Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje matematyka Warszawa

🥇 Najlepsi z najlepszych
➗ 954 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 76 opinii.

44 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 44 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 matematyka Warszawa

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Warszawa
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: matematyka

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z matematyki

Matematyka korepetycje Warszawa, z prywatnym nauczycielem

Po co podejmować się korepetycji z Matematyki w Warszawie?

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w osiągnięciu wysokich ocen w szkole średniej, czy po prostu utrwalenie sobie niektórych niezbędnych codziennych zadań matematycznych, pomoc nauczyciela matematyki może przynieść wiele korzyści. Podczas gdy Gauss przedstawił swoje prawo wzajemności reszt kwadratowych prawie 200 lat temu, być może zdziwiło Cię słowo „kwadratowych”. Jeśli tak, to dlaczego by nie wziąć indywidualnych lekcji z matematyki?

 

Matematyka jest szczególnie złożonym przedmiotem i trudno jest przerobić cały program w krótkim czasie, nie pomijając czasem poszczególnych fragmentów tu i tam. Matematykę można podzielić na kilka kategorii, a mianowicie: mechanikę, fizykę matematyczną, teorię liczb (liczby pierwsze, ułamki dziesiętne, liczby zespolone), logikę, geometrię (w tym trygonometrię), algebrę, rachunek prawdopodobieństwa i statystykę (tzw. badanie probabilistyczne), wykresy (granice funkcji , funkcje wykładnicze, tablica wariacji), rzeczywistą i złożoną analizę oraz perspektywy.

 

Wykazałbyś się ponadprzeciętną ambicją, gdybyś zajął się zgłębianiem tajników Królowej Nauk na własną rękę i jeśli nie jesteś wielkim matematykiem takim jak Stefan Banach, to mało prawdopodobne, że już od początku wszystko będziesz rozumieć. Niezależnie od tego, czy naprawdę walczysz o zaliczenie przedmiotu, czy po prostu potrzebujesz odświeżenia materiału, nie ma powodu do wstydu.

 

Możesz nawet pobierać korepetycje u kogoś w Twoim wieku, jeśli to pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo: uczenie się nauk ścisłych, takich jak fizyka i chemia, studiowanie broszur z opisami egzaminów, tworzenie materiałów do nauki, uzyskiwanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów z zadaniami domowymi... możliwości są nieograniczone. Aby się zainspirować, odwiedź bibliotekę, taką jak Centralna Biblioteka Matematyczna, należącą do Polskiej Akademii Nauk.

 

Każdy uczeń inaczej reaguje na lekcje fizyki lub matematyki, więc ważne jest, aby nie wywierać zbyt dużej presji, starając się utrzymać tempo, niezależnie od celów! Wśród tematów najczęściej poruszanych podczas sesji korepetycji z matematyki znajdujemy: funkcję liniową, ułamki, obliczenia w pamięci (bez kalkulatorów), trygonometrię, funkcje wykładniczą, algorytmy, rozkład dwumianowy lub całki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o liczbach lub prawdopodobieństwach? Czas przyjrzeć się ponownie macierzom, pochodnym i nierównościom poprzez interaktywne kursy z zawodowym nauczycielem!

Ucz się Matematyki w Warszawie

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, czy przygotować się do egzaminów końcowych w małej grupie, Warszawa jest pełna miejsc, w których matematyka jest w centrum uwagi. Na przykład XIV Liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie to liceum, które według przeprowadzonych rankingów od lat plasuje się na pierwszym miejscu pod względem najwyższych wyników z egzaminów maturalnych. W Warszawie znajduje się główna siedziba Instytutu Matematycznego PAN, który pomaga finansować badania, nawiązuje kontakty z odpowiednimi osobami, organizuje konkursy, wykłady i przyznaje co roku szereg prestiżowych nagród.

 

Różne szkoły wymagają rygorystycznej nauki i całkowitego opanowania różnych dziedzin matematycznych od swoich studentów. Zasadniczo konieczne jest pewne poświęcenie, które pozwala na merytoryczne przygotowanie do egzaminów na studiach inżynierskich lub innych kierunkach. Zaletą systematycznej nauki jest zapewnienie sobie wszystkich narzędzi potrzebnych do szybkiego i efektywnego opanowania niezbędnej wiedzy.

