Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: korepetycje

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 33 opinii.

47 zł/h

Najlepsze ceny: 96% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 47 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie korzystając z czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: korepetycje?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


220 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: korepetycje.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: korepetycje, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 220 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje korepetycje?

220 nauczycieli z przedmiotu: korepetycje jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 220 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: korepetycje?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje korepetycje to 47 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: korepetycje;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: korepetycje?

Ze wszystkich 33 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


220 nauczycieli z przedmiotu: korepetycje  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy z Korepetycje?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z Korepetycje!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje przez internet w prywatnym nauczycielem

Dlaczego warto korzystać z korepetycji?

Korepetycje w przeciągu ostatnich lat stały się jedną z najpowszechniej wykorzystywanych metod nauczania na całym świecie. Coraz więcej uczniów dostrzega wartość takich zajęć i korzyści płynące z tej formy nauki. A co Ty uważasz na temat korepetycji? Korzystałeś z nich kiedyś, czy raczej byłeś do nich sceptycznie nastawiony?

 

Trzeba przyznać, że jeszcze dekadę temu lekcje pod okiem korepetytorów były odbierane dość negatywnie. Z korepetycji korzystali zazwyczaj uczniowie, którzy mieli problemy z jakimiś przedmiotami szkolnymi i nie radzili sobie z nimi samodzielnie. Na szczęście takie negatywne stereotypy dotyczące lekcji prywatnych już dawno odeszły w niepamięć. Przecież nie ma nic złego w tym, że ktoś chce być w czymś lepszy, zrozumieć coś bardziej i dowiedzieć się czegoś więcej!

 

Czy wiedziałeś na przykład, że obecnie podczas korepetycji możesz uczyć się nie tylko przedmiotów takich jak matematyka, chemia czy język angielski, ale także gotowanie, rysunek, programowanie czy gra na instrumencie? Korepetycje oferują cały szereg możliwości i korzyści, których wiele szkół prywatnych, kursy czy szkolenia nigdy nie będą w stanie zapewnić! Zastanawiasz się, co takiego mają w sobie zajęcia prywatne? Zobacz sam:

 

 • Elastyczność – jeśli chodziłeś kiedyś np. na zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej, z pewnością wiesz, jak problematyczny potrafi być plan lekcji ustalany odgórnie, na który nie możemy mieć żadnego wpływu. Lekcje prywatne wyglądają zupełnie inaczej! Możesz wybrać zarówno dni jak i godzinę, o której chcesz, aby odbywały się Twoje zajęcia,
 • Wygoda – nie trzeba chyba mówić o tym, jak komfortowa jest nauka online. Do takiej formy zajęć potrzebujesz jedynie komputera z mikrofonem i kamerą oraz dostępu do internetu i możesz uczyć się matematyki z osobą z drugiego końca Polski za pomocą programów takich jak Zoom czy Skype!
 • Cena – choć edukacja jest jedną z najważniejszych rzeczy, warto zachować w tej kwestii zdrowy rozsądek. Wcale nie trzeba inwestować w wiedzę i umiejętności dziesiątek tysięcy złotych. Razem z nami zrozumiesz, na czym polega fizyka, opanujesz niemiecki i przygotujesz się na egzamin ósmoklasisty z matematyki już nawet za 20 zł za godzinę!
 • Efektywność – korepetycje to bezpośredni kontakt z nauczycielem. Twój korepetytor może w pełni skupić się na Tobie, Twoich potrzebach i celach. Właśnie dzięki temu prywatne lekcje online często przynoszą o wiele lepsze efekty niż zajęcia grupowe,
 • Personalizacja – w zależności od potrzeb ucznia względem korepetycji, wygląd lekcji może być dostosowany do jego preferencji. Lubisz naukę poprzez fiszki? A może chcesz opanować konkretny aspekt języka angielskiego np. mówienie? Twój nauczyciel może dobrać i dostosować metody nauczania do Twoich potrzeb,
 • Komfort – stresujesz się, kiedy nauczyciel woła Cię do tablicy? Nie lubisz odpowiadać na pytania w towarzystwie innych uczniów? Stresuje Cię rozwiązywanie zadań z matematyki na tablicy? Korepetycje dają poczucie komfortu psychicznego i pełnej swobody. Nie musisz stresować się w towarzystwie korepetytora. Jego doświadczenie i sposób prowadzenia zajęć sprawią, że edukacja będzie dla Ciebie czystą przyjemnością!

 

Jak widzisz, korepetycje mają mnóstwo zalet, których nawet niejedna szkoła nie może nam zapewnić. Komfort psychiczny, szybkie efekty, nauka na każdą kieszeń, brak nauczyciela, który więcej wymaga niż uczy… Zastanawiasz się, czy korepetycje to coś dla Ciebie? Czytaj dalej i zobacz sam!

Kto może korzystać z korepetycji?

Odpowiedź jest prosta – na korepetycje zapisać się może każdy! Tak, jak wspomnieliśmy na początku, obecnie z pomocy korepetytora mogą korzystać zarówno uczniowie, którzy mają problemy z przedmiotami szkolnymi, ale także osoby, które po prostu chcą nauczyć się czegoś nowego dla siebie lub choćby do pracy!

 

Weźmy na przykład język angielski, niemiecki, włoski… Chcesz powtórzyć materiał omawiany podczas zajęć w szkole? A może potrzebujesz nauczyć się słownictwa z konkretnej branży do pracy? Masz przed sobą egzamin ósmoklasisty, maturę, a może najzwyklejszą pracę klasową z matematyki? A może to muzyka sprawia Ci problemy?

 

Z naszą pomocą możesz znaleźć dobrego nauczyciela w kilka minut, a korepetytorzy tylko czekają na Twoją wiadomość! Ich bogate doświadczenie pozwoli Ci swobodnie rozwijać wiedzę i umiejętności z dowolnie wybranego przez Ciebie przedmiotu lub aktywności.

 

Chcesz nauczyć się programować? A może po prostu potrzebujesz kogoś, kto napisze z Tobą najlepszą rozprawkę na język polski? Wypróbuj Superprof i zobacz, jak proste obecnie jest poszukiwanie odpowiedniego nauczyciela!

Jak znaleźć dobrego korepetytora online?

Superprof to platforma, która zrzesza uczniów i korepetytorów w ponad trzydziestu krajach! Nasze doświadczenie sięga jeszcze 2013 roku. Obecnie baza naszych korepetytorów w samej Polsce wynosi ponad 17 tysięcy, a nauczanych przedmiotów jest ponad 1000! Chemia, biologia, matematyka, fizyka, język angielski, niemiecki, ale także taniec, malarstwo czy prawo cywilne!

 

Naszych korepetytorów znajdziesz praktycznie w każdym mieście w Polsce – Warszawa, Gdańsk, Elbląg, Kraków, Lublin… Przejdź do naszej strony głównej, aby znaleźć korepetytorów wybranego przez Ciebie przedmiotu i zapisać się na lekcje online!

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, abyś mógł sprawdzić bez zobowiązań, czy korepetycje to coś dla Ciebie oraz czy dobrze dogadujesz się z wybranym nauczycielem! W lupce na stronie głównej wpisz interesujący Cię przedmiot i wybierz opcję „online”. Lista korepetytorów pojawi się przed Tobą, a na profilu każdego z nich znajdziesz istotne do podjęcia decyzji informacje takie jak doświadczenie, stawka za godzinę, specjalizacje, metody nauczania i tak dalej. Aby nawiązać kontakt z wybraną osobą, wyślij jej wiadomość poprzez naszą platformę i poczekaj na odpowiedź!

 

Podczas pierwszej lekcji opowiedz o sobie i swoich potrzebach, celach, preferencjach. Dzięki temu korepetytor będzie mógł jak najlepiej dostosować do Ciebie wygląd i formę ewentualnych dalszych zajęć.

 

Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, jak przyjemna i ciekawa może być nauka online!

Czego chcesz się nauczyć?