Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 15 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka języka polskiego nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Organizuj swoje lekcje 📅 język polski Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💶 Ile kosztują godzinne, lekcje z korepetytorem języka polskiego, w mieście: Poznań oraz na przedmieściach?

Średnia stawka za korepetycję z języka polskiego, w mieście: Poznań, to 37 zł.

 

Koszt prywatnych lekcji z języka polskiego zależy od kilku elementów:

 

 • Doświadczenia Twojego nauczyciela języka polskiego;
 • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia),
 • Ilość i długość trwania indywidualnych lekcji języka polskiego,
 • Zadanie Twoich lekcji (uczysz się języka polskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Przejrzyj ceny naszych prywatnych korepetytorów języka polskiego już teraz!

🖋Ile wynosi średnia punktacja, przypisana przez użytkowników dla nauczycieli języka polskiego w mieście: Poznań i w pobliżu?

Na stronie Superprof znajdziesz różnorodne oferty zajęć polskiego jako drugiego języka, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miasta w którym mieszkasz.

 

Ponadto, wszyscy nasi nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 15 opinii,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.0.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci zawsze kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości e-mail.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

👩‍💻 Czy jest możliwe branie lekcji z języka polskiego przez Skype?

80% naszych prywatnych korepetytorów języka polskiego, również oferuje zajęcia na odległość. Dodatkowo, te praktyczne korepetycje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Indywidualne lekcje online języka polskiego zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🎓 Jakie są zalety indywidualnych lekcji języka polskiego z nauczycielem?

😍  Rozwijaj swoją polszczyznę

 

Polski, matematyka i nauki przyrodnicze to trzy główne przedmioty nauczane w szkołach. Dzieje się tak, ponieważ rozumiejąc podstawowe pojęcia każdego z tych przedmiotów, uczniowie zdobywają umiejętności posługiwania się swoją wiedzą i zrozumienia świata, który ich otacza.

 

Nauka polskiego w szkole jest szczególnie ważna, ponieważ obejmuje wiele tematów, które pojawiają się w codziennym życiu, od pisania wiadomości e-mail po czytanie gazety. Dlatego nikt nie może pozwolić sobie na zaniedbanie nauki polskiego lub rezygnację przy pojawieniu się pierwszych oznak trudności, ponieważ z pewnością wpłynie to na ich życie. Umiejętności czytania i rozumienia są szczególnie istotne, gdy przychodzi czas na zdawanie egzaminów lub wejście w świat pracy, w którym umiejętności te zostaną wystawione na próbę niezależnie od sytuacji.

 

Uzyskanie wsparcia od prywatnego korepetytora może sprawić różnicę między trudnościami a sukcesem w dorosłym życiu.

 

🥇 Korepetycje dostosowane do Twoich potrzeb

 

Główną zaletą lekcji prywatnych jest „prywatny” charakter nauczania.

 

Oznacza to, że uczniowie są uczeni w sposób indywidualny z korepetytorem, który może dostosować swoje metody do potrzeb i celów swojego ucznia, aby zapewnić spersonalizowaną pomoc.

 

Korepetytor Superprof języka polskiego często korzysta pierwszych lekcji ze swoim nowym uczniem, aby ocenić jego słabe i mocne strony, a także omówić cele nauki, aby opracować zindywidualizowany program nauczania dostosowany do jego konkretnych potrzeb.

 

Kolejną zaletą dostosowanego nauczania jest tempo.

 

Prywatny korepetytor języka polskiego upewni się, że uczeń w pełni rozumie całość treści lekcji przed przejściem do kolejnego materiału, co oznacza, że ​​kurs jest prowadzony w tempie ucznia.

 

Zapewnia to przyjazne środowisko do nauki, w którym uczeń nie odczuwa wstydu ani presji, aby nadążyć i może poświęcić odpowiednią ilość czasu na zrozumienie najtrudniejszych kwestii.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia języka polskiego już teraz!

👨‍🏫 Jak wielu korepetytorów języka polskiego jest obecnie dostępnych w mieście: Poznań w okolicach?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 140 nauczycieli języka polskiego, którzy są dostępni w mieście: Poznań.

 

Aby rozpocząć prywatną edukację i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Poznań, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki lekcjom twarzą w twarz lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Indywidualni korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z języka polskiego w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z języka polskiego w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z języka polskiego, z najlepszymi nauczycielami w Gdańsku

Nauka języka polskiego w szkole

Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, czy średniej, nauka języka polskiego obowiązuje nas już od najmłodszych lat. Początkowo uczymy się go ze słuchu, podczas interakcji z rodzicami, dziadkami i kolegami z piaskownicy, później zaś idziemy do szkoły i zaczyna się poważna nauka. Poznajemy alfabet, uczymy się pisać, następnie stopniowo wchodzi ortografia, gramatyka… Z czasem język polski jako przedmiot staje się coraz bardziej złożony – poznajemy pierwsze teksty literackie, uczymy się ich interpretacji, piszemy własne teksty i tak dalej. W międzyczasie na głowie mamy oczywiście setki kartkówek, sprawdzianów i prac klasowych, rozprawek, charakterystyk i miliona innych rzeczy…

