Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: włoski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 61 opinii.

55 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 55 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Włoski nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Włoski

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie
ocenili naszych nauczycieli z przedmiotu: Włoski

Vincenzo

Nauczyciel włoski

Vincenzo jest bardzo kontaktowy, bardzo cierpliwy i dbający o ucznia

Eliza

Nauczycielka włoski

Z całego serca polecam! Lekcje z Elizą obudziły na nowo moją miłość do języka włoskiego. Masa pozytywnej energii na zajęciach sprawia; że przełamuję swój strach przed mówieniem, a robienie błędów już nie wydaje mi się takie...

Julia, 2 miesiące temu

Marcelina

Nauczycielka włoski

Zajecia sa super! Jeszcze nie mialam do tej pory nauczyciela ktory by sprawial ze zajecia bylyby tak ciekawe! Dziekuje Marcelina!

Magda, 3 miesiące temu

Achillus

Nauczyciel włoski

Bardzo polecam! Dzięki naszym lekcjom i materiałom, które Achillus zapewnia, w ciągu niecałych 3 miesięcy zajęć potrafię sama porozumieć się po włosku na codzień. Wszystko jest zawsze świetnie tłumaczone, a na lekcjach panuje super atmosfera :)

Laura, 4 miesiące temu

Marta

Nauczycielka włoski

Marta prowadzi zajęcia w bardzo dobry sposób. Potrafi nauczyć codziennego języka, który przyda się podczas pobytu zagranicą. Lekcje na podstawie podręcznika uzupełniane są dodatkowymi zadaniami. Prosty i nieskomplikowany kontakt. Serdecznie polecam!

Maciej, 9 miesiące temu

Achillus

Nauczyciel włoski

Polecam każdemu, kto chce zacząć odczuwać satysfakcję z tego, czego każdy z nas szuka w lekcjach języka obcego - swobodnego mówienia i rozumienia. Konwersacje z Achillus bardzo poszerzają zasób słownictwa, umożliwiają wykorzystanie...

Michał, 9 miesiące temu

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Włoski?

Średnia cena zajęć z: Włoski wynosi: 55 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: włoski
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Włoski?

Z pomocą nauczyciela z: Włoski, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Włoski online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Włoski oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje włoski online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Włoski jest dostępnych?

258  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Włoski, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 258 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Włoski?

Na przykładzie 61 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Włoski?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Włoski!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Włoski korepetycje - z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Słowa takie jak „Włochy” czy „język włoski”, zwany również przez niektórych „językiem Dantego” (po słynnym pisarzu Dante Alighieri), z pewnością od razu przywołują każdemu mnóstwo pięknych skojarzeń. Zaczynając od śpiewnego akcentu i wymowy słów, aż po niesamowite miejsca i krajobrazy z weneckimi gondolami, czy rzymskimi zabytkami. Nie można zapomnieć o włoskiej kulturze, wyjątkowej kuchni, bogatej sztuce… Wymieniać można w nieskończoność! A może skusisz się i dodasz swojemu życiu trochę dolce vita? Platforma Superprof wraz z nauczycielami z całej Polski zaprasza Cię do naszej scuola de lingua!

Włoski to jeden z najprostszych do nauczenia się języków!

Czy nauka języka może być szybka i prosta? Teoretycznie… Nie. Nauka języka wymaga przede wszystkim sporo czasu, cierpliwości i dyscypliny. Jednak kiedy mowa o nauce włoskiego, dzięki odrobinie znajomości angielskiego, francuskiego lub hiszpańskiego (czyli typowych dla polskiego szkolnictwa języków obcych)… Opanowanie włoskiego staje się o wiele łatwiejsze! Dlaczego? Według badań przeprowadzonych przez specjalistów z dziedziny lingwistyki wynika, że język włoski łączy bardzo dużo podobieństw z językiem angielskim. Jest on również podobny do pozostałych sześciu języków z rodziny języków romańskich, używanych na całym świecie przez setki milionów ludzi: hiszpański (470 milionów), portugalski (250 milionów), francuski (150 milionów) i rumuński (25 milionów).

