Lublin nazywany stolicą wschodniej Polski jest największym i najprężniej rozwijającym się miastem po prawej stronie Wisły. Jako stolica województwa lubelskiego pełni rolę administracyjnego, gospodarczego i kulturalnego centrum regionu. Bogata, siedmiowiekowa historia Lublina oraz położenie w wielokulturowym tyglu stanowią o jego szczególnych walorach.

Lublin jest jednym z najważniejszych i najprężniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Niezależnie od tego, czy chcesz studiować w mieście na poziomie uniwersyteckim, czy też zaczynasz tutaj szkołę średnią - dostępne instytucje są świetne.

Lublin szczyci się doskonałą infrastrukturą edukacyjną, jest tak od czasów polskiego oświecenia.

Mając to na uwadze, można sobie wyobrazić, jak imponujące są oferowane usługi korepetycji i gama różnych dostępnych lokalnych korepetytorów. Nie można temu zaprzeczyć. Nie ma lepszego miejsca na prywatne korepetycje w kraju, czy to w zakresie korepetycji akademickich, języków czy muzyki.

Wybór Lublina, jako miejsca zamieszkania jest zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. A teraz poszukajmy najlepszych korepetytorów w Lublinie.

Znajdź prywatne lekcje w całej Polsce i prywatne korepetycje w Warszawie.

Dziewczynka przy komputerze.
Znajdź prywatnego korepetytora w Lublinie. | źródło: Unsplash - Annie Spratt
Dostępni najlepsi nauczyciele z: Korepetycje
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (4 oceny)
Sandra
zł25
/h
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (3 oceny)
Oliwia
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Agata
Agata
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Karolina
Karolina
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Alexa
5
5 (5 oceny)
Alexa
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Miłosz
Miłosz
zł40
/h
1-sza lekcja za darmo!
Zuzia
Zuzia
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (4 oceny)
Sandra
zł25
/h
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (3 oceny)
Oliwia
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Agata
Agata
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Karolina
Karolina
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Alexa
5
5 (5 oceny)
Alexa
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Miłosz
Miłosz
zł40
/h
1-sza lekcja za darmo!
Zuzia
Zuzia
zł35
/h
1-sza lekcje za darmo>

Dlaczego warto korzystać z usług prywatnego korepetytora?

Dawniej poszukiwania korepetytora domowego wyglądało nieco inaczej. Rodzice wypatrzyli na lokalnej wystawie sklepowej ręcznie zapisaną kartkę , reklamującą naukę matematyki lub lekcje polskiego. A potem, po rozmowie telefonicznej, twój osobisty nauczyciel pojawiał się u ciebie w domu.

Znalezienie prywatnego korepetytora jest teraz jeszcze łatwiejsze

Chociaż nadal znajdziesz tego typu lokalne ogłoszenia, jest to znacznie mniej powszechne. Podobnie, jak w przypadku wszystkiego innego we współczesnym świecie, Internet zrewolucjonizował naukę w domu, dzięki czemu bezpieczniej i łatwiej jest znaleźć korepetytora, który jest dla ciebie idealny i zapewnić sobie szerszy wybór.

Obecnie na prawie każdej ulicy w Lublinie można znaleźć prywatnego korepetytora - angielskiego, francuskiego lub matematyki. Chodzi o wygodę: znalezienie prywatnych korepetycji jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Znajdź prywatnych korepetytorów we Wrocławiu i prywatne lekcje w Krakowie!

Zwiększ swoje szanse na sukces

Poza tym głównym argumentem przemawiającym za korepetycjami jest to, że wpłyną one na twoje oceny. Oczywiście możesz sam poćwiczyć pisanie esejów lub rozwinąć niezbędną wiedzę z zakresu nauk ścisłych i technicznych.

Jednak posiadanie u boku eksperta, który omówi problemy, jakie napotykasz podczas nauki lub możliwość upewnienia się, że bezbłędnie napisałeś esej, jest ogromnym atutem dla twojej edukacji. I chociaż pozytywny wpływ prywatnego korepetytora na twój sukces akademicki został potwierdzony w wielu badaniach, korepetytorzy pomogą również w budowaniu pewności siebie. Pewność siebie jest prawie tak samo ważna dla sukcesu, jak właściwa wiedza.

