Rosja katedra

Kultura rosyjska w pigułce

„Cały świat docenia osiągnięcia kulturalne Rosji. Nie można wyobrazić sobie kultury światowej bez kultury rosyjskiej, bez naszej muzyki i literatury”. - Władimir Putin Mówiąc o kulturze rosyjskiej, mamy na myśli także sławne osoby, takie jak Czechow i Tołstoj, a także historię Rosji, rewolucję rosyjską, prezydent Rosji i Kościół prawosławny. Warto wspomnieć, że ważną częścią rosyjskiej […]

16 czerwca 20216 minut by przeczytać

Globus z opisami w cyrylicy

Przewodnik po Kulturze i Języku Rosyjskim

Rosja fascynuje tak samo, jak intryguje: największy kraj na świecie, rozpościera się na dwa kontynenty. Federacja Rosyjska obdarowuje nas wspaniałą literaturą, rosyjską architekturą i niezrozumiałym językiem. Jednak odszyfrowanie rosyjskiego pisma lub rosyjskiej kultury nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać: ten nordycki kraj chce również promować przyjaźń polsko-rosyjską! Zagłębiając się w rosyjską kulturę, będziesz […]

10 stycznia 20206 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się języka rosyjskiego?

Rosyjski jest używany przez 260 milionów ludzi w ponad 19 krajach i terytoriach na całym świecie i jest jednym z oficjalnych języków ONZ.

Opanuj ten złożony język dzięki naszym niesamowitym rosyjskim poradnikom i wskazówkom. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, chcesz odświeżyć swoje umiejętności, czy przygotowujesz się do egzaminu, znajdziesz tutaj potrzebną pomoc i informacje.

Superprof to miejsce dla nauczycieli języka rosyjskiego!  Znajdź już dzisiaj swojego nauczyciela języka rosyjskiego!

Nauczyciele Superprof  proponują także lekcje online z języka rosyjskiego! Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.

Poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Może interesują Cię korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie?  Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!