Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z języka polskiego

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 214 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 2h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: język polski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


2142 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: język polski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: język polski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 2142 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje język polski?

2142 nauczycieli z przedmiotu: język polski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 2142 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: język polski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje język polski to 39 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: język polski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: język polski?

Ze wszystkich 214 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


2142 nauczycieli z przedmiotu: język polski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z polskiego z nauczycielem Superprof

Zajęcia z polskiego online. Dowiedz się jak się uczyć bez wychodzenia z domu. 

Co wiesz o języku polskim?

 

Język polski należy do grupy języków słowiańskich, a bliżej do grupy języków zachodniosłowiańskich, do tej samej do której należy również język czeski, słowacki, kaszubski i łużycki. 

 

Język polski jest językiem oficjalnym jedynie w Polsce, jednak obecnie posługuje się nim aż ponad 45 milionów osób, z czego ok. 38 milionów mieszka w ojczyźnie. Językiem polskim posługują się również liczne grupy Polaków lub osób polskiego pochodzenia mieszkających poza granicami Polski, głównie w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Islandii, a także w Białorusi, Kazachstanie, na Litwie i na Ukrainie.

 

Język polski nie jest językiem łatwym do nauczenia się. Jest zazwyczaj stawiany jako trzeci w rankingu najtrudniejszych języków zaraz po chińskim i węgierskim. Nic dziwnego zarówno odmiana przez przypadki, deklinacje jak o multum synonimów mogą przyprawić o ból głowy niejednego użytkownika języka polskiego.

 

Korepetycje z języka polskiego to dobry sposób na pracę nad starannym używaniem języka polskiego oraz poprawną dykcją. Nauczyciel przybliży Ci również najważniejsze dzieła literackie, zwróci uwagę na najważniejsze fakty historyczne i kulturowe. 

 

Jeśli mieszkasz w Polsce, to mamy dla Ciebie świetne wieści! Otóż na naszej stronie Superprof jest dostępnych aż 1443 nauczycieli, którzy z przyjemnością zaoferują Ci pomoc w nauce. Zajęcia z polskiego to dobry sposób zarówno dla dzieci i młodzieży w przygotowaniu do egzaminu w szkole czy matury jak i dla osób dorosłych w celu zdobycia wymarzonej pracy.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia z języka polskiego online?

Język polski należy do skomplikowanych języków, również dla jego rodzimych użytkowników. Nie trudno jest o popełnianie błędów składniowych czy ortograficznych zarówno w mowie jak i piśmie, jednak warto jest mieć wysoki poziom wypowiedzi posługując się polszczyzną. Zastanawiasz się dlaczego? 

 

Sposób w jaki się wypowiadamy, formułujemy zdania oraz dobieramy słowa często daje naszemu rozmówcy obraz zarówno osoby jaką jesteśmy oraz edukacji jaką otrzymaliśmy. Im bardziej elokwentny sposób wyrażania się, tym większym szacunkiem będzie darzył Cię Twój rozmówca. Jako rezultat będzie on bardziej liczył się z Twoim zdaniem i będzie podatniejszy na perswazję.

 

Wysoki poziom polszczyzny przyda się również miłośnikom literatury. Jeżeli pragniemy zagłębić się w lekturze oraz zrozumieć w pełni jej znaczenie zarówno dosłowne jak i metaforyczne ważne jest żebyśmy rozumieli również te mniej popularne słowa, ich genezę oraz znaczenie w danej epoce lub w danym okresie, w którym powstała książka. W przeszłości, brak tej wiedzy sprawiał, że lektury często wydawały nam się niezrozumiałe i ciężkie do czytania.

 

Jako dzieci czy młodzież raczej o tym nie myślimy, jednak świetna znajomość języka polskiego to podstawa do wykonywania wielu fascynujących zawodów. Kariery, w których świetna znajomość języka polskiego jest niezbędna to przede wszystkim praca w mediach na przykład w radiu czy telewizji, zawód polityka, wykładowcy, dziennikarza, reportera, pisarza, ale również w pracy nauczyciela, wykładowcy czy lektora

 

Jak sam widzisz, powodów do posługiwania się poprawną polszczyzną nie brakuje. Dzięki korepetycjom możesz z łatwością osiągnąć postawione sobie cele takie jak przygotowanie do matury, powtórka z zajęć w szkole czy przygotowanie do wymarzonej pracy. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego nauczyciela i zabrać się do pracy!

Dlaczego zajęcia online to dobry sposób na naukę? 

W ostatnich latach na popularności zyskały kursy indywidualne i korepetycje online. Jedną z korzyści zajęć online jest fakt, że nie musisz szukać korepetytorów jedynie w Twoim mieście, ale masz rozszerzone pole poszukiwań (Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław…). 

 

Skąd jednak takie zainteresowanie do korepetycji online? Powodów może być kilka:

 

 • Lekcje z komfortu Twojego domu,
 • Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy,
 • Indywidualne podejście do ucznia i nastawienie na szybkie osiągnięcie jego celów,
 • Książki oraz materiały są dostarczane przez korepetytora,
 • Indywidualne przygotowanie każdej lekcji, 
 • Dni i godzinę zajęć uczeń ustala bezpośrednio z nauczycielem,
 • Kurs, który odpowiada możliwościom budżetu ucznia. 

Jak znaleźć dobrego korepetytora do zajęć z polskiego online? 

Dzięki platformie online Superprof, która łączy ze sobą świetnych korepetytorów oraz osoby chcące nabyć nowe umiejętności, znalezienie perfekcyjnego korepetytora, który odpowiadałby Twoim wymaganiom jest prostsze niż nigdy!

 

Zaloguj się na naszą stronę i sprawdź wszystkich dostępnych w nauczycieli z języka polskiego, którzy mogą udzielić Ci pomoc w nauce. Aktualnie na naszej stronie online dostępnych jest 1443 korepetytorów. Zdobyte podczas lekcji umiejętności będziesz mógł wykorzystać zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

 

Na naszej stronie online każdy z nauczycieli ma swoje ogłoszenie. Zobacz informacje tam zawarte i wybierz tego, z którym chciałbyś współpracować. Każdy z nauczycieli opisuje swoje usługi na swoim profilu. Czytaj uważnie informacje zawarte na profilu każdego z korepetytorów i zwróć szczególną uwagę na: 

 

 • doświadczenie, 
 • kwalifikacje, 
 • edukacja,
 • ukończone dyplomy,
 • specjalizacja, 
 • doświadczenie na platformie, 
 • cena za godzinę lekcji,
 • dostępność w wybrane dni czy godzinę,
 • doświadczenie w pracy z uczniem, pomoc dla studentów,

edukacja dla dorosłych itd

 

Nie zapomnij przeczytać opinii innych uczniów! Kontakt z wybranym przez Ciebie nauczycielem odbywa się za pomocą naszej strony online. Korepetycje prowadzone są online, a podczas zajęć nauczyciel dostarcza książki oraz materiały, przygotowuje do szkoły, do egzaminu czy do pracy, usługi są liczne. 

 

Oprócz lekcji z języka polskiego na stronie online Superprof znajdziesz również mnóstwo korepetytorów z innych przedmiotów takich jak: matematyka, biologia, muzyka, język polski, fizyka, chemia, język angielski, muzyka, joga, zumba i wiele innych.

Czego chcesz się nauczyć?