Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: rosyjski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 58 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 37 zł

2 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 2h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: rosyjski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


573 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: rosyjski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: rosyjski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 573 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje rosyjski?

573 nauczycieli z przedmiotu: rosyjski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 573 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: rosyjski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje rosyjski to 37 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: rosyjski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: rosyjski?

Ze wszystkich 58 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


573 nauczycieli z przedmiotu: rosyjski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje rosyjskiego online, z pomocą najlepszych nauczycieli

Naucz się mówić po rosyjsku dzięki prywatnym lekcjom online

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad spokojem i komfortem, jakie niosą ze sobą indywidualne zajęcia? A może uczęszczałeś kiedyś na takie zajęcia i te uczucia nie są Ci obce? Nasza platforma oferuje prywatne lekcje z profesjonalnymi korepetytorami z setek przedmiotów, dziedzin i aktywności.

 

Na naszej platformie Superprof dostępne są różnorodne kursy i lekcje w zależności od ceny, lokalizacji i wielu innych możliwych czynników. Nasi nauczyciele są zawsze gotowi na to, aby spotkać się z Tobą i wspólnie zabrać za naukę, zarówno w formie stacjonarnej twarzą w twarz, jak i online poprzez kamerę internetową. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się bezpośrednio z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci najlepszą dla Ciebie możliwość.

Zalety nauki języka rosyjskiego online

Być może zastanawiasz się, po co zapisywać się na prywatne zajęcia z rosyjskiego, kiedy dostępnych jest tak wiele innych metod nauki? Otóż udowodniono, że w porównaniu z samodzielną nauką, czy też zajęciami grupowymi, lekcje indywidualne zazwyczaj niosą ze sobą więcej korzyści, poniżej wymienimy kilka z nich:

 

- szybsze i bardziej widoczne postępy – Pomyśl tylko. Podczas prywatnych korepetycji nauczyciel skupia całą swoją uwagę wyłącznie na Tobie! Ta nietypowa forma nauki pozwala Ci bez strachu ani wstydu zapytać go o wszystko, wyjaśnić każdy napotkany problem i rozwiać wszelkie niejasności. Dzięki temu Twój nauczyciel może z łatwością zauważyć Twoje mocne i słabe strony i pracować nad nimi.

 

- uczysz się we własnym tempie – możesz uczyć się w swoim tempie, ponieważ nie musisz zważać na nikogo wokół. To Ty decydujesz, kiedy i czego chcesz uczyć się na swoich lekcjach. Ty stawiasz sobie swój cel, a nas nauczyciel opracuje plan zajęć w taki sposób, abyś go osiągnął.

 

- elastyczny plan zajęć – jeśli masz mnóstwo obowiązków, a Twój codzienny grafik jest dość napięty, to również nie jest problem. Nasi nauczyciele mogą dostosować harmonogram lekcji tak, aby każde Twoje zajęcia nie kolidowały z Twoimi innymi zadaniami. Jeśli okaże się, że któregoś dnia nie możesz pojawić się na zajęciach, zostaną one po prostu przeniesione na inny odpowiadający Ci termin.

 

- mniej stresu – wielu uczniów, kiedy mowa o standardowych lekcjach grupowych skarży się na to, że czują się oni onieśmieleni i zestresowani, kiedy chcą coś powiedzieć i muszą zrobić to przy wszystkich. Nasi nauczyciele podczas zajęć zachęcają do interakcji i rozmowy, tworzą przyjazną i pozytywną atmosferę, dzięki czemu możesz poczuć się swobodnie. Jeśli jesteś jedną z tych bardziej nieśmiałych osób, prywatne zajęcia są idealnym rozwiązaniem.

 

- przyjazne ceny odpowiednie dla każdego – prywatne lekcje języka wcale nie są tak drogie, jak być może Ci się wydaje. Ceny zależne są od doświadczenia nauczyciela, poziomu nauczania i innych indywidualnych wymagań klienta. Na naszej platformie znajdą się kursy odpowiednie na każdą kieszeń.

 

- rozsądny sposób opłacania zajęć – w przeciwieństwie do wielu instytucji zajmujących się nauką języków, u nas płacisz wyłącznie za odbyte lekcje. Nie musisz płacić z góry za cały semestr czy nawet miesiąc nauki. Kiedy opuścisz któreś z zaplanowanych zajęć, nie ponosisz kosztów, a ponadto nie musisz później nadrabiać zaległości (oczywiście powinieneś uprzedzić nauczyciela o swojej nieobecności).

 

- ukierunkowanie na konkretne wymagania i cele – być może przygotowujesz się do egzaminu z rosyjskiego, jedziesz na wymianę lub wakacje do Rosji, a może zapisałeś się na rotację pracowników do biura Twojej firmy w Rosji? W związku z tym, jaki jest Twój cel lub potrzeba, tok nauki będzie dostosowany do niego tak, aby to osiągnąć.

