puste ławki ustawione równo na dużej auli

Korepetycje do egzaminów wstępnych i dalszej edukacji

Rozpoczęcie jakiegokolwiek procesu aplikacyjnego może być wymagające i czasochłonne, a zajęcie się wszystkimi rzeczami, które musisz zrobić, może być dość stresującym zadaniem! We wszystkich szkołach podstawowych w Polsce dzieci muszą przystąpić do egzaminu ósmoklasisty. Egzamin ten obejmuje studentów ze wszystkich środowisk, zarówno w sektorze państwowym, jak i niezależnym. Egzaminy ósmoklasisty odbywają się w kwietniu przed […]

31 sierpnia 20216 minut by przeczytać

Przewodnik – jak znaleźć prywatne korepetycje w Polsce

Dla maturzystów, którzy chcą poprawić swoje oceny lub zaniepokojonych rodziców, szukających sposobu na pomoc dziecku w zrozumieniu programu nauczania w szkole, znalezienie prywatnego korepetytora nigdy nie było łatwiejsze! Dawno, dawno temu nauczycieli szukało się na ogłoszeniach zawieszonych w witrynach sklepowych, licząc na to, że jedyny dostępny korepetytor będzie kompetentny. Albo szukało się rekomendacji przyjaciela. Po […]

30 kwietnia 202110 minut by przeczytać

Nauczyciel i uczeń

Dlaczego warto korzystać z korepetycji?

Prywatne korepetycje okazują się świetną i skuteczną opcją dla uczniów mających problemy w nauce. Ostatnio, rynek edukacyjny cieszy się dużą popularnością. Można by pomyśleć, że gdy świat stał się bardziej rozwinięty technologicznie, system edukacji powinien ulec poprawie na lepsze. Tak nie jest. Polskie szkolnictwo zawiodło nas ze względu na skomplikowane programy nauczania i przepełnione klasy, […]

28 kwietnia 20217 minut by przeczytać

Kobieta pisząca na laptopie.

Korepetycje online – przewodnik

"Mierny nauczyciel - mówi. Dobry nauczyciel - wyjaśnia. Pierwszorzędny nauczyciel - demonstruje. Wspaniały nauczyciel - inspiruje". - William Arthur Ward Rynek prywatnych korepetycji i wsparcia akademickiego odnotował w ostatnich latach wzrost. Wsparcie akademickie, jak sama nazwa wskazuje, jest po to by wspierać uczniów, którzy mają problemy z jednym lub kilkoma przedmiotami akademickimi. Prywatni korepetytorzy mogą […]

12 kwietnia 20216 minut by przeczytać

Szukasz korepetycji lub lekcji prywatnych?

Niezależnie od tego, czy szukasz lokalnych korepetytorów, czy szukasz lekcji online, pomożemy Ci znaleźć prywatnych korepetytorów ze wszystkich przedmiotów.

Dowiedz się, jak i gdzie znaleźć korepetytorów w Twojej okolicy, poznaj zalety i wady prywatnych lekcji, a także dowiedz się, jak osiągnąć najlepsze wyniki w nauce!

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy rodzicem, osobą pragnącą rozwijać swoją karierę, czy po prostu chcesz nauczyć się nowej umiejętności lub wybrać nowe hobby, tutaj znajdziesz potrzebne informacje.

Po co dłużej czekać? Rozpocznij przygodę już dziś! Sprawdź nasze profile korepetytorów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Rzeszowie.

Sprawdź także inne dostępne miasta Polski!

Znajdź prywatnego korepetytora

Rozważasz znalezienie prywatnego korepetytora?

Niezależnie od przyczyny i poziomu, znalezienie odpowiedniego korepetytora może pomóc poprawić Twoje umiejętności i wiedzę. Superprof ma różnorodne przedmioty i korepetytorów, więc możesz znaleźć lekcje, które najbardziej Ci odpowiadają!

Lekcje dostosowane do potrzeb

Niezależnie od tego, czy jest to pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowanie do egzaminów, czy też ogólne korepetycje, nauczyciel dostosuje się do Twoich potrzeb.

Lekcje prywatne mogą oznaczać szybsze postępy i dostosowane plany lekcji. Dlatego łatwiej jest znaleźć swoje miejsce i zabezpieczyć się w tym kontekście uczenia się. Zyskasz pewność siebie, zaufanie, a przede wszystkim skorzystasz z odpowiedniej wiedzy. Dostosowany harmonogram pomoże Ci również zorganizować lekcje i rozwinąć niezależność w nauce.

Nauczyciel może uzupełnić luki w nauce lub po prostu przekazać podstawową wiedzę na temat przedmiotów, którymi zawsze się interesowałeś!

Doświadczony nauczyciel i pedagog

Każdy uczeń ma szczególne potrzeby. Doświadczony nauczyciel i pedagog będzie w stanie przywrócić upodobanie do przedmiotu, gdy trudności mogą spowodować blokadę psychiczną. Na przykład, strach przed matematyką, który jest bardzo powszechny.

Czy zawsze interesowałeś się nauką, ale nigdy nie wiedziałeś, od czego zacząć? Chcesz nauczyć się nowego języka, ale boisz się mówić? A może pasjonujesz się muzyką, ale nigdy nie nauczyłeś się tych ulubionych gitarowych akordów?

Prywatny nauczyciel może ocenić Twój poziom i bazę wiedzy oraz zaproponować spersonalizowane wsparcie, aby Twoje lekcje zakończyły się sukcesem. Niezależnie od tego, czy chodzi o jednorazową pomoc, czy cotygodniowe zajęcia, doświadczony nauczyciel wydobędzie z Ciebie to, co najlepsze, budując konstruktywny rozmach, aby wykorzystać Twój potencjał.

Z biegiem lat wsparcie akademickie i prywatne lekcje stały się niezbędne dla wielu studentów. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie są one zarezerwowane tylko dla uczniów, którzy nie zdają egzaminu.

Koszt lekcji prywatnych

Prywatne lekcje mogą się różnić cenami. W Superprof średnia cena za lekcję to około 20 zł, ale dostępne są również tańsze opcje. Każdy nauczyciel ustala stawki za cenę, która odzwierciedla jego doświadczenie i kwalifikacje.

Większość korepetytorów jest również otwarta na obniżenie ceny wielu lekcji.

Szukasz tańszych lekcji i chcesz uniknąć kosztów podróży? Dlaczego nie rozważyć lekcji online.

Lekcje online

Korepetytorzy, którzy oferują lekcje, są zwykle przygotowani do nauczania zdalnego

Zajęcia online mogą być świetnym sposobem na szybkie znalezienie korepetytora. Superprof ma dużą społeczność prywatnych nauczycieli, którzy zapewniają lekcje dla wszystkich grup wiekowych i na każdym poziomie.

Lekcje online mogą być tańszym i wygodniejszym sposobem nauki. Nie musisz podróżować ani ograniczać wyszukiwania korepetytorów, dzięki Superprof masz tysiące różnorodnych profili nauczycielskich na wyciągnięcie ręki.