Trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce, będące domem dla ponad pół miliona ludzi, jest także stolicą wojewódzką. Łódź osiągnęła wiele kamieni milowych w swojej długiej historii. Chociaż niedawna sława jako miasto, które słynie z najlepszych studiów projektowania ubioru, przyciągnęła do miejsca, w którym co roku odbywa się Fashion Week zagorzałych fanów. Kiedyś to miasto było małą wsią w granicach historycznej ziemi łęczyckiej, którą władali książęta łęczyccy. Łódź, miasto z wieloma dużymi parkami, jest idealnym miejscem do doskonalenia umiejętności arytmetycznych, algebraicznych i trygonometrycznych! Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem pomocy w uzupełnieniu wiedzy z matematyki, ale nie wiesz, od czego zacząć, przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak znaleźć idealny poziom dla swoich problemów z tego przedmiotu. Niezależnie czy mieszkasz w Łodzi czy Warszawie, pomożemy Ci znaleźć korepetytora z matematyki w swojej okolicy. Wpisz korepetycje matematyka Warszawa w wyszukiwarkę Superprof i poznaj dodatkowe opcje.

ołówek z gumką i pognieciona kartka leżące na otwartym zeszycie w kratkę
Zmotywuj się do matematyki z pomocą korepetytora! (Źródło: Pixabay)
Dostępni najlepsi nauczyciele z: Matematyka
Adrian
5
5 (11 oceny)
Adrian
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Robert
5
5 (11 oceny)
Robert
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Szymon
5
5 (13 oceny)
Szymon
zł70
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (9 oceny)
Karol
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Stanisław
5
5 (14 oceny)
Stanisław
zł100
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Urszula
5
5 (6 oceny)
Urszula
zł60
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (8 oceny)
Anna
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Kristina
5
5 (6 oceny)
Kristina
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Adrian
5
5 (11 oceny)
Adrian
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Robert
5
5 (11 oceny)
Robert
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Szymon
5
5 (13 oceny)
Szymon
zł70
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (9 oceny)
Karol
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Stanisław
5
5 (14 oceny)
Stanisław
zł100
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Urszula
5
5 (6 oceny)
Urszula
zł60
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (8 oceny)
Anna
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Kristina
5
5 (6 oceny)
Kristina
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Nauczanie matematyki według poziomu

Od żmudnych zadań tekstowych po złożone twierdzenia, matematyka to bardzo szeroka i trudna dziedzina. Począwszy od lekcji matematyki w szkole podstawowej po matematykę aktuarialną na poziomie studiów, znalezienie odpowiedniego nauczyciela matematyki do nauczania uzupełniającego może być często trudne. Jednym ze sposobów na zawężenie pola jest wyszukiwanie korepetytorów i usług korepetycji według poziomu umiejętności. Osoby, które chcą ukończyć studia magisterskie z matematyki na Politechnice, będą bardziej zaniepokojone rywalizacją na rynku pracy i umiejętnościami wymaganymi, by zostać zatrudnionym. Z drugiej strony dzieci ze szkół podstawowych będą mniej martwić się matematyką i informatyką, a bardziej skupią się na liczbach i prostych obliczeniach. Poszukiwanie matematyków lub usług specjalizujących się w udzielaniu zindywidualizowanych porad na poziomie, którym jesteś zainteresowany dla siebie lub swojego dziecka, może być jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie, że podejmowanie przez Ciebie korepetycji jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami i celami. Oto niektóre z usług, które możesz chcieć wypróbować w okolicy Łodzi!

Szukasz korepetytora z matematyki w Poznaniu? Sprawdź nasz przewodnik! Ewentualnie wyszukaj korepetycje matematyka Poznań na platformie Superprof.

Matematyka w szkole podstawowej

Korzystanie z usług prywatnego korepetytora lub ośrodka korepetycji może być trudnym wyborem zarówno ze względów finansowych, jak i osobistych. W przypadku uczniów szkół podstawowych rodzice mogą również chcieć upewnić się, że środowisko uczenia się ich dzieci jest bezpieczne i niezawodne. Zawsze korzystaj z renomowanej usługi podczas przeglądania opcji, co może być łatwiejsze, jeśli centrum korepetycji przestrzega ścisłych wytycznych dotyczących zatrudnienia. Matematikon to grupa korepetytorów, którzy wierzą, że przedmioty szkolne, takie jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, język polski, czy historia nie muszą być przerażające. I nawet jeśli w Twoim przypadku to zdecydowanie nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a nawet wręcz przeciwnie – Wasza wzajemna niechęć trwa długie lata – można te przedmioty odczarować i poznać z dobrej, nieznanej dotąd strony. Wszystko to w przyjemnej, luźnej atmosferze, bez napięcia, przewracania oczami. Uczą konkretnych problemów i przygotowują do sprawdzianów czy egzaminów. Tłumaczą to, czego nie wiesz.

