Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Warszawie

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 172 opinii.

49 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 49 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Warszawie

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka zajęć z matematyki, w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Średnia cena za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Warszawa, to 49 zł.

Ceny za korepetycje z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość zajęć i długość trwania lekcji
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych by udzielić indywidualnych lekcji matematyki w mieście: Warszawa i niedaleko?

1453 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

Możesz sprawdzić ich CV i wybrać nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Warszawa, z naszej listy ponad 1453 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy możesz brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danym momencie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia ocena, przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Warszawa?

Podopieczni ocenili swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 172 wystawionych opinii.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoją lekcją, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail w ciągu tygodnia).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu powinieneś/nnaśzacząć brać prywatne korepetycje z matematyki w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie lekcje matematyki z kompetentnymi korepetytorami oferują Ci możliwość by opanować zagadnienia matematyczne szybciej.

 

Superprof oferuje czat, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem by zorganizować korepetycje z matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

1453 prywatnych nauczycieli w w okolicach miasta: Warszawa.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Warszawie?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli matematyki w Warszawie

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Warszawa , dlaczego warto z nich korzystać?

Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś, chodzisz do liceum czy szkoły podstawowej, przygotowujesz się do matury, czy po prostu nie rozumiesz pewnych zadań, pomoc korepetytora może przynieść wiele korzyści.

 

Matematyka to jeden z trudniejszych przedmiotów, który zazwyczaj nie jest darzony przez ucznia szczególną sympatią... Z matematyką mamy do czynienia nawet podczas nauki innych przedmiotów, takich jak chemia czy fizyka. Tak naprawdę matematyka jest wszędzie – właśnie dlatego warto się jej uczyć!

 

Każdy uczeń jest inny, ma inne wymagania i potrzeby. Jeden potrzebuje pomocy w pracach domowych zfizyki lub matematyki, a inny liczy na solidne przygotowanie do matury podstawowej! Na szczęście korepetycje umożliwiają dostosowanie wyglądu i formy zajęć do każdego ucznia!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości do nauki matematyki daje Ci Warszawa!

Matematyka w Warszawie

 Warszawa jest pełna miejsc, w których matematyka jest w centrum uwagi. Weźmy choćby XIV Liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie – to szkoła, która od lat uzyskuje najwyższe wyniki z egzaminów maturalnych. W Warszawie znajduje się główna siedziba Instytutu Matematycznego PAN, który współfinansuje badania, nawiązuje kontakty z odpowiednimi osobami, organizuje konkursy, wykłady i przyznaje co roku szereg prestiżowych nagród.

 

Istnieją również szkoły publiczne i prywatne, które oferują kursy prowadzone przez solidny zespół nauczycieli. Większość kadry posiada odpowiednie kwalifikacje, w tym dyplom ukończenia studiów matematycznych.

 

W Warszawie znajdziesz także liczne kursy takie jak One Way Math czy Akademia Nauki, które pomagają uczniom przekonać się, że matematyka jest ciekawa i praktyczna. Poza tym, zarówno Uniwersytet Warszawski jak i Warszawski Uniwersytet Medyczny oferują kursy z różnych przedmiotów, których celem jest przygotowanie do matury.

 

Warszawa posiada również stowarzyszenia, w których miłośnicy matematyki spotykają się dwa do trzech razy w tygodniu, aby rozprawiać o naukach ścisłych. Stowarzyszenia te mogą być również świetnym miejscem na znalezienie doświadczonego korepetytora matematyki. Możesz także zainteresować się uczestnictwem w matematycznym kole naukowym.

 

Musimy pamiętać, że matematyka, a zwłaszcza algebra, to dyscyplina stworzona kilka tysięcy lat temu. Możesz dowiedzieć się o niej więcej, odwiedzając Muzeum Politechniki Warszawskiej, w którym zgromadzona została wykorzystywana na uczelni aparatura naukowa i badawcza oraz dokumenty, fotografie i pocztówki.

 

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaką rolę może odegrać matematyka w kwestiach dotyczących naszej planety, możesz odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, którego oferta kierowana jest nie tylko do uczniów, ale do każdego, kto chce rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez fascynujące eksperymenty.

 

Edukacja jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Matematyki warto, a wręcz trzeba się uczyć. Jeśli nauka podczas szkolnych zajęć sprawia Ci problemy, matematyka pod okiem doświadczonego korepetytora może okazać się idealnym rozwiązaniem. A w Warszawie mamy ich ponad 1000! Czytaj dalej i zobacz, jak w szybki i prosty sposób możesz znaleźć dobrego korepetytora.

Nauczyciel matematyki Warszawa – gdzie szukać? 

Warszawa jest pełna uniwersytetów, znajdziemy tam też szkoły prywatne i publiczne, szkoły biznesowe, kursy i kluby matematyczne. W tak ogromnym mieście nie da się nie znaleźć dobrego korepetytora!

 

Korepetycje można organizować w trakcie roku szkolnego czy podczas wakacji. Zajęcia mogą odbywać się w weekendy i w tygodniu – prywatny nauczyciel może uczyć Cię w wybrane przez Ciebie dni! Godzinę zazwyczaj także możesz ustalić samodzielnie.

 

Każdy nauczyciel może specjalizować się w innej dziedzinie: algebra, geometria, równania, arytmetyka, prawdopodobieństwo… Wybór jest ogromny! Poziom nauczania także może się różnić w zależności od korepetytora. Jeden będzie uczył uczniów liceum, a inny woli uczyć na poziomie szkoły podstawowej.

 

Aby znaleźć idealnego dla siebie korepetytora, wypróbuj Superprof i zdaj się na nasze doświadczenie! Zajęcia razem z nami mogą odbywać się w Twoim domu lub innym wybranym przez Ciebie miejscu. Dostępna jest także nauka w formie online! Lekcje odbywają się w zależności od Twoich potrzeb i dostępności.

 

Chcesz powtórzyć podstawową wiedzę? A może zadania domowe są dla Ciebie niezrozumiałe? Przygotowujesz się do matury podstawowej? Zagadnienia omawiane podczas lekcji w szkole sprawiają Ci trudności? Nasz korepetytor pomoże Ci z każdym wyzwaniem.

 

Korepetycje są zawsze dostosowane do potrzeb i preferencji ucznia. Korepetytor dopasowuje metody nauczania i materiał do swoich uczniów. Jeśli tego potrzebujesz, być może będzie on mógł pomóc Ci także z zadaniami z fizyki.

 

Aby wyszukać nauczycieli z Twojej okolicy, w lupce na stronie głównej wpisz „matematyka” i wybierz miasto Warszawa. Niezależnie od tego, czy będzie to Białołęka, Mokotów, czy Śródmieście, Twój korepetytor będzie w stanie dojechać do Ciebie lub poprowadzić Twoje zajęcia online! Aby nawiązać kontakt z wybraną osobą, wyślij jej wiadomość prywatną i poczekaj na odpowiedź!

 

Pierwsze zajęcia odbywają się za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy taka forma zajęć Ci odpowiada. Korepetycje to świetne narzędzie wykorzystywane do nauczania wielu przedmiotów, nie tylko matematyki. W ten sposób opanujesz język angielski czy skomplikowane przedmioty takie jak fizyka i chemia.

 

Lekcje są indywidualne, dlatego zazwyczaj korepetycje dają szybkie efekty i stanowią niezastąpioną pomoc dla niejednego ucznia! Niestety szkoła przez lekcje grupowe zazwyczaj nie jest w stanie zapewnić takiego komfortu nauki. Zatem nie ma, na co czekać – zapisz się na pierwszą lekcję i rozpocznij swoje korepetycje jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?