żółte balony z uśmiechniętymi buziami

Moc Pozytywnego Myślenia – Praktyczny Przewodnik

Naucz się Myśleć Pozytywnie! Czy masz już dość poniżania siebie lub pozwalania by inni ciągnęli Cię w dół? Pozytywne nastawienie może całkowicie zmienić Twoje życie, jeśli zmienisz sposób myślenia o sobie i reagowania na sytuacje, to pomoże Ci przyjąć lepszą perspektywę, która sprawi, że będziesz bardziej szczęśliwy. Nie martw się, bycie pozytywnie myślącym człowiekiem nie […]

16 października 20206 minut by przeczytać

Jak zacząć swój rozwój osobisty?

Wszystko, co musisz wiedzieć o samorozwoju Od rozwoju kariery i umiejętności zarządzania do inteligencji emocjonalnej i samoświadomości, rozwój osobisty może pomóc w realizacji twoich osobistych celów, zwiększyć sukcesy lub po prostu wzmocnić umiejętności zawarte w CV. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o samorozwoju i od czego zacząć. Dlaczego rozwój osobisty jest tak ważny Terminy takie […]

27 stycznia 20205 minut by przeczytać

Pracuj nad swoim rozwojem osobistym!

Czy zmagasz się z niektórymi aspektami życia osobistego lub zawodowego? Czy potrzebujesz pomocy, porady lub coachingu, które pomogą Ci wrócić na właściwe tory?

Superprof jest tutaj, aby pomóc. Niezależnie od tego, czy szukasz coacha, który pomoże Ci w życiu osobistym, czy też nauczyciela, który poradzi Ci w sferze rozwoju zawodowego – znajdziesz tutaj potrzebne wskazówki. Superprof reprezentuje setki profesjonalistów z tej dziedziny, gotowych przekazać Ci swoją wiedzę.

Poszukujesz zajęć z rozwoju osobistego w Rzeszowie, czy Łodzi? Może interesują Cię spotkania z coachem w Warszawie?  Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!

Nauczyciele proponują także lekcje online z rozwoju osobistego Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.