 

To samo dotyczy przygotowania do egzaminów maturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych, a także całorocznego wsparcia w odrabianiu prac domowych, ponieważ większość uczelni oferuje przyjmowanie kandydatów na studia na podstawie ocen z matematyki i nauk ścisłych w liceum.

 

Istnieją również szkoły publiczne lub prywatne, które oferują kursy prowadzone przez solidny zespół dydaktyczny: nauczyciel matematyki zwykle prowadzi zajęcia lub służy merytoryczną pomocą. Większość kadry posiada odpowiednie kwalifikacje, w tym dyplom licencjata/magistra z matematyki.

 

Istnieje wiele kursów, jak One Way Math czy Akademia Nauki, które pomagają uczniom przekonać się, że matematyka jest zabawna, praktyczna i interaktywna. Poza tym, zarówno Uniwersytet Warszawski jak i Warszawski Uniwersytet Medyczny oferują kursy z różnych przedmiotów, których celem jest przygotowanie do matury.

 

Istnieją również stowarzyszenia w Warszawie, w których formuła jest prosta: entuzjaści matematyki lub prywatni nauczyciele spotykają się dwa do trzech razy w tygodniu, aby rozprawiać o naukach ścisłych. Stowarzyszenia te mogą być również świetnym źródłem informacji do znalezienia wykwalifikowanych nauczycieli matematyki w mieście. Możesz także zainteresować się uczestnictwem w matematycznym kole naukowym.

 

W przypadku intensywnej nauki lub powtórek do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty w szkole podstawowej, matura i egzaminy semestralne na studiach, korepetycje mogą pomóc Ci osiągnąć sukces.

 

 

 

Warszawa i Matematyka

Czy znasz najsłynniejszego matematyka wszechczasów? Zgoda, istnieje kilku, zaczynając od Pitagorasa i jego twierdzenia o trójkącie prostokątnym, poprzez Archimedesa, który nadał swoje imię prawu określającemu siłę wyporu płynu, Isaak Newton i jego badania nad grawitacją... Matematyka obejmuje wiele różnych aspektów!

 

Inne wielkie nazwiska w matematyce wpłynęły na dyscyplinę, wiele osób z Wielkiej Brytanii, takich jak William Jones, który był odpowiedzialny za wykreowanie słynnego symbolu „pi”, który jest dziś powszechnie używany w obliczeniach, oraz studenci szkoły poznańskiej. Spośród kilkunastu chętnych wybrano trzech najlepszych: Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego i Jerzego Różyckiego, przed którymi postawiono zadanie rozwiązania niemieckiego szyfru maszynowego "Enigma".

 

Ponadto musimy pamiętać, że matematyka, a zwłaszcza algebra, to dyscyplina przodków, wynalezione kilka tysięcy lat temu. Możesz dowiedzieć się więcej o niesamowitości matematyki, odwiedzając Muzeum Politechniki Warszawskiej, w którym zgromadzona została wykorzystywana na uczelni aparatura naukowa i badawcza oraz dokumenty, fotografie i pocztówki. Najstarszymi obiektami są oryginalne dokumenty z podpisami Stanisława Staszica i Juliana Ursyna Niemcewicza.

 

Ponadto, jeśli jesteś z natury ciekawski i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaką rolę może odegrać matematyka w udzieleniu odpowiedzi na niektóre kluczowe pytania dotyczące naszej planety, możesz odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, których oferta kierowana jest nie tylko do uczniów, ale dla każdego, kto chce rozwijać swoją pasję, wiedzę oraz umiejętności poprzez samodzielne eksperymenty.

Setki nauczycieli matematyki w Warszawie

W Warszawie nie brakuje nauczycieli matematyki: pośród uniwersytetów, prywatnych szkół, szkół biznesowych, stowarzyszeń i nawet klubów matematycznych zawsze znajdziesz nauczyciela, który pomoże Ci nauczyć się tabliczki mnożenia lub zaoferuje pomoc w odrabianiu prac domowych.

 

Ponadto w większości uniwersytetów lub szkół studenci mają dostęp do konsultacji, na których mogą robić postępy. Korepetycje w domu można również zorganizować w trakcie roku szkolnego lub podczas wakacji (ferie zimowe, ferie wielkanocne). Istnieją nawet letnie wakacyjne kursy matematyki, które można wykorzystać w tym samym czasie, co zwiedzanie atrakcji turystycznych, takich jak Stare Miasto, Pałac Kultury i Muzeum Narodowe.

