Strona główna
Zostań nauczycielem

Ogłoszenia korepetycje

🥇 Najlepsi z najlepszych
🧑🏻‍🏫 201 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Gdzie chcesz się uczyć?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: korepetycje

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 22 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 99% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź swojego idealnego nauczyciela z: Korepetycje

Przeglądaj profile swobodnie i skontaktuj się ze swoim fantastycznym nauczycielem zgodnie z Twoimi kryteriami (ceny, dyplom, opinia, lekcje w domu lub przez kamerę internetową).

2

Zorganizuj swoje lekcje z: Korepetycje

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3

Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Przejrzyj wszystkie nasze lekcje: Korepetycje

Korepetycje ogłoszenia z całej Polski

Nie wiesz jak szybko i skutecznie się uczyć? Poznaj nasze wskazówki dotyczące postępów w nauce!

 

Co mogę zrobić by szybciej się uczyć o łatwiej rozumieć?

 

Odpowiedź na to ciężkie pytanie brzmi dość prosto - prywatne korepetycje. Tak, jest to sposób, który zdecydowanie pomoże Tobie lub Twojemu dziecku pożegnać się z jakimikolwiek problemami z nauką. Nie ważne czy potrzebujesz korepetycji z fizyki, chemii, języka francuskiego, tańca czy jogi! Na stronie Superprof znajdziesz zajęcia z tych oraz wielu innych przedmiotów. 

Do wyboru masz "Korepetycje dla szkół podstawowych", "Korepetycje dla gimnazjów", "Darmowe korepetycje", "Korepetycje online", "Korepetycje dla seniorów" oraz wiele innych typów korepetycji. Czy brzmi to dla Ciebie przekonywująco? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Dzięki blisko 8500 nauczycielom specjalizującym się w udzielaniu korepetycji lub prowadzeniu zajęć, rodzice i dzieci bez problemu znajdą to, czego potrzebują. Niepowodzenia szkolne i powtarzanie klas nie są nieuniknione, wręcz przeciwnie. Twoje dziecko ma oczywiście prawo do dodatkowego nauczania w osobie tego konkretnego nauczyciela. Dzięki prywatnym zajęciom problemy w szkole oraz niepowodzenia znikną w mgnieniu oka! Wybrany nauczyciel przyniesie Tobie lub Twojemu dziecku organizację, metodologię, jakość sprawdzania, przygotowanie do nowego roku szkolnego, rozwiązania pomagające w przyswojeniu rytmu szkolnego i metod, aby poprawić oceny.

 

Czym są korepetycje?

 

Mając dziecko lub nastolatka z problemami w nauce, rodzice w naturalny sposób zaczynają zastanawiać się nad szukaniem pomocy u korepetytora. Na ścieżkę refleksji mogą naprowadzić Cię również wykładowcy, którzy nieustannie doradzają Ci skorzystanie z korepetycji domowych, aby pomóc Twojemu dziecku w szybszym rozwoju. A może dziecko Twojego znajomego bierze korepetycje i teraz idzie mu świetnie?

Ale czym tak właściwie są te korepetycje? Czy to jest rzeczywiście rodzaj korepetycji, których potrzebuje Twoje dziecko? Aby odpowiedzieć na to pytanie, oto przykład definicji, którą można znaleźć w Internecie: "Korepetycje to indywidualna pomoc udzielana uczniom tymczasowo lub długoterminowo w celu uzupełnienia pedagogicznego nauczania, które otrzymują w szkole". Każdy uczeń, który ma słabe wyniki lub problemy w zrozumieniu danych kwestii w matematyce, fizyce, chemii, literaturze, gramatyce, ortografii czy w przyswajaniu języków obcych lub znalezieniu motywacji do nauki i pewności siebie, może skorzystać z korepetycji! 

