Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs japońskiego, Poznań

🥇 Najlepsi z najlepszych
🇯🇵 4 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

46 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 46 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 japoński Poznań

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 japoński Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z języka japońskiego

Japoński kurs w mieście Poznań - z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać wiedzę oraz umiejętności językowe

Dlaczego warto uczyć się języka japońskiego?

Kultura japońska jest dla nas, ludzi Zachodu, bogatym i egzotycznym doświadczeniem. Mangas, samurajowie i japońska gastronomia to świat odległy i tylko czekający na odkrycie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób, w tym oczywiście Polacy, chcą odbyć podróż do Japonii lub rozpocząć naukę języka japońskiego. Wielu z nas pragnie poznać język i kulturę tego kraju!

Fakt, że japoński alfabet bardzo różni się od naszego alfabetu łacińskiego, często odstrasza niejednego. Mylnie uważa się, że japoński jest skomplikowanym językiem do opanowania. Prawda jest taka, że język japoński jest zdecydowanie prostszy niż chiński. Po nauce hiragany i katakany, kursy języka japońskiego stają się całkiem proste. Oczywiście, jak ze wszystkim bywa, trzeba włożyć w to dużo pracy oraz dedykacji żeby móc odnieść sukces.

Jednak nauka języka obcego nigdy nie jest łatwa: wymowa lub gramatyka japońska może być trudna dla tych, których umiejętności japońskie są nadal ograniczone. Na szczęście nic nie jest niemożliwe, a intensywny kurs języka japońskiego dla początkujących pomoże Ci w zdobyciu solidnych podstaw języka japońskiego!

Aby przyspieszyć naukę, najlepszym sposobem na to jest wyjazd na kurs immersyjny do Japonii w ramach pobytu językowego lub rozmowa z Japończykami mieszkającymi w Polsce. Jest to świetna okazja do rozmowy o japońskiej kaligrafii, japońskiej kuchni, czy japońskiej historii z rodzimymi użytkownikami języka.

Ponieważ jednak nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd na drugą stronę świata, rozwiązaniem dla początkujących Polaków, którzy chcą rozpocząć naukę języka, jest rozważenie prywatnych zajęć z doświadczonymi nauczycielami języka japońskiego. Dzięki intensywnym kursom w domu lub online, nauka japońskiego wyda Ci się zdecydowanie łatwiejsza niż myślałeś!

Znaczenie języka japońskiego na świecie.

Wydawałoby się, że język japoński jest używany tylko w jednym kraju i że nauka go jest zupełnie bez sensu jeśli nie planuje się mieszkać w Japonii. Nic bardziej mylnego! Czytaj dalej a dowiesz się jak ogromny jest zasięg tego języka!

Japoński wbrew pozorom jest językiem, którym posługuje się ponad 127 milionów ludzi na całym świecie. W Japonii i innych krajach, przez rolę jaką odgrywa ten kraj na rynku międzynarodowym język japoński stał się jednym z głównych języków nowoczesnego, ale przede wszystkim technologicznego świata.

Musimy tu również wspomnieć o ogromnej, japońskiej diasporze, która liczy ponad 3 miliony osób żyjących poza archipelagiem. W XIX wieku z wielu różnych powodów, ale przede wszystkim z powodów ekonomicznych, politycznych i społecznych miliony Japończyków wyemigrowało ze swojego kraju na inne kontynenty, a język japoński zaczął być coraz bardziej rozpoznawalny w Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji i Oceanii. Japońscy emigranci - o nazwie nikkeijin, 日系人 - osiedlili się głównie w Brazylii, Peru i Stanach Zjednoczonych, ale także w innych krajach zachodnich i azjatyckich takich jak: Chiny, Tajwan, Australia, Filipiny, Wielka Brytania, Kanada, Tajlandia, Niemcy, Francja, Korea Południowa, Singapur.

Nauka języka Krainy Wschodzącego Słońca w celach podróżniczych oraz zawodowych.

Wielu ludzi pasjonuje się Japonią i uczy się języka japońskiego, aby zbliżyć się do kultury, którą kochają. Mangas i komiksy podsycają tę fascynację Japończykami oraz ich sposobem życia. Polska nie jest wyjątkiem i nie waha się szerzyć tej japońskiej kultury, która tak dobrze funkcjonuje. Manga stanowi ważny dochód ekonomiczny dla kraju.