 

W trakcie swojej drogi docieramy także do pewnych kamieni milowych, którymi można nazwać egzamin ósmoklasisty oraz maturę. Język polski jest jednym z głównych i obowiązkowych przedmiotów egzaminacyjnych podczas obu egzaminów. Niejednemu uczniowi język polski przysparza wielu problemów. Jeden nie jest w stanie przeczytać dziesiątek grubych lektur szkolnych, inny zaś ma problemy z zapamiętaniem chronologii wszystkich epok literackich wraz z nurtami przewodnimi i gatunkami, które się wówczas rozwinęły. Nie da się ukryć, że język polski jest skomplikowanym przedmiotem. Jednak naprzeciw tym trudnościom wychodzi Superprof!

Dlaczego warto korzystać z prywatnych korepetycji?

Z pewnością wiesz, czym są korepetycje, a może nawet kiedyś korzystałeś z tej formy nauki? Musisz wiedzieć, że w ostatnich latach prywatne korepetycje przeszły prawdziwą rewolucję i bardzo się zmieniły. Rynek korepetycji rozwinął się na tyle, że uczy się nie tylko standardowych przedmiotów szkolnych, jak matematyka czy angielski, ale także dziesiątek innych ciekawych przedmiotów i aktywności! Obecnie znaleźć możesz zajęcia w formie prywatnych korepetycji z japońskiego, gry w szachy, rzeźby, śpiewu czy nawet jogi.

 

Być może kojarzysz także jakieś negatywne opinie dotyczące korepetycji i osób, które na takie zajęcia uczęszczają. Jeszcze jakąś dekadę temu w Polsce korepetycje uznawało się za tak zwane zajęcia wyrównawcze i panowało przekonanie, że korzystają z nich wyłącznie osoby „gorsze”, które nie potrafią same opanować materiału omawianego w klasie. Na szczęście to haniebne przekonanie poszło w niepamięć! Przecież nikt z nas nie jest idealny i na pewno każdy miał kiedyś problem z jakimkolwiek przedmiotem, zagadnieniem, pracą domową, czy dostał jedynkę z jakiegoś sprawdzianu.

 

Prawda jest taka, że prywatne korepetycje niosą mnóstwo zalet, które każdego roku zachęcają coraz większą ilość ludzi do korzystania z ich usług. Poniżej kilka przykładów:

 • Komfort – komu nie pasowałaby nauka we własnym mieszkaniu? Wygodna kanapa czy krzesło, kubek herbaty i spokojne zajęcia we własnym tempie. No właśnie – tempo. Wreszcie nie musisz czuć presji grupy, w której zazwyczaj wszystko robi się narzuconym z góry czasie,
 • Niskie koszty – chyba każdy z nas lubi, kiedy cena nie „boli” nas w oczy. Prywatne korepetycje z reguły są tanie, choć stawka zależy od nauczyciela. W Poznaniu języka polskiego możesz uczyć się już nawet za 20 złotych!
 • Szybkie efekty – korepetycje ze względu na to, że odbywają się w formie indywidualnej, umożliwiają nauczycielowi skupienie się wyłącznie na jednej osobie, na jej mocnych i słabych stronach. Taki nauczyciel może dostosować zajęcia do potrzeb oraz preferencji ucznia, aby były one dla niego angażujące i ciekawe. W tej formie przewiduje się szybsze efekty nauki,
 • Różnorodna oferta – wiadomo, że jedni chcieliby powtórzyć wiedzę z zakresu szkolnych lektur, ktoś inny będzie potrzebował pomocy z pracą domową, a jeszcze kolejna osoba będzie miała problemy z wypowiedzią ustną i ustny egzamin maturalny z polskiego będzie dla niego prawdziwym koszmarem. Nauczyciele posiadają różne specjalizacje, a także oferują naukę na różnych poziomach,
 • Elastyczność – możesz mieć realny wpływ na wygląd swoich zajęć. Poza podstawowymi rzeczami, jak godziny, daty i miejsca spotkań, możesz wspólnie z nauczycielem wybierać metody nauczania, które najbardziej Cię interesują i pomagają w nauce.

 

Korepetycje to świetny sposób na naukę dla każdego. Uczęszczanie na nie nie świadczy o niczym złym, a wręcz przeciwnie – oznacza to, że zależy Ci na rozwoju i poszerzaniu swojej wiedzy. Musisz jednak wiedzieć, że korepetycje nie są zalecane jedynie osobom z problemami w nauce. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto jeszcze może korzystać z prywatnych zajęć z polskiego i dlaczego, czytaj dalej.

Prywatne korepetycje z języka polskiego – dla kogo?

