Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: ekonomia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 6 opinii.

53 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 53 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka z przedmiotu Ekonomia nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Ekonomia

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Ekonomia?

Średnia cena zajęć z: Ekonomia wynosi: 53 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: ekonomia
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Ekonomia?

Z pomocą nauczyciela z: Ekonomia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Ekonomia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Ekonomia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje ekonomia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Ekonomia jest dostępnych?

34  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Ekonomia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 34 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Ekonomia?

Na przykładzie 6 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Ekonomia?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Ekonomia!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z ekonomii w Polsce z prywatnym nauczycielem

Czym jest ekonomia? 

Ekonomia obejmuje wszystkie działania związane z produkcją, konsumpcją i handlem towarami i usługami na danym obszarze. W procesie tym uczestniczą wszyscy, od jednostek po podmioty takie jak rodziny, korporacje i rządy. Ekonomia danego regionu lub kraju jest regulowana między innymi przez jego kulturę, prawo, historię i geografię, i rozwija się w wyniku wyborów i działań uczestników.

 

Dyscyplina ekonomii może być podzielona na dwa główne obszary zainteresowania: mikroekonomia i makroekonomia.

 

Mikroekonomia bada zachowanie jednostek i firm, aby zrozumieć, dlaczego podejmują one decyzje ekonomiczne, które podejmują i jak te decyzje wpływają na większy system gospodarczy. Statystyka to jedno z narzędzi, które do tego służy. Mikroekonomia skupia się na tendencjach gospodarczych, takich jak to, jak indywidualne wybory i działania wpływają na zmiany w produkcji.

 

Z drugiej strony, makroekonomia bada całą gospodarkę, skupiając się na decyzjach i problemach na dużą skalę. Makroekonomia obejmuje badanie czynników ogólnogospodarczych, takich jak wpływ rosnących cen lub inflacji na gospodarkę. Statystyka również jest tutaj ważnym narzędziem. Makroekonomia koncentruje się również na tempie wzrostu gospodarczego lub produkcie krajowym brutto (PKB), który reprezentuje całkowitą ilość towarów i usług wytworzonych w gospodarce. Krótko mówiąc, makroekonomia bada, jak zachowuje się gospodarka w ujęciu całościowym.

Czy warto uczyć się ekonomii? 

Istnieje wiele przyszłościowych przedmiotów takich jak fizyka, chemia, historia itd. Dodaj do tego języki obce takie jak niemiecki czy angielski i możesz być pewien, że znajdziesz dobrą pracę. Przyszłościowym przedmiotem jest również ekonomia oraz wszystkie związane z nią tematy takie jak statystyka, makroekonomia, mikroekonomia, ekonometria itd.

 

Kurs ekonomii pozwoli Ci dogłębnie zrozumieć podstawową teorię ekonomiczną i jej zastosowanie w realnym świecie biznesu. Rozwiniesz również szereg umiejętności, które można wykorzystać w innych dziedzinach, takie jak: 

 

 • komunikacja
 • rozwiązywanie problemów
 • badania
 • umiejętność liczenia
 • zarządzanie czasem.

 

Ekonomia jest powszechnie szanowanym kierunkiem studiów i stanowi alternatywę dla studiów z zakresu rachunkowości i finansów, ponieważ oferuje podobne możliwości kariery dla absolwentów. Możesz pracować na stanowiskach w różnych branżach, takich jak:

 

 • Bankowość
 • Finanse
 • Księgowość
 • Biznes
 • Rząd
 • Konsultacje

 

Gdzie można uczyć się ekonomi w Polsce? 

Jeśli interesują Cię finanse, analiza, statystyka, oraz elementy matematyki, to lekcji z ekonomii są dla Ciebie! Szkoła wyższa, liceum czym gimnazjum raczej nie oferuje lekcji ekonomii. W zakresie każdej tej szkoły są raczej przedmioty takie jak fizyka, chemia czy matematyka, jednak ekonomia to przedmiot, który łączy w sobie elementy tych nauk, jednak nauczany jest dopiero w okresie studiów. 

 

Podczas zajęć z ekonomii nauczysz się wiele ważnych umiejętności, ale również dowiesz się czym jest makroekonomia, mikroekonomia, analiza danych, statystyka, ekonometria itd. Brzmi skomplikowanie, jednak gdy masz pomoc profesjonalisty takiego jak nauczyciel czy korepetytor, lekcja stanie się znacznie łatwiejsza, a materiał lepiej przyswajalny.

