Ulice Japonii

Jak Uczyć się Japońskiego na Własną Rękę

Ze 127 milionami użytkowników, japoński jest 9. co do popularności językiem na świecie i wyprzedza francuski pod względem rodzimych użytkowników. Podczas gdy język ten nie jest używany w wielu miejscach poza Japonią, wiele osób chce brać lekcje japońskiego, ponieważ interesują się również kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni. Zatem nauka japońskiego jest kluczem, by móc czerpać całymi […]

18 grudnia 2019 ∙ 7 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się języka japońskiego?

Odkryj ten starożytny język z naszymi rodzimymi japońskimi nauczycielami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, chcesz odświeżyć swoje umiejętności, czy przygotowujesz się do egzaminu, znajdziesz tutaj potrzebną pomoc i informacje.

Sprawdź profile nauczycieli i zacznij uczyć się już teraz –  w całym kraju! Jeśli  chcesz odkryć kulturę japońską, zapoznać się z pismem, kaligrafią lub planujesz podróż do Japonii, nasze lekcje japońskiego spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Nauczyciele proponują także lekcje online z języka japońskiego! Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.