W Matematikon jesteśmy skupieni na celu!

Jest jeszcze Centrum Nauczania MathRiders w Łodzi, które prowadzi zajęcia z matematyki dla dzieci i młodzieży od 3 lat do 8 klasy szkoły podstawowej, zarówno w formie stacjonarnej jaki i zdalnej, zatem w obecnej sytuacji, każdy znajdzie coś dla siebie. Programy matematyki MathRiders opierają się o sprawdzoną i skuteczną metodykę, która uczy dzieci i młodzież jak zdefiniować problem, przemyśleć różne sposoby jego rozwiązania, zastosować wnioski i ocenić rezultaty.

Dzięki nauce w małej grupie (od 4 do 8 osób), pozytywnemu wzmocnieniu, dynamicznemu środowisku uczenia, ich uczniowie nie przestają być zaangażowani w kreowaniu podstaw swojego sukcesu. Budują solidne fundamenty, pamiętając, że matematyka jest bazą dla wszystkich nauk ścisłych. W równie skuteczny sposób pomagają w uzupełnieniu pewnych niedociągnięć jak umożliwiają dalszy rozwój dla dzieci przejawiających ponadprzeciętne zainteresowanie matematyką. Dostosowują poziom do umiejętności dziecka, aby nabrało „wiatru w żagle” i wiary we własne możliwości. Na zajęcia MathRiders dzieci chcą przychodzić na każdą lekcję, a regularne i systematyczne uczęszczanie powoduje, że ich zajęcia są skuteczniejsze od korepetycji z matematyki!

Chcesz wiedzieć o korepetytorach w Katowicach? Oto nasz przewodnik dotyczący korepetycji z matematyki!

śmiejąca się para osób siedząca przy stole z laptopami i notatnikami
Nauka poprzez interaktywne ćwiczenia z matematyki z korepetytorem może wiele zmienić! (Źródło: Unsplash)

Matematyka w szkole średniej

Kadra z matematyki w wielu szkołach średnich, choć prawdopodobnie składa się tylko z kilku pracowników, może być bardzo zaangażowana w programy szkolne. Jednak wciąż jest wielu licealistów, którzy po prostu nie mogą zrozumieć pojęć z ciągów i geometrii, nawet z pomocą wspierających członków kadry nauczycielskiej. Matematyka na tym poziomie staje się nieco bardziej abstrakcyjna, prowadząc do pojęć takich jak algebra, równania różniczkowe i inne. Nawet jeśli Twoje dziecko nie walczy o dostanie się na studia matematyczne, czy jakiekolwiek inne studia na kierunku technicznym, podstawowa wiedza z matematyki w szkole średniej jest nadal niezbędna do ukończenia szkoły. Superprof, ze swoją społecznością prawie 150 000 korepetytorów z matematyki na całym świecie, oferuje korepetytorów ze wszystkich przedmiotów matematycznych. Nauczane przez pasjonatów matematyki, od asystentów naukowych wydziału matematyki i studentów po emerytowanych nauczycieli nauk matematycznych, będziesz mieć do wyboru 250 nauczycieli matematyki dostępnych w Łodzi i okolicach. Od studentów chemii na Politechnice Łódzkiej po astrofizyków, będziesz mógł wybrać korepetytora za średnią cenę 40 złotych za godzinę.

Sprawdź ten przewodnik dotyczący korepetycji z matematyki w szkole średniej i nie tylko w Gdańsku!