Lekcje z prywatnym nauczycielem obecnie uznawane są za jedną z najlepszych form nauki. Mają one wszechstronne zastosowania i poleca się korzystanie z nich nie tylko uczniom! Jeśli zastanawiasz się, w jakim celu można korzystać z korepetycji, oto kilka przykładów:

 • Poprawa wyników w nauce – jakaś praca klasowa nie poszła po Twojej myśli? Z prywatnym korepetytorem możesz przygotować się na każdy test i mieć pewność tego, że Twoje wyniki się podniosą. Razem z korepetytorem możecie skupić się na konkretnych obszarach, jak wybrana epoka, gatunek literacki, czy kultura i wspólnie szczegółowo je omówić w ciekawy sposób, dzięki któremu z pewnością uda Ci się zapamiętać każdy szczegół!
 • Przygotowania do ważnych egzaminów – egzamin ósmoklasisty, matura, olimpiady naukowe… Każdy z nas przeszedł przez to lub jeszcze go to czeka, jednak niestety nie da się od tego uciec, jeśli zależy nam np. na dobrych studiach! Z korepetytorem będziesz mógł dokładnie powtórzyć najistotniejsze fakty i zagadnienia.
 • Kłopoty przed sesją egzaminacyjną – nie można przecież zapomnieć w tym wszystkim o studentach polonistyki czy innych kierunków humanistycznych! Studia to także szkoła, a sesja egzaminacyjna potrafi przysporzyć nie lada problemu. Studenci potrzebujący pomocy ze strony absolwentów takich kierunków są także mile widziani!

Nauka polskiego w Poznaniu

Zarówno w Poznaniu jak i w całej Polsce istnieje mnóstwo miejsc, w których prywatnie możesz uczyć się różnych rzeczy. Miłośnicy gotowania mogą zapisać się na specjalne warsztaty, pasjonaci muzyki mogą wybrać się do szkoły muzycznej, języków obcych uczyć się można w specjalnych szkołach językowych. A jak jest z językiem polskim? Otóż w Polsce niekoniecznie znaleźć możemy szkoły i prywatne placówki, które uczą polskiego. Najczęściej takie miejsca skierowane są do osób zza granicy, obcokrajowców, którzy chcą nauczyć się naszego języka. Oznacza to, że oferta ta niekoniecznie ma się jakkolwiek do tego, czego uczymy się na co dzień w naszej szkole – a to z kolei znaczy, że korepetycje są w zasadzie jedyną formą pomocy w tym zakresie.

 

Jeśli chodzi o z kolei o studia, Poznań oferuje rozmaite kierunki i specjalizacje, z których każdy znaleźć może coś dla siebie. Sam kierunek filologii polskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu dzieli się aż na osiem specjalizacji: Animacja Kultury, Dokumentalistyczno-bibliotekarska, Komunikacja Medialna, Nauczycielska, Artystycznoliteracka, Dziennikarska, Logopedyczna i Wydawnicza. Jak widzisz, wybór jest ogromny i każdy z nich otwiera kolejne drzwi do fantastycznej kariery zawodowej. Warto uczyć się polskiego!

 

Jeśli chcesz znaleźć prywatnego nauczyciela polskiego w swojej okolicy, czytaj dalej.

Korepetycje z polskiego w Poznaniu

Jak wspomnieliśmy na początku, Superprof wyszedł na wprost oczekiwaniom i potrzebom uczniów z całej Polski i nie tylko! Od ponad siedmiu lat realizujemy swoją misję i dostarczamy potrzebującym osobom pomoc naukową i akademicką już w prawie czterdziestu krajach!

 

Aby zapoznać się listą naszych nauczycieli polskiego z Poznania, wystarczy, że w lupce na naszej stronie głównej wpiszesz „język polski” i wybierzesz miasto Poznań. Aby ułatwić Ci wybór każdego nauczyciela prosimy o wypełnienie swojego profilu w niezbędne informacje, jakie jak stawka godzinowa, specjalizacje, poziom nauczania, wykorzystywane metody i tak dalej. W ten sposób powinieneś mniej więcej wiedzieć po zapoznaniu się z poszczególnymi profilami, czy dana osoba będzie odpowiadała Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Możesz sugerować się także opiniami pozostawionymi na niektórych profilach przez poprzednich uczniów.

 

Świetną opcją jest pierwsza lekcja za darmo, która oferowana jest przez większość naszych nauczycieli. Dzięki temu bez żadnych zobowiązań możesz sprawdzić, jak wyglądają korepetycje z Superprof, ocenić, czy dobrze dogadujesz się z wybranym nauczycielem i czy takie zajęcia się u Ciebie sprawdzą. Przejrzyj dokładnie naszą listę nauczycieli, odezwij się do wybranej osoby, zarezerwuj stolik w Lavenda Cafe na Starym Mieście i umów się na pierwszą lekcję w cudownej atmosferze!

Czego chcesz się nauczyć?