 

Obecnie w różnych miastach Polski takich jak Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice czy inne powstaje wiele ośrodków do nauki ekonomii. Brak tego przedmiotu w gimnazjum lub liceum rekompensowany jest powstawaniem szkół prywatnych nauczających tego przedmiotu. W większych miastach Polski, bez problemu znajdziesz ośrodki takie jak szkoła wyższa ekonomii, gdzie możesz  uczyć się podstaw ekonomii oraz rozwijać swoją wiedzę na ten temat. 

 

Popularnym sposobem nauki ekonomii jest również podjęcie się nauki na kierunkach ekonomicznych na uniwersytecie. W prawie każdym większym mieście Polski znajdziesz taki kierunek studiów. Warszawa góruje nad resztą miast, ponieważ Szkoła Główna Handlowa w Warszawie od lat jest liderem zestawienia najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce.

 

Obecnie często wybieraną formą nauki ekonomii są również korepetycje. Podczas lekcji prywatnych korepetytorzy wprowadzają ucznia w świat ekonomii. Wybierając lekcje prywatne, wiesz, że materiał dobrany jest  do Twoich potrzeb. Nauka ekonomii oraz innych przedmiotów jest znacznie łatwiejsza. Analiza, finanse, makroekonomia, mikroekonomia, statystyka, a nawet matematyka, fizyka czy chemia nie będą Ci straszne jest będziesz pod opieką dobrego korepetytora.

 

Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk, nie ważne z jakiej części Polski jesteś, na stronie online Superprof znajdziesz profil korepetytora, który może Cię zainteresować. Liczba zajęć oraz oraz dni nauki w tygodniu może różnić się w zależności od potrzeb ucznia, jednak wszystko jest w cenie, na którą możesz sobie pozwolić. Korepetytor zawsze bierze pod uwagę fakt, że masz inne obowiązki i umawia się z Tobą na lekcje w dni, w które najbardziej Ci to odpowiada. Lekcje mogą odbywać się w domu lub online. Zobacz każde ogłoszenie korepetytorów z ekonomii w Twoim mieście i rozpocznij zajęcia z ekonomii już za kilka dni! Zaloguj się na stronę Superprof żeby sprawdzić wszystkie oferty.

Zapisz się na zajęcia z ekonomii w Polsce już dziś!

Na stronie online Superprof znajdziesz wiele ofert korepetytorów w Twoim mieście zamieszkania. Każde ogłoszenie jest inne dlatego ważne jest żebyś uważnie przeczytał informacje zawarte na każdym profilu. Korepetytorzy z ekonomii w Polsce są liczni, a zatem ważne jest żebyś wybrał tego korepetytora, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

 

Każdy profil zawiera informacje, które stanowią duża pomoc przy wybore korepetytora (doświadczenie, kwalifikacje, opinie byłych uczniów, lokalizacja w Polsce (Poznań, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Kraków itd) oraz miejsce zajęć (w domu, online). Z pewnością znajdziesz tu świetnego nauczyciela, który pomoże Ci w nauce ekonomii w przystępnej cenie. 

 

Kontakt z korepetytorem jest bardzo prosty ponieważ odbywa się online, za pomocą naszej strony. Zaloguj się na stronie Superprof żeby sprawdzić ogłoszenia i zapisać się na korepetycje. Ilość ogłoszeń zależy od miasta.

 

Na stronie Superprof znajdziesz również korepetytorów oferujących mnóstwo zajęć z innych przedmiotów zarówno dla dorosłych jak i dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum czy liceum. Przedmioty jakie znajdziesz na naszej stronie online to między innymi: ekonomia, fizyka, chemia, matematyka, historia, język niemiecki, język angielski i wiele innych. 

 

Zajęcia trwają zazwyczaj godzinę lub 90 min i odbywają się kilka dni w tygodniu lub kilka razy w tygodniu. Godzinę oraz dni zajęć możesz ustalić bezpośrednio ze swoim korepetytorem, biorąc pod uwagę inne obowiązki, które masz. Cena często zależy od intensywności korepetycji oraz kwalifikacji korepetytora.

 

Obserwuj ogłoszenia korepetytorów z ekonomii na stronie Superprof! Nie przegap okazji aby zdobyć nowe kwalifikacje i doświadczenie!

Czego chcesz się nauczyć?