Od końca XX wieku, rozwój i komercjalizacja sieci WWW odegrały zasadniczą rolę w dzieleniu się informacjami i odkryciami.

Dziś ta rewolucja technologiczna pozwala nam ugasić nasze pragnienie wiedzy w zaciszu naszych własnych domów.

W szczególności rozwój encyklopedii opartych na współpracy, takich jak Wikipedia i platformy do udostępniania wideo, pozwala ludziom dzielić się tym zainteresowaniami, jak również zdobywać nową wiedzę.

Jednak w Superprof doceniamy wartość, jaką interakcja między ludźmi może dodać do nauki.

Wyjaśnia to stały wzrost na rynku usług korepetycji. Ta rosnąca popularność dokształcania może być spowodowana trudniejszymi testami w szkole i ostatnimi zmianami w egzaminach ósmoklasisty.

Jednak jeśli chodzi o znalezienie korepetytora dla siebie lub naszych dzieci, lepiej jest samodzielnie dokonać wyboru. Przejęcie kontroli nad karierą naukową i poświęcenie czasu na upewnienie się, że podejmujesz właściwą decyzję przy wyborze doskonałych korepetycji to pierwszy krok do sukcesu.

Ważne jest, abyś znalazł korepetytora, który potrafi dostosować się do Twoich mocnych i słabych stron, aby opracować skuteczne strategie uczenia się, które pomogą Ci w pełni wykorzystać czas poświęcony nauce.

W ramach społeczności ponad 17 milionów prywatnych korepetytorów Superprof oferuje alternatywę dla tradycyjnych firm oferujących korepetycje, w których dla Ciebie wybierany jest prywatny korepetytor.

W Superprof wierzymy, że wolność wyboru odpowiedniego pedagoga motywuje zarówno nauczyciela, jak i ucznia do odniesienia sukcesu.

Dostępni najlepsi nauczyciele z: Korepetycje
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (6 oceny)
Sandra
zł25
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (6 oceny)
Sandra
zł25
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Globalna strona internetowa dla nauczycieli

Przed udostępnieniem witryny w Hiszpanii, Włoszech i USA zespół Superprof chciał skupić się na obecności witryny we Francji, aby wysokiej jakości wsparcie akademickie było dostępne dla użytkowników na terenie całego kraju.

Od założenia firmy Superprof w sierpniu 2013 roku cel ten został osiągnięty i dynamiczny francuski start-up można obecnie znaleźć w ponad 30 krajach na całym świecie.

Korepetycje przez Internet z Superprof.
Cele Superprof nie znają granic. | źródło: Pixabay - Pete Linforth

Oferując ponad1001 przedmiotów, od tradycyjnych lekcji francuskiego i hiszpańskiego z lektorami po bardziej praktyczne lekcje klarnetu lub trenera piłki nożnej, Superprof jest pasjonatem dzielenia się wiedzą.

Znajdź korepetytora w Polsce

Niezależnie od tego, czy szukasz korepetycji akademickich, czy lekcji muzyki, łatwa w użyciu platforma Superprof umożliwia znalezienie idealnego korepetytora, gdziekolwiek mieszkasz.

Z potężnym algorytmem Superprof, wystarczy wpisać dyscyplinę, którą chcesz opanować oraz swoje miasto lub kod pocztowy, aby zobaczyć listę dostępnych korepetytorów w Twojej okolicy.

Nauczyciele domowi Superprof są dostępni w głównych miastach Polski, takich jak:

 • Warszawa,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • Poznań.

Ale nawet jeśli mieszkasz na wsi, strona Superprof ma mnóstwo korepetytorów online, którzy uczą przez kamerę internetową.

Korepetycje online mogą być tak samo skuteczne jak korepetycje w domu, ponieważ korepetytorzy i uczniowie mogą udostępniać dokumenty i zadania domowe – tak samo jak osobiście.

Superprof jest idealny dla każdego nauczyciela. Niezależnie od tego, czy wolisz uczyć na miejscu, czy korzystać z Internetu, nasza platforma może zwiększyć zapotrzebowanie na Twoje usługi.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w sposób spersonalizowany w zależności od Twojej lokalizacji, poziomu i celów.

Nauka przez kamerę internetową

Zespół Superprof rozumie współczesne wyzwania i rozwiązuje je, wykorzystując technologię, dając korepetytorom, którzy zarejestrują się na ich platformie, możliwość nauczania przez kamerę internetową.

Mieszkasz na wsi lub dużo podróżujesz?

