Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem
Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli matematyki

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 686 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Matematyka

Wymieniaj się wiadomościami z nauczycielem, omówcie swoją dostępność oraz wzajemne potrzeby względem zajęć. Szybko zaplanuj lekcje i opłacaj je bezpiecznie poprzez system płatności Superprof.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita Karta Ucznia, która zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów przez cały miesiąc. Odkrywaj nowe pasje i rozwijaj umiejętności ze wspaniałymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Matematyka?

Średnia cena zajęć z: Matematyka wynosi: 38 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: matematyka
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Matematyka?

Z pomocą nauczyciela z: Matematyka, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Matematyka online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Matematyka oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: matematyka lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Matematyka jest dostępnych?

7819  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Matematyka, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 7819 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Matematyka?

Na przykładzie 686 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Korepetycje w celu poszerzenia wiedzy z matematyki- czemu by nie?

Dzieci i młodzież przystosowywani są już od przedszkola do zajęć w dużych grupach, prowadzonych przez dyplomowanych nauczycieli. A co jeśli dzięki zmianie tej metody, Twoje dziecko osiągnęłoby radykalnie wysokie postępy w nauce matematyki?

 

Prywatny korepetytor może nie tylko okazać się specjalistą z dziedziny matematyki, który dogłębnie zna tajniki nauczania, ale również może posiadać coś więcej… Szczególną umiejętność pracy z uczniem, jeden na jeden- w domu. Czasem korepetytorzy matematyki mogą okazać się samoukami, studentami inżynierii, czy nawet doświadczonymi uczonymi, jednak każdy z nich oferuje profesjonalną i dopasowaną do ucznia pomoc tak, aby sprzyjać postępom w jego nauce.

Czy domowe lekcje matematyki mogą być rozwiązaniem na nierówności społeczne?

Arytmetyka, dzielenie euklidesowe, wyrażenie algebraiczne, geometria kartezjańska, regresja liniowa, rozwiązywanie równania drugiego stopnia, funkcja okresowa, obliczanie pierwiastka kwadratowego... Nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że matematyka nie zawsze jest łatwa do zrozumienia! A jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze problemy wynikające z nierówności społecznych… Robi się jeszcze trudniej.

 

Wyniki te z łatwością porównać można z sytuacją występującą w Polsce i wielu innych krajach. Krótko mówiąc, OECD stwierdziło, że uczniowie znajdujący się w gorszej sytuacji życiowej z trudem uczą się prostych pojęć matematycznych, podczas gdy ci bardziej uprzywilejowani potrafią mierzyć się z arytmetyką, równaniami liniowymi i innymi bardziej zaawansowanymi tematami. Według pewnych statystyk możemy dowiedzieć się, że 43% uczniów pochodzących z nizin społecznych jest mniej zaznajomionych z pojęciami matematycznymi niż inni, podczas gdy średnia krajowa wynosi 65%. W celu zwalczania tej niepokojącej sytuacji, rodzicom proponuje się rozwiązanie dostępne dla wszystkich- prywatne korepetycje w domu!

 

Patrząc na statystyki i rosnące dysproporcje między uczniami, pomoc oferowana przez prywatnego korepetytora  matematyki staje się w dzisiejszych czasach rzeczą bezcenną… Dlatego też zachęcamy uczniów znajdujących się na wszelkich poziomach nauki do skorzystania z korepetycji. Prywatny nauczyciel może pomóc zarówno przy odrabianiu prac domowych jak i wytłumaczeniu całych zagadnień na spokojnie, w domu!

Rosnące znaczenie matematyki

Nie można zaprzeczyć, że matematyka pełni ogromną rolę w naszym życiu. Już na początku swojej przygody z nauką, dzieci uczą się rozpoznawania kształtów i cyfr. Następnie, niezależnie od tego, czy wyrosną na studentów matematyki, politechniki, inżynierów, czy zajmą się biznesem… matematyka otacza nas wszystkich w życiu zarówno codziennym jak i w jakiejkolwiek pracy!

Matematyka w szkole: od tabliczki mnożenia aż po twierdzenie Pitagorasa

Zasięganie prywatnych lekcji z matematyki, lub wynajmowanie korepetytora do pomocy z pracami domowymi okazuje się być aktualnie coraz bardziej niezbędne. Rodzice mają coraz mniej czasu na to, aby poświęcać się tym zadaniom. Z kolei znaczenie matematyki i innych przedmiotów ścisłych ( takich jak fizyka, technika, chemia) nie maleje z czasem.

 

Dlatego, aby z łatwością dostać się na wybrany uniwersytet i uzyskać szansę na wymarzoną karierę, czy też przejść pomyślnie przez egzamin ósmoklasisty i maturę, znajomość niektórych zagadnień matematycznych musisz mieć opanowane do perfekcji! A to oczywiście dotyczy zarówno liczenia w pamięci, tabliczki mnożenia, równań (dzielenie, mnożenie, odejmowanie) jak i zrozumienia twierdzenia Pitagorasa, Talesa, trójkątów prostokątnych, geometrii, algebry, trygonometrii, umiejętności rozwiązywania równań, ciągu arytmetycznego, opanowania liczb pierwszych, liczb całkowitych naturalnych, zespolonych, względnych, rachunku różniczkowego, prawdopodobieństwa...

 

Jest tego naprawdę sporo, jednak z pomocą korepetytora możesz opanować wszystkie te tematy na tyle, że egzamin ósmoklasisty, czy matura nie będą Ci straszne. Po ukończeniu liceum opanowane zdolności matematyczne mogą otworzyć przed Tobą wiele drzwi i pomóc Ci znaleźć idealną ścieżkę kariery.

