Jak doskonalić umiejętność pisania?

Czytanie i pisanie to podstawowe umiejętności, które są niezbędne do przetrwania w większości miejsc pracy, niezależnie od dziedziny, w której się specjalizujesz. Sama rozmowa w języku ojczystym nie znaczy, że opanowałeś polszczyznę. By biegle władać językiem polskim powinieneś również posiadać podstawowe umiejętności, aby być w stanie porozumiewać się elokwentnie na wszystkich poziomach, w tym na […]

27 stycznia 2021 ∙ 11 minut by przeczytać

dziecko patrzące na otwartą książkę

Pobieranie lekcji z języka polskiego w Polsce

Mimo, że nauce polskiego poświęca się dużo czasu w szkołach, to wiele dzieci ma z tym problemy. Negatywne skojarzenia w młodym wieku mogą wpłynąć na późniejszą pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Jest to jeden z powodów dużego popytu na korepetytorów z języka polskiego. Poczynając od poziomu A1 aż do poziomu C2, prywatne lekcje odbywają […]

31 października 2019 ∙ 7 minut by przeczytać

Potrzebujesz pomocy z języka polskiego?

To jak posługujemy się naszym językiem ojczystym świadczy o nas. Znajomość poprawności gramatycznej, ortograficznej, interpunkcyjnej lub estetyka wypowiedzi zdradza, jakimi jesteśmy ludźmi. Nasi nauczyciele języka polskiego poruszą dla niego niebo i ziemię. Pierwszym rodakiem – poetą piszącym po polsku był Mikołaj Rej, do którego należą słowa: „ Iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.”

Niezależnie od tego, czy uczysz się polskiego w szkole, szukasz wsparcia w zakresie języka czy literatury, lub potrzebujesz nauczyciela, który pomoże Twoim dzieciom w czytaniu i pisaniu. Znajdziesz na naszej platformie wszystko, czego potrzebujesz. Superprof jest doskonałą stroną edukacyjną dla nauczycieli języka polskiego na wszystkich poziomach. Sprawdź ich profile na Superprof.

Nauczyciele proponują także lekcje online z języka polskiego! Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.

Może interesują Cię korepetycje z języka angielskiego w Warszawie? Lub, może poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!