Koloseum we Włoszech.

Lekcje włoskiego w większych polskich miastach

Nauka włoskiego w Polsce Włochy nigdy nie będą normalnym krajem. Bo Włochy to Włochy. Gdybyśmy byli normalnym krajem, nie mielibyśmy Rzymu. Nie mielibyśmy Florencji. Nie mielibyśmy cudu, jakim jest Wenecja. Matteo Renzi Chwały Włoch nie da się opisać samymi słowami; antyczne ruiny Rzymu, piękna sztuka we Florencji i romantyczne przejażdżki gondolą w Wenecji - wszystkiego […]

28 lipca 202211 minut by przeczytać

Włochy

Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego?

Zakochajcie się w bogatej kulturze Włoch, biorąc udział w lekcjach włoskiego Pavarotti, Vivaldi, Gucci, czy te imiona są Wam znajome? To tylko trzy przykłady tego, jak Włochy prezentują się na arenie międzynarodowej. Kultura włoska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie. Włoska gastronomia, historia, sztuka i moda sprawiają, że kraj ten jest […]

18 stycznia 20226 minut by przeczytać

gondola we Włoszech przy zachodzie słońca

Lekcje języka włoskiego dla dzieci, jak wybrać?

Nauka włoskiego dla młodych uczniów Włochy to fascynujący kraj, a tysiące turystów co roku odwiedzają słynne zabytki, takie jak Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie czy Bazylikę św. Marka. Polacy dość rzadko uczą się włoskiego, dlatego znajomość tego języka dałaby Wam możliwość znalezienia bardzo dobrze płatnej pracy a nawet możliwość podróży za granicę. W 2016 w […]

20 września 20217 minut by przeczytać

Wyjazd na włoskie wyspy, nauka włoskiego.

Przewodnik po najpiękniejszych włoskich wyspach

Co robić i zobaczyć na Sycylii, Sardynii i Capri? „Uwielbiam miejsca, które mają niesamowitą historię. Uwielbiam włoski styl życia. Kocham jedzenie. Kocham ludzi. Uwielbiam postawy Włochów”. - Elton John Podczas gdy główne miasta Włoch, takie jak Rzym, Neapol i Florencja, przyciągają tysiące turystów, ogromną popularnością cieszą się również włoskie wyspy. W ciągu ostatnich 10 lat […]

30 sierpnia 20216 minut by przeczytać

Chcesz nauczyć się włoskiego?

Nasi nauczyciele włoskiego mają mnóstwo porad i wskazówek, które pomogą Ci w nauce tego pięknego języka. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, odświeżającym wiedzę, czy też chcesz przygotować się do egzaminów, tutaj znajdziesz pomoc, której potrzebujesz.

Superprof to miejsce dla nauczycieli języka włoskiego. Sprawdź ich profile, jeśli chcesz znaleźć lekcje włoskiego blisko Ciebie lub online.

A może poszukujesz zajęć prywatnych w Rzeszowie, czy Łodzi? Może interesują Cię korepetycje z języka włoskiego w Warszawie?  Sprawdź także lekcje prywatne oferowane we Wrocławiu, oraz Krakowie!

Koloseum Rzym

Kultura włoska w pigułce

Co warto wiedzieć o kulturze Włoch? Włoska kultura od wieków jest uważana za jedną z najciekawszych na świecie. W całym kraju, od Piemontu w północnej części, po Sycylię w południowej, każdy centymetr kwadratowy wydaje się być przesiąkniętym bogactwem kulturowym. Do dziś mówi się o włoskich artystach i ich twórczości. Niezależnie od tego, czy jest to […]

7 lipca 20216 minut by przeczytać

Flaga Włoch na niebie

Jak szybko nauczyć się języka włoskiego?

Poznajcie historię Włoch i nauczcie się włoskiego! Czy jesteście zainteresowani nauką włoskiego? Czy szukacie prywatnych lekcji włoskiego lub kursów językowych online? Czy znacie historię języka włoskiego? Jeśli tak, to prawdopodobnie wiecie, że ten język nie powstał w jeden dzień. Włoski, jak prawie każdy inny język na naszej planecie, posiada bardzo ciekawą historię. A jego początki […]

30 marca 20216 minut by przeczytać

wenecja gondolierzy plywajacy po kanale weneckim na tle katedry

Jak nauczyć się języka włoskiego?