Wsparcie

Ale to nie koniec tematu. Zatrudnienie prywatnego mentora akademickiego jest pomocne z wielu powodów, nie tylko ze względu na sukces akademicki.

Prywatni korepetytorzy wiedzą, jakie to uczucie podchodzić do egzaminów wstępnych, mają świadomość, że przygotowanie do testów to nie pestka i znają problemy, jakie ogólnie stwarza nauka. To doświadczenie sprawia, że potrafią nauczyć ucznia jak radzić sobie z emocjami w stresujących sytuacjach edukacyjnych.

Dynamika między nauczycielem i uczniem to raczej związek międzyludzki niż bezosobowa obsługa. Ponieważ możesz uczyć się od korepetytorów na więcej sposobów, zamiast skupiać się jedynie na sukcesie w nauce.

Chłopcy z farbkami.
Wykorzystaj w pełni swoje prywatne lekcje. | źródło: Pixabay - Victoria_Borodinova

Rynek prywatnych korepetycji w Lublinie

Jak zdążyliśmy zauważyć, obecnie w Lublinie jest wiele opcji prywatnych lekcji. Niezależnie od tego, czy szukasz nauczyciela trygonometrii lub algebry, korepetytora języka obcego czy prywatnego nauczyciela muzyki, jest tak wiele miejsc, w których można znaleźć odpowiednie lekcje.

Wymieniliśmy tutaj jedne z najlepszych w mieście. Ale biorąc pod uwagę, że jest ich tak wiele i fakt, że można znaleźć korepetycje indywidualne na platformach tak różnorodnych jak Facebook i Gumtree, radzimy poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszego korepetytora domowego.

Przy tak ogromnym wyborze, mimo że średnia jakość usług jest dość wysoka, niektóre lekcje mogą nie być tak profesjonalne, jak byś sobie tego życzył lub oczekiwał. Spotkaj się więc ze swoim nauczycielem, zanim zdecydujesz się na wykupienie pakietu lekcji.

Poza tym mamy nadzieję, że znajdziesz korepetytora, którego potrzebujesz!

Znajdź nauczyciela akademickiego dla dowolnego przedmiotu

Nauczanie akademickie to potężna branża - ważne jest, aby sprytnie wybierać idealnego nauczyciela spośród wielu oferujących korepetycje.

W mieście znajdziesz wiele firm oferujących korepetycje z matematyki, nauk ścisłych i języka angielskiego. Przy tak szerokim wyborze, upewnij się, że wybrałeś właściwą.

Ćwicz przedmioty podstawowe w szkole Pewna Myśl

Pewna Myśl - korepetycje i kursy to szkoła, w której nauczysz się angielskiego, włoskiego i matematyki. Szeroka oferta zawiera wszystko od zajęć indywidualnych szytych na miarę po kursy egzaminacyjne w kameralnych grupach.

Lektorki proponują wiele promocji typu: lekcje w parach lub grupach w niższej cenie, rabat przy płatności jednorazowej, drugi kurs dla ciebie lub rodzeństwa taniej itp.

Znajdź prywatne lekcje w Gdańsku lub osobistych korepetytorów w Poznaniu!

Popraw swoje oceny z AlfaEdu

Ideą stojącą za powstaniem AlfaEdu było stworzenie miejsca, w którym doświadczeni nauczyciele i pedagodzy będą dzielić się swą wiedzą, by mądrze wspierać swoich uczniów w ich rozwoju.

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze bardzo często sprawiają uczniom najwięcej szkolnych problemów. Aby wesprzeć uczniów w poznawaniu świata nauk ścisłych, w AlfaEdu organizowane są zajęcia z takich przedmiotów, jak matematyk, fizyka, chemia, biologia i geografia.