Matematyka na studiach

Według rankingu portalu Perspektywy, Łódź jest domem dla jednej z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych w Polsce, na piątym miejscu znajduje się Politechnika Łódzka. Podczas gdy uniwersytet w Łodzi i system uczelni w tym mieście są bogate w tematy, obejmujące nauki społeczne, archeologię i inne, wydziały techniczne na różnych uczelniach są źródłem dumy dla Łodzi. Podczas gdy światowe lub polskie rankingi uniwersytetów służą jako świetny przewodnik po uczelniach, życie na uniwersytecie może być dość stresujące, jeśli studiujesz matematykę. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem studiów licencjackich, inżynierskich czy magisterskich, prawdopodobnie mniej interesujesz się światowymi rankingami uniwersytetów, a bardziej przejmujesz się zaliczeniem kolokwium z liczb zespolonych, macierzy lub całek. Chociaż będziesz mógł uzyskać pomoc na Superprof również w przypadku kursów matematyki na wyższym poziomie, możesz również sprawdzić inne platformy, takie jak Mat-Mat i Akwadrat. Oferują mobilne usługi w trybie indywidualnym.

Dowiedz się więcej o korepetycjach z matematyki w szkole średniej i nie tylko w Lublinie dzięki temu przewodnikowi po matematyce!

Zajęcia matematyczne online i na żywo: porównanie

Doświadczenie ucznia może być trudne bez względu na etap systemu edukacji. Nie tylko ma to związek z realizacją osobistych ambicji poza byciem uczniem lub studentem, ale może również mieć duży wpływ na kulturową, społeczną i polityczną atmosferę w miejscu zamieszkania. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię znalezienie korepetytora, ponieważ robisz karierę w w świecie techniki, czy po prostu uczęszczasz na kurs, aby spełnić wymagania ukończenia studiów, istnieje wiele powodów, dla których znalezienie korepetytora online może być bardziej korzystne dla Twojego harmonogramu i portfela. Po pierwsze, korepetytorzy matematyki online mogą być lepsi dla osób pracujących w różnych godzinach i potrzebują elastyczności pracy w domu lub w innych godzinach niż w zwykłych centrach korepetycji. Po drugie, korepetytorzy online mają zwykle niższe stawki i dlatego mogą być lepsi dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniądzy. Zarówno Superprof, jak i Tutore mają nauczycieli dostępnych na lekcjach matematyki online. Tutore oferuje swoje usługi na kilku poziomach dla dzieci w szkole podstawowej za niecałe 160 złotych miesięcznie. Superprof ma społeczność około 122 200 nauczycieli matematyki online, których cena zaczyna się od 20 złotych za godzinę.

Sprawdź więcej wspaniałych korepetytorów z matematyki dostępnych w Krakowie!

Pomoc matematyczna w przygotowaniu do testu

Wszystkie wymienione przez nas firmy oferują pomoc w przygotowaniu do testów i egzaminów. Niektóre z egzaminów, przy którym możesz być zainteresowany uzyskaniem korepetytora, to:

  • egzamin ósmoklasisty
  • matura na poziomie podstawowym
  • egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym
  • egzaminy semestralne na studiach

Szukając pomocy w przygotowaniu do egzaminu, niezależnie od tematu, należy pamiętać, że cena tych usług jest zazwyczaj wyższa.

klasa w japońskiej szkole pełna ławek i krzeseł
Znalezienie zasobów online może oznaczać uzyskanie dostępu do bezpłatnych gier i samouczków matematycznych. (Źródło: Unsplash)

Darmowe korepetycje z matematyki

Jeśli nie masz w swoim budżecie pieniędzy przeznaczonych na korepetycje z matematyki lub po prostu chcesz najpierw wypróbować bezpłatne zasoby, zajrzyj do lokalnej biblioteki, aby sprawdzić, czy istnieją jakieś bezpłatne programy korepetycji oparte na wolontariacie. Jeśli nie, to korzystanie z internetu będzie najlepszym narzędziem. Matma z Pasja to świetny kanał na  YouTube dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Witryna, stworzona przez matematyka Marcina Matyję, skupia się przede wszystkich na zagadnieniach wymaganych na maturze. Jeśli szukasz pomocy na wyższym poziomie, sprawdź samouczki online, takie jak świetny wybór Khan Academy.

Oto więcej informacji na temat korepetycji z matematyki w Polsce!

>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Joanna

Jestem zabawną i bezpośrednią osobą. Uwielbiam relaksować się czytając książki lub spędzając czas z przyjaciółmi. Tłumacz języka angielskiego, z ambicjami do nauki kolejnych czterech języków obcych.