Do czego przydaje nam się matematyka w życiu codziennym?

Jeśli godzinami męczysz się nad jakimś zadaniem i wyrywasz sobie włosy z frustracji- matematyka może być dla Ciebie istnym piekłem! Być może zaczynasz wówczas nawet zastanawiać się, po co ten przedmiot w ogóle istnieje? Jednak zastanawiając się chwilę, możemy dojść do wniosku, jak bardzo ważna jest ona w naszym codziennym życiu. To właśnie dzięki matematyce, którą poznajemy już od pierwszych lat życia- w przedszkolu i szkole podstawowej- zaczynamy rozumieć świat, który nas otacza. Świat i społeczeństwo regulowane są przez liczby i logikę- 1+1=2.

 

Nauka matematyki jest równoznaczna ze zrozumieniem schematów, które kierują środowiskiem, jakim się otaczamy. Matematyka pomaga nam wykonywać niezliczoną ilość codziennych zadań, takich jak obliczanie dystansów, procentów, statystyk, pomaga nam zrozumieć dane naszego konta bankowego, zaciągnąć pożyczkę, negocjować… Wiedza, jaką posiedliśmy od naszych nauczycieli matematyki przydatna jest również w życiu zawodowym. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać specjalistą w zakresie komputerów, finansów, księgowości, reklamy, architektury, projektowania wnętrz, czy nawet chcesz otworzyć swój własny biznes- matematyka jest Ci niezbędna!

Dlaczego warto zapisać się na prywatne korepetycje?

Zatrudnienie nauczyciela matematyki dla Twojego dziecka to bardzo ważna decyzja, potrzebna aby dać mu najlepsze możliwości na starcie swojej edukacji. Tyczy się to jednak dodatkowych wydatków. Dlatego bardzo ważnym jest, aby uprzednio dowiedzieć się jakie są zalety nauczania w domu i z rozsądkiem wybrać idealnego korepetytora dla swojego dziecka.

Zajęcia dodatkowe i pomoc w pracach domowych mogą rozwiązać wiele problemów

Kiedy mowa o chęci wykonywania postępów w matematyce, ważnym jest zauważenie różnicy między zajęciami prywatnymi a szkolnymi. Nauczyciel w szkole nie ma możliwości podejścia do każdego ucznia indywidualnie. Z kolei mówiąc o korepetycjach prywatnych- są one idealne dla osób, którym niektóre zagadnienia sprawiają kłopoty, ale chcą oni doskonalić się i odnosić sukcesy w nauce! Dlatego często przypominamy również o tym, że pomoc w pracy domowej jest niezastąpiona.

 

W szkole podstawowej, liceum, czy nawet na studiach matematyka może przysporzyć wielu problemów. Logika i rozwiązywanie niektórych zadań dla wielu uczniów wcale nie są tak oczywiste jak może się wydawać. Co gorsza, wiadomo również, że matematyka często potrafi wywoływać wiele blokad psychologicznych. Dlatego zasięgnięcie korepetycji u nauczyciela, który potrafi sobie poradzić z takimi problemami i poświęcić swój czas potrzebom ucznia, często bywa zbawienne.

Test ósmoklasisty, matura, studia… Przygotuj się do nich z wyprzedzeniem

Oczywiście, prywatne korepetycje nie są przeznaczone jedynie dla osób mających problemy z nauką. Niektórzy uczniowie wolą po prostu solidnie przygotować się do ważnych zaliczeń, aby mieć pewność, że dzięki temu bez problemu będą mogli kontynuować naukę na swojej wymarzonej uczelni. A żeby dostać się na kierunki takie jak matematyka, fizyka, biologia, nauki inżynieryjno-techniczne, szkoła biznesowa, czy politechnika- poproszenie o pomoc osoby specjalizującej się w korepetycjach z matematyki jest wręcz bardziej niż zalecana! W każdym przypadku okazuje się to być idealny sposób na poznanie dobrych technik uczenia się tak, aby poznać przedmiot jak własną kieszeń.

Korepetytor z matematyki może pomóc Ci usunąć bariery psychologiczne

Tak, jak wspomnieliśmy przedtem, matematyka ma gigantyczny wpływ na blokady psychologiczne u wielu uczniów. I jest to potwierdzony fakt. Korepetytorzy mogą pomóc z takim problemem nieśmiałości. To oczywiste, że bycie wywołanym przez nauczyciela, żeby rozwiązać na tablicy zadanie dotyczące przedziału wahań, przedziału ufności, odchylenia standardowego, cosinusa lub tangensa, wielokąta, funkcji afinicznej, ćwiczenia z fizyki chemicznej, równania różniczkowego, liczby zespolonej... może być jak najbardziej zastraszające. Tym bardziej, kiedy musimy to zrobić przed trzydziestoma kolegami i koleżankami z klasy!

 

Dlatego niektórych uczniów przed aktywnym uczestnictwem w takich zajęciach ogranicza ich introwertyczna natura i nieśmiałość, co ostatecznie skutkuje wolniejszym robieniem postępów w nauce. Jest to poważny problem, który może być niezwłocznie rozwiązany przy pomocy nawiązania luźnej, rówieśniczej relacji z korepetytorem. Koniec z obrazem przerażającego nauczyciela siedzącego za swoim biurkiem i potencjalnie zastraszającego natłokiem nauki. Zamiast tego- nowy „rodzaj” nauczyciela (certyfikowanego, czy też nie), bliskiego uczniowi i dostosowanego do jego wymagań i ewentualnych wewnętrznych problemów.

Czego chcesz się nauczyć?