Strona główna
Zostań nauczycielem

Internetowy kurs japońskiego

💻 30 nauczycieli online
🥇 Najlepsi z najlepszych
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: japoński

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 5 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 50 zł

1 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 1h

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Karta Ucznia to niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli
z przedmiotu: japoński

Przeglądaj wszystkie nasze zajęcia z przedmiotu: japoński

Kurs japońskiego online z prywatnym nauczycielem

Ucz się online z prywatnym korepetytorem i opanuj język japoński

Ucz się japońskiego z nauczycielem online

Ludzie chcą uczyć się japońskiego z różnych powodów. Jedni chcieliby cieszyć się anime w oryginale, czyli bez słuchania tandetnych dubbingów czy czytania napisów. Inni po prostu zachwycają się wszystkim, co japońskie – od wyszukanej kuchni i sposobu podawania posiłków, przez wspaniałą architekturę budynków, aż po piękne kwitnące wiśnie i stawy wypełnione fascynującymi rybami Koi.

Być może chciałbyś w przyszłości uczyć języka w Japonii, wybierasz się na wycieczkę po najbardziej znanych prefekturach, a może zgłosiłeś swoją chęć do udziału w rotacji do biura swojej firmy w Kioto lub Osace – każdy z tych powodów jest idealną motywacją, aby uczyć się japońskiego. Z odpowiednią pomocą i wsparciem z całą pewnością podołasz walce z barierą językową, na której zapewne z początku się złapiesz.

Niezależnie od tego, co motywuje Cię do nauki japońskiego, lekcje z prywatnym nauczycielem to świetny sposób na rozpoczęcie tej ekscytującej przygody!

Dlaczego warto brać lekcje japońskiego online

Lekcje online zapewniają poczucie prywatności i komfortu, jakiego nie jesteśmy w stanie osiągnąć w szkolnej klasie. Dodatkowo daje ona zbawienną dla niektórych elastyczność (plan lekcji nie jest sztywno ustalony i może się zmieniać).

Zauważ, że większość ludzi, którzy korzystają z lekcji online robi to ze swojego domu lub innego miejsca, w którym czuje się komfortowo. Zwróć także uwagę na to, że wielu uczniów czuje dyskomfort związany z wystąpieniami publicznymi, przez co często wstrzymują się oni przed zabieraniem głosu w klasie, nawet kiedy mają z czymś problem. Ten dyskomfort znacznie zmniejsza się lub nawet jest zupełnie wyeliminowany, kiedy w grę wchodzą prywatne lekcje. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteś wówczas sam na sam ze swoim nauczycielem i nikt więcej Was nie słucha, automatycznie czujesz się trochę bardziej zrelaksowany i otwarty. To już jest spora zaleta prywatnych zajęć!

Nawiasem mówiąc, strach przed publicznymi wypowiedziami jest powszechny w trakcie nauki każdego przedmiotu, ale szczególnie trudno jest go pokonać podczas nauki nowego języka. Dlatego właśnie często zdarza się, że uczniowie potrafią szybko załapać zasady gramatyki i ortografii, a gorzej idzie mu mówienie i słuchanie w danym języku.

Kolejnym atutem poza komfortem i przyjemnością wynikająca z lekcji online są korzyści związane z samym planem zajęć.

Wreszcie nie musisz spieszyć się i pędzić na zajęcia, nie musisz też upewniać się, że Twój pokój jest wysprzątany, zanim przyjdzie do Ciebie nauczyciel. Dodatkowo Twój harmonogram zajęć nie jest sztywny, ponieważ do nauki nie korzystasz ze specjalnej sali udostępnianej tylko w wytyczonych godzinach. Lekcje online dają Ci szeroki wybór zarówno pod kątem godzin lekcji, jak i czasu ich trwania, a dodatkowo zawsze masz możliwość bez większego problemu zmieniać daty lub godizny spotkań, jeśli Twoje inne zajęcia będą kolidowały z korepetycjami.

Krótko mówiąc: wystarczy, że wraz z nauczycielem ustalicie dogodne dla Was terminy i wszystko jest gotowe! W razie jakichkolwiek zmian lub problemów z planem lekcji, wystarczy, że skontaktujesz się z nauczycielem i umówicie się w innych, odpowiednich terminach.

Jak rozpocząć lekcje japońskiego online

Oczywiście najlepiej jest zacząć od wykwalifikowanego nauczyciela oraz odpowiednich materiałów do nauki. Najlepiej byłoby znaleźć nauczyciela online, który jest dwujęzyczny lub jego ojczystym językiem jest japoński. Dobry nauczyciel powinien mieć doświadczenie w nauczaniu języków i posiadać do tego odpowiednio dobrane materiały dydaktyczne.

Zapewne poza jakością zależy Ci także na dobrej cenie. Często łatwo jest powiedzieć, ale trudniej robić, prawda?

Wielu uczniów martwi się, że biorąc lekcje online, nie mają oni możliwości sprawdzenia, czy nauczyciele, z którymi współpracują, mają odpowiednie kwalifikacje do nauczania, czy mają jakiekolwiek doświadczenie w nauczaniu lub, czy dany nauczyciel uczy w ogóle tego powszechnego języka japońskiego, czy może tylko jakiegoś wybranego dialektu, nawet o tym nie informując. W tradycyjnych szkołach przeprowadza się specjalne weryfikacje każdego nauczyciela. Sprawdza się ich kwalifikacje, kontaktuje z byłymi pracodawcami, niekiedy nawet nauczyciele przed zatrudnieniem poddawani są egzaminowi. Niektóre platformy edukacyjne online również weryfikują kwalifikacje danego nauczyciela, zanim aktywują jego profil na swojej stronie.

