Podobnie jak w pozostałej części Polski, branża prywatnych korepetycji w Katowicach kwitnie. Indywidualne korepetycje, nauczanie domowe i korepetycje online stają się coraz bardziej popularną formą nauki.

Fakt ten można przypisać różnym czynnikom: większej konkurencyjności wśród uczniów i rodziców, ograniczonej liczbie miejsc w najlepszych szkołach i na uniwersytetach, niezadowoleniu z jakości nauczania w szkole lub chęci inwestowania w swoją edukację.

Niezależnie jednak od tego, jak na to spojrzysz, w Polsce liczba prywatnych korepetytorów rośnie w ogromnym tempie. A to znacznie ułatwia, ale jednocześnie znacznie utrudnia, znalezienie edukacji uzupełniającej o wysokiej jakości dla siebie lub swojego dziecka.

W tym miejscu chcemy pomóc ci w nawigacji po fantastycznym świecie korepetycji w Katowicach. Poniżej przedstawimy listę, na której znajdziesz najlepsze, najbardziej wiarygodne i najbardziej efektywne korepetycje prywatne w mieście.

Niezależnie od tego, czy szukasz nauczyciela języka, nauczyciela matematyki i nauk ścisłych, czy nauczyciela instrumentów muzycznych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadanie polegające na ich znalezieniu było tak proste, jak to tylko możliwe.

Mamy nadzieję, że mogliśmy pomóc!

Znajdź prywatne lekcje w całej Polsce i prywatne korepetycje w Warszawie.

Dwoje ludzi w uniformach na zakończeniu szkoły.
Prywatny nauczyciel może zmienić twoje życie i twoje oceny! | źródło: Pixabay - Randy Stanz
Dostępni najlepsi nauczyciele z: Korepetycje
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Justine
Justine
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Justine
Justine
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prywatnego nauczyciela?

Prywatny korepetytor to prawdziwa inwestycja. Rozumiemy to. Jednak jest to inwestycja, która przynosi ogromne odsetki - zarówno w perspektywie natychmiastowej, jak i długoterminowej.

Zapewnienie sobie lub dziecku domowego nauczyciela wiąże się z całą masą korzyści - od większych szans na sukces akademicki i rozwinięciu lepszych umiejętności uczenia się po większą pewność siebie w nauce i nowy poziom wsparcia emocjonalnego, intelektualnego i akademickiego.

Rola korepetytora nie ogranicza się do przygotowania ucznia do egzaminu z matematyki czy pomocy w pisaniu esejów. Osobisty nauczyciel - jeśli wybierzesz właściwego - może pomóc uczniowi na różne sposoby.

Rodzice często chcą zobaczyć natychmiastową zmianę wyników w nauce, gdy tylko znajdą nauczyciela i zapłacą za korepetycje. I chociaż najlepsi nauczyciele to zapewniają, powinni również oferować wsparcie ucznia, które wykracza poza zwykłe korepetycje akademickie. Dobrzy nauczyciele powinni budować zaufanie u swoich uczniów i inspirować ich pasją do nauki.

To właśnie w dłuższej perspektywie jeszcze bardziej poprawi ich oceny.

Niezależnie od tego, czy jest to korepetytor chemii, korepetytor języka francuskiego, korepetytor algebry lub korepetytor programu Excel, wsparcie, które zapewniają nauczyciele, jest niezbędne.

Znajdź prywatnych korepetytorów w Lublinie i prywatne lekcje w Krakowie!

Gdzie znaleźć świetnego prywatnego korepetytora w Katowicach

Jak zobaczysz poniżej, w Katowicach jest wiele opcji dla uczniów szukających korepetycji, z każdego przedmiotu. W całym mieście znajdują się instytucje oferujące prywatne lekcje, a setki indywidualnych, samozatrudnionych nauczycieli jest gotowych przyjść prosto do twojego domu.

Możesz więc mieć pewność, że korepetytor fizyki lub korepetytor hiszpańskiego, którego szukasz w Katowicach, jest gotowy i czeka na ciebie. Problem polega na tym, żeby wiedzieć, gdzie szukać.

Wszystko zależy od wybranego przedmiotu i formy nauczania. Ponieważ firmy oferujące korepetycje akademickie i osoby prywatne są rozproszone po całym mieście, na lekcje języka być może będziesz musiał udać się do centrum językowego.

