Łódź to ośrodek akademicki, kulturalny i przemysłowy. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. To doskonałe miejsce na założenie rodziny, częściowo ze względu na bogatą ofertę oświatową. Ponad 150 szkół podstawowych, drugie tyle szkół średnich i policealnych oraz 19 uczelni sprawia, że można przebierać w placówkach edukacyjnych. Nie da się zaprzeczyć temu, że Łódź jest po prostu wspaniała.

Nic więc dziwnego, że ośrodki edukacyjne w mieście prężnie się rozwijają, a populacja międzynarodowa coraz bardziej kwitnie - dwie rzeczy, które dodają miastu dynamiki. A możliwości jest mnóstwo. Jeśli mieszkasz gdzie indziej, przenieś się do Łodzi; jeśli już w niej mieszkasz, nie ma powodu, aby się wyprowadzać.

Naszym celem nie jest jednak reklama Łodzi. Raczej jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć ci o wspaniałym rynku prywatnego nauczania w stolicy województwa łódzkiego. Ponieważ, niezależnie od tego, czy szukasz korepetytora z trygonometrii i algebry, czy angielskiego, chemii czy hiszpańskiego, w tym mieście niewątpliwie znajdziesz wielu profesjonalistów gotowych do pomocy.

Mówiąc krótko: łatwy dostęp do prywatnych korepetycji to kolejny aspekt, który sprawia, że Łódź jest wspaniałym miejscem.

Znajdź prywatne lekcje w całej Polsce i prywatne korepetycje w Warszawie.

Dwie kobiety przy komputerze.
Znajdź nauczyciela prywatnego w Łodzi! | źródło: Unsplash - CoWomen
Dostępni najlepsi nauczyciele z: Korepetycje
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (6 oceny)
Sandra
zł25
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksandra
5
5 (3 oceny)
Aleksandra
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
5
5 (11 oceny)
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Anna
5
5 (5 oceny)
Anna
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Sandra
5
5 (6 oceny)
Sandra
zł25
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Cezar
5
5 (6 oceny)
Cezar
zł50
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Nikola
5
5 (1 oceny)
Nikola
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Oliwia
Oliwia
zł35
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marta
Marta
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Czy warto korzystać z usług prywatnego korepetytora?

Po pierwsze, wyjaśnijmy sprawę, odpowiadając na jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących korepetycji: czy są naprawdę warte inwestycji?

Cóż, mówiąc po prostu, jest powód, dla którego jedna czwarta uczniów szkół średnich ma prywatnego korepetytora. Tak, są tego warte.

Korepetytorzy umożliwiają osiągnięcie sukcesu akademickiego.

Najbardziej oczywistym powodem, dla którego prywatni korepetytorzy są warci dodatkowego wydatku, jest to, że poprawiają oceny twoje lub twojego dziecka. Podczas gdy szkoły w okolicy Łodzi są często naprawdę fantastyczne, nic nie przebije indywidualnej opieki i uwagi, jaką zapewniają najlepsi lokalni nauczyciele:

 • Posiadanie oddanego nauczyciela, który będzie pracował z tobą podczas przygotowań do egzaminu,
 • Oparcie się na kimś, kto poprowadzi cię w kierunku najbardziej efektywnych umiejętności uczenia się,
 • Pomoc kogoś, kto przeprowadzi cię, krok po kroku, po labiryncie zadań z matematyki.

Umożliwi ci to utrwalenie każdego szczegółu z programu nauczania, a następnie znalezienie najlepszych sposobów, aby to powtórzyć przed egzaminami i testami praktycznymi.

System szkolny nie jest doskonały. Ale jeśli jako uczeń chcesz się mocno przyłożyć do nauki, prywatny nauczyciel może ci w tym pomóc. Prywatni korepetytorzy pomagają podnieść twoje oceny.

Znajdź prywatnych korepetytorów we Lublinie i prywatne lekcje w Krakowie!

Korepetytorzy pomagają budować pewność siebie.

Nauczyciel domowy nie tylko nauczy cię materiału, który musisz opanować. Zamiast tego wesprze cię w znajdowaniu własnych odpowiedzi na pytania i pomoże budować pewność siebie podczas rozwiązywania podobnych problemów w przyszłości, a przynajmniej tak robią najlepsi korepetytorzy.

To bardzo ważna rzecz. Prywatni korepetytorzy, akademiccy, muzyczni, językowi itp., powinni wykazywać się pasją i entuzjazmem do tematu, a także powinni być w stanie zarazić cię swoją pasją.

Jeśli myślisz o prywatnych nauczycielach jako o osobach, które przyjdą i po prostu poprawią oceny twoje lub twojego dziecka, bez większego wysiłku, to źle myślisz. Nauczanie jest raczej bardziej złożonym i organicznym procesem, który uczy twoje dziecko znacznie więcej.