Nauka japońskiego jest również bardzo przydatna podczas wizyty w Japonii. Wielu Japończyków mówi po angielsku, ale łatwiej jest mówić po japońsku, aby mieć pewność, że możesz rozmawiać z kim chcesz, a nie tylko z małą grupa, która posługuje się językiem angielskim. Mówienie po japońsku ułatwia podróżowanie do Krainy Wschodzącego Słońca. Tokio, Osaka, Kioto, Nagoja, Yokohama, Kawasaki, japoński archipelag otworzy przed Tobą swoje podwoje, jeśli będziesz starał się zrozumieć jego mieszkańców.

Nauka języka japońskiego może też przynieść Ci spore korzyści zawodowe oraz ekonomiczne. Japonia ma w Europie, w tym w Polsce, wiele siedzib swoich znanych firm, w których mógłbyś znaleźć ciekawą propozycje pracy jeśli tylko mówiłbyś płynnie po japońsku. Jeśli marzy Ci się pracować między Polską a Japonią, możesz skorzystać z lekcji języka japońskiego w celu zwiększenia Twoich szans. Z wizą wakacyjną służbową lub po prostu wizą pracowniczą będziesz mógł planować siebie w japońskiej karierze. Wiele firm polskich współpracuje również z Japonią. Mówienie płynnie po japońsku jest wtedy ogromnym plusem w CV!

Nauka języka japońskiego w Poznaniu

Szkoły językowe, które oferują zajęcia z języka japońskiego mogą być skomplikowaną opcją dla osób, które nie mają stałego planu pracy czy zajęć i nie mogą dostosować swoich obowiązków do stałych godzin lekcji. Dlatego niektórzy decydują się na zwrócenie się o pomoc do nauczyciela japońskiego na prywatne zajęcia językowe. Lekcje języka japońskiego odbywają się w domu nauczyciela, w domu ucznia lub online.

Nauka języka japońskiego i wszystkiego, co z niego pochodzi (kanji, katakana, hiragana, kultura japońska, pismo japońskie, itp.) na lekcjach prywatnych ułatwia wdrożenie się w kulturę kraju, a przy tym lekcje są dostosowane do każdego ucznia w zależności od jego poziomu znajomości języka (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany, dwujęzyczny) jego planu zajęć, możliwości oraz potrzeb.

Kolejną korzyścią jest fakt, że prywatne kursy na odległość pozwalają na naukę języka japońskiego bez żadnych ograniczeń geograficznych. Jest to zatem doskonały sposób na naukę języka lub pogłębienie wiedzy o nim bez konieczności wychodzenia z domu.

Prywatne korepetycje języka japońskiego w Poznaniu

Myślałeś o wzięciu udziału w kursie języka japońskiego dla początkujących lub w kursie odświeżającym oraz udoskonalającym Twój japoński? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ spora liczba nauczycieli języka japońskiego oferuje kursy z tego języka na stronie internetowej Superprof. Są to osoby pasjonujące się kulturą i językiem Japonii, profesjonaliści, wykładowcy, studenci, osoby dwujęzyczne oraz rodzimi użytkownicy tego języka!

Lekcje typu "one-to-one" są szczególnie efektywne, ponieważ kursy są indywidualnie dostosowane do każdego ucznia. Nauczyciel skupia się na postępach jednego ucznia, a nie całej grupy. To właśnie dlatego nauka japońskiego na lekcjach prywatnych zajmuje o wiele mniej czasu niż na zajęciach grupowych. Co więcej, uczestnictwo w kursach językowych na odległość pozwala na większą elastyczność w przestrzeni i czasie.

Wszelkie formy gramatyczne, struktury językowe, słownictwo, wyrażanie pisemne oraz ustne, system pisania lub elementy kultury oraz literatury Japonii znajdują się w programie naszych kursów przez internet.

Dzięki certyfikowanym metodom nauczania, internetowe kursy japońskiego nie będą trudniejsze do opanowania niż kurs hiszpańskiego czy angielskiego.

Jeśli nie masz ochoty uczyć się japońskiego w szkole językowej i wolisz uczyć się na odległość, to kursy językowe online są dla Ciebie. Przejdź na stronę internetową Superprof, aby znaleźć indywidualne kursy języka japońskiego dostosowane do Twoich potrzeb i być może pewnego dnia zamieszkasz w Japonii z dobrym zapleczem językowym!