 

Podobieństwa łączące wszystkie te języki znacznie ułatwiają pracę nauczycielom włoskiego. Oprócz pokrewieństw pod kątem lingwistycznym, możemy doszukiwać się ich także w kulturze, kinie, literaturze, historii sztuki, kuchni, architekturze miast. Ale wracając do samej nauki języka włoskiego- jeśli w przeszłości miałeś już do czynienia z chociaż jednym z wcześniej wymienionych języków, już na samym starcie masz naprawdę dużą przewagę. Dzięki opanowaniu podstaw włoskiego, nie powinno Ci sprawiać większego problemu uczenie się reszty języków romańskich i na odwrót. A jak wiadomo, wielojęzyczność w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i ceniona, szczególnie w życiu zawodowym! Dodatkowo, ułatwi i umili Ci to nie jedną podróż.

 

Aby jednak zacząć swoją przygodę z językiem włoskim, przede wszystkim musisz znaleźć odpowiedniego dla siebie korepetytora. Jeśli zastanawiasz się teraz, gdzie zacząć poszukiwania, to wiedz, że już jesteś w odpowiednim miejscu! Niezależnie od tego, czy preferujesz wykwalifikowanego nauczyciela z certyfikatami, językowego samouka z pasji, a może nawet włoskiego native speakera, który po prostu chce zarażać miłością do swojego języka – Superprof pomoże Ci w tych poszukiwaniach!

Znaczenie znajomości języka włoskiego w Europie

Po zsumowaniu wszystkich Europejczyków mówiących po włosku, język ten zajmuje szóste miejsce na liście najczęściej używanych języków w Unii Europejskiej. Wynik ten wynosi około 69 milionów ludzi. Mówiąc krótko… Trzeba przyznać, że jest on dość imponujący. Jako szósty najpowszechniejszy język w Europie, włoski dogania angielski, którego użytkownicy aktualnie wynoszą około 70 milionów. Pierwsze, drugie i trzecie miejsce zajmują kolejno język rosyjski (120 milionów), niemiecki (95 milionów) i francuski (80 milionów). Liczby te mówią same za siebie i pokazują, że warto jest uczyć się włoskiego, aby pewnego dnia wyjechać w podróż do tego pięknego kraju i przetestować swoje umiejętności, a przy okazji popodziwiać piękno włoskich miast! Rzym, Siena, Florencja, Wenecja, Neapol, Toskania, Sycylia, Sardynia! Wszystkie te miejsca już na Ciebie czekają!

Korepetycje z języka włoskiego i kultury

Oprócz śpiewnego języka i pysznych potraw, Włochy są znane na całym świecie przede wszystkim ze swojego wyjątkowego i zasobnego dziedzictwa kulturowego. Według rankingu opublikowanego przez organizację UNESCO w 2015 roku, Włochy mogą pochwalić się najbogatszym dziedzictwem kulturowym na świecie. Łączny wynik wynosi aż 50 fascynujących miejsc!

 

Opanowanie języka włoskiego może sprawić, że Twoje doświadczenia w podróży po kraju renesansu będą jeszcze bardziej magiczne i intensywne. Od Wieży w Pizie przez Koloseum, po amfiteatr w Taorminie, Watykan, Kaplicę Sykstyńską czy Operę La Scala w Mediolanie! Nauka włoskiego nie tylko sprawi, że będziesz mógł pochwalić się znajomością kolejnego języka, ale pozwoli Ci też na poznanie niezwykle bogatej i pięknej kultury tego kraju. Zaczynając oczywiście od włoskiej kuchni - jednej z najbardziej znanych i powszechnych na całym świecie! Bo kto nie kocha pizzy lub spaghetti? Nie można też zapomnieć o wspomnianym już wcześniej wyjątkowym włoskim kinie, teatrze i literaturze.

 

Dlaczego warto uczyć się włoskiego również w szkole? Włoski jest jednym z języków obcych do wyboru w coraz większej ilości szkół, więc być może masz możliwość poznać go już w szkole podstawowej! Okazuje się, że znajomość włoskiego może nawet pozwolić Ci w uzyskaniu wymarzonej pracy. Wiele firm poszukuje kandydatów, który są biegli w minimum dwóch językach, zwracając szczególną uwagę właśnie na włoski!