Czego możesz oczekiwać od prywatnych zajęć rosyjskiego?

Na pewno spodobają Ci się zajęcia z naszymi nauczycielami. Jeśli będziesz tego potrzebował lub chciał, możesz liczyć także na specjalnie przygotowywane prace domowe i sprawdziany. Na zajęciach z pewnością będzie dużo mówienia, ponieważ ten aspekt języka jest bardzo ważny i często niestety zaniedbywany podczas standardowych grupowych zajęć. Lekcje zapewne obejmą także redagowanie tekstów, tłumaczenia i przeróżne ćwiczenia praktyczne. Poznasz teorię związaną z gramatyką języka oraz przećwiczysz fonetykę. Jeśli chcesz, możesz także poprosić swojego nauczyciela o wspólne omówienie kultury rosyjskiej lub nawet literatury.

 

Nasi nauczyciele są otwarci na pomysły oraz wysłuchują i dostosowują się do potrzeb swoich uczniów. W oparciu o wymagania i pomysły ucznia, nauczyciele tworzą plany zajęć oraz rozplanowują odpowiedni tok nauki. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym opanowaniu  gramatyki, słownictwa czy wymowy, to jesteś we właściwym miejscu!

Dlaczego warto korzystać z naszych zajęć

Nasi nauczyciele robią wszystko, aby ich usługi były w pełni profesjonalne, efektywne i spełniały wszelkie Twoje oczekiwania. Nasza platforma jest w pełni czytelna i przejrzysta, prosta w obsłudze, a oferta niewiarygodnie bogata. Poprzez naszą stronę z łatwością możesz skontaktować się z wybranym nauczycielem, a na odpowiedź nie powinieneś czekać dłużej niż dobę.

 

Każdy profil zawiera niezbędne do podjęcia decyzji informacje, takie jak doświadczenie, specjalizacja i kwalifikacje naszych nauczycieli. Możesz także zapoznać się z opiniami poprzednich uczniów i sprawdzić metody nauczania stosowane przez poszczególne osoby.

 

Ponadto, nie musisz marnować czasu ani pieniędzy na sprawy związane z dojazdem na zajęcia, ponieważ na lekcjach online możesz uczyć się z zacisza własnego mieszkania. Taka forma nauki daje dodatkowy komfort nauki i sprawia, że staje się ona przyjemniejsza.

Zapisz się na zajęcia rosyjskiego online jeszcze dziś

Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, co do tego, czy zapisać się na prywatne lekcje rosyjskiego, to powinieneś wiedzieć, że czas ucieka i nie ma co go marnować na zbędne zastanawianie się! Prywatne lekcje są po prostu najlepszym wyborem. Są bardziej angażujące i odpowiednio dostosowane do ucznia, nie tak, jak w przypadku lekcji grupowych. Prywatne zajęcia z naszymi nauczycielami to idealny pierwszy krok do osiągnięcia celu.

 

Tak, jak już mówiliśmy, wybór wśród nauczycieli jest naprawdę ogromny, dlatego musisz dobrze przemyśleć i rozważyć poszczególne profile osób zgodnie ze swoim budżetem oraz osobistymi celami. Najlepsze w zajęciach online jest to, że Twój dystans od nauczyciela nie jest żadnym problemem. Niezależnie od tego, czy jesteś w Krakowie, Rzymie, czy na drugim końcu świata, możesz uczyć się bez żadnych ograniczeń.

 

Mówiąc krótko, jesteśmy tu dla Ciebie i chcemy zaoferować Ci to, co najlepsze, jeśli chodzi o naukę języka. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej platformie, znajdziesz nauczyciela, umówisz się z nim i możesz zaczynać swoją przygodę z nauką! Pamiętaj jednak, że Twoje efekty w największym stopniu zależą wyłącznie od Ciebie i Twojej determinacji. Nauczyciel może Cię motywować, wspierać i prowadzić przez cały ten materiał, ale to w Twoim interesie jest systematyczna nauka, powtarzanie i ćwiczenie. Im więcej serca włożysz w swoją pracę, tym szybciej nauczysz się tego, czego chcesz i osiągniesz to, co chcesz!

 

Zatem nie czekaj ani chwili dłużej i umów swoje pierwsze zajęcia. Pamiętaj, że wielu nauczycieli pierwszą lekcję prowadzi za darmo, aby uczeń mógł ocenić jego sposób nauczania i sprawdzić, czy dobrze się ze sobą dogadujecie. Jeśli pierwsze zajęcia nie przypadną Ci do gustu, zawsze możesz umówić się z kolejnym nauczycielem i próbować dalej! Z pewnością nie będziesz żałował swojej decyzji o rozpoczęciu nauki. Możesz za to żałować za kilka lat decyzji o jej niepodjęciu…  Wybierz mądrze!

 

Czego chcesz się nauczyć?