Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 50 opinii.

40 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 40 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztuje prywatna lekcja matematyki, w mieście: Poznań?

Średnia cena za lekcje matematyki, w mieście: Poznań, to 40 zł.

Ceny lekcji z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytor
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

Większość naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić lekcji matematyki w mieście: Poznań i niedaleko?

W mieście: Poznań i w okolicach, 507 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci korepetycji.

Możesz zobaczyć ich i wybrać korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje lekcje w mieście: Poznań, z naszej listy ponad 507 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy możesz brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy w danym momencie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością korzyści. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie oceniają swoich nauczycieli matematyki w mieście: Poznań i na przedmieściach?

Wśród wszystkich 50 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień).

Masz inne pytania?

👴🏼 Czemu powinieneś/nnaśzacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Poznań i na przedmieściach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać prywatne lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki kompetentnym nauczycielom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Możliwość przesyłania wiadomości pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, przez internet lub w w wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby znaleźć idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

507 korepetytorów w w okolicach miasta: Poznań.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę, w mieście Poznań

Dlaczego warto uczyć się matematyki w Poznaniu?

„Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat.” – Galileusz

Matematyka jest nauką znaną ludzkości od tysięcy lat. Historia matematyki jest prawdopodobnie równie stara jak ludzkość. Przetrwały pewne ślady, zarówno w znaleziskach paleontologów, jak i w języku, które wskazują na przykład na to, że proste obliczenia wykorzystywali nawet prehistoryczni myśliwi czy wodzowie plemienni szacujący bojową siłę swoich ludzi.

 

Najstarszymi znanymi tekstami matematycznymi są Plimpton 322 szacowany na ok. 1900 p.n.e., papirus moskiewski, papirus Rhinda i Shulba Sutras. Wszystkie te teksty wspominają twierdzenie Pitagorasa, które wydaje się najbardziej rozpowszechnionym w starożytności wynikiem matematycznym. Archimedes, Arystoteles, Tales… Już w starożytności matematyka prężnie rozwijała się i ewoluowała, dzięki czemu obecnie jesteśmy w stanie zrobić dzięki niej tyle, ile się ojcom matematyki zapewne nawet nie śniło!

 

Znajomość matematyki przydatna jest zarówno w życiu zawodowym, jak i przy codziennych czynnościach. Wyobrażasz sobie wyjście do sklepu nie wiedząc tak naprawdę, ile co kosztuje, ile pieniędzy masz przy sobie i jaka w ogóle jest ich wartość? A co z księgowością przy założonym biznesie, jeśli matematyka by nie istniała? Matematyka jest tak naprawdę jedną z podstaw, które utrzymują nasze systemy społeczne czy gospodarcze w odpowiedniej formie. Wyciągi z kont bankowych, obliczanie godziny w odległym miejscu, do którego wybieramy się na wakacje, czy najzwyklejsza skala na mapie – to wszystko właśnie matematyka!

 

Z drugiej strony mamy także mnóstwo zawodów i jeśli pomyślałeś sobie kiedyś „po co mam się uczyć tej matematyki? I tak planuję zostać artystą”, prawda jest taka, że niezależnie od tego, czy w przyszłości zajmiesz się tworzeniem muzyki, rozpoczniesz pracę w sklepie, czy postanowisz otworzyć sanktuarium dla zwierząt w Tajlandii, znajomość matematyki będzie dla Ciebie bardzo przydatna, o ile nie niezbędna.