Prywatny korepetytor zapewnia to, co nie zawsze udaje się szkolnemu nauczycielowi: uwagę, osobiste wsparcie i empatię wobec wymagań związanych z nauką.

Znajdź prywatne lekcje we Wrocławiu lub osobistych korepetytorów w Poznaniu!

Mała dziewczynka przy biurku.
Być może lekcje prywatne powinny być zabawne! | źródło: Unsplash - Jason Sung

Prywatne korepetycje w Łodzi

W Łodzi możliwości znalezienia korepetytora z danego przedmiotu są liczne, a nawet przytłaczające. W mieście są setki korepetytorów, setek możliwych przedmiotów. Musisz tylko znaleźć odpowiedniego dla siebie.

I tu tkwi haczyk. Tylko dlatego, że nauczyciel ma świetne recenzje lub uczył tysiące ludzi na najwyższym poziomie, w wyniku czego odnieśli sukces, nie oznacza to, że jest to nauczyciel odpowiedni dla ciebie.

Nauczyciele są ludźmi - i ty też jesteś człowiekiem - i jeśli nie będzie między wami porozumienia, korepetycje nie będą zbyt udanym ani przyjemnym doświadczeniem. Dlatego pomocne jest, jeśli korepetytorzy oferują, tak jak to robimy w Superprof, pierwszą sesję za darmo.

Upewnij się, że korzystasz z tego rodzaju oferty. Ponieważ naprawdę musisz mieć pewność, że twój przyszły nauczyciel jest dla ciebie odpowiedni.

Ale przejdźmy do sedna. Ponieważ w Łodzi jest tak wielu nauczycieli, nie możemy wymienić wszystkich. Oto niektórzy z najlepszych - od przedmiotów akademickich, nauczania muzyki i języków.

Mamy nadzieję, że mogliśmy pomóc!

Korepetycje akademickie - we wszystkich głównych przedmiotach

Nauczyciel języka angielskiego i nauczyciel matematyki to dwaj najbardziej poszukiwani nauczyciele przedmiotów w całym zawodzie. Dlatego w każdej części miasta, znajdziesz najwięcej nauczycieli angielskiego i matematyki. Jeśli poszukujesz korepetycji z tych przedmiotów, to masz szczęście.

Ale jeśli chcesz uczyć się innego przedmiotu, nie ma powodu do zmartwień, sam zobaczysz.

Indywidualne korepetycje z dowolnego przedmiotu z Sową w Łodzi

Szkoła zlokalizowana jest w Łodzi, a działalność została założona w 2017 przez Justynę Poteralską-Fudałę, która osobiście jest nauczycielem geografii i geodezji. Kursy szkoły „SOWA” przeznaczone są zarówno dla dzieci oraz dorosłych, a dodatkowo placówka posiada specjalną ofertę dla firm.

Celem organizacji jest poprawa wyników w nauce każdego z uczniów, a także kompleksowe przygotowanie do egzaminów z różnych dziedzin naukowych. Szkoła prowadzi kursy językowe z następujących języków: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, japoński, polski dla obcokrajowców. Inne przedmioty akademickie, których można uczyć się w szkole SOWA to:

 • Język polski,
 • Matematyka,
 • Geografia,
 • Historia,
 • Biologia,
 • Chemia,
 • Fizyka,
 • WOS.

Korepetycje ze wszystkich przedmiotów organizowane są w grupach 2 – osobowych (koszt korepetycji wynosi 35,00 zł od osoby za godzinę dydaktyczną). Korepetycje dla 1 osoby 50,00 zł - zakres podstawowy, 60,00 - zakres rozszerzony. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w terminach ustalonych wspólnie z uczestnikami i osobami prowadzącymi zajęcia. Jedno spotkanie trwa 2 godziny dydaktyczne (90 min.).

Weź korepetycje w AMBITIO, łódzkim oddziale sieci Galileusz

Zakres materiału korepetycji obejmuje program szkoły podstawowej, liceum, technikum oraz uczelni wyższych. Zajęcia mogą być indywidualne lub w małych grupach (2 – 10 osób), odbywają się w systemie ciągłym lub dorywczym i trwają 60 min. Zajęcia prowadzone są na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z następujących przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, język polski, WOS, historia, język angielski, język niemiecki, j francuski, j rosyjski, informatyka.

W placówce możesz liczyć również na kursy maturalne i przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Korepetycje i kursy maturalne z matematyki i fizyki w Raphaell Solutions for Science

Idea projektu New Way Of Knowledge - Matematyka i Fizyka została zaczerpnięta z prestiżowych prywatnych placówek w Austrii, Niemczech, Finlandii, Danii i wielu innych krajach. Szkoła posiada autorskie materiały, które ciągle są ulepszane i poprawiane, tak by jak najdokładniej dopasować je do indywidualnych potrzeb grup learningowych, jednak nie sam materiał stanowi klucz do sukcesów i lepszych wyników, a sposób przekazania wiedzy poprzez wykładowców.

