Klasa z uczniami w krzesłach.

Ekonomia dla Opornych

Ekonomia może być trudnym tematem do zdefiniowania i zrozumienia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o ekonomii. Ekonomia może być bardzo trudna do zdefiniowania jako przedmiot, co nie jest szczególnie pomocne, jeśli obecnie studiujesz ekonomię w szkole lub na uniwersytecie. Wielu ekonomistów szukało własnej definicji tej dziedziny, w tym: Adam Smith, John Maynard Keynes, Lionel Robbins. Niezależnie […]

7 września 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Chcesz uczyć się ekonomii?

Ekonomia może wydawać się zniechęcającym przedmiotem, ale dzięki naszym znakomitym zasobom ekonomicznym i utalentowanym nauczycielom ekonomii możesz stać się współczesnym Johnem Maynardem Keynesem.

Superprof to miejsce, do którego wybierają się nauczyciele ekonomii. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do egzaminów szkolnych, uniwersyteckich czy zawodowych, możesz uzyskać potrzebną pomoc od jednego z naszych korepetytorów ekonomii. Weź prywatne lekcje w domu lub lekcje ekonomii online, aby jak najlepiej dopasować się do swojego harmonogramu.

Może interesują Cię korepetycje z biologii w Warszawie? Lub, może poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!