Certyfikowani lektorzy z wieloletnim doświadczeniem prowadzą lekcje zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Ucz się przedmiotów ścisłych z Foster High

Kadra Foster High to ludzie z bogatym doświadczeniem w dziedzinie udzielania korepetycji. W zespole znajdują się wykładowcy znanych polskich uczelni, absolwenci oraz studenci kierunków ścisłych. Każdy z nich wprowadza na lekcjach przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz się czuł swobodnie.

Szkoła prowadzi lekcje następującego typu:

 • Korepetycje indywidualne,
 • Kursy maturalne,
 • Egzamin ósmoklasisty,
 • Korepetycje dla studentów.

Przedmioty ścisłe, o których mowa to matematyka, fizyka i chemia, a lekcje mogą odbywać się stacjonarnie lub online.

Weź lekcje w Centrum Nauczania MathRiders Lublin

Korki z matmy to powszechnie stosowane remedium na problemy z matematyką, jakie ma wielu uczniów szkół podstawowych i średnich.

Nie zawsze jednak taka nauka jest efektywna, głównie z powodu oporów dzieci, dlatego warto postawić na naukę poprzez zabawę. Takie lekcje oferuje Centrum Nauczania MathRiders w Lublinie.

Kiedy dziecko nie rozumie matematyki, nie można zmuszać go do nauki na siłę. Trzeba sprawić, by polubiło ten przedmiot, a to jest możliwe tylko wówczas, gdy jego nauka będzie przyjemna. Zapewniają to wyjątkowe „korepetycje” oferowane przez Centrum Nauczania MathRiders, które jest jedyną taką szkołą w Lublinie, gwarantującą znakomite efekty.

Szkoła matematyki MathRiders to miejsce, w którym dzieci bardzo szybko zgłębiają tajniki nierozumianego do tej pory przedmiotu i świetnie się przy tym bawią. Umożliwiają to specjalnie opracowane metody nauki, które wprawiają dorosłych w zdumienie płynące z faktu, jak szybko i chętnie ich dzieci uczą się nielubianej do tej pory „matmy”.

Umów się na korepetycje w szkole Poczuj Chemię

Twórca projektu, Michał Bliźniuk, prezentuje zagadnienia chemiczne stosując zasadę 3P: Prosto, Przejrzyście i Przystępnie.

W trakcie prowadzenia lekcji zapewnia własne materiały – setki, a nawet tysiące zadań i przykładów umożliwiających przekucie teorii w praktykę. Posiada własny, unikatowy styl prowadzenia lekcji.

W przypadku niektórych zagadnień prezentuje kilka sposobów interpretacji problemu, stwarzając możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej uczniowi techniki. Lekcje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, w celu zapewnienia największego komfortu pracy.

Poznaj idealnego prywatnego nauczyciela na Superprof

Superprof to platforma, która łączy uczniów z korepetytorami - z każdego przedmiotu, jaki możesz sobie wyobrazić. Dzięki dosłownie milionom korepetytorów na całym świecie, oferujących lekcje z ponad tysiąca przedmiotów, Superprof zapewnia narzędzia potrzebne do osiągnięcia celu.

W Lublinie są setki korepetytorów. Korzystając z pierwszej godziny zajęć za darmo,będziesz miał okazję znaleźć najlepszego korepetytora.

Znajdź prywatnych korepetytorów w Łodzi i prywatne lekcje w Katowicach!

Dzieci na lekcji w szkole.
Z osobistym nauczycielem możesz utrwalić cały materiał, którego nauczyłeś się na lekcjach w szkole. | źródło: Unsplash - CDC

Wypróbuj prywatne lekcje muzyki w Lublinie

Lublin jest również pełen możliwości nauki muzyki. I bez względu na to, czy chodzi o znajomość teorii, czy indywidualne wsparcie w zakresie wybranego instrumentu, znajdziesz kogoś, kto ci pomoże.

Poza tym, zawsze masz Superprof, jeśli nie możesz znaleźć tego, czego potrzebujesz gdzie indziej.