Jednak w dzisiejszych czasach - i to jest po części przyczyna boomu na prywatne lekcje - mamy coś, co nazywa się internetem. Podczas gdy miejscowi korepetytorzy nadal umieszczają reklamy w witrynach sklepów, łatwiejszą drogą do znalezienia odpowiedniego korepetytora są ogłoszenia online.

Jesteśmy pewni, że rozpocząłeś wyszukiwanie w Google wpisując frazy typu „prywatny korepetytor Katowice”. Nigdy tak naprawdę nie wiesz, co znajdziesz w ten sposób. Tak więc pierwsza zasada znalezienia prywatnego korepetytora: poznaj osobę, od której będziesz się uczyć, zanim zarezerwujesz jakiekolwiek lekcje!

Znajdź prywatne lekcje we Wrocławiu lub osobistych korepetytorów w Poznaniu!

Grupa ludzi w kółku.
Katowice to świetne miejsce na prywatne korepetycje. | źródło: Pixabay - Gerd Altmann

Korepetycje akademickie - we wszystkich głównych przedmiotach

Katowice mają wielu nauczycieli akademickich, którzy uczą wszystkiego, od języka i literatury po matematykę, przedmioty ścisłe i techniczne. Poświęć trochę czasu, aby przejrzeć różne opcje i znaleźć tę, która najbardziej ci odpowiada - pod względem lokalizacji, harmonogramu i kosztów.

Kursy i korepetycje w EDUN Katowice

Oddział EDUN w Katowicach istnieje od kilku lat, w tym czasie setki uczniów w różnym wieku pobierało tam korepetycje. Z kursów wakacyjnych i przygotowawczych skorzystało już kilkaset dzieci oraz młodzieży.

EDUN to jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w regionie, która zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. To właśnie dzięki nam poprawisz swoje oceny w szkole, ale również w sposób kreatywny spędzisz wakacje lub ferie.

EDUN Korepetycje to szeroki wachlarz możliwości, w bardzo przystępnych cenach – jako jedyni w Katowicach oferują darmową lekcję próbną! Przedmioty, jakich możesz wybierać to: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia, język polski, języka angielski, język niemiecki i nie tylko. Nasza placówka znajduje się przy ulicy Staromiejskiej 11, sale zajęciowe wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt oraz pomoce dydaktyczne.

Ucz się matematyki na korepetycjach w Matema

Matema - korepetycje z matematyki z siedzibą w Katowicach to rodzinna marka na Śląsku od 1993 roku. Dla tych zawodowi korepetytorów to nie jest druga praca po szkole, więc na zajęciach są wypoczęci i pełni energii. Przygotowują młodzież na każdym poziomie nauczania i w każdym stanie ducha. Prowadzą przygotowanie do matury, egzaminu 8-klasisty, poprawek jak i do zwykłych sprawdzianów.

Mają 4 placówki stacjonarne gdzie przygotowują do egzaminów, jak i prowadzą zajęcia dla najmłodszych: w Tychach ul. Wieczorka, w Katowicach ul. Jankego, w Gliwicach ul. Styczyńskiego i w Zabrzu ul. Jodłowa.

Weź udział w zajęciach z nauczycielem przedmiotów ścisłych w szkole Fraktal

Głównym celem założycieli szkoły było skupienie się tylko i wyłącznie na przedmiotach ścisłych. Są wykształceni w tym kierunku, przedmioty ścisłe to ich pasja, więc taka droga wydawała się dla nich oczywistym wyborem. Wyróżniają się więc tym, że całą energię poświęcają efektywnemu nauczaniu najtrudniejszych przedmiotów czyli fizyki, matematyki oraz informatyki.

Oprócz wiedzy posiadają także wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Zbyszek pomagał kolegom w matematyce od czasów podstawówki, Monika udzielała korepetycji studentom będąc jeszcze licealistką. Oprócz zajęć indywidualnych prowadzili też kursy maturalne w innych szkołach korepetycji oraz warsztaty z fizyki i informatyki dla uczniów liceum na Uniwersytecie Śląskim oraz w szkołach średnich.

Poznaj swojego idealnego prywatnego nauczyciela na Superprof

Centra nauczania wymagają, abyś podróżował po mieście, a Superprof zapewnia niezależnych nauczycieli z elastycznym grafikiem i możliwością dojazdu - bez poświęcania jakości usługi.

W Superprof łączymy początkujących uczniów z lokalnymi, wykwalifikowanymi nauczycielami za pośrednictwem naszej platformy internetowej. W Katowicach mamy 400 korepetytorów, którzy mogą uczyć cię w domu lub przez Internet.