 

Zajęcia pozalekcyjne lub weekendowe z matematyki mogą być również sprytnym rozwiązaniem: nauczyciele są gotowi uczyć Cię o każdej porze tygodnia! Co więcej, aby poprawić swoje umiejętności, powiedzą Ci, że nie ma nic lepszego niż arkusze egzaminacyjne z matematyki i zeszyty ćwiczeń. Dlaczego nie wziąć zeszytu pod pachę i nie pójść uczyć się na tarasie kawiarni lub pod drzewem w Łazienkach Królewskich lub na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej?

 

Weź także od uwagę fakt, że poszczególni nauczyciele mogą specjalizować się w innej dziedzinie: algorytm Euklidesa, kryptografia, miary kątów, proporcja... Ale nauczyciel matematyki powinien być w stanie również dostosować się do wszystkich okoliczności i potrzeb każdego ucznia!

Kursy matematyczne w Warszawie: wybierz swój na Superprof!

W obliczu rosnącej liczby nauczycieli i korepetytorów w Warszawie znalezienie najlepszego nauczyciela matematyki, który może pomóc Ci w nauce, może wydawać się przytłaczające. Ale tak nie jest w przypadku Superprof! Rzeczywiście, mamy duży wybór profesjonalnych korepetytorów oferujących prywatne lekcje w domu, z poszanowaniem Twojego harmonogramu i budżetu, a także są elastyczni w miejscach spotkań.

 

Studiujesz? Pomoc domowa? Uczysz się podstaw? A może chcesz zmierzyć się z najbardziej złożonymi równaniami? Nasi nauczyciele Superprof są gotowi na wszystkie poziomy i wyzwania, jakie są możliwe, od tych, którzy dopiero zaczynają, po osoby uczące się na poziomie uniwersyteckim.

 

Co więcej, wśród naszych najmłodszych nauczycieli bez wątpienia znajdziesz studentów inżynierii lub doktorantów gotowych Ci pomóc. Mogą oferować cotygodniowe zajęcia, oprócz zajęć komputerowych, także z fizyki, czy chemii, korepetycji online, a nawet lekcji z innych przedmiotów (geografia, historia, nauki ścisłe i technologia informacyjna), poprzez dostosowane do potrzeb zajęcia i ćwiczenia.

 

Aha, a czy wiesz, ilu nauczycieli jest dostępnych w Superprof? Łącznie nieco ponad 11 500 korepetytorów i prywatnych nauczycieli! Możesz przeprowadzić wyszukiwanie na podstawie lokalizacji, aby znaleźć idealnego nauczyciela dla siebie i stworzyć skuteczny program matematyki, który pomoże Ci osiągać widoczne postępy i osiągnąć sukces. Spotkanie w kawiarni na Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie lub w Złotych Tarasach może być bonusem, prawda?

 

Niezależnie od tego, czy posiadają dyplom, czy nie, nasi nauczyciele doskonale znają wszystkie poziomy i umiejętności matematyczne, od fizyki, przez mechanikę po algebrę. Twój indywidualny nauczyciel będzie miał doskonałe umiejętności nauczania i będzie niezwykle cierpliwy, pomagając Ci osiągnąć cele, począwszy od pierwszej lekcji. Twój nauczyciel matematyki może czekać za rogiem. Na co więc czekasz, aby pogłębić swoją wiedzę i odnieść sukces w swojej karierze, egzaminach i szkole?

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka zajęć z matematyki, w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Średnia cena za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Warszawa, to 44 zł.

Ceny za korepetycje z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość zajęć i długość trwania lekcji
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych by udzielić indywidualnych lekcji matematyki w mieście: Warszawa i niedaleko?

954 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

Możesz sprawdzić ich CV i wybrać nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Warszawa, z naszej listy ponad 954 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy możesz brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danym momencie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia ocena, przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Warszawa?

Podopieczni ocenili swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 76 wystawionych opinii.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoją lekcją, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail w ciągu tygodnia).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu powinieneś/nnaśzacząć brać prywatne korepetycje z matematyki w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie lekcje matematyki z kompetentnymi korepetytorami oferują Ci możliwość by opanować zagadnienia matematyczne szybciej.

 

Superprof oferuje czat, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem by zorganizować korepetycje z matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

954 prywatnych nauczycieli w w okolicach miasta: Warszawa.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki