Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem
Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: korepetycje

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 98% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Korepetycje

Wymieniaj się wiadomościami z nauczycielem, omówcie swoją dostępność oraz wzajemne potrzeby względem zajęć. Szybko zaplanuj lekcje i opłacaj je bezpiecznie poprzez system płatności Superprof.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita Karta Ucznia, która zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów przez cały miesiąc. Odkrywaj nowe pasje i rozwijaj umiejętności ze wspaniałymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Korepetycje?

Średnia cena zajęć z: Korepetycje wynosi: 41 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: korepetycje
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Korepetycje?

Z pomocą nauczyciela z: Korepetycje, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Korepetycje online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Korepetycje oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: korepetycje lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Korepetycje jest dostępnych?

221  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Korepetycje, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 221 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Korepetycje?

Na przykładzie 27 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje ogłoszenia z całej Polski

Nowa era, nowy sposób nauki - korepetycje. 

Korepetycje, inaczej zajęcia prywatne, w Polsce cieszą się coraz większą popularnością z roku na rok. Nic dziwnego, że Polska otwiera się na tej rodzaj nauki. Otóż coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest to niesamowicie skuteczny sposób wchłaniania wiedzy.

 

Szkoła to popularna forma edukacji dla każdego dziecka, jednak nauka w szkole często nie jest aż taka skuteczna, ponieważ nauczyciel czy nauczycielka nie jest w stanie skupić uwagi na wszystkich uczniach na raz. Prowadzi to do tego, że kontakt z poszczególnymi uczniami jest gorszy, a lekcje nie zawsze są zrozumiałe. 

 

Wielu uczniów zdało sobie sprawę z tego, że lepiej jest zgłosić się o pomoc do korepetytora, który posiada odpowiednie doświadczenie do przeprowadzenia zajęć z danych tematów niż spędzać wiele dni na przygotowanie się do egzaminów, sprawdzianów czy matury. 

 

W Polsce, niezależnie czy jest to stolica Warszawa, Wrocław, Kraków czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce, coraz więcej rodziców oraz dzieci zgłaszają się o pomoc do korepetytora niezależnie czy jest to przedmiot taki jak matematyka, język angielski, polski, język rosyjski, chemia czy biologia.

 

Taki sposób edukacji poprzez korepetycje jest bardzo skuteczny z wielu powodów. Bogate doświadczenie korepetytora sprawia, że wykłada on materiał w sposób zrozumiały oraz dostępny bez względu na poziom ucznia. Materiał dopasowywany jest do potrzeb ucznia, a kursy prowadzone są według tempa podopiecznego. Oczywiście zajęcia odbywają się również w sposób indywidualny, a dni lekcji dopasowane są do harmonogramu ucznia. To sprawia, że zajęcia są bardziej skuteczne i pomagają szybko osiągnąć wymarzony poziom. 

 

Egzamin, matura, wypowiedź ustna na lekcji, przygotowanie do wymarzonego awansu czy rozpoczęcie nowego hobby nigdy nie były tak proste!  

Czego można uczyć się podczas korepetycji oraz w jakim celu warto się na nie zapisać?

Korepetycje z nauczycielem online lub jeden na jeden przeznaczone są głównie dla osób, które cenią sobie indywidualną naukę, chcą nauczyć się nowej umiejętności do pracy lub chcą przygotować się lepiej do egzaminu (ósmoklasisty, matury, seminarium itd.). Poziom zajęć prywatnych oraz lekcji z korepetytorem może być bardzo wysoki, lub lekcje mogą obejmować podstawowe informacje, w zależności od możliwości oraz potrzeb ucznia.

 

Wybór związany z nauczanymi na stronie online Superprof przedmiotami jest niekończący się. Zaczynając od nauki przedmiotów takich języki obce (język angielskie, język rosyjski, język francuski, język hiszpański, język japoński itd.), przedmioty szkolne takie jak matematyka, chemia, fizyka, język polski oraz wiele innych takich jak zajęcia sportowe, nauka gry na instrumencie, nauka tańca, gotowania, yoga, pilates oraz mnóstwo innych zajęć

 

Czy nauka języka angielskiego nie będzie znacznie łatwiejsza gdy masz do dyspozycji rodzimego użytkownika tego języka podczas korepetycji? Lub czy nauka sztuk walki nie będzie bardziej efektywna gdy zajęcia odbywają się sam na sam z korepetytorem? 

 

Osoby zgłaszające się o pomoc do korepetytora w przypadku dzieci i młodzieży to głównie nauka w celu przygotowania się do egzaminu na studiach, przygotowanie do matury, pomoc w odrobieniu pracy domowej, powtórzenie wiadomości z zajęć w szkole oraz pomoc w przygotowaniu się do olimpiad, konkursów jak i ogólne wyższy poziom zrozumienia materiału z zajęć przez ucznia. 

 

W przypadku osób dorosłych jest to zazwyczaj chęć rozpoczęcia nowego hobby (gotowanie, taniec, śpiew, nauka gry na instrumencie, sport itd.) oraz chęć dostania awansu w pracy. W tym ostatnim, zazwyczaj wybierane są przedmioty takie jak ekonomia, matematyka, zarządzanie. Dzięki temu, że Twój korepetytor posiada ogromne doświadczenie, przy odrobinie pracy i zaangażowania, bez problemu osiągniesz wymarzony cel. 

Jak znaleźć skutecznego korepetytora w Polsce? 

Znalezienie dobrego korepetytora w Polsce nie jest trudnym wyzwaniem. Otóż w Polsce, w każdym mieście (Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław…) bez problemu znajdziesz kurs korepetytora do nauki przedmiotu, którego szukasz. Wypróbuj do tego stronę Superprof, gdzie znajdziesz nauczycieli oferujących zajęcia w domu oraz online. Kurs online jest szczególnie dobrą opcją dla osób, które mają bardzo intensywny styl życia oraz dla tych, które chcą brać kurs u nauczyciela z innego miasta lub z zagranicy, na przykład w nauce języka obcego.

 

W naszej ofercie znajdziesz nauczycieli oferujących zajęcia z angielskiego, niemieckiego, polskiego dla obcokrajowców jogi, gotowania, matematyki, biologii, tańca, śpiewu i wiele innych. Możesz przygotować się do egzaminu, matury, powtórzyć materiał lub nauczyć się nowej umiejętności do pracy lub rozpocząć nowe hobby. Nauczyciel z Superprof pomoże Ci w osiągnięciu każdego celu, jaki sobie założysz.

 

Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z dostępnymi ofertami i profilami korepetytorów w Twoim mieście. Pamiętaj, że zajęcia mogą się również odbywać online. Sprawdź doświadczenie oraz kwalifikacje nauczycieli, porównaj ich cenę za godzinę zajęć oraz opinie ich byłych uczniów. 

 

W celu rozpoczęcia zajęć, wyślij wiadomość do wybranego korepetytora i umów się na pierwszą darmową lekcję. Kontakt jest niesamowicie prosty, a cena zazwyczaj jest taka, by kurs był osiągalny dla każdego. Lekcje zazwyczaj trwają 60 min - 90 min, ale mogą trwać dłużej lub krócej według uznania ucznia oraz korepetytora.

 

Przekonaj się na własnej skórze, że nauka podczas zajęć z korepetytorem to najskuteczniejszy sposób edukacji oraz klucz do sukcesu! Matura, egzaminy czy awans w pracy nie będą Ci już straszne!

Czego chcesz się nauczyć?