 

Dlatego wczesna nauka języka może w przyszłości zaowocować wspaniałą karierą zawodową. Jeśli jednak nie masz lub nie miałeś możliwości nauki włoskiego w szkole, nic straconego! Możesz przecież uczyć się w domu na korepetycjach z prywatnym, doświadczonym nauczycielem lub na zajęciach z włoskiego online. Rozwiązań jest naprawdę wiele! Prawdziwy specjalista z dziedziny włoskiego nie tylko pomoże Ci szybko i efektywnie opanować zasady gramatyki, słownictwo, włoski alfabet. Z jego pomocą będziesz mógł starać się o certyfikat z języka, a być może nawet przygotuje Cię do prowadzenia własnych korepetycji dla swoich podopiecznych!

Korepetycje z włoskiego: ucz się języka nawet za mniej niż 30 zł za godzinę!

Prywatne zajęcia to jedna z najlepszych metod pozwalających na szybkie opanowanie języka Dantego. Zajęcia, oraz oczywiście, samo obcowanie z językiem. Jak wiadomo, bezpośredni kontakt poprzez podróżowanie po danym kraju daje najlepsze efekty i bardzo pogłębia wiedzę i umiejętności z posługiwania się językiem!

 

Największą zaletą prywatnych zajęć z włoskiego jest to, że uczeń ma możliwość dostosowania toku i sposobu nauki do swoich potrzeb: niezależnie czy chce zacząć od kultury włoskiej, zaimków, koniugacji, liczby mnogiej, przymiotników, przysłówków, słownictwa, historii sztuki… Dzięki prywatnym korepetycjom można omówić tak wiele ciekawych rzeczy, jednocześnie samemu ustalając sobie plan nauki!

 

Jednak aby dogłębnie poznać tak szeroki zakres wiedzy, typowe zajęcia prywatne w szkołach językowych mogą się okazać dla niektórych o wiele zbyt drogie. Na szczęście, dzięki pomocy Superprof nie musisz się martwić o cenę, bo nauka z naszymi korepetytorami jest o wiele tańsza, jednocześnie nie tracąc na jakości! Na naszej platformie możesz znaleźć mnóstwo ofert prywatnych zajęć na każdą kieszeń - już za nawet 30 zł za godzinę.

Wybierz nauczyciela spośród prawie 3000 ofert i naucz się mówić po włosku

Oprócz przystępnych cen mamy dla Ciebie jeszcze jedną świetną wiadomość. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego korepetytora, czekają na Ciebie tysiące ciekawych ofert. Każdy z nauczycieli na naszej platformie skupia się na potrzebach ucznia, jego mocnych i słabych stronach, tak aby idealnie dobrać dla niego program nauczania, ćwiczenia i materiały dodatkowe. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem Dantego, czy jesteś już odrobinę zaznajomiony z zasadami gramatyki lub słownictwem, po odbyciu kilku zajęć dodatkowych, przekonasz się, że poświęcenie paru weekendów, czy wieczorów bardzo się opłaciło!

Podsumowując i idąc jeszcze odrobinę dalej!

Dzięki naszym nauczycielom włoskiego, Dolce Vita jest w zasięgu Twojej ręki. Przygotuj się do wakacji we Włoszech, do egzaminu lub dla własnej przyjemności naucz się języka, aby bez problemu podziwiać filmy Felliniego i Cinecitty w wersji oryginalnej! Jeśli znasz podstawy języka angielskiego, włoski powinien być dla Ciebie jeszcze prostszy do opanowania.

 

Nasi korepetytorzy starannie dostosują zajęcia specjalnie dla Ciebie, aby pomóc Ci w jak najefektywniejszej nauce. Niektórzy z nich mogą nauczyć Cię biegłości w rozmawianiu po włosku, inni przygotują Cię do wykonywania profesjonalnych tłumaczeń z tego języka i pomogą Ci w rozwoju kariery zawodowej. Może chcesz po prostu uczyć się języka, a być może bardziej interesuje Cię sama literatura, sztuka lub kultura Włoch? Nie ma problemu. Dzięki platformie Superprof oprócz dowolnego wyboru tematyki zajęć, możesz szukać odpowiedniego korepetytora pod kątem ceny, metody nauczania, lokalizacji oraz jego doświadczenia.

Czego chcesz się nauczyć?