Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 246 opinii.

44 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 44 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Poznań?

Średnia cena zajęć w mieście Poznań wynosi: 44 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z:
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(61-819).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Poznań?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Poznań.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Poznań?

1942 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 1942 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Poznań?

Na przykładzie 246 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Poznań!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Poznań

Korepetycje w Poznaniu z nauczycielem Superprof 

Poznań to miasto położone w zachodniej części Polski, które posiada ponad pół miliona mieszkańców. Miejsce to jest częstym wyborem, jeśli chodzi o studia i kształcenie wyższe. Poznań posiada wiele możliwości związanych z edukacją i rozwojem.

Państwowa Muzyczna Szkoła Podstawowa czy liceum o profilu związanym z matematyką, programowaniem czy medycyną to tylko kilka opcji, które mogą rozwinąć się w drogę do fascynującej kariery zawodowej. Wiemy jednak, że edukacja nie jest łatwym procesem i wielu uczniów może napotkać pewne problemy na swojej drodze.

Matematyka, chemia, fizyka, biologia, język polski, angielski, niemiecki, nawet muzyka potrafi być skomplikowana! Kartkówki, klasówki, projekty, potem przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, następnie matury… To potrafi przytłoczyć! Nie ma się jednak, czym przejmować, ponieważ z pomocą korepetytora osiągniesz sukcesy w szkole i pracy!

Nauka czasów z języka angielskiego czy twierdzenia Talesa z matematyki – podczas korepetycji możesz uczyć się wszystkiego. Czytaj dalej i zobacz, dlaczego coraz więcej uczniów decyduje się na naukę w formie korepetycji. 

Dlaczego warto chodzić na korepetycje?

Korepetycje stale zyskują na popularności. Nie bez powodu, ponieważ posiadają one wiele zalet i dają mnóstwo możliwości! Przede wszystkim takie zajęcia są indywidualne, co oznacza, że jesteś wówczas dla swojego korepetytora jedynym uczniem.

Wygląd i forma zajęć mogą być dopasowane bezpośrednio do potrzeb i preferencji ucznia. Lekcje stacjonarne, a może online, przygotowanie do matury z języka angielskiego, a może po prostu wspólne odrabianie lekcji z matematyki. To Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć i co chcesz osiągnąć po wspólnej lekcji.

Korepetycje to także niezwykła elastyczność, jeśli chodzi o terminy. Nie musisz już martwić się, że Twoje zajęcia będą kolidowały z Twoimi prywatnymi planami lub obowiązkami. Możesz wybrać dni, a nawet godzinę zajęć, a także miejsce, w którym będą się odbywać! Twój dom, a może mieszkanie korepetytora? Muzyka i gra na flecie w parku Kasprowicza? A może chemia i fizyka w pobliskiej bibliotece miejskiej? Możesz też wybrać korepetycje online i zupełnie nie przejmować się rzeczami takimi jak dojazdy.

Niezależnie od tego, czy to szkoła podstawowa, liceum, czy studia, korepetytor dobierze odpowiedni poziom dla Twojej wiedzy i umiejętności. Właśnie dlatego korepetycje mają do zaoferowania więcej niż szkoła kiedykolwiek będzie w stanie! Z pewnością wiesz, że każdy uczeń posiada swoje tempo nauki. Jedni słówka na niemiecki opanują w kilka godzin, a inni będą męczyli się z nimi parę dni… Wówczas powstają pewne nierówności, które mogą utrudniać naukę i obniżać jej efektywność.

W przypadku korepetycji nie musisz wstydzić się zadawania pytań, proszenia o powtórzenie czegoś czy wspólne wykonanie jakiegoś zadania. Korepetytor dostosuje tempo zajęć do Twoich potrzeb i umiejętności i chętnie wyjaśni Ci każdy problem. Swoboda i komfort psychiczny uczniów są dla nas najważniejsze.

Chciałbyś wypróbować korepetycje? Wybierając Superprof, pierwszą godzinę lekcji otrzymasz za darmo! Czytaj dalej i zobacz, jakie to proste.

Jak znaleźć korepetycje w Poznaniu?

Superprof to platforma, która zrzesza uczniów i korepetytorów z całej Polski! W samym Poznaniu posiadamy ponad 1000 nauczycieli dziesiątek przeróżnych przedmiotów. Zobacz naszą listę i wybierz osobę, która najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania!

Aby wyszukać korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej wybrany przez siebie przedmiot (matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, angielski, niemiecki...) i wybierz miasto Poznań. Jeśli zdecydujesz się na lekcje online, możesz szukać także spośród korepetytorów z innych, jeszcze większych miast!

Każdy korepetytor posiada swój profil, na którym znajdziesz informacje o cenie za godzinę lekcji, poziom nauczania, doświadczenie, specjalizacja, preferowane metody nauczania i tak dalej. Możesz zerknąć także do opinii pozostawionych przez poprzednich uczniów. Każde ogłoszenie regularnie weryfikujemy, dlatego możesz mieć pewność, że stawiasz na jakość i doświadczenie!

Kiedy już wybierzesz osobę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, pozostaje zapisać się na pierwszą lekcję! Kontakt jest bardzo prosty – wyślij wiadomość wybranej osobie i umów się na konkretną godzinę! Tak jak wspomnieliśmy, pierwsze zajęcia odbywają się za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie, a także, czy dobrze dogadujesz się z wybraną osobą! Atmosfera pracy jest najważniejsza, ponieważ docelowo Twoje korepetycje będą odbywały się raczej regularnie.

Matematyka, język angielski czy historia już nie będą Ci straszne! Pomoc korepetytora Superprof okaże się dla Ciebie nieoceniona. Posiadamy najlepsze opinie i ogromne doświadczenie. Razem z nami poprawisz wyniki w szkole, podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, nabędziesz nowe umiejętności i nauczysz się nie tylko przedmiotów szkolnych, ale także bardziej nietypowych aktywności.

Na naszej platformie znajdziesz nauczycieli języka portugalskiego, trenerów jogi czy tańca towarzyskiego! Nauczysz się prawa wyporu na fizykę, ale także programowania, gotowania czy śpiewu! Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby wszystkie lekcje były ciekawe, wartościowe i efektywne. Każdy korepetytor Superprof stara się, aby naukę łączyć z pasją i zabawą, aby uczeń z lekcji wychodził zadowolony i zmotywowany do dalszej pracy!

Ponad tysiąc nauczycieli z całego Poznania czeka na Twoją wiadomość. Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, jak przyjemna i ciekawa może być nauka dzięki Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?