Najczęściej zadawane pytania

💰 Ile wynosi godzina korepetycji z języka japońskiego, w mieście: Poznań i na przedmieściach?

Średnia stawka za indywidualne zajęcia języka japońskiego, w mieście: Poznań, to 46 zł.

 

Koszt prywatnych lekcji z języka japońskiego zależy od kilku elementów:

 

  • Doświadczenia Twojego nauczyciela;
  • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w dowolnej wybranej lokalizacji),
  • Częstotliwość i długość trwania lekcji,
  • Przeznaczenie Twoich lekcji (uczysz się języka japońskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia języka japońskiego za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych indywidualnych nauczycieli języka japońskiego już teraz!

✍️ Jaka jest średnia rekomendacji, przypisana przez użytkowników nauczycielom języka japońskiego w mieście: Poznań oraz na przedmieściach?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką języka japońskiego, dlatego oferujemy bogatą listę ogłoszeń prywatnych nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Poznań lub na przedmieściach.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: /5.0 wszystkim indywidualnym korepetytorom języka japońskiego w mieście Poznań i w okolicy.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci zawsze kiedy masz pytanie związane z lekcjami. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

👩‍💻 Czy możesz brać lekcje z języka japońskiego online?

80% naszych korepetytorów Superprof języka japońskiego, również proponuje lekcje zdalnie. Ponadto, te praktyczne indywidualne lekcje dodatkowe, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Indywidualne lekcje online języka japońskiego zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📓 Dlaczego by nie zacząć brać lekcji języka japońskiego w mieście: Poznań?

🥇 Nowy rynek pracy, na którym możesz się wyróżnić

 

Sprawny i efektywny wzrost ekonomiczny ostatnich dziesięcioleci postawił Japonię na celowniku wielu wiodących firm. Mówiąc po japońsku, możesz stać się kluczowym elementem dla firm z różnego rodzaju działalności, takich jak handel, technologia czy komunikacja. Z drugiej strony, japońska turystyka wybiera Europę coraz częściej, więc wyspecjalizowani przewodnicy posługujący się tym językiem będą mieli więcej niż tylko zagwarantowaną pracę w wielu państwach.

 

✍️ Idealna okazja do wymiany międzyuczelnianej

 

Obecnie istnieją liczne japońskie uniwersytety, które oferują wymiany z instytucjami polskimi, jak i z całego świata. Co więcej, jeśli zdecydujesz się ubiegać o stypendium lub pojedziesz bezpośrednio do Japonii na studia, zajęcia językowe będą zasadnicze, abyś mógł zintegrować się z nowym życiem, gdy tylko przyjedziesz do kraju. Japońskie uczelnie zyskały światową sławę, dzięki jakości nauczania i szerokiej sieci kontaktów uzyskanych po ukończeniu studiów. Skorzystaj ze swojej znajomości języka japońskiego i odważ się na wyjazd akademicki, nie pożałujesz!

 

😍  Drzwi do unikalnej i starożytnej kultury

 

Japonia ma jedną z najbogatszych i najbardziej wyjątkowych kultur, jakie znamy. Od architektury po sferę kulinarną czy zwyczaje społeczne. Każdy element przenosi nas do nowego świata. Aby móc wchodzić w interakcje z tym wszystkim z pierwszej ręki, język jest podstawowym wymogiem. Japoński, ze słynnymi kanjis i dwoma alfabetami pozwoli nam zrozumieć wiele z jego bardziej potocznych wyrażeń, a także da nam możliwość zrozumienia niektórych z jego najbardziej znanych produktów artystycznych, takich jak manga i anime.

 

Moglibyśmy nadal wymieniać zalety nauki japońskiego, ale podkreślimy już ostatni aspekt, a mianowicie możliwość interakcji z samymi Japończykami. Będą Twoimi najlepszymi nauczycielami, jeśli chodzi o poznawanie ich tradycji i głęboko docenią fakt, że możesz z nimi rozmawiać w ich języku.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia japońskiego już teraz!

👵 Jaka jest obecnie dostępność, nauczycieli uczących języka japońskiego w mieście: Poznań i niedaleko?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z z języka japońskiego, 4 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Poznań, aby uczyć zarówno osobiście lub na odległość.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij zajęcia już dziś.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Poznań, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom osobistym lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Superprof czeka na Ciebie!