Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli matematyki

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1069 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Matematyka?

Średnia cena zajęć z: Matematyka wynosi: 41 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: matematyka
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Matematyka?

Z pomocą nauczyciela z: Matematyka, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Matematyka online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Matematyka oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje matematyka online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Matematyka jest dostępnych?

9941  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Matematyka, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 9941 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Matematyka?

Na przykładzie 1069 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się matematyki?

Masz do wyboru wielu utalentowanych korepetytorów z matematyki

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z matematyki?

Dzieci już od przedszkola przystosowywani są do zajęć w dużych grupach, prowadzonych przez dyplomowanych nauczycieli. A co jeśli dzięki zmianie tej metody, Twoje dziecko osiągnęłoby postępy w nauce?

 

Prywatny korepetytor może nie tylko okazać się specjalistą z dziedziny matematyki, który dogłębnie zna tajniki nauczania, ale korepetycje to także mnóstwo zalet. Każdy nauczyciel oferuje profesjonalną i dopasowaną do ucznia pomoc tak, aby sprzyjać postępom w jego nauce.

 

Arytmetyka, algebra, geometria kartezjańska, równania drugiego stopnia, funkcja okresowa, obliczanie pierwiastka kwadratowego... Nie można zaprzeczyć, że matematyka nie należy do najłatwiejszych przedmiotów! Patrząc na statystyki i rosnące dysproporcje między uczniami, pomoc oferowana przez prywatnego korepetytora matematyki staje się w dzisiejszych czasach nieoceniona…

 

Dlatego też zachęcamy uczniów, bez względu na poziom, do wypróbowania korepetycji. Prywatny nauczyciel pomoże Ci w przygotowaniach do matury, na egzamin ósmoklasisty czy po prostu pomoże Ci w pracy domowej do szkoły. Edukacja jest bardzo ważna – czytaj dalej i zobacz, dlaczego matematyka jest tak istotna!

Rosnące znaczenie matematyki

Matematyka pełni ogromną rolę w naszym życiu. Już początki nauczania wiążą się z rozpoznawaniem kształtów i cyfr. Następnie, niezależnie od tego, czy wybierzemy się na studia związane z matematyką, czy zajmiemy się biznesem… Matematyka otacza nas zarówno w życiu codziennym jak i w jakiejkolwiek pracy!

 

Kursy z matematyki, lekcje prywatne czy zatrudnianie korepetytora okazują się być aktualnie coraz pomocniejsze. Matematyka i inne przedmioty z czasem stają się coraz bardziej skomplikowane, a poziom z roku na rok rośnie.

 

Dlatego, jeśli chcesz przejść pomyślnie przez egzamin ósmoklasisty lub porządnie przygotować się do matury, znajomość zagadnień matematycznych musisz mieć opanowane do perfekcji! A to oczywiście dotyczy ogromnej ilości materiału i ciężkiej pracy.

 

Jest tego naprawdę sporo, jednak korepetytor pomoże Ci opanować wszystkie te tematy na tyle, że egzamin ósmoklasisty, czy matura nie będą Ci straszne. Po ukończeniu liceum opanowane zdolności matematyczne mogą otworzyć przed Tobą wiele drzwi i pomóc Ci znaleźć ścieżkę do idealnej dla Ciebie pracy.

 

Jeśli lekcje matematyki to Twoja zmora, czytaj dalej i zobacz, jak istotna jest ona nawet w naszym codziennym życiu!

Do czego przydaje nam się matematyka w życiu codziennym?

Jeśli godzinami męczysz się nad jakimś zadaniem i wyrywasz sobie włosy z frustracji – matematyka może być dla Ciebie istnym piekłem! Zapewne zastanawiasz się wówczas, po co ten przedmiot w ogóle istnieje? Jednak po chwili możemy dojść do wniosku, jak bardzo ważna jest ona w naszym życiu. To dzięki matematyce, którą poznajemy już od pierwszej klasy szkoły, zaczynamy rozumieć świat, który nas otacza.

 

Nauka matematyki jest równoznaczna ze zrozumieniem schematów, które kierują otaczającym nas środowiskiem. Matematyka pomaga nam wykonywać niezliczoną ilość codziennych zadań, takich jak obliczanie dystansów, procentów, statystyk, pomaga nam zrozumieć dane naszego konta bankowego, wziąć pożyczkę, negocjować…

 

Wiedza, uzyskana ze szkoły przydatna jest również w życiu zawodowym. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać specjalistą w zakresie komputerów, finansów, księgowości, reklamy, architektury, projektowania wnętrz, czy spróbować jakiejkolwiek innej pracy – matematyka będzie Ci niezbędna!

 

Zajęcia z prywatnym korepetytorem dobry wybór związany z edukacją. Takie lekcje często oferują możliwości, jakich szkoła nie jest w stanie zapewnić. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem lekcji indywidualnych, czytaj dalej i zobacz, ile zalet mają korepetycje!

Dlaczego warto zapisać się na korepetycje?

Nauczyciel w szkole nie może podejść do każdego ucznia indywidualnie. Z kolei korepetytor może skupić się na potrzebach i preferencjach ucznia i dostosować wygląd zajęć bezpośrednio do niego! Nawet pomoc w pracy domowej może się okazać niezastąpiona.

 

Czy to szkoła podstawowa, czy liceum – matematyka może przysporzyć wielu problemów. Logika i rozwiązywanie niektórych zadań dla wielu uczniów wcale nie są tak oczywiste. Co gorsza, zajęcia w szkole często potrafią wywoływać pewne blokady psychologiczne. Z kolei korzystając z zajęć indywidualnych, nie musimy stresować się wezwaniem do tablicy, czy pytaniem, na które nie znamy odpowiedzi.

Egzamin ósmoklasisty, matura – przygotuj się do nich z wyprzedzeniem!

Korepetycje nie są przeznaczone jedynie dla osób mających problemy z nauką. Niektórzy uczniowie wolą na przykład solidnie przygotować się do ważnych zaliczeń. A żeby dostać się na kierunki takie jak matematyka, fizyka, biologia, szkoła biznesowa, czy politechnika – doświadczenie korepetytora i jego pomoc mogą nam się bardzo przydać!

 

Tak, jak wspomnieliśmy przedtem, matematyka ma istotny wpływ na blokady psychologiczne u wielu uczniów. Korepetycje mogą jednak pomóc z takim problemem. To oczywiste, że rozwiązywanie na tablicy zadania dotyczącego przedziału wahań może być stresujące. Tym bardziej, kiedy musimy to zrobić przed trzydziestoma osobami z klasy!

 

W trakcie zajęć z korepetytorem nie musisz martwić się tempo nauki czy niezrozumiałe zagadnienie. Koniec z obrazem przerażającego nauczyciela. Zamiast tego – nowy „rodzaj” nauczyciela, bliskiego uczniowi i zachęcającego do lekcji matematyki.

 

Korepetycje to świetny sposób na naukę, który pomoże Ci w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Szkoła podstawowa, liceum, studia – razem z Superprof opanujesz każdy poziom. Edukacja jest bardzo ważna – zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, jak pomocne są korepetycje!

Czego chcesz się nauczyć?