Wzory matematyczne na tablicy.

Sławni Matematycy w Historii Nauki

Na przestrzeni dziejów, wielu najwybitniejszych matematyków stworzyło liczne twierdzenia i udało im się je udowodnić w procesie eksperymentalnym. Liczby pierwsze, rachunek różniczkowy, rachunek całkowy, pojęcie funkcji, teoria rachunku prawdopodobieństwa, geometria analityczna, algebra - cała historia matematyki przebiega równolegle z historią nauk. Bycie profesorem matematyki wymaga zatem opisania historii rozwoju dziedziny matematycznej, a także zainspirowania uczniów […]

9 października 2020 ∙ 6 minut by przeczytać

Zapalona żarówka

Porady, Jak Usprawnić Swoje Umiejętności Matematyczne

Uczysz się matematyki  w szkole podstawowej, średniej lub na uniwersytecie? A może po prostu chcesz odświeżyć algebrę lub geometrię? Czy naprawdę uważasz, że funkcje trygonometryczne, układy równań lub rachunek różniczkowy są naprawdę trudne? Potrzebujesz tylko porady matematycznej? Niezależnie od tego, czy desperacko szukasz sposobów na opanowanie matematyki tak szybko, jak to możliwe, czy też chcesz […]

28 grudnia 2019 ∙ 5 minut by przeczytać

Linijka pióro kalkulator zeszyt

Lekcje Matematyki z Korepetytorem

Matematyka jest co roku jednym z przedmiotów, na który co roku jest największy popyt na SuperProf. Od matematyki na poziomie podstawowym po egzamin maturalny, lekcje matematyki są bez wątpienia bestsellerem na rynku korepetycji. Trzeba przyznać, że matematyka ma ogromne znaczenie w systemie edukacji. Matematyka pomaga nam zrozumieć otoczenie i może odegrać dużą rolę w wyborze […]

24 października 2019 ∙ 6 minut by przeczytać

Potrzebujesz pomocy z matematyki?

W pewnym momencie matematyka może Ci się wydawać nudna, trudna i niepotrzebna, być może uznasz, że to nie dla Ciebie. Ale czy zdajesz sobie sprawę, jak trudne byłoby życie bez niej?

Nasi nauczyciele matematyki napisali mnóstwo świetnych artykułów, aby uczynić ten temat bardziej przystępnym. Znajdź wskazówki dotyczące prostszego przyswajania matematyki lub sprawienia by matematyka dla dzieci była zabawna i przyjemna. Dowiedz się o historii królowej nauk oraz jej wpływie na nasze codzienne życie. Znajdź swojego idealnego nauczyciela matematyki na Superprof.

Nauczyciele proponują także lekcje online z matematyki! Znajdź idealnego nauczyciela i kontynuuj naukę w zaciszu swojego domu.

Jeśli chcesz uczyć matematyki, znajdź informacje o wszystkim czego potrzebujesz od planów lekcji po opłaty. Dołącz do naszej sieci, nauczycieli matematyki w całym kraju.

Może interesują Cię korepetycje z matematyki w Warszawie? Lub, może poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!