest potęgą gospodarczą, drugą największą i najsilniejszą na świecie zaraz po Stanach Zjednoczonych. Dlatego właśnie nauka języka chińskiego otworzy przed Tobą drzwi do świata biznesu.

 

Chiny to także najludniejsze państwo świata o populacji przekraczającej 1,4 mld osób, co stanowi 18,4% populacji świata. Pod względem powierzchni jest to trzeci kraj na świecie zaraz po Rosji i Kanadzie. Chińska Republika Ludowa jest tak ogromna, że graniczy aż z czternastoma państwami: Afganistanem, Bhutanem, Indiami, Kazachstanem, Kirgistanem, Koreą Północną, Laosem, Mjanmarem, Mongolią, Nepalem, Pakistanem, Rosją, Tadżykistanem oraz Wietnamem.

 

Wydaje nam się, że to co opisaliśmy powyżej jest wystarczającym powodem do tego by rozpocząć naukę języka chińskiego.

 

Jak rozpocząć naukę języka chińskiego bez wychodzenia z domu?

 

Rozpoczęcie nauki języka obcego, szczególnie w przypadku języka chińskiego, może wydawać się trudne, ale dzięki platformie Superprof jest to niesamowicie proste! Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Superprof i przejrzysz katalog dostępnych korepetytorów z języka chińskiego. Na każdym profilu znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje, które pomogą Ci wybrać tego korepetytora, z którym chcesz rozpocząć współpracę. To co jest najlepsze w zajęciach prywatnych z Superprof to fakt, że każde zajęcia są dopasowane do Twoich możliwości, umiejętności oraz indywidualnych potrzeb i celów. Tego typu zajęcia dają Ci gwarancję, że skupią się tylko na Tobie oraz na Twoich celach. Jest to pełen komfort zajęć w porównaniu do zajęć w szkole językowej, gdzie zajęcia nie tylko odbywają się w grupie, ale również musisz na nie dojeżdżać, co znacznie zwiększa koszt oraz zabiera dodatkowo czas. Dzięki zajęciom Superprof przez internet nie musisz nawet wychodzić z domu żeby uczyć się języka chińskiego! A w dodatku Twoje możliwości nie kończą się na znalezieniu korepetytora w Twoim mieście czy w Polsce, ale może być to nawet rodzimy użytkownik języka chińskiego znajdujący się na drugim końcu świata! jeszcze kilkanaście lat temu nie było to możliwe, a dziś zdaje się, że niemożliwe nie istnieje!

 

Jak sam widzisz, Twoje indywidualne zajęcia z języka chińskiego są w odległości tylko kilku kliknięć! Nie czekaj dłużej i zapisz się już dziś!

 

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: chiński?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


47 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: chiński.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: chiński, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 47 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: chiński lekcje?

47 nauczycieli z przedmiotu: chiński jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 47 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: chiński?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: chiński lekcje to 64 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: chiński;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: chiński?

Ze wszystkich 7 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


47 nauczycieli z przedmiotu: chiński  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.