Naucz się gry na instrumencie w Szkole Muzycznej Rytm i Melodia

Szkoła zgromadziła wokół siebie praktyków, którzy nie ustają w doskonaleniu się zarówno na gruncie muzyki, jak i pedagogiki. Nauczyciele kochają nie tylko muzykę, ale też nauczanie i pracę z ludźmi.

Z łatwością zarażają uczniów swoich entuzjazmem. Dbają o to, żebyś chodził na lekcje z przyjemnością i nie mógł się doczekać kolejnej. Choć ich program nauczania jest dopracowany, a jego skuteczność jest poparta wieloletnią praktyką oraz muzycznymi sukcesami uczniów, nauczyciele gry i śpiewu wykraczają daleko poza jego ramy. Prowadzą lekcje nieszablonowe, wciągające, zaskakujące.

Oprócz nauki teorii muzyki i pracy nad swoim wokalem, Rytm i Melodia oferują naukę gry na instrumentach takich jak:

 • Gitara,
 • Instrumenty dęte,
 • Instrumenty klawiszowe,
 • Skrzypce
 • Perkusja.

Wybierz lekcje indywidualne lub warsztaty w Rock Music School

W skład RMS wchodzą Rock Music School - Szkoła Rocka, zajmująca się nauczaniem gry na instrumentach i śpiewu, Rock Music Kids - zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków, RMS Music - firma szkoleniowa oraz Agencja Artystyczna zajmująca się oprawą muzyczną imprez firmowych, koncertów skupiająca artystów i muzyków z województwa lubelskiego, oraz Rock Music Shop - sprzedaż instrumentów muzycznych.

Do oferty szkoły należą:

 • "Rockowa jazda bez trzymanki" zajęcia indywidualne dostosowane do umiejętności, wieku oraz preferencji ucznia,
 • Zajęcia z gitary elektrycznej, akustycznej, pianina, perkusji, wokalu, saksofonu, zespołu rockowego i wiele innych,
 • Akademia rozrywki (zajęcia muzyczne): gitara klasyczna, elektryczna, basowa, klawisze, śpiew i wiele innych,
 • Zajęcia grupowe "kapela rockowa",
 • Zajęcia z całym zespołem,
 • "Studio" - zajęcia realizacji dźwięku, nagrania
 • Doradztwo w wyborze instrumentu.

Nauczanie języków obcych w Lublinie

Jako niezwykle międzynarodowe miasto, Lublin jest pełen szkół językowych i nauczycieli, którzy chcą podzielić się z tobą swoim językiem ojczystym. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć angielskiego, czy innego języka obcego, tutaj znajdziesz taką możliwość.

Oto tylko kilka szkół językowych w Lublinie.

Ucz się płynnej wymowy z Centrum Języków Obcych Columbus

COLUMBUS Centrum Języków Europejskich to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa w Lublinie, z ponad piętnastoletnią tradycją w nauczaniu. Od początku istnienia Columbusa celem szkoły jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości.

Uczą języka angielskiego oraz niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania w grupach oraz indywidualnie, a także języka rosyjskiego i hiszpańskiego w formie zajęć indywidualnych. Zapraszają maluchy, juniorów, gimnazjalistów, licealistów i dorosłych w każdym wieku.

Szkoła języka angielskiego i amerykańskiego noProblem

Szkoła językowa noProblem oferuje przyspieszone i intensywne kursy indywidualne dla dorosłych z zakresu ogólnego angielskiego, kursy grupowe, kursy specjalistyczne (techniczne) oraz biznesowe.

Szkolenia kieruje zwłaszcza do osób w trakcie studiów oraz pracujących. Organizuje zajęcia w dogodnych godzinach, dzięki temu nawet najbardziej zajęte osoby mogą w nich uczestniczyć. Około 95% słuchaczy no Problem twierdzi, że w 10 miesięcy nauczyli się więcej niż w innych szkołach w ciągu 2 lat.

Potrzebujesz nauczyciela z przedmiotu: Korepetycje ?

Oceń czy nasz artykuł był pomocny 😊

5,00/5 - 1 głos(y)
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.