Przede wszystkim jednak należy wiedzieć, że korepetycje domowe są zarezerwowane dla uczniów, którzy nie radzą sobie w szkole lub chcą się nauczyć czegoś więcej w danym temacie. Dobrze radzący sobie uczniowie nie są wcale pierwszym celem tego rodzaju usług, jednak warto wiedzieć, że często są oni tak dobrzy ponieważ biorą tego rodzaju zajęcia prywatne. A zatem jak widzisz o tyle ile może nam się wydawać, że ktoś nie jest odpowiedni do brania korepetycji, o tyle możemy się na ten temat pomylić. Ale główny cel jest zawsze jeden: sprawić żeby uczeń przyswoił jakikolwiek przedmiot w sposób szybki, skuteczny i wolny od stresu, żeby w końcu mógł osiągnąć sukces akademicki. 

 

Korzyści z prywatnych korepetycji i pomocy w odrabianiu zadań domowych. 

 

Kursy wsparcia domowego to przede wszystkim coaching akademicki. Dlaczego tak jest? Po prostu dlatego, że są one skierowane do dzieci, które znajdują się w trudnym okresie nauki szkolnej. Praca domowa gromadzi się na biurku, a uczeń nie może znaleźć rozwiązania tych wszystkich zadań z matematyki, angielskiego, francuskiego, historii, geografii, fizyki, chemii i innych.

Co możemy zrobić w tych szczególnych przypadkach, które zdarzają się o wiele częściej niż nam się wydaje? Z kim powinniśmy porozmawiać? Możesz oczywiście skorzystać z pomocy korepetytora. Specjalista w zakresie korepetycji, kursów doszkalających i pomocy w odrabianiu lekcji. Największą korzyścią dla rodziców jest odciążenie ich od tego ciężkiego zadania po pracy. Bo przy coraz dłuższych studiach ostatnich pokoleń dzieci i coraz ważniejszych pracach zawodowych nie mają oni już czasu na udzielanie korepetycji swoim dzieciom! A i również często rodzice nie są specjalistami w każdej dziedzinie jeśli chodzi o szkoły wyższe lub wyspecjalizowane przez co po prostu nie są oni w stanie zawsze pomóc swoim dzieciom.

Natomiast w przypadku prywatnych korepetytorów jest inaczej, ponieważ są oni zaangażowani w wielu obszarach szkolnictwa: oczywiście w przedszkolu i szkole podstawowej, ale także w szkolnictwie średnim, a następnie w szkolnictwie wyższym już po maturze. Zawsze znajdziesz korepetytora, który jest wręcz mistrzem w danym przedmiocie i który w imponujący sposób przeniesie swoją wiedzę na Twoje dziecko. 

Pomoc w odrabianiu prac domowych pomaga również trochę lepiej zrozumieć kurs, a tym samym poprawić oceny z wielu przedmiotów: matematyki, nauk fizycznych i innych przedmiotów ścisłych, języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski), handlu międzynarodowego, ortografii, filozofii…

Kolejną oczywistą korzyścią płynącą z tej pedagogiki specyficznej dla wsparcia domowego jest przełamanie bariery między uczniem a nauczycielem. Szkoła, skomplikowane zajęcia oraz obecność innych uczniów mogą czasami onieśmielać nawet najbardziej śmiałe dzieci. Niektóre dzieci mają również problemy z wypowiadaniem się w obecności innych trzydziestu osób przez co nie mają odwagi aktywnie uczestniczyć w zajęciach, co stwarza oczywiste problemy dla postępu. Tak więc, jak sam widzisz, zajęcia prywatne mają na celu poprawienie ocen Twojego dziecka, jednak przyniosą one znacznie więcej korzyści, niż mógłbyś się spodziewać.

 

Prywatne zajęcia po atrakcyjnej cenie.

 

Prywatne korepetycje w domu są zatem skierowane do dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji edukacyjnej, które są chętne otrzymać pomoc profesjonalisty w celu lepszych rezultatów akademickich. 