Superprof poszedł jednak o krok dalej, wymagając od swoich nauczycieli wyszczególnienia na swoich profilach ich doświadczenia w nauczaniu, kwalifikacji i specjalizacji, poziomu nauczania, metodologii.  Na każdym profilu jest nawet specjalne miejsce przeznaczone na opinie poprzednich uczniów.

Aby zatem mieć pewność, co do tego, że uzyskasz odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności, powinieneś szukać nauczycieli online za pośrednictwem przeznaczonych ku temu platform, takich jak Superprof, zamiast niepotrzebnie ryzykować z niezweryfikowanymi nauczycielami na nieznanych stronach.

Jak wyglądają prywatne lekcje japońskiego online

W przeciwieństwie do tradycyjnego nauczania w klasie z innymi uczniami wypełniającymi instrukcje nauczyciela, zajęcia prywatne online są bardziej napędzane przez motywację uczniów.

Standardowy układ znany nam ze szkolnej klasy ma tendencję do stawiania Ciebie (ucznia) jako obserwatora, a innych uczniów jako konkurentów lub sojuszników. Nauczyciel sprawuje dowodzenie nad uczniami, wprowadzając nowy materiał i wydając w związku z nim polecenia, na przykład poprzez zadawanie prac domowych oraz monitoruje postępy swoich podopiecznych.

Kiedy jednak mowa o lekcjach zdalnych jeden na jeden, to nie nauczyciel sprawuje dowodzenie, ale Ty sam. To, w jaki sposób i w jakim tempie będziesz opracowywał materiały otrzymywane przez nauczyciela zależy od Ciebie. Podczas lekcji prywatnych to Ty decydujesz o tym, jak szybkie będziesz czynił postępy i czego będziesz się uczył. Możesz także sam na własną rękę zgłębiać swoją wiedzę o języku japońskim oraz kulturze poprzez filmy, książki i podcasty. Nauczyciel ma być Twoim przewodnikiem, który pomoże Ci w nauce i będzie monitorował Twoje postępy, jednak to od Ciebie zależy, jak daleko zajdziesz.

Uczniowie biorący udział w lekcjach prywatnych japońskiego online powinni zatem być świadomi tego, że warto jest także samodzielnie dbać o swoją wiedzę i uczyć się nie tylko podczas zajęć, ale i poza nimi. Ilość czasu poświęconego na naukę przekłada się na późniejsze wyniki, a wiadomo, że godzina czy dwie w tygodniu przy nauce kompletnie nowego języka to stanowczo za mało.

W związku z tym, jak już wspomnieliśmy wcześniej, nauczyciel ma być w pewnym sensie Twoim przewodnikiem – zapozna Cię z materiałem, rozjaśni wszelkie Twoje wątpliwości i odpowie na pytania, jednak nie będzie stał nad Tobą i sprawdzał za każdym razem, czy poprawnie piszesz każdy znak z hiragany.

Zalety lekcji japońskiego online

Wspomnieliśmy już przedtem o kilku zaletach – elastyczności i wygodzie, istnieje jednak kilka dodatkowych powodów, dla których warto uczyć się japońskiego z korepetytorem online.

Standardowa nauka w klasie ma wiele wad, o których także zdążyliśmy już wspomnieć, jednak należy powiedzieć tu także o kolejnym poważnym minusie – często ilość uczniów w klasie przekracza możliwości nauczyciela, na czym uczniowie zazwyczaj mocno tracą. Pod wieloma względami taki rodzaj nauki jest dobry do ćwiczenia nauki i pracy w grupie, jednak niekiedy ma on także negatywny wpływ na jakość kształcenia.

Wyobraź sobie, że nauka japońskiego nie sprawia Ci większych problemów i materiał przerabiasz dość szybko. Z kolei reszta uczniów ma problemy z omawianymi zagadnieniami i nauka idzie im o wiele wolniej. Oczywiście, nie jest to ich wina i nie należy się wstydzić tego, że coś sprawia nam problemy, jednak pomyśl, jak wiele czasu tracisz w momencie, kiedy inni jeszcze próbują rozwiązać zadanie, które Ty już dawno skończyłeś.

Dodatkowo podczas takich zajęć grupowych zazwyczaj nie ma się wielu szans na ćwiczenie mówienia, z kolei na lekcjach  z prywatnym nauczycielem możesz rozmawiać, ile tylko chcesz! Masz dowolność wyboru w tym, jak ma wyglądać Twoja lekcja – czego nauczycielom w standardowych szkołach nie wolno jest robić.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i wyszukaj nauczycieli japońskiego online na naszej platformie! Porównaj ceny, doświadczenie, kwalifikacje każdego z nauczycieli. Zapoznaj się z opiniami innych uczniów i wybierz tego nauczyciela, który wydaje się odpowiadać Twoim oczekiwaniom najbardziej!

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: japoński?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


30 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: japoński.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: japoński, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 30 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: japoński lekcje?

30 nauczycieli z przedmiotu: japoński jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 30 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: japoński?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: japoński lekcje to 50 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: japoński;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: japoński?

Ze wszystkich 5 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


30 nauczycieli z przedmiotu: japoński  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.