Na przykład, może mieszkasz w Grecji, ale chcesz brać lekcje matematyki w języku polskim, a może mieszkasz na Wyspach Normandzkich, gdzie nie ma dużego wyboru.

Bycie z dala od dużego miasta może czasami utrudnić znalezienie korepetytora, jednak dzięki korepetycjom online możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś ze swoim idealnym korepetytorem!

Korepetycje z Superprof w każdym miejscu.
Nauczaj lub ucz się gdziekolwiek jesteś z Superprof. | źródło: Pixabay - Vadim Tashbaev

Mentoring od jednego z nauczycieli Superprof online oznacza, że możesz korzystać z wysokiej jakości nauczania za pośrednictwem wideoczatu na swoim komputerze.

Rozpoczęcie nauki online jest szybkie i proste:

 • Możesz przeglądać ogłoszenia korepetytorów za darmo na stronie Superprof
 • Wybierz korepetytora, którego zatrudnisz
 • Żadne pieniądze nie są przekazywane, dopóki nie znajdziesz korepetytora, który odpowiada Twoim potrzebom

Brak prowizji, nie jest ona pobierana z kosztu lekcji godzinowych (o której decyduje korepetytor).

Uczestnictwo w lekcjach online może przynieść korzyści każdemu. Sesje online są zwykle mniej kosztowne, ponieważ korepetytor nie ponosi żadnych kosztów podróży, a jakość nauczania jest tak samo dobra jak w przypadku korepetycji w domu.

Zarówno w przypadku korepetycji indywidualnych, jak i korepetycji online, metody nauczania są dostosowane do potrzeb uczniów: osobistego stylu uczenia się oraz mocnych i słabych stron podopiecznego.

Oznacza to, że w przeciwieństwie do szkoły uczniowie mogą uczyć się we własnym tempie i skupiać się na własnych celach osobistych.

Może wydawać się, że korepetycje online są trudniejsze, ponieważ korepetytor nie może korzystać z własnych zasobów i zadań domowych.

Jednak technologia po raz kolejny przychodzi na ratunek; korepetytorzy często decydują się na wysyłanie dokumentów w wiadomościach e-mail do ucznia, który może następnie zeskanować ukończoną pracę w celu poprawienia przez korepetytora.

Nauczanie online można dostosować do niemal każdej sytuacji:

 • szukasz lektorów, którzy pomogą Ci w nauce hiszpańskiego, francuskiego lub niemieckiego
 • potrzebujesz lekcji przygotowujących do egzaminów i testów przed przystąpieniem do egzaminu ósmoklasisty, matury lub egzaminów wstępnych
 • rozważasz kursy doszkalające z określonej dyscypliny, takiej jak fizyka czy matematyka

Znajdź nauczyciela na Superprof.

Różnorodna gama prywatnych korepetytorów

Superprof oferuje naukę w ponad 1001 dyscyplinach – i to nie tylko przedmiotach akademickich! Znajdziesz tu także nauczycieli instrumentów muzycznych i sportu.

Jej głównym atutem jest różnorodność w największej europejskiej społeczności nauczycieli.

Jeśli chodzi o naukę, posiadanie różnorodności i wolności wyboru daje uczniowi kontrolę, dzięki czemu może z łatwością znaleźć idealnego nauczyciela.

Korepetycje u studenta

Według HRPolska.pl, 82% studentów uczelni podejmowało pracę zarobkową w 2019 roku.

Ośmiu na dziesięciu studentów szkół wyższych pracuje na studiach, wszyscy z bardzo różnych powodów.

Sporo z nich pracuje by zarobić pieniądze na opłacenie czynszu, żywności i rachunków domowych, a większość pracujących studentów twierdzi, że rozwijanie umiejętności dla rozbudowania CV było dobrym powodem do znalezienia pracy podczas studiów.

Średnia stawka godzinowa za prywatne korepetycje w Polsce wynosi 50 zł, podczas gdy praca w niepełnym wymiarze godzin w hotelarstwie może oferuje 18,30 zł za godzinę – co sprawia, że praca korepetytora jest znacznie bardziej opłacalna dla studentów.

Zarabianie na korepetycjach z Superprof.
Dbaj o swoją skarbonkę, zarabiając pieniądze na korepetycjach. | źródło: Unsplash - Andre Taissin

Superprof jest doskonały dla uczniów i studentów, którzy chcą dzielić się swoimi umiejętnościami akademickimi z młodszymi uczniami i zapewniać wsparcie akademickie.