Ale ile to kosztuje? Kursy francuskiego, matematyki, nauk fizycznych, kursy niemieckiego, kursy hiszpańskiego, kursy muzyczne, historii i geografii, kursy włoskiego i czego tylko zapragniesz są dostępne na naszej stronie Superprof. A koszt za godzinę różni się od 25 PLN nawet do 100 PLN. Cena różni się w zależności od typu kursu, przedmiotu, intensywności kursu, poziomu oraz doświadczenia nauczyciela. Jaki jest Twój budżet, który sobie zaplanowałeś? Jakikolwiek by on nie był, jesteśmy pewni, że znajdziesz korepetytora, którego szukasz, ponieważ większość zajęć jest bardzo przystępna cenowo i zdecydowanie nie będzie to powód, który miałby Cię zdemotywować. Warto również zaznaczyć, że czeka tam na Ciebie blisko 8500 nauczycieli.

 

Jakie przedmioty wybrać na korepetycje domowe? 

 

Spektrum korepetycji jest szerokie. Na Superprof znajdziesz ogromny wybór przedmiotów i poziomów nauczania. Ogromna oferta, na którą trzeba będzie się zgodzić. Czego dokładnie szukasz dla siebie lub swojego dziecka (po szkole, wieczorami lub w czasie wakacji)? Bardziej jako ogólne nauczanie oraz pomoc w odrabianiu pracy domowej? A może jednorazowa pomoc by poradzić sobie z konkretnym testem, egzaminem lub dyplomem? Zakres przedmiotów objętych korepetycjami jest dość szeroki - od przedszkola do szkoły wyższej. Spójrz na: języki obce (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, chiński, rosyjski, japoński, francuski...), kursy matematyki (od szkoły podstawowej do szkół policealnych), fizyka, chemia, słownictwo, ortografia, gramatyka, koniugacja, kursy metodyczne, przygotowanie do matury z przedmiotów ścisłych lub kurs wyrównawczy z wypowiedzi ustnej, kursy muzyczne, wypowiedzi ustne, przedmioty humanistyczne, filozofia, taniec… Z pewnością znajdziesz to czego szukasz!

 

Niepowodzenia w szkole nigdy nie były zjawiskiem nie do powstrzymania. Skorzystaj z pomocy prywatnego nauczyciela, specjalisty w dziedzinie pomocy w nauce, a Twoje dziecko szybko wróci na właściwe tory. 

 

Niezależnie od tego w jakim przedmiocie oraz zakresie tematycznym potrzebujesz pomocy, prywatny korepetytor może pomóc Ci w odniesieniu samych sukcesów dzięki swoim zajęciom.

On lub ona dostosuje się do Twojego planu zajęć i może zaoferować Twojemu dziecku intensywne kursy oraz uzupełnić jego braki. 

Korepetytor może pomóc Ci monitorować postępy dziecka i nie dopuścić do powstania kolejnych luk w nauce. Korepetycje są pomocą we wszystkich przedmiotach szkolnych dla wszystkich uczniów od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Superprof oferuje Ci wybór korepetytorów i studentów udzielających prywatnych lekcji, którzy mogą codziennie pomagać Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji lub regularnie powtarzać z nim tematy, które sprawiają mu problemy! 

Korepetycje obejmują również pomoc w organizacji: Metodologia, indywidualna nauka, która pozwala dziecku nauczyć się w sposób trwały różnych zadań, które musi wykonać każdego dnia. Niektórzy nauczyciele oferują nawet odbieranie dziecka ze szkoły, a następnie udzielenie mu prywatnej lekcji w domu.

Jeden lub więcej razy w tygodniu, korepetytor może przyjść i udzielić Twojemj dziecku prywatnych korepetycji od najwcześniejszych klas, aby upewnić się, że dziecko dobrze radzi sobie z każdym przedmiotem i może spokojnie kontynuować naukę w szkole. 

Daj Twojemu dziecku większe szanse i sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej Superprof już dziś! Przejrzyj nasz katalog oraz wybierz tego korepetytora, który najlepiej dopasuje się do Twoich wymagań i oczekiwań.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Korepetycje?

Średnia cena zajęć z: Korepetycje wynosi: 39 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: korepetycje
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Korepetycje?

Z pomocą nauczyciela z: Korepetycje, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Korepetycje online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Korepetycje oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: korepetycje lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Korepetycje jest dostępnych?

201  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Korepetycje, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 201 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Korepetycje?

Na przykładzie 22 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..