Wykładowcy przyjemnością prezentują uczniom projekty, które dzięki ciągłemu rozwojowi i bieżącym zmianom zawsze są na czasie wraz z wymaganiami stawianymi na egzaminach maturalnych.

Utrwal wiedzę z Akademią Platu

Głównym celem zajęć jest nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do egzaminów i klasówek, jak również zachęcenie do nauki.

Platu Korepetycje pomoże uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie przerabianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie, co w przyszłości umożliwi mu lepszy życiowy start.

Znajdź prywatnego korepetytora w Łodzi z Superprof

W Superprof łączymy uczniów z pełnymi pasji i doświadczonymi nauczycielami z dosłownie ponad tysiąca przedmiotów. Nasza platforma internetowa jest łatwa w użyciu i połączy cię z dowolną liczbą prywatnych korepetytorów w twojej okolicy.

Nasi nauczyciele przyjadą do ciebie lub spotkają się tam, gdzie wolisz. Od twojego prywatnego nauczyciela dzieli cię tylko jedno kliknięcie, mogą nauczyć cię języków i muzyki!

Znajdź prywatnych korepetytorów w Gdańsku i prywatne lekcje w Katowicach!

Korepetycje językowe i lekcje angielskiego w Łodzi

Wraz z rosnącą międzynarodową populacją w mieście nieustannie rozwija się fascynacja nauką języków. Niezależnie od tego, czy chodzi o francuski, hiszpański, japoński czy mandaryński, znajdziesz kogoś wykwalifikowanego, kto nauczy cię, jak zaimponować wybrankowi lub przenieść się za granicę.

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz mówić w języku obcym, znajdziesz szkolenie, którego potrzebujesz i zdobędziesz pewność siebie.

Weź udział w lekcjach angielskiego z ANGLIKON

W Anglikon wiedzą, jak uczyć angielskiego tak, że się Pan Brytyjczyk nie zorientuje. Uczą młodzież przed maturą, uczą przed wyjazdem do Irlandii, uczą, żeby się z dziewczyną zza Oceanu choć trochę dogadać. Nie wierzą w cudowne metody, nie wierzą w zadania domowe i z uczeniem się regułek też im jakoś nie po drodze. Tłumaczą, ale stawiają na naukę naturalną, tak, jakbyś właśnie przeprowadził się do UK. I wiedzą z praktyki, że rezultaty są więcej, niż dobre!

Nie musisz już szukać lekcji angielskiego w Łodzi.

Znajdź korepetytora języka francuskiego w Łodzi

Ludzie uczą się francuskiego z różnych powodów - do celów egzaminów w szkole średniej lub po prostu dla zabawy. To jest coś, co nauczyciele w Alliance Française Łódź rozumieją doskonale.

Zróżnicowana oferta dostosowana do twoich potrzeb to między innymi kursy odbywające się w trybie zdalnym oraz stacjonarnym, kursy ogólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy języka specjalistycznego (FOS), przygotowanie do egzaminów DELF/DALF, do matury, konwersacje, warsztaty praktyczne i tematyczne.

Nuty fortepianowe oparte o instrument.
Prywatne lekcje to najlepszy sposób na naukę gry na instrumencie muzycznym. | źródło: Unsplash - Josh Goddard

Zajęcia muzyczne w Łodzi

Tak naprawdę nie ma innego sposobu nauki muzyki - czy to na instrumencie muzycznym, czy teorii muzyki -niż korepetycje z prywatnym nauczycielem muzyki. Nauka nie bardzo działa w grupie, a ludzie, którzy próbują uczyć się samodzielnie, często po prostu się poddają.

Oto szkoły muzyczne w Łodzi, które pomogą ci opanować grę na wymarzonym instrumencie:

Szkoła Muzyczna YAMAHA

Wybierz jedne z zajęć, prowadzonych w dwóch łódzkich placówkach:

 • Nauka gry na keyboardzie, gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej,
 • Lekcje pianina, perkusji, gry na skrzypcach i inne,
 • Lekcje śpiewu z akompaniamentem,
 • Zespół wokalny, wokalno-instrumentalny i instrumentalny,
 • Programy umuzykalniające i rytmika dla najmłodszych.

Lekcja w Szkole Muzyki Rockowej Ferment

Muzyka ma wiele gatunków, dlaczego nie wybrać czegoś ciekawszego, niż klasyka? Ferment ma w ofercie indywidualne lekcje śpiewu, gry na pianinie, gitarze, skrzypcach, perkusji, saksofonie i klarnecie.

>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.