Jakie są najskuteczniejsze metody nauki języka włoskiego? Zacząłeś uczyć się języka włoskiego, ale już tracisz nadzieję? Początki nie zawsze są łatwe. Musisz nauczyć się gramatyki, odmian czasownika, słownictwa i mnóstwa zwrotów i wyrażeń. To dużo rzeczy do zapamiętania! Jednak nauka włoskiego online może zdziałać cuda dla mózgu i pomóc Ci zarówno w życiu zawodowym jak […]

26 sierpnia 20207 minut by przeczytać

Prywatne lekcje włoskiego

Czy zawsze interesowałeś się językiem i kulturą włoską?

Przygotowujesz się do podróży do Włoch? Chcesz nauczyć się płynnie mówić po włosku?

Nie musisz zapisywać się do szkoły języka włoskiego, aby mówić po włosku! Dzięki Superprof możesz uczyć się w domu.

Język włoski może być trudnym do wymówienia językiem. Dlatego lekcje włoskiego są przydatne do nauki czytania i pisania, a także do nauki z doskonałym włoskim akcentem.

Istnieją korepetytorzy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów; od początkujących do zaawansowanych lekcji włoskiego, tutoriale dla uczniów szkół podstawowych, średnich, a nawet uniwersytetów. Również lekcje dla tych, którzy chcą odświeżyć swój włoski lub przygotowują się do oficjalnego egzaminu z włoskiego.

Czy to pomoc w odrabianiu prac domowych, wsparcie akademickie, intensywne zajęcia, włoskie doświadczenie zawodowe czy szkolenie, lekcje włoskiego mogą koncentrować się na różnych tematach: włoskiej gramatyce, konwersacjach, kulturze i literaturze, przygotowaniu do egzaminów, czytaniu, słuchaniu, mówieniu i pisaniu.

Twój nauczyciel będzie obecny, aby poprawić każdy błąd w pisowni lub gramatyce (czas, słownictwo, koniugacje czasowników itp.).

Nasi korepetytorzy również zapewnią Ci odpowiednie materiały dydaktyczne!

Wybór swojego włoskiego korepetytora w Superprof

Nasi nauczyciele języka włoskiego często albo uczyli się włoskiego, albo są jego mieszkańcami i są w stanie skutecznie nauczyć Cię mówić po włosku.

Niezależnie od tego, czy są to rodowici Włosi, czy osoby dwujęzyczne, jest wielu nauczycieli z dyplomami uniwersyteckimi.

Lekcje w domu to okazja, aby dowiedzieć się więcej o włoskiej wymowie i robić regularne postępy.

Samouczki z kamerą internetową to kolejny interesujący sposób na naukę włoskiego z Superprof. Dzięki korepetytorom online możesz pracować z korepetytorem z innego miasta lub nawet kraju, jeśli w pobliżu nie ma włoskich korepetytorów.

Możesz wybrać korepetytora na podstawie jego doświadczenia, kwalifikacji, poziomu nauczania, metodologii lub stawki godzinowej.

Naucz się włoskiego, języka międzynarodowego

Włoski jest językiem urzędowym Unii Europejskiej, Włoch, Szwajcarii, San Marino, Watykanu, Istrii (Chorwacja), którym posługuje się 61,7 miliona ludzi.

Wielu włoskich mówiących na Malcie, w Albanii, USA, Quebecu, Argentynie, Brazylii, Urugwaju, Kostaryce, Etiopii, Erytrei, Libii, Somalii, Japonii i Australii.

Po chińskim, włoski jest drugim najbardziej dochodowym językiem, którym mówi się na najlepiej płatnych stanowiskach w Wielkiej Brytanii.

Ponieważ włoski jest używany w tak wielu miejscach na świecie, nauka języka może być niezwykle korzystna dla Twojej kariery.