Nauka matematyki w Poznaniu

To prawda, że matematyka bywa skomplikowana i trudna do zrozumienia czy zapamiętania. Przeliczanie jednostek, geometria eukalidesowa, figury przestrzenne, wyrażenia algebraiczne… Zagadnień, tematów czy teorii i twierdzeń do wykucia na pamięć jest naprawdę sporo i nie powinno dziwić, że niektórzy mogą mieć z tym problem! Jeśli chciałbyś popracować nad swoją wiedzą i poprawić oceny z matematyki, zawsze możesz pochylić się nad kilkoma książkami, czy porobić na własną rękę zadania z ćwiczeń w ramach utrwalenia wiedzy. Ekspedienci z Księgarni PWN przy ulicy Powstańców Wielkopolskich z pewnością chętnie doradzą Ci, jakie ćwiczenia powinieneś wybrać, z kolei Kwiaciarnia Bistro i Bar to miejsce tuż obok księgarni, w którym w spokoju będziesz mógł uczyć się i rozwiązywać zadania przy kubku aromatycznej herbaty i kawałku wegańskiego ciasta.

 

Być może mimo trudności, jakie niesie ze sobą nauka matematyki, chciałbyś spróbować w przyszłości swoich sił i wybrać się na studia z matematyki. Poznań oferuje wiele ciekawych ścieżek rozwoju dla takich osób. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jedna z prestiżowych polskich uczelni. Wydział Matematyki i Informatyki na UAM oferuje kształcenie w trzech specjalizacjach, zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia. Matematyka, Informatyka oraz Nauczanie matematyki i informatyki to kierunki, które można wybrać na studiach licencjackich, z kolei na studiach magisterskich do wyżej wymienionych kierunków doszła także Analiza i przetwarzanie danych.

 

Jak widzisz, matematyka ma mnóstwo zastosowań i prawda jest taka, że nie musisz studiować konkretnie „matematyki”, aby się jej uczyć i wykorzystywać wiedzę z jej zakresu. Informatyka, różnego rodzaju inżynierie, robotyka (i wiele więcej!) to także kierunki, w których znajomość matematyki będzie od Ciebie wymagana, a Twoje umiejętności stale będą mogły się rozwijać. Politechnika Poznańska pośród swoich kierunków studiów posiada właśnie takie specjalności, jak architektura, inżynieria mechaniczna, technologia chemiczna, automatyka, robotyka i elektronika i wiele więcej. To od Ciebie zależy, w jakim kierunku pójdziesz.

 

Zanim jednak wybierzesz się na jakiekolwiek studia, musisz ukończyć szkołę i pomyślnie przejść przez egzamin maturalny. Jak wiadomo, w Polsce matematyka jest przedmiotem obowiązkowym już od pierwszych klas szkoły podstawowej i trwa to aż do końca szkoły średniej, z uwzględnieniem jej we wszelkie egzaminy, takie jak matura czy egzamin ósmoklasisty. Jest to więc bardzo ważny przedmiot i każdy z nas powinien się go uczyć. Jeśli masz problemy w nauce matematyki, mamy dla Ciebie ciekawe i bardzo proste rozwiązanie.

Prywatne korepetycje z matematyki – czy warto?

Jeszcze w ostatniej dekadzie wiele osób uważało, że korepetycje są czymś złym, świadczą o poziomie czyjejś inteligencji, są tylko dla osób, które same nie potrafią się czegoś nauczyć. Całe szczęście to negatywne i przede wszystkim fałszywe przeświadczenie już dawno odeszło w niepamięć. Korepetycje to nie powód do wstydu, a świetna możliwość rozwoju wiedzy i umiejętności pod okiem doświadczonej osoby!

 

Korepetycje niosą ze sobą mnóstwo zalet i polecane są nie tylko osobom, które mają problemy w nauce. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, co do tego, czy chcesz skorzystać z pomocy prywatnego korepetytora, być może zachęcą Cię korzyści, jakie płyną z tego tytułu!