Wybór studenta jako osobistego opiekuna jest korzystny dla uczniów szkół, ponieważ będzie uczył nas ktoś, kto jest również bezpośrednio zaangażowany w system edukacji i rozumie znaczenie umiejętności uczenia się i technik egzaminacyjnych.

Korepetycje z certyfikowanym nauczycielem

Nierzadko zdarza się, że nauczyciele szkolni oferują dodatkowe zajęcia poza godzinami lekcyjnymi.

Poradnictwo akademickie prowadzone przez nauczycieli szkolnych umożliwia uczniom korzystanie z profesjonalnego nauczania oprócz nauki w szkole.

W Polsce bez problemu znajdziesz:

 • nauczyciela szkoły podstawowej, który może pomóc młodszym dzieciom w opanowaniu podstaw
 • nauczyciela szkoły średniej, który pomoże osobom uczącym się do matury doskonalić swoją wiedzę i umiejętności podczas sesji powtórkowych
 • wykładowcę uniwersyteckiego lub instruktora akademickiego zdolnego do nauczania bardziej specjalistycznych przedmiotów na wysokim poziomie
 • emerytowanego nauczyciela, który może doradzać uczniom zgodnie z ogólnokrajowym programem nauczania

Korepetytor samouk z pasją na Superprof

Osoby samouki, takie jak artyści i muzycy, mogą również zostać korepetytorami w Superprof, gdzie będą korzystać z naszego ogromnego doświadczenia w udzielaniu korepetycji.

Ci nauczyciele byli prowadzeni przez własną pasję do nauki tematu szczegółowo, a ich entuzjazm może zmotywować uczniów do tego samego. Zapewniając angażujące i praktyczne lekcje, korepetytorzy inspirują swoich uczniów do dalszej nauki.

Chociaż formalne kwalifikacje zwykle służą jako miara jakości nauczania, bycie nauczanym przez samouka nie oznacza, że jakość musi być zagrożona.

Nie jesteś przekonany?

Nie zapominaj, że wielu samouków odniosło już sukcesy w swoich dziedzinach na profesjonalnym poziomie.

Aktor Fabrice Luchini, prawnik i prezydent USA Abraham Lincoln i słynny gitarzysta Jimi Hendrix byli samoukami i nigdy nie zdawali egzaminów w swoich dziedzinach wiedzy.

92% korepetytorów na Superprof oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

Daje to możliwość poznania ich metodyki nauczania bez żadnego zaangażowania.

Korepetycje od profesjonalistów

Profesjonaliści pojawiają się również na stronach internetowych z korepetycjami, takich jak Superprof, ponieważ oferują dzielenie się swoją wiedzą i bogactwo doświadczeń poprzez udzielanie korepetycji studentom potrzebującym ich pomocy.

Najlepsze korepetycje na Superprof, zachód słońca.
Ucz się od najlepszych. | źródło: Pixabay - Hung Trang Hoai

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Poznaniu, znajdziesz:

 • eksperta księgowego do udzielania korepetycji z rachunkowości
 • grafika na lekcje tworzenia infografik
 • prawnika, który pomoże studentom prawa w przygotowaniu do egzaminów
 • nauczyciela wychowania fizycznego do indywidualnego coachingu sportowego
 • eksperta informatyki na lekcje programowania.

Swoboda wyboru osobistego nauczyciela

Zespół Superprof ma na celu zapewnienie każdemu ze swoich użytkowników bezstresowe i motywujące doświadczenie z ich platformą. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszyscy nasi użytkownicy otrzymali szybką odpowiedź dostosowaną do ich żądań.

Od momentu zarejestrowania się w Superprof będziesz mógł skontaktować się z tyloma korepetytorami, ile potrzeba, aby znaleźć odpowiedniego dla siebie.

W rzadkim przypadku, gdy nie znajdziesz idealnego korepetytora -nie martw się!

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć profile odpowiadające Twoim potrzebom, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć naukę. To część naszej filozofii troski.

Uczniowie zawsze będą mieli ostatnie słowo przy wyborze korepetytora, aby upewnić się, że otrzymają odpowiednie wsparcie.

Nasi korepetytorzy potrzebują średnio mniej niż 24 godziny, aby odpowiedzieć na prośby o kontakt.

Utrzymanie dobrego poziomu komunikacji między nauczycielami a studentami jest istotną częścią filozofii Superprof i wyjaśnia, dlaczego 93,7% naszych recenzji jest pozytywnych.

>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.