Czegokolwiek chcesz się uczyć - w tym języków i muzyki - i na jakimkolwiek poziomie, to tutaj znajdziesz profesjonalistę, który ci w tym pomoże. Pierwszą lekcję odbędziesz za darmo.

Znajdź prywatnych korepetytorów w Łodzi i prywatne lekcje w Gdańsku!

Nauczycielka z uczniem.
Zdobądź prywatnego korepetytora, a sam zobaczysz, jak poprawiają się twoje oceny. | źródło: Pixabay - Miloslav Ofúkaný

Prywatne lekcje języka obcego w Katowicach

W porównaniu do nauczania akademickiego ludzie zwykle spodziewają czegoś nieco innego po kursie językowym.

Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się angielskiego, samemu zostać nauczycielem angielskiego, czy też nauczyć się jednego z tysięcy języków, nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla ciebie nauczyciela w Katowicach.

Weź udział w zajęciach językowych w MOOSE Centrum Języków Obcych w Katowicach

Szkoła językowa Moose to placówka z 25-letnim doświadczeniem. Są największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Zatrudniają co roku ponad 1000 lektorów, którzy podnoszą poziom umiejętności swoich kursantów w mgnieniu oka! W ofercie znajdziesz m.in. angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański i włoski.

Nauka języków pozwoli ci się rozwijać i znaleźć lepszą pracę lub wyjechać na wymarzone zagraniczne wakacje.

Znajdź zajęcia z języka obcego w Centrum Językowym DeRu

Żywy język, muzyka, pasja. W tej szkole uczysz się na wesoło, przełamujesz bariery, jest kameralnie i domowo. Nauczyciele do edukacji podchodzą niekonwencjonalnie, twórczo i praktycznie. Pomagają wszystkim przełamywać bariery językowe. Uczą zgodnie z osiągnięciami neurodydaktyki, wykorzystując naturalną zdolność do uczenia się.

Z tą szkołą nauka języka sprawi ci przyjemność i pozwoli osiągnąć zamierzony cel. Oferowane języki to: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański i czeski.

Prywatne lekcje muzyki w Katowicach

Lekcje muzyki wymagają dodatkowych przygotowań logistycznych. W końcu nie możesz po prostu wyjść z domu z książką i długopisem.

Tak więc, w zależności od tego, gdzie jesteś, być może będziesz musiał rozważyć praktyczne aspekty dotarcia do centrum korepetycji. Najłatwiejszym sposobem jest sprawdzenie, czy korepetytor może przyjechać do ciebie.

Wybierz lekcje gry na instrumencie w Centrum Muzyki nad Rawą

Centrum Muzyki kształci uczniów przede wszystkim w kierunku muzyki jazzowej i rozrywkowej. Nabór do szkoły muzycznej odbywa się na podstawie konsultacji sprawdzającej predyspozycje muzyczne ucznia.

Koszt lekcji próbnej to 50 zł, nie pobieramy opłaty wpisowej. Konsultacja trwa 45 minut i odbywa się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym. Zakres nauczania szkoły to: Śpiew Fortepian, instrumenty klawiszowe gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna, basowa skrzypce perkusja saksofon trąbka puzon kontrabas kompozycja i aranżacja.

Dla miłośników rocka - Rock Discipline

Rock Discipline to szkoła założona przez prawdziwych rockmanów, fascynatów muzyki rockowej. W szkole możecie rozwijać swoje muzyczne pasje ucząc się gry na gitarze (elektrycznej, klasycznej, akustycznej), gitarze basowej czy perkusji.

Głównym założeniem szkoły jest inspirowanie muzyką rockową, ukazując jednocześnie prawdziwą radość jaka płynie z gry na instrumencie. Program nauki dostosowywany jest indywidualnie, zależnie od możliwości oraz upodobań muzycznych uczniów.

Celem jest kształcenie adeptów na wielu poziomach:

  • doskonalenie i wzbogacanie techniki gry,
  • kształcenie słuchu,
  • rozwijanie umiejętności improwizacji,
  • poszerzanie wiedzy na temat harmonii w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej,
  • pomoc przy komponowaniu i aranżowaniu utworów,
  • praca nad artykulacją, dynamiką i poczuciem rytmu,
  • wprowadzenie niezbędnej wiedzy teoretycznej popartej konkretnymi muzycznymi przykładami,
  • rozwijanie dobrych nawyków.
>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.