  • Wygoda – komu nie odpowiadałaby nauka w zaciszu własnego mieszkania? Wygodna kanapa, kubek ciepłej herbaty, cicha muzyka w tle – brzmi trochę, jak scena z filmu, prawda? Prywatne korepetycje to komfort, zarówno fizyczny jak i psychiczny. Wielu uczniów korzysta z pomocy korepetytora, ponieważ lekcje prywatne są po prostu przyjemniejsze, bardziej komfortowe od standardowych lekcji w grupie. Nie musisz bać się zadawać pytań, prosić o powtórzenie czegoś, czy wstydzić udzielenia odpowiedzi bojąc się, że będzie ona nieprawidłowa. A zapewne znasz te uczucia ze szkoły, prawda?
  • Przystępne ceny – korepetycje z reguły są o wiele tańsze, niż lekcje w instytucjach czy placówkach prywatnych. Wynika to z tego, że korepetytorzy nie są zazwyczaj nauczycielami z zawodu i nie jest to ich prawdziwa praca, jednak znają się na tym, pasjonują się w nauczaniu innych i robią to z czystą przyjemnością!
  • Odpowiednie podejście – podczas lekcji prywatnych nauczyciel ma możliwość skupienia swojej uwagi na Tobie i dostosowaniu zajęć do Twoich potrzeb i preferencji. Możesz zawsze liczyć na jego pomoc i poradę, a on będzie w stanie oszacować Twoje mocne i słabe strony i pracować z Tobą nad nimi,
  • Elastyczność – prywatne korepetycje to przede wszystkim swoboda wyboru. Nie tylko masz realny wpływ na to, jak wyglądają Twoje zajęcia, ale także kiedy i gdzie się odbywają. Koniec ze sztywnym harmonogramem, do którego musisz dostosowywać swój grafik – to harmonogram spotkań może być dostosowany do Twoich planów i codziennych zadań!

 

Korepetycje mają mnóstwo zalet, a powyższe to tylko kilka z nich. Musisz wiedzieć, że mają one swoje zastosowanie nie tylko u osób, które chcą poprawić swoje wyniki w nauce matematyki:

  • Maturzyści, uczniowie przygotowujący się do olimpiady matematycznej, egzaminu ósmoklasisty czy innych ważnych zaliczeń także korzystają z korepetycji,
  • Studenci, którzy przygotowują się do sesji egzaminacyjnej lub mają problem z jakimiś zagadnieniami omawianymi na wykładach także chętnie korzystają z pomocy doświadczonych korepetytorów.

Zastosowań jest wiele – niezależnie od Twojej motywacji z pewnością warto spróbować! Pewnie tylko zastanawiasz się, jak i gdzie szukać dobrego nauczyciela? Mamy na to radę!

Prywatny korepetytor z matematyki – jak go znaleźć?

Trzeba przyznać, że Poznań jest dużym miastem, w którym zarówno korepetytorów jak i prywatnych placówek oferujących korepetycje jest naprawdę wiele. My jednak, aby mieć pewność, że korzystasz z najwyższej jakości zajęć o przyjaznych cenach, polecamy Superprof! Nasza platforma edukacyjna od lat ułatwia uczniom, studentom i innym chętnym dostęp do różnorodnych korepetycji i kursów. Nasza baza nauczycieli to już ponad 15 milionów osób pełnych pasji i chęci do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem!

 

W Poznaniu posiadamy ponad trzystu nauczycieli, którzy tylko czekają na Twoją wiadomość! Aby ich wyszukać, wpisz w lupce na stronie głównej interesujący Cię przedmiot, a w okienku obok wybierz swoją lokalizację. Wiemy, że przejrzenie ponad trzystu profili to może być dla Ciebie za dużo, w związku z czym możesz skorzystać z filtrowania wyświetlanych wyników. Interesują Cię zajęcia w cenie do 50 zł? – Proszę bardzo! Chcesz znaleźć nauczycieli, którzy uczą wyłącznie na poziomie podstawowym? To także możesz wybrać. W ten sposób z pewnością o wiele łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, co do nauczyciela. Każdy z nich posiada oddzielny profil, na którym możesz zapoznać się z różnorodnymi informacjami o danej osobie – od krótkiej biografii, po doświadczenie zawodowe czy tło edukacyjne. Decyzja należy do Ciebie!